Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

A np: Ac milan,Atletico Madryt , Man City,Liverpool też się liczą do Gigantów? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A np: Ac milan,Atletico Madryt , Man City,Liverpool też się liczą do Gigantów? :(

Nie mam jeszcze Fify i nie wiem ile mają gwiazdek. Myślę, że Milan, Liverpool i może jeszcze Man City to potęgi ale Atletico Madryt z powodzeniem zalicza się do tych już troszkę słabszych. :thumbsup:  

Jak "dorwę" moją Fifę 11 to będę mógł już na takie pytania odpowiadać bo narazie nie wiem kto ma ile gwiazdek. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może krajami zagramy? Według mnie lepszy pomysł niż 3,5 gwiazdkowymi klubami .

No chyba ,że znajdzie się 20 klubów z 4 gwiazdkami ,żeby było sprawiedliwie ;) Ale to zobaczymy jak się fifę dorwie ;d :cicle: :cicle: :cicle: :cicle: :cicle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc! mam na imie kamil pilka interesuje sie od 7 lat . gram w druzynie pilkarskiej a moje gg to 4390309

PS kiedy losowanie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMYSŁY :

1. Organizator podaje listę 20 drużyn z gry Fifa 11 (mniej więcej na taki samym poziomie) i losuje pomiędzy wszystkich uczestników ligi. Wtedy każdy będzie miał inną drużynę i będzie w miarę wyrównana rywalizacja.

2. Ogłaszamy, że w taki i taki dzień odbędzie się wybieranie drużyn i wtedy każdy wybiera sobie jedną drużynę, której już nikt nie może wziąść. Warunkiem wyboru drużyny jest liczba gwiazdek (np. 4).

3. Każdy gracz wybiera dwie drużyny o określonej liczbie gwiazdek i dzięki temu nie będzie meczy pomiędzy tymi samymi drużynami. Jeżeli spotkają się dwaj gracze, którzy mają takie same drużyny prawo do wyboru jako pierwszy drużyny ma gospodarz meczu, a gość musi się podporządkować i wybrać drugą swoją drużynę tj. inną niż gospodarz.

4. Każdy wybiera sobie drużynę poza największymi potęgami futbolu tj.: Barca, Real, Chelsea, Man Utd, Arsenal, Bayern, Inter. Myślę, że jakbyśmy zagrali drużynami o liczbie gwiazdek od 3,5 do 4 było by najciekawiej. Każdy by miał możliwie jak najbardziej wyrównany skład.

1. Totalnie nietrafiony pomysł zabija w ogóle zabawę w wyborze drużyny, z którą się sympatyzuje w mniejszym lub mniejszym stopniu. Nie rozumiem też, co ma określona liczba gwiazdek do tego aby rywalizacja była wyrównana? dlaczego 4 a nie 5, 3, 2 czy 1? Ważne żeby wszyscy mieli szanse wybrać drużynę jaką chcą jak ktoś weźmie drużynę z 1 gwiazdką jego brocha.

2. Już widzę tą wojnę o to kto będzie pierwszy i odliczanie pfftongue.gif Dlaczego nie zostawić każdemu wolnej woli i pozwolić na wybranie druzyny, którą mu się najlepiej gra?

3. W gwoli ścisłości granie tymi samymi drużynami pozwala najlepiej odzwierciedlić równe szanse. Ale pomysł z dwiema drużynami jest w miarę logiczny tylko bez ustalania ilości gwiazdek na Boga.

4. Turniej bez takich pojedynków będzie śmieszny, jak pisałem drużyna drużyną umiejętności umiejętnościami, a brak meczy "na szczycie" nie powoduje w ogóle, że będzie ciekawiej.

JA JESTEM ZA:

Wyborem 2 drużyn (żeby się nie powtarzały), a ilość gwiazdek i drużyna dowolna, taką jaką preferuje gracz a nawet jak zdarzy się pojedynek tych samych drużyn to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym aby kazdy z nas wybral jedna druzyne , i co najwazniejsze aby druzyny sie nie powtarzaly naprawde nie zwracajmy uwagi na gwiazdki w koncu chodzi o dobra zabawe . Nie wierze w to ze nie mozna zrobic 20 roznych druzyn .

