Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jest jakaś zależność pomiędzy Covenantami ?

Może ktoś podpowie optymalną kolejność przystąpień do danych przymierzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O darkmoon chyba sam nie zaliczylem, albo nie kojarze... Gdzie sie wstępuje do niego?

Aha co do Darkwraith to tak jak pisaliscie, wystarczy zabić npc na dachu, i bez lordvessel można przystąpić :) w końcu mam oczko tylko teraz muszę uważać żeby nie zerwać bo pewnie oczko nie będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy rycerz w firelink shrine przy ognisku co siedzi będzie jakiś szczęgólny dla gry? pytam, bo podczas walki z zabójcą(tym co daje 5 humanity jak sie go zabije i pierścień) niechcący trafiłem w niego mieczem i musiałem go zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie i tak trzeba go zabić za co nic się nie dostaje tak że nic nie straciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie i tak trzeba go zabić za co nic się nie dostaje tak że nic nie straciłeś.

Dostaje się i to coś bardzo ważnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaje się i to coś bardzo ważnego.

Jemu chodzi o Siegmeyera. On rzeczywiście nic ważnego nie dropi oprócz swojego pierścienia. Potem jest z nim za to fajny wątek fabularny, którego @Arczi niestety się pozbyłeś.

A co do tego zabójcy, to przez to, że zabiłeś go, nie zdobędziesz jego zbroi.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcziemu chyba chodziło o typa który siedzi w firelink i gada m.in. o 2 dzwonach jak z nim zagadamy na początku gry, po przybyciu z Asylum. A z tego co ja pamiętam to on w pewnym momencie (chyba po pojawieniu się Frampta) przenosi się do New Londo Ruins i automatycznie nas atakuje więc trzeba go ubić. Nic nie dropi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi czy znalazłoby sie paru chętnych na pomoc prz 4Kings NG+ juz 10 humanity poszło sie walić :/

Dzis 20:50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz o tym, że przed wejściem do Four Kings możesz przyzwać Witch Beatrice? Dasz radę z jej pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to czasem zależne od tego czy ją przywołał na motylka? Bo ją za 1szym razem nie przywolalem na motylka i później już chyba jej nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale ona nie daje rady a ja skubie po po 200hp i idzie jak krew z nosa.O i dlaczego four kings miałem akcje ze zabiłem już trzech czwarty na 2 strzały a tu kosa w plecy i you diead :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który masz soul level?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra yaro bede:) new londo ruins 23 :00

Zaproś mnie to może teraz sięnam uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, mianowicie pokonalem Seth'a po czym zabiłem od razu Bit Hata w Duke's Archives/Crystal Cave, a nie Bit Hata hollow'a w miejscu gdzie spotkałem Seth'a za 1-szym razem. W związku z tym mam pytanie czy da rade jakos zdobyc Logan's Catalyst, jak wchodze w miejsce 1-go spotkania ze Seth'em B. Hata hollow'a tam nie ma. A ten żywy którego sklepałem zdropil mi Tin Cryst. Catalyst i WDB, a teraz jak tam wchodze to nie ma na jego miejscu tej skrzynki w ktorej powinien byc min. Logan's Catalist. Ogarnął to ktoś ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, mianowicie pokonalem Seth'a po czym zabiłem od razu Bit Hata w Duke's Archives/Crystal Cave, a nie Bit Hata hollow'a w miejscu gdzie spotkałem Seth'a za 1-szym razem. W związku z tym mam pytanie czy da rade jakos zdobyc Logan's Catalyst, jak wchodze w miejsce 1-go spotkania ze Seth'em B. Hata hollow'a tam nie ma. A ten żywy którego sklepałem zdropil mi Tin Cryst. Catalyst i WDB, a teraz jak tam wchodze to nie ma na jego miejscu tej skrzynki w ktorej powinien byc min. Logan's Catalist. Ogarnął to ktoś ;]

Jasne. Logan Catalyst dostaniesz tylko wtedy jak pokonasz Logana w miejscu pierwszego spotkania z Sethem. Innej opcji nie ma. Wtedy skrzynia się pojawi w bibliotece razem z jego setem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Logan Catalyst dostaniesz tylko wtedy jak pokonasz Logana w miejscu pierwszego spotkania z Sethem. Innej opcji nie ma. Wtedy skrzynia się pojawi w bibliotece razem z jego setem.

