Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

zabił już sifa

"You can either kill him for the Key to the Seal or if you have the Lordvessel he will give it to you.."

leć do anor londo w takim razie, btw. niesamowita lokacja, serio =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dostałem...mówił tylko coś w stylu że jest obrońcą pieczęci czy jakoś tak...

On jest strażnikiem pieczęci. Jak będziesz miał Lordvassel to sam odda Ci ten klucz i spuścisz wodę i będziesz mógł wejść do 4 Kings i ogólnie obejść niższy poziom. Jak nie masz Lordvessel to możesz go zabić i sam zostawi po sobie klucz. W Anor Londo długo Ci zejdzie także nie ma pośpiechu. W każdym razie jak zdobędziesz Lordvassel to już wszystkie plansze będą odblokowane i znikną te "pomarańczowe" chmury na wejściach.

Można w sumie powiedzieć, że w Anor Londo akcja się zaczyna.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabij go to da Ci klucza raczej dropnie. Nie jest on do niczego potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz zamiar pomagac ludziom na 4 kings lub farmic kamienie na rycerzach to go nie ubijaj bo on sprzedaje klątwe co pozwoli ci na walke zwykłym sprzętem z duchami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych łapek to mam z 10x a poza tym mam miecz który wydropiłem z ducha więc mam czy je atakować...

Co do miejsca do expienia to raczej odpada żebym zabijał tamtych w lesie ponieważ ja należę do tego Cevenantu xD i szkoda mi tak trochę zabijać ich po tym jak odkupiłem winy dopiero xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jagged Ghost Blade wypadł mi z duchów w New Londo Ruins i nim zabijam tam wszystko...łapię go w dwie ręce i tak mniej więcej 2-3 ataki na moba i po nim...

EDIT: tak w ogóle jak wyjdę z covenantu "Forest Hunter" i pójdę zabijać tych kolesi z lasu to będzie to się liczyło jako grzech ? czy po prostu potem bez niczego będę mógł znowu dołączyć się do covenantu ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kolesia w wierzy masz coś takiego jak opuszczenie gildii bez konsekwencji - za darmo!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok...to pójdę tam dzisiaj,opuszczę covenant i pójdę mordować tamtych kolesi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleeee pierwszy kryzys przechodzę :( 24 podejscie do jednego bosa i już zerkam na szafke z 15 innymi grami których jeszcze nawet nie rozpakowalam XD. Coś sie popsulo, bo tylko za 1 razem udalo mi sie wbiec na schodzki i pokonac psy ( capra boss) A Teraz gine w pol sekudny jak bym zablokowana byla :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbiegniesz na schody i wejdziesz na gzyms przy scianie to wtedy capra będzie non stop spadać i możesz spokojnie zabić z dystansu jakoś psy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez piszę, że nie mogę tam wejść. Gine w pol sekundy po wejsciu w bialą scianę. Tak jak by wszystko czekalo pod samymi drzwiami i odrazu blokuje. Moze jestem za gruba >.<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym...do barell roll xD ja tak zrobiłem na początku...najpierw tygrysek do przodu a potem dzida sprintem na górę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz kogoś do pomocy wziąć ??? Ja zawsze jak do niego wchodzę to zakładam jakąś sporą tarczę, wystarczy, że zrobi pierwszy cios i możesz lecieć na te schody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wejde, to od razu są na mnie psy. Oczywiscie dostaje 2 gryzy na dzien dobry i w tym samym momencie hita z mieczyków tego brzydactwa. nawet jak by mi sie udało przebiec na schodzy to z malutką kreseczką zycia. Ale jest to praktycznie nie mozliwe. Mysle, ze jedyne wyjscie to kogos zatrudnić, żeby brzydalow odgonil od samego wejscia. Tylko ze problem w tym ze humanity mam zero :/ Pofarmie troche i może sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co ci humanity do zatrudniania pachołów ? wystarczy że znajdziesz znak i tyle...jak jesteś w odpowiednim covenancie to wtedy więcej takich znaków widzisz...

Edit: Jedna z taktyk na capra demon

EDIT: Ok Nirv dopadłem się do TV...pomóc Ci z capra demonem ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to humanity, że jak jesteś hollow to nie widzisz znaków!!!

nirv jak coś to ja służę pomocą to i przy okazji dropnę ci humanity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nirv, ewentualnie zaryzykuj i zrzuć z siebie całą zbroję.

Zyskasz na mobilności i zaraz za mgłą 3 razy roll w kierunku schodów.

Powinno się zdążyć przed kosą i uniknąć psów, które dopiero na podeście załatwiasz.

No a później zabawa w kotka i myszkę z Capra [on wbiega na schody, Ty zeskakujesz z gzymsu i czekasz aż on zeskoczy -> cios i znowu po schodach na gzyms itd...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleeee pierwszy kryzys przechodzę :( 24 podejscie do jednego bosa i już zerkam na szafke z 15 innymi grami których jeszcze nawet nie rozpakowalam XD. Coś sie popsulo, bo tylko za 1 razem udalo mi sie wbiec na schodzki i pokonac psy ( capra boss) A Teraz gine w pol sekudny jak bym zablokowana byla :/

Nie ma innego wyjśćia. Bierz kogoś do pomocy tak by ataki psów wziął na siebie. To musi być jakiś błąd, z którym ja osobiście nigdy się nie zetknąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny problem z tym bossem to mała przestrzeń i dwa cholerne psy. Nie ma innej rad jak szybką ucieczka na schody i wycięcie psów zanim Capra podejdzie. Tutaj nie ma filozofii. Albo ci się uda, albo będziesz prawdopodobnie musiał jednocześnie unikać 2+ bardzo szybkich przeciwników, co praktycznie wiąże się z powtarzaniem walki.

Inna sprawa, że nie musisz w ogóle iść do kanałów, gdzie droga prowadzi właśnie przez tego bossa. Do Blightown możesz dojść przez Drake's Valley.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz spróbować taktyki którą stosuje się na Havel'u...zdejmujesz wszystko poza tarczą i mieczem i robisz szybkie rolle aż zabijesz psy...potem już tylko wejdzie na sam koniec gzymsu i będziesz stała...wtedy capra będzie wbiegał po schodach ale jak będzie chciał dojść do ciebie po gzymsie to będzie spadał i tak w kółko...wtedy się ubierasz i albo zabijasz go na odległość albo tak jak na filmiku pokazane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to można go olać i iść na innego bossa, wrócisz na tu jak podpakujesz lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×