Moze kazdy z nas niech poda trzy druzyny , bedzie 60 ekip do wziecia , nawet jesli bedzie tak ze druzyny beda sie powtarzac to chyba dojdziemy do porozumienia .

Problem z gwiazdkami pojawia sie takze przy wyborze druzyn narodowych . Kolega wspomnail o Turcji przecierz mozesz wybrac np Fenerbace :)

poza tym nbie musimy ograniczac sie do Europy mozna wybrac sie do Ameryki Pld. na poszukiwania swojej druzyny :)

Zalozylem GG specjalnie do ligi moj nr to 28131683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak proponuje żeby każdy wybrał tylko jeden zespół, ew. z zastrzeżeniem że do tych 4 gwiazdek czy coś w tym stylu. Tak będzie wg. mnie najlepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowy ale forum sledze od jakiegos czasu.Pomysl ligi sklonil mnie do zalozenia konta.Nie ukrywam ze chetnie wzialbym udzial w takim turnieju.Swego czasu organizowalem lige PES wiec cos moglbym dorzucic do organizacji.

Wedlug mnie 20 druzyn na lige to zdecydowanie za duzo.Jako ze jest jeszcze kilku chetnych dobrym rozwiazaniem jest zrobienie 2 lig po 12 zespolow.Napewno ulatwi to liczenie punktow i zrobienie terminarza.Druga kwestia to czas rozgrywania spotkan.Wedlug mnie termin powinien byc elastyczny.Dla przykaladu organizujemy 2 kolejki w tygodniu a gracze bezposrednio ugaduja sie kiedy mecz bedzie rozgrywany.System Poniedzialek-czwartek na jedna i piatek-Niedziela na nastepna kolejke na 100% zda egzamin i nie powinno byc problemow z rozegranie pelnej kolejki na czas.I wkoncu druzyny. Tu kazdy powinien wybrac po dwa dowolne zespoly ktore podaje oczywiscie przed rozpoczeniem ligi a w momencie spotkanie sie z taka sama druzyna robimy losowanie i mamy po problemie.

Edytowane przez Cala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje się że numer 3 z propzycji kielczana będzie najrozsądniejsze. Oczywiscie fajnie by było grać 20 różnymi drużynami ale ... może faktycznie to będzie najlepsze rozwiązanie. W przypadku spotkanie się takich samych zespołów decyduje gospodarz pierwszy którą drużyną chce zagrać. Tabela będzie uwzględniać tylko nasze psn id 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! Sam planowalem zrobienie strony ligowej dla fifki 11 wylacznie tylko na ps3 ale ze nie mam ludzi do pomocy to zajrzalem tutaj i widze ze juz wam taki pomysl sie urodzil i chcecie go zrealizowac:) Zasady powinne byc porste jak kolega "Cala" wyjasnil. Po co wporwadzac komune do gry!? druzyne powinno wybrac sie jaka chce ewentualnie 2 jak kolega "cala" napisal. Terminy rowniez "elastyczne" najbardziej sie tu sprawdzaja :) Mozna bylo by jakies forum/strone zrobic ewentualnie specjalny dzial na ps3 site forum :) Ekipa do zorganizowania turnieju by sie przydala. Pomysl popieram w %100

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Totalnie nietrafiony pomysł zabija w ogóle zabawę w wyborze drużyny, z którą się sympatyzuje w mniejszym lub mniejszym stopniu. Nie rozumiem też, co ma określona liczba gwiazdek do tego aby rywalizacja była wyrównana? dlaczego 4 a nie 5, 3, 2 czy 1? Ważne żeby wszyscy mieli szanse wybrać drużynę jaką chcą jak ktoś weźmie drużynę z 1 gwiazdką jego brocha.

2. Już widzę tą wojnę o to kto będzie pierwszy i odliczanie pfftongue.gif Dlaczego nie zostawić każdemu wolnej woli i pozwolić na wybranie druzyny, którą mu się najlepiej gra?

3. W gwoli ścisłości granie tymi samymi drużynami pozwala najlepiej odzwierciedlić równe szanse. Ale pomysł z dwiema drużynami jest w miarę logiczny tylko bez ustalania ilości gwiazdek na Boga.

