Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jestem nadal chętny do gry.

ID:Bomaw

GG:2400750

Fifke będę miał od piątku,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z checia dolacze moge grac codziennie o dowolnej porze wsomie hehe troche gram w fife moge grac 4 gwiazdkowymi obojetne

od kiedy rusza ?

od kiedy rusza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widac chyba jest juz 32 zawodnikow i smialo mozna zamykac liste.Robimy dwie ligi i gramy.Mamy dwie ligi po 16zespolow.Po zakonczeniu sezonu mamy 1-sza  lige ktore tworza zespoly z pierwszych 8 miejsc z obu grup i 2-gą lige z miejsc 9-16 z obu grup.

Po pierwszym sezonie mozna wprowadzic podzial gwiazdkowy na ligi tzn: 1 liga gra druzynami 4 - 4.5 gwiazdki a druga liga 3 -3.5 gwiazdki

Teraz kazdy powinien wybrac dowolny zespol z max 4.5 gwiazdki

Nie znasz szczegółów więc nie decyduj.  :thumbsup: Nie mamy 32 osób bo, niektórzy zostali wykreśleni dlatego, że nie odpisują na moje posty z prośbą o potwierdzenie udziału, a dwaj gracze mają problem z internetem i kodem do rozgrywki on-line. Tyle w tym temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja równiez potwierdzam swój udział :)

moj PSNid: KRIS_Gano

GG: 3314625

Fifę bede miał od jutra xD

grac moge codziennie od 21 do polnocy

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było ja także potwierdzam swój udział.

Mój PSNID: kuwka580

NR GG 2475606

Jeśli chodzi o mój staż to Fifa 11 jest moją pierwszą FIFA na ps3 ale od paru lat grałem w fife na PC.

Chętnych zapraszam do zagrania sparingu ze mną(po godz 16) pisać na gg albo na psnid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem się wczoraj,ale tak dla pewności - potwierdzam zgłoszenie :thumbsup:

PSN ID Majkielq

GG: 7505388

Ja mam fifę już od 2 dni,więc gdyby ktoś chciał pograć dla zabawy to zapraszam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy juz koledzy katujecie,a ja jak dzwonilem do sklepu jednego z najwiekszych w uk GAME to mi powiedzial ze najwczesniej w piatek..to mu mowie ze lipa,bo koleszka ma juz i pyka..koles na to ze to nie mozliwe..a ja mu na to..panie..w Polsce wszystko jest mozliwe..:)..hehe..no nic..czekam do piatku..i jedziemy z tematem..ps.Cwiczcie Cwiczcie..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, rowniez POTWIERDZAM!

Na imię mam Wojtek - lat 18 , Fife bede mial od piatku (1.10.2010)

psn id : Veezo_

gg : 2070318

HS. Posiadam

Mile widzany headset podczas spotkania.

Pozdrawiam

PS. Chetny do pomocy w organizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Jacek jestem nowym uzytkownikiem tego forum aczkolwiek juz kilka razy je odwiedzalem... W zeszlym roku planowalem zapisac sie do ligi ale stwierdzilem ze nie warto bo bylo juz za pozno...

W tym roku juz zakupilem fife 2011 i rowniez chcialbym sie zapisac do ligi mam nadzieje ze zostana utworzone dwie ligi zeby kazdy chetny mogl zagrac.

Moj nick psn id: BoniasPL

gg: 8640952

grac moge praktycznie codziennie- godzina do ustalenia

w Fife 2010 rozegralem ponad 300 spotkan on-line

Mam nadzieje że jeszcze nie jest za poźno.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy juz koledzy katujecie,a ja jak dzwonilem do sklepu jednego z najwiekszych w uk GAME to mi powiedzial ze najwczesniej w piatek..to mu mowie ze lipa,bo koleszka ma juz i pyka..koles na to ze to nie mozliwe..a ja mu na to..panie..w Polsce wszystko jest mozliwe..:)..hehe..no nic..czekam do piatku..i jedziemy z tematem..ps.Cwiczcie Cwiczcie..:)

