Skocz do zawartości
ONE

Team Ico Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dynamiczne tematy do XMB i dwa filmiki-wywiady z twórcami gry, a raczej gier spod szyldu TEAM ICO COLLECTION. ;)

Jakieś konkretne te tematy :rolleyes:? Cały czas mam ustawiony dynamiczny co dostałem z Heavy Rainem i nie widzi mi się go zmieniać na nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z ICO przedstawia Jordę w klatce zawieszonej u szczytu wieży (powiewają zasłony, przelatują ptaki, świeci słoneczko). Ten z SotC pokazuje ogród na szczycie świątyni. Słowem, ten z HR (jeśli to figurka z origami ustawioną przy śmietniku) jest dużo lepszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnąłem oba te motywy i jak dla mnie są beznadziejne, oczy nie wytrzymują ot tego migotania no i mogly by przedstawiać cościekawszego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ukończyć grę bez zgonu. Jeśli zginiesz, wychodzisz do menu głównego gry i wczytujesz ostatni stan gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICO - gra cudowna urokliwa. W żadnej innej nie widziałem tak pięknych widoków.

Bardzo zachwyciły mnie w ICO równiez dźwięki takie jak szum morza, wiatru, odgłosy ptaków...

ICO to dzieło sztuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym w 100%. SotC tez jest niesamowity, ale uważam, że ICO przebija go atmosferą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem SotC'a. I jestem oczarowany, fantastyczna gra tymbardziej że wcześniej tylko o niej słyszałem i pomyślałem "eee jakiś japoński badziew". Zagrałem i wciągnęło Mnie na cały dzień, właśnie ubiłem ostatniego kolosa a zacząłem od południa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przed chwilą ukończyłem SotC i gra jest genialna :D Zakończenie jest... dziwne

16 kolos - nie spodziewałem że może on tak wyglądać myślałem, że będzie taki jak reszta IMO nie przypadł mi zbytni do gustu wolałem jak chodzą, pływają lub latają .

Edytowane przez cinek9696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do twojego spoilera to się zgadzam. Strasznie się rozczarowałem, jest jednym z prostszych. Co do zakończenia to w sumie nie wiem o co chodzi. To co się w ostateczności stało z głowną postacią daje wiele do myślenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry są dostępne na PSN ? Czy tylko dystrybucja tradycyjna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry są dostępne na PSN ? Czy tylko dystrybucja tradycyjna ?

Tylko na płycie. Wczoraj zamówiłem w ultimie, mają w promocji po 69zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składanka wylądowała w domu, teraz czekać na wieczór, słuchawki na uszy i odpływam. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem, ile zajmuje przejście obu?

Od 10-14 godzin każda z osobna. Chociaż to tez zależy, bo w shadow można sobie zwiedzać wspaniałą krainę i zbierać owoce oraz ogony z jaszczurek, co moze znacznie wydłużyć rozgrywkę. Zwiększa się dzięki temu życie i staminę. W sumie, gdy gra się 1 raz to i można się zgubić w drodze do jakiegoś kolosa.

69 zł w ultimie? nie mogę przegapić takiej okazji ;]

Jednak cena to 79,9 zł ale i tak warto.

Edytowane przez Blaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakakolwiek szansa na ukazanie się tych gier na PS Store? Chodzi mi konkretnie o to czy pojawiły się jakieś zapowiedzi, plotki o takowej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakakolwiek szansa na ukazanie się tych gier na PS Store? Chodzi mi konkretnie o to czy pojawiły się jakieś zapowiedzi, plotki o takowej możliwości.

Cisza w tym temacie, ale jeżeli już się pojawią to wątpię, że będą tańsze niż w ultimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie.....biggrin.gif a jednak niespodzianka. Tak czy siak lepiej zamówić w Ultimie.