4. Turniej bez takich pojedynków będzie śmieszny, jak pisałem drużyna drużyną umiejętności umiejętnościami, a brak meczy "na szczycie" nie powoduje w ogóle, że będzie ciekawiej.

JA JESTEM ZA:

Wyborem 2 drużyn (żeby się nie powtarzały), a ilość gwiazdek i drużyna dowolna, taką jaką preferuje gracz a nawet jak zdarzy się pojedynek tych samych drużyn to co?

Heh, stary jak chcesz sobie pograć Barcą i inną drużyną z pięcioma gwiazdkami (w FIFA 11 takich drużyn jest pięć - barca, real,manU,chelsea,inter) to proponuje zwykły mecz online. W lidze rywalizują między sobą gracze i jak taka rywalizacja ma być fair to drużyny muszą być wyrównane( temu służą te gwiazdki). Pomysł z losowanie jest pomysłem sensownym i wprowadzającym odrobinę niepewności, bo w głowie będzie rodziło się pytanie - kim zagram?! Po losowaniu natomiast często jest tak, że siedzisz nad wylosowanym zespołem i poznajesz dobre i złe strony oraz zastanawiasz się nad taktyką.

Jeszcze tylko mały tips dla kielczana - zrezygnuj z 20 osób w jednej lidze. Lepiej zrób dwie ligi po 10(max12) osób. czemu tak?

1. rozgrywając 4-5 meczów ligowych w tygodniu liga trwać będzie jeden miesiąc (dla 10-12 osóB), a taki okres trwania ligi jak i częstotliwość rozgrywania meczy jest chyba najbardziej trafiony,

2. w pierwszym sezonie będą to ligi A i B, w drugim, jak pomysł wypali, będziesz mógł zrobić pierwszą i drugą ligę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, stary jak chcesz sobie pograć Barcą i inną drużyną z pięcioma gwiazdkami (w FIFA 11 takich drużyn jest pięć - barca, real,manU,chelsea,inter) to proponuje zwykły mecz online. W lidze rywalizują między sobą gracze i jak taka rywalizacja ma być fair to drużyny muszą być wyrównane( temu służą te gwiazdki). Pomysł z losowanie jest pomysłem sensownym i wprowadzającym odrobinę niepewności, bo w głowie będzie rodziło się pytanie - kim zagram?! Po losowaniu natomiast często jest tak, że siedzisz nad wylosowanym zespołem i poznajesz dobre i złe strony oraz zastanawiasz się nad taktyką.

Jeszcze tylko mały tips dla kielczana - zrezygnuj z 20 osób w jednej lidze. Lepiej zrób dwie ligi po 10(max12) osób. czemu tak?

1. rozgrywając 4-5 meczów ligowych w tygodniu liga trwać będzie jeden miesiąc (dla 10-12 osóB), a taki okres trwania ligi jak i częstotliwość rozgrywania meczy jest chyba najbardziej trafiony,

2. w pierwszym sezonie będą to ligi A i B, w drugim, jak pomysł wypali, będziesz mógł zrobić pierwszą i drugą ligę.

Heh, po pierwsze nie jestem dla Ciebie 'stary' po drugie przeczytaj siebie raz jeszcze w kwestii wyrównania i tego, że rywalizacja ma być fair. 4 gwiazdki wszyscy, rywalizacja=fair, 5=nie fair żelazna logika. Co do podziału ligi może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PsnID: MarcinYahoo

Jestem Marcin, jestem ze Szczecina. Pilką interesuje się od okolo 14 lat. W fife gram od  12-13 lat. Na PS3 gram dopiero drugi rok :) zatem świeżutko. Na PC szło mi naprawde dobrze, na PS3 jeszcze nie mam takiej formy. Od samego początku jestem fanem Interu Mediolan, kibicowałem nawet jak drużyna zajmowała 9 miejsce w lidze. To chyba tyle.

Moje gg to 1983064.

