Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, w takim razie pomogę paru leszczom i się okaże. Dzięki za odpowiedzi.

Powodzenia. Najpierw pomoc 3x komuś, albo podbić faith do 25 lvl. Potem zdobyć 10 sunlight medal, a potem dopiero dusza Gwyna. Taka jest kolej w tym covenancie ale żeby używać sunlight spear to musisz mieć faith na 50 poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak bym się upierał, że można. Co nie jest łatwe ale można

To masz dusze i nie można wymienić?

Jeszcze nie jestem w covenancie. Pytałem, bo nie chcę punktów na faith marnować na razie, skoro dopiero w NG+ będę mógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jestem w covenancie. Pytałem, bo nie chcę punktów na faith marnować na razie, skoro dopiero w NG+ będę mógł.

Widzę tu błędne koło. I tak musisz dawać punkty w faith jak chcesz używać tego cudu. Tego niczym nie obniżysz.

Jak pomagasz to obniża się limit byś mógł przystąpić tylko do covenantu i tyle. By używać cudu musisz mieć faith 50 i tego nie zmniejszysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi jest tylko do trofeum. Nie chcę go używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale ja ją mam ;) Miałem tylko wątpliwości co do zdobycia tego cudu Sunlight Spear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje, to wcale nie trzeba mieć żadnego lvl w tym bractwie. Wystarczy tylko do niego dołączyći dać duszę. Ja byłem w DarkWraith jak kończyłem NG i zdobywałem pierwszą duszę Gwyna. W NG+ dołączyłem do Sunlight i miałem lvl w bractwie 0. I na 100% pojawiła się opcja ofiarowania duszy Gwyna za cud. Co tez uczyniłem. Dopiero w NG++ zrobiłem miecz z drugiej duszy Gwyna. Tak więc wystarczy dołączyć do covenantu i ofiarować duszę, lvl nie ma znaczenia zupełnie.

Edytowane przez edri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu o tym poziomie nie rozmawia. Przeczytaj dokładnie o czym mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Najpierw pomoc 3x komuś, albo podbić faith do 25 lvl. Potem zdobyć 10 sunlight medal, a potem dopiero dusza Gwyna. Taka jest kolej w tym covenancie ale żeby używać sunlight spear to musisz mieć faith na 50 poziomie.

Właśnie poczytałem i oddanie 10 sunlight medal związane jest z uzyskiwaniem odpowiedniego poziomu w covenancie. Nie trzeba żadnych medali. Moim zdaniem.

Ale spoko. Don't stres. Każdy może coś inaczej zrozumieć lub źle przeczytać. Ja również :) Jestem tylko człowiekiem i popełniam błędy :)

Pozdro.

Edytowane przez edri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w moim poście było nie tak? :biggrin: Nikt się nie stresuje. Wyszło, że ja źle przeczytałem. Dzięki za info, nawet lepiej, że nie trzeba :thumbsup:

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK. Po prostu poczułem się zbesztany, a nie czułęm się winny. Może dokonałem nadinterpretacji twojej wypowiedzi Lars :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje, to wcale nie trzeba mieć żadnego lvl w tym bractwie. Wystarczy tylko do niego dołączyći dać duszę. Ja byłem w DarkWraith jak kończyłem NG i zdobywałem pierwszą duszę Gwyna. W NG+ dołączyłem do Sunlight i miałem lvl w bractwie 0. I na 100% pojawiła się opcja ofiarowania duszy Gwyna za cud. Co tez uczyniłem. Dopiero w NG++ zrobiłem miecz z drugiej duszy Gwyna. Tak więc wystarczy dołączyć do covenantu i ofiarować duszę, lvl nie ma znaczenia zupełnie.

No tak bo wcale nie trzeba być w covencie żeby dostać/wymienić na ten cud :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak zakręcone to jest, że zasięgnąłem rady Dark Souls wiki, która do tej pory mnie nigdy nie zawiodła i tam jest napisane:

In new game plus, offer the Soul of Gwyn, Lord of Cinder to the Altar of Sunlight as a member of the Warrior of Sunlight covenant.

Czyli w telegraficznym skrócie: du*a, muszę grę przejść, bo jest tak samo z Great Lord Greatswordem - da się je dostać / wykuć dopiero w NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*sigh*

Po prostu idź przystąp do tego covenantu i zobacz, czy możesz oddać duszę. Ewentualnie daj najpierw 10 medali, a potem spróbuj,

Po prostu nikt nie zakładał, że można od kogoś dostać duszę Gwyna przed przejściem gry. W Demon Souls nie można było oddawać dusz, np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie 2 strony wcześniej właśnie stąd się zrodziło, że nie mogę przystąpić póki co do tego przymierza, bo nie mam wystarczająco faith. Dlatego chciałem wiedzieć, czy zostawić to do NG+, czy można wcześniej. Szkoda, że od razu nie przeczytałem dokładniej wiki. Teraz już wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA to robiłem w ng i bankowo można w ng!!! Bo przerzucałem sprzęt i tą dusze też - ale nie jestem pewny czy przy przerzucaniu jest identyko jak w normalny ng.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję i napiszę czy się dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz podbija, postać do około 200 levelu. Zakładam cały Giant Set (najlepszy w grze) oczywiście wszystko na +5, do tego tarcza - waham się między Giant Shield,a Stone Greatshield, do tego myślę nad lżejszą bronia niż BlackKnight Greataxe. Do głowy przychodzi mi Zwiehander tylko nie wiem jeszcze czy na max Lightning czy Fire...co się lepiej sprawdza? Muszę podbić endurance by zwiększyć Equip Load na przynajmniej 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne walki. Jestem pod wrażeniem. Naprawdę wysoki poziom.

Gratuluję wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie cos nabroilem chyba, mam bodajze 24 lvl i zero magii, czy aby z niej kozystac nie trzeba przystapic do jakiejs grupy? BO zjezdzajac winda do f shrine atakuje mnie babka w dlugiej szacie i dwoch rycerzy w pekatych zbrojach, nie dam rady ich pokonac, jakies pomysly?

Dla wszystkich z podobnym problemem, najlepiej gre zaczac od nowa, bo dalsza gra bedzie baaardzo niewygodna i praktycznie bez sensu. Pozdro

Edytowane przez praza_Wrp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie cos nabroilem chyba, mam bodajze 24 lvl i zero magii, czy aby z niej kozystac nie trzeba przystapic do jakiejs grupy? BO zjezdzajac winda do f shrine atakuje mnie babka w dlugiej szacie i dwoch rycerzy w pekatych zbrojach, nie dam rady ich pokonac, jakies pomysly?

Dla wszystkich z podobnym problemem, najlepiej gre zaczac od nowa, bo dalsza gra bedzie baaardzo niewygodna i praktycznie bez sensu. Pozdro

Musisz mieć Int na konkretnym levelu by używać danego zaklęcia. A to, że cie tam atakują to Twoja wina. Ty zacząłes. Musiales kogos z nich uderzyć wiec sie nie dziw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×