Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale to jasno pokazuje ze cyfrowa dystrybucja jezeli calkowicie wyprze pudelka to spowoduje ze gry beda sporo drozsze niz teraz. jezeli teraz czesto wersje cyfrowe sa drozsze niz pudelkowe to po zniknieciu tych drugich beda nas doic juz na maxa i gry beda pewnie po 300 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to jasno pokazuje ze cyfrowa dystrybucja jezeli calkowicie wyprze pudelka to spowoduje ze gry beda sporo drozsze niz teraz. jezeli teraz czesto wersje cyfrowe sa drozsze niz pudelkowe to po zniknieciu tych drugich beda nas doic juz na maxa i gry beda pewnie po 300 zl.

Dobrze, że wtedy będę już za stary na gry :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wina tylko i wyłącznie SCEE. Gry na steamie potrafią kosztować 50-60% wartości nowej gry już po kilku tygodniach, plus do tego dochodzi mnóstwo promocji 2za1 itd.

Oferta digital może być tańsza niż pudełkowa, ale wszystko zależy od wydawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W geście dobrej woli podarowałem jednemu userowi w lesie wszystkie przedmioty z DLC...jego radość nie do opisania. Któryś z was też stosuje takie praktyki czy uważacie to za zło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zlo. Niech kazdy gra jak lubi :)

ps. sam kiedys od kogos z forum pozyczalem jakis mieczyk :)

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DS uważam to za normalne. Mi ktoś pomógł, ja pomogłem komuś innemu...trzeba sobie pomagać w tym trudnym świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma. Ja sam podrzucam ludziom prezenty w podzięce, Humanity na ten przykład, jeśli wala mi się tego pełno.

Wczoraj w Anor Londo zinvadował mnie jakiś gość, któremu się musiało nudzić, bo biegał sobie ze mną dobrą godzinę i mi prezenty serwował też :D

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam. Wczoraj facetowi w lesie strasznie spodobały się te gadające kulki "hello", "thank You" rzucałem mu chyba z 10 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grę swoim pierwszym magiem w podstawce i skusiłem się na DLC.

Czas gry jest OK, na razie doszedłem do Manus'a i czas gry około 2-3h.

Biorąc pod uwagę, że zabicie wszystkich bossów (plus upgrade broni, tarczy i zbroi na max) zajęło mi 14h to nie jest zły wynik.

Bossowie trudni więc duży plus, arena kolejny plus. Cena mogłaby być trochę niższa, ale DS jest akurat jedną z gier na którą kasy mi nie szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam duzo prezentów. Praktycznie każdy mi coś daje jesli poproszę. W ogole społeczność Dark Soul jest bardzo miła, Raz miałam taką sytuacje, że walczyłam ze strasznie nie chonorowym graczem. 2 backstabyy z laga, nawet nie poczekał, aż skonczyłam się kłaniac! ( zboczeniec!!!) Task czy inaczej potem mnie zsumonował do siebie i zaczał rzucać itemkami, i klaniaćc się 10 razy z rzędu. Pozbieralam itemki i go zabilam ^________________^ Jak sie kłaniał oczywiście. Potem Pmka z HE-HE. Podziękowałam. Potem walczylismy z full of honor. Było fajnie...

Mam dlc od kilku dni, ale nie mogę się za nie zabrać. Przechodze gre od poczatku i jest cięzko :( ale nie chce pomocy!) Moj build jest troche sadomaso. Majac 30 lvl pakowalam tylko do dex XD. Tak, żeby smieszni bylo. Ciekawi mnie ta arena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta arena na ps3 czy jej nie ma? Bo już zgłupiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek moim zdaniem i tak lepsze pvp jest w Oolacile Township...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w okolicach levelu 170 miałby kilka(naście) Souvenir of Reprisal na zbyciu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w okolicach levelu 170 miałby kilka(naście) Souvenir of Reprisal na zbyciu? :P

Ktoś tu robi najeźdźce z Darkmoon Covenantu... :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, brakuje mi ostatniego Cudu od Gwyndolina :) Moja pierwsza gra i NG+ to było praktycznie na czuja, dopiero teraz sprawdzam co mi zostało do platyny, bo się okazało że "przypadkiem" zostały mi tylko trzy trofea, z czego jedno wymaga właśnie ostatniego cudu, drugie - wykucia Darkmoon Catalyst i ostatnie - wymaksowania Chaos Weapon, ale muszę się jeszcze przelecieć do Demon Ruins.

Souveniry zawsze mogę pofarmić w ostateczności, tylko że teraz mam cholernie mało czasu na grę :P

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Souveniry idź pofarm. Z pierścieniem i 10+ humanity zdobycie 10 zajęło mi mniej niż godzinę.

Wydaje mi się też, że podnieśli drop rate.

Nową postacią (najnowszy patch) przy pierwszej wizycie w painted wypadły mi już 2 sztuki (nie ginąłem więc tylko kilka harpi zabiłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, brakuje mi ostatniego Cudu od Gwyndolina :)

Ja jestem w trakcie robienia Smoka...DMG powyżej kilku tysięcy kusi żeby go wypróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie teraz powinienem isc po pokonaniu Taurus Demona? Wszystkie drogi wydaja sie za ciezkie. Moze przez ten most z czerwonym smokiem, da sie jakos na poczatkujacym etapie? Dzisiaj zaczalem grac wiec pomecze was tymi glupimi pytaniami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge ci powiedziec gdzie mozesz isc dalej, ale uwierz mi, szkoda psuć sobie zabawę, najlepiej samemu wszystko odkryć w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motoko - fun z gry polega na tym właśnie, że twórcy nie prowadzą nas za rękę i odkrywanie tego świata to fantastyczna zabawa. Pomożemy Ci jak naprawdę gdzieś utkniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, poprobuje sam. Chyba za duzo Asasynow sie nagralem, gdzie trzeba miec talent zeby zginac lub nie wiedziec co gdzie jak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×