W Game rozpoczynaja sprzedaz w piatek od godz 00.01 , tak ze jesli chcesz miec fife jak najszybciej to mozesz wybrac sie na nocne zakupy :) tak samo bylo z Halo mnostwo ludzi kolejka , i to oczekiwanie na otwarcie sklepu bezcenne :)

Moim zdaniem w Polsce pazernosc na zysk w sklepach przekracza wszelkie normy swiatowe :) rozpoczynajac sprzedaz 4 dni przed premiera pozbawili graczy ekscytacji , premiera gry przestaje byc wydarzeniem staje sie zwyklym szarym wydaniem gry to tak jakby na polce pojawil sie nowy tetris :) a nie oczekiwana przez nas gra . Ale to tylko moje zdanie , mam zamowiona gre z gwarantowanym terminem dostawy w dniu premiery ale jak sie kurier spozni to go ku... udusze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie też jest to lekkim nieporozumieniem i nie chodzi tu o to, że ja nie mam, a inni mają tylko o zasady. Po co robić premierę 1 paź jak gra jest 5 dni wcześniej? Najlepsze jest to, że w poniedziałek tj. 27.paź na gamezilli wrzucili obszerną recenzję (wtedy pierwsze osoby pisały, że mają już Fifę) i kilka godzin później EA znajduje ową recenzję i wymusza żeby Gamezilla wycofała ją do piątku ale po jakiego h*ja? :rolleyes: I tak już dużo ludzi ma tą grę...

Ale nie rozmywajmy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNID: kasperstan

Godziny: bez znaczenia, do 24 od 6 weekendy w zaleznosci od planow

gg: 194163

Pisze sie na lige i mysle ze 3 mozna by zrobic

Edytowane przez kasperstan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny na pogranie w lidze.

Imię: Łukasz

psn: ajvven

Wiek: 27

gg : 3011820

HS. Posiadam

Jeżeli ktoś chcę pograć 1 vs 1 to zapraszam. Dodawać do znajomych (sensowny wiek > 18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny na pogranie w lidze oraz towarzysko.

Imię: Bartek

psn: Lecho

Wiek: 27

gg : 28080248

HS. TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam chęć udziału w lidze u kielczana :)

Imię: Łukasz

psn: gandihigh

Wiek: 17

gg: 5280279

HS: Brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. Jestem Daniel. Chciałbym również dołączyć do grupy osób grających w lidze Fifa 11, czy to w I, II, czy też niższych ligach.

Imię: Daniel

Psn:piekarz06

gg: 588555

jeśli ktoś zagrać sparing jestem otwarty na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy potrzebną do rozegrania 2 lig liczbę osób więc od teraz jeżeli ktoś będzie jeszcze chętny to zapisuje się już do 3 ligi, która ruszy dopiero z początkiem drugiego sezonu chyba, że osoby do tej trzeciej ligi zbiorą się w miarę szybko. :thumbsup: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chetny wziecia udziali w 3 lidze :)

Imie:Adam

PSN: BzyQ_777

Wiek:20

GG:6851150

HS:Nie

Edytowane przez BzyQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy zostanie stworzona jakas tabela termnarz, podzial drozyn?? czy ktos zrobi odpowiednia strone www ??

Tak, strona jest wlasnie robiona przez ze mnie. Potrzebuje grafika i jeszcze jednego Moderatora/Admina na stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy zostanie stworzona jakas tabela termnarz, podzial drozyn?? czy ktos zrobi odpowiednia strone www ??

Ty przecież nie jesteś zapisany do Ligi? :whistling:

Myślę, że wszyscy zainteresowani wiedzą kiedy będzie tabela bo wczoraj o tym pisałem.  :thumbsup: Terminarz to samo. Co do strony internetowej to info już podane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam też się z chęcią dołączę do ligi. Zapraszam również na meczyki 1 na 1.

Moje imię: Maciek

23 lata

Nick PSN: ognistydevil

nr gg: 9507616

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×