  • Ico & Shadow of The Colossus Classics (£19.99/€29.99) Rating: PEGI 12

Availability: All Locales

File Size: 8 GB

    http://blog.eu.plays...-december-2011/

    W PS Store PL 99zł za 2 a każdy tytuł osobno po 65 zł

    Edytowane przez pablos_83
    • Like 1

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Po dłuższym namyśle zdecydowałem się na wersje pudełkową. Na allegro można już kupić za niespełna 79zł. Pomimo tego, że posiadam PS2 jakoś nie miałem okazji zagrać w ten tytuł. Miałbym też jedno pytanie do osób będących już w posiadaniu tej produkcji. Wyczytałem gdzieś, że ICO chodzi w 1080p, a Shadow of the Colossus w 720p. Jakby ktoś mógł się wypowiedzieć na ten temat to byłbym wdzięczny. smile.gif

    Edytowane przez Krypto

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Po dłuższym namyśle zdecydowałem się na wersje pudełkową. Na allegro można już kupić za niespełna 79zł. Pomimo tego, że posiadam PS2 jakoś nie miałem okazji zagrać w ten tytuł. Miałbym też jedno pytanie do osób będących już w posiadaniu tej produkcji. Wyczytałem gdzieś, że ICO chodzi w 1080p, a Shadow of the Colossus w 720p. Jakby ktoś mógł się wypowiedzieć na ten temat to byłbym wdzięczny. smile.gif

    Obie gry chodzą w 1080p :)

    Zachęcam do kupna. Wg mnie gry warte uwagi! (nawet jak już się grało w nie na PS2)

    • Like 1

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Nie dawno zakupiłem, głównie dla SotC którego nie udało mi się zdobyć kiedy miałem jeszcze ps2, Ico miałem w fajnym, tekturowym pudełku z kilkoma zakładkami do książek na przykład, nie wiem czy to była limitka czy coś, ale nie ważne. Co do Ico to bez dwóch zdań gra w cholerę klimatyczna, ale to SotC bardziej mnie złapał za serce, nie mogłem się oderwać od gry i na siłę szukałem zajęcia byle nie przejść tego w 2 dni

    Skończyło się na tym, że gdy Wanderer przemienił się w Dormina a później bezsilnie starał się dobiec do Mono wciągany przez strumienie światła, lub gdy Agro spadł w przepaść

    zakręciła się łezka w oku, niewiele gier tak na mnie wpłynęło dlatego uważam SotC za jedną z najlepszych gier wszechczasów, ICO trochę niżej :thumbsup:

    Edytowane przez Chmurowaty

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Shadow of the colossus: cos pieknego. Graficznie widac uplyw czasu ale ten klimat, piekna muzyka i swieyna grywalnosc. Zastanawiam sie powaznie nad dobiciem do platynki wtym tytule i tu moje pytanie: jakies porady odnosnie przechodzenia hard time attack? Ogolnie jakies porady? Mapka z lizardami rzeczywiscie sie przydaje?

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Ukończyłem ICO jakiś czas temu i obecnie jestem w trakcie przechodzenia SotC(jak na razie pokonałem 10 kolosów). Zdecydowałem się na tą kolekcje ponieważ nie miałem okazji wypróbować tych tytułów na PS2 i szczerze stwierdzam, że nie żałuje tych 70zł. Z ICO przeżyłem wspaniałą przygodę, którą będę jeszcze przez długi czas wspominał. Jeśli natomiast chodzi o SotC to gra jak najbardziej niepowtarzalna i unikatowa. Dla osób, które szukają w grach przede wszystkim wymagających starć i niekonwencjonalnego podejścia, SotC jest produkcją obowiązkową. smile.gif

    Edytowane przez Krypto
    • Like 1

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Shadow of the colossus: cos pieknego. Graficznie widac uplyw czasu ale ten klimat, piekna muzyka i swieyna grywalnosc. Zastanawiam sie powaznie nad dobiciem do platynki wtym tytule i tu moje pytanie: jakies porady odnosnie przechodzenia hard time attack? Ogolnie jakies porady? Mapka z lizardami rzeczywiscie sie przydaje?

    Jest poradnik, ale niestety angielski - http://www.ps3trophies.org/forum/team-ico-collection-shadow-colossus/126873-ico-collection-shadow-colossus-trophy-guide-roadmap.html

    Lizardy - http://www.ps3trophies.org/forum/team-ico-collection-shadow-colossus/127171-shining-lizard-guide.html

    • Like 2

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Shadow of The Colossus ma jak dla mnie najpiękniejsze zakończenie ze wszystkich gier ever! Pamiętam jak przechodziłem to jeszcze na PS2, na końcu jeden wielki szczękoopad. No i ta muzyka. Niedługo sobie kupię kolekcję :biggrin:

    Edytowane przez _Matheo_

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×