Edytowane przez yahooo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek. Interesuję się Piłką Nożną oraz ogólnie sportem. Moje GG: 4026536 Jestem fanem Gdyńskiej Arki.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: kolba665

GG: 6901733

Witam ! Mam na imię Piotr, interesuję się muzyką (jestem czynnym muzykiem:P), sportem i oczywiście grami. Z seria fifa jestem od roku 2008. Moją Ukochaną drużyną jest zespół Blackburn Rovers, dlatego też jestem za pomysłem wybierania drużyn spośród tych czterogwieździstych ;) Pozdrawiam wszystkich moich przeciwników i maniaków FIFY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: mardobos

GG: 3669479

Marcin z Warszawy, lat 25 :) interesuje się wieloma rzeczami, piłka nożna jest jedną z nich, nie przepadam za piłką klubową za to uwielbiam mecze reprezentacji, jestem kibicem Turcji, Meksyku i Holandii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdzie się wolne miejsce w lidze to chętnie pogram :thumbsup:

Imię: Maciej

Lokalizacja: Warszawa

PSN ID: Majkielq

GG: 7505388

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglaszalem sie wczesniej przez PW ,zeby nie bylo problemow :

PSN ID Cala1982

gg 7685544

Zainteresowania to mysle jak kazdy :) W Fife gram od 4 lat wiec nie powinienem zanizac poziomu ligi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam swój udział .

Psn : marcin_pp

Mam na imię Marcin , interesuję się piłką nożną od kołyski . Pochodzę z Poznania . Ulubione kluby : Lech Poznań ; Barcelona ; St.Pauli

Mój nr GG 4343927

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, też chciałbym "pobawić" się w ligę.

Na imię mam Kuba - lat 26 , Piotrków Trybunalski. Może nie tyle co interesuje się, ale bardzo lubię oglądać piłkę nożną - szczególnie w wykonaniu FC Barcelona - notabene mój ulubiony zespół :) . Jeśli chodzi o mnie to liga może być rozgrywana nawet teamami 3 gwiazdkowymi (głównie chodzi o zabawę ,czyż nie?)

psn id : venoxious

gg : 9721036

pozdrawiam

P.S dodajcie moje psn id jeśli chcecie

Edytowane przez mavarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam udział w lidze!

Moge brać udział spokojnie od 12 października, wczesniej bedzie ciezko, gdyż mam w szkole konkursy i olimpiady i muszę się uczyć :(

Wczesniej bardzo ciezko z czasem, ale postaram się, bo jestem zainteresowany!

PS: moje id: rafi49 (mozecie mnie dodac na psn przyjme)

gg: 3208946

Edytowane przez rafi49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widac chyba jest juz 32 zawodnikow i smialo mozna zamykac liste.Robimy dwie ligi i gramy.Mamy dwie ligi po 16zespolow.Po zakonczeniu sezonu mamy 1-sza lige ktore tworza zespoly z pierwszych 8 miejsc z obu grup i 2-gą lige z miejsc 9-16 z obu grup.

Po pierwszym sezonie mozna wprowadzic podzial gwiazdkowy na ligi tzn: 1 liga gra druzynami 4 - 4.5 gwiazdki a druga liga 3 -3.5 gwiazdki

Teraz kazdy powinien wybrac dowolny zespol z max 4.5 gwiazdki

Edytowane przez Cala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widac chyba jest juz 32 zawodnikow i smialo mozna zamykac liste.Robimy dwie ligi i gramy.Mamy dwie ligi po 16zespolow.Po zakonczeniu sezonu mamy 1-sza lige ktore tworza zespoly z pierwszych 8 miejsc z obu grup i 2-gą lige z miejsc 9-16 z obu grup.

Po pierwszym sezonie mozna wprowadzic podzial gwiazdkowy na ligi tzn: 1 liga gra druzynami 4 - 4.5 gwiazdki a druga liga 3 -3.5 gwiazdki

Teraz kazdy powinien wybrac dowolny zespol z max 4.5 gwiazdki

Z pierwsza czescia Twojego postu sie zgadzam jednak poczekajmy do zakonczenia ankiety , niech wszyscy zainteresowani oddadza swoj glos

Jesli chodzi o druga czesc postu , jesli dobrze rozumiem to chcesz aby w ligach byly caly czas te same zespoly a zmieniali sie tylko gracze ? Moim zdaniem jesli wybiore sobie juz druzyne to chce grac nia caly czas a nie zmieniac po "awansie" lub "spadku" . Powiedzmy ze wybralem sobie Panathinaikos Ateny , wywalczlem miejsce w "wyzszej" lidze i co mam sobie zmienic na powiedzmy Juwentus bo ma wiecej gwiazdek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×