Problem w tym ze jak wbijam tam gdzie byl Seth za 1-szym razem to hollow B. Hata tam nie ma ;)

Problem w tym ze jak wbijam tam gdzie byl Seth za 1-szym razem to hollow B. Hata tam nie ma ;)

A sklepałem i Setha i B. Hata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepałes B. Hata to powinieneś dostać jego catalist. Jedyne czego nie dostaniesz jeśli zabiłeś go wcześniej niż w komnacie Seth'a to jego ubrania.Kapelusz, catalist i czar dostajesz jak go ubijasz, więc coś nie tak mówisz. Jeśli zaś B. Hata nie zabiłeś, to w hwili gdy się pojawi jako holow w komnacie Seth'a, to w miejscu gdzie wcześniej siedział pojawi się skrzynka z jego łachami. Jednak aby dostać catalist i czar musisz się pofatygować go zabić. Skrzynka zaś pojawia się jeszcze przed ubiciem.

A i jeszcze jedno, jeśli to ty ubiłeś B. Hata, to nie pojawi się jako holow u Setha.

Edytowane przez edri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, mianowicie pokonalem Seth'a po czym zabiłem od razu Bit Hata w Duke's Archives/Crystal Cave, a nie Bit Hata hollow'a w miejscu gdzie spotkałem Seth'a za 1-szym razem. W związku z tym mam pytanie czy da rade jakos zdobyc Logan's Catalyst, jak wchodze w miejsce 1-go spotkania ze Seth'em B. Hata hollow'a tam nie ma. A ten żywy którego sklepałem zdropil mi Tin Cryst. Catalyst i WDB, a teraz jak tam wchodze to nie ma na jego miejscu tej skrzynki w ktorej powinien byc min. Logan's Catalist. Ogarnął to ktoś ;]

Napisze Ci to jeszcze raz jak ma to wyglądać po kolei...

Uwalniasz Logana z Sens Fortress, potem z Duke's i wtedy siedzi w bibliotece. Kupujesz od niego wszystkie czary. Jak zabijesz Setha to on jakby Cie nie poznawał i w tym momencie już nic od niego nie kupisz. Wtedy go nie zabijasz tylko idziesz do miejsca pierwszego spotkania z Sethem. Tam jest Logan jako Hollow jak go zabijesz to wypadnie z niego czar, kapelusz i jakaś kryształowa różdżka i wtedy w bibliotece pojawi się skrzynia.z jego ubraniem i różdżką.

Ja tak robiłem i wszystko mi się pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castiel częściowo masz rację, ale jak wiadomo gra czasem robi różne psikusy i np jak ja zrobiłem początek tak jak napisałeś do momentu kupienia czarów i zabiciu setha i pogadaniu z nim co mnie nie poznaje, to wtedy opszedłem na górę do komnaty setha i tam go nie było, wróciłem do jego pokoi i siedzi dalej i dalej mnie nie poznaje.

Więc poszedłem w świat, zrobiłem parę pojedynków połaziłem po świecie i jak wróciłem to w pokoju logana była skrzynka z rzeczami. Otworzyłem, zebrałem i poszedłem do pokoju setha i tam był logan jako hollow i go zabiłem i dostałem kapelusz catalist i czar. Generalnie załatwiłem komplet, piszę o tym dlatego, żeby pokazać, że skrzynka nie pojawia się dopiero po zabicie logana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castiel częściowo masz rację, ale jak wiadomo gra czasem robi różne psikusy i np jak ja zrobiłem początek tak jak napisałeś do momentu kupienia czarów i zabiciu setha i pogadaniu z nim co mnie nie poznaje, to wtedy opszedłem na górę do komnaty setha i tam go nie było, wróciłem do jego pokoi i siedzi dalej i dalej mnie nie poznaje.

Więc poszedłem w świat, zrobiłem parę pojedynków połaziłem po świecie i jak wróciłem to w pokoju logana była skrzynka z rzeczami. Otworzyłem, zebrałem i poszedłem do pokoju setha i tam był logan jako hollow i go zabiłem i dostałem kapelusz catalist i czar. Generalnie załatwiłem komplet, piszę o tym dlatego, żeby pokazać, że skrzynka nie pojawia się dopiero po zabicie logana.

Zgadza się. Różne psikusy gra nam potrafi zaserwować. Ja robiłem to wszystko w oparciu na filmikach na YT i darksouls wiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×