Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Puncter, Puncter. :D Polecam race edit na f1.com na silverstone. To dla tych co dzis jechali  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jakie Monaco...niechże ja w końcu ten Bahrajn bez puncture'a ukończę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś wstanie mnie oświecić co pokazują czasy w lewym górnym rogu(w czasie practice i wyścigu)? wiem że jedno to czas okrążenia ale drugie współrzędnie to za cholerę nie mogę rozkminić co autor miał na myśli (w czasie międzyczasów rónież to samo) myślałęm że podaje stratę do przeciwnika przedemną ale nirstety to nie to, kto wie niech się podzieli tą informacją, chętnie się czegoś nauczę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny dzisiaj na trening to zapraszam :) tylko bez wywijania w pierwszym zakręcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jakie Monaco...niechże ja w końcu ten Bahrajn bez puncture'a ukończę... :)

Aż tak trudno?:o Boże co to będzie jak ja dzisiaj zaczne na padzie grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze,

Jakby ktoś dowiedział się, że gra w wersji PL jest już dzisiaj do wyrwania we Wrocławiu (gdziekolwiek, Saturn, MM, Konsolki, Gekon) - dajcie proszę znać tutaj lub na priva, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacko, może trudno aż tak nie jest, jak opanujesz bolid i poznasz tor...ale cholera...random kapcie to jest męka tej gry...

Czy jedziesz idealnie czy nie to kwestia szczęścia czy go złapiesz czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacko, może trudno aż tak nie jest, jak opanujesz bolid i poznasz tor...ale cholera...random kapcie to jest męka tej gry...

Czy jedziesz idealnie czy nie to kwestia szczęścia czy go złapiesz czy nie.

Okej ;d.

Edytowane przez Jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacko, może trudno aż tak nie jest, jak opanujesz bolid i poznasz tor...ale cholera...random kapcie to jest męka tej gry...

Czy jedziesz idealnie czy nie to kwestia szczęścia czy go złapiesz czy nie.

Ja jadąc lotusem w Melbourne zdobyłem 10 pozycje na starcie i okrążenie przed zmiana opon kapec, zmieniłem na nowa twarda mieszankę i kapec, zmieniłem na miękka i znowu kapec. Ciśnienie tak mi skoczyło że szkoda gadać. Oszczędzać opony można ale w tedy czas okrążenia spada o 2s a AI nie oszczędza opon tylko ciśnie.

W multi powinien być wyższy system kar ponieważ ludzie notorycznie ścinają zakręty albo gdy robisz dohamowanie to oni hamują na tobie. i w tedy 100% spin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi powinien być wyższy system kar ponieważ ludzie notorycznie ścinają zakręty albo gdy robisz dohamowanie to oni hamują na tobie. i w tedy 100% spin

Odnośnie systemu kar, to zawsze będzie coś nie tak. A to zbyt rygorystyczne = kara za wszystko, słaby rygor = jazda jak WRC :)

Wszystko jak zwykle zależy od ludzi. Wczoraj po tym jak już miałem dość Bahrajnu w karierze przerzuciłem się na online i trafiłem na kilku angoli z którymi bardzo fajnie się ścigało, a do tego można było ciekawie porozmawiać w boksach w czasie kwalifikacji. Pierwszego dnia, też się przeraziłem jak w online zobaczyłem totalną destrukcję i latające spojlery... Więc zależy jak leży...

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GoldenEye

Do cholery powiedz mi co to masz za azjatki w podpisie bo od tygodnia czytajac Twoje posty nie moge sie odczepic od tego podpisu i za kazdym razem spedzam gruba minute ogarniajac kazda po kolei xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie systemu kar, to zawsze będzie coś nie tak. A to zbyt rygorystyczne = kara za wszystko, słaby rygor = jazda jak WRC :)

Wszystko jak zwykle zależy od ludzi. Wczoraj po tym jak już miałem dość Bahrajnu w karierze przerzuciłem się na online i trafiłem na kilku angoli z którymi bardzo fajnie się ścigało, a do tego można było ciekawie porozmawiać w boksach w czasie kwalifikacji. Pierwszego dnia, też się przeraziłem jak w online zobaczyłem totalną destrukcję i latające spojlery... Więc zależy jak leży...

Pozdr.

najgorzej jest Monaco dosłowna demolka i ja rozumiem żeby jeszcze przypadkiem ale nie perfidnie chcą cie rozwalić. Raz trafiłem na 3 niemców co wyscig chcieli mnie zachaczyc ile ku*** polecialo przez mikrofon to szkoda gadać.

@GoldenEye

Do cholery powiedz mi co to masz za azjatki w podpisie bo od tygodnia czytajac Twoje posty nie moge sie odczepic od tego podpisu i za kazdym razem spedzam gruba minute ogarniajac kazda po kolei xD

dokładnie sam nie wiem kolega z UK przesłał mi kawałek takiego clipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka online w F1 mija się z celem szczerze mówiąc, no chyba żeby się wyżyć i powydurniać, na poważna zabawę nie ma co liczyć.

Podczas naszych wyścigów było o to ciężko, bo zawsze ktoś kogoś zahaczył co kończyło się spinami, itd., także online to istna masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka online w F1 mija się z celem szczerze mówiąc, no chyba żeby się wyżyć i powydurniać, na poważna zabawę nie ma co liczyć.

Podczas naszych wyścigów było o to ciężko, bo zawsze ktoś kogoś zahaczył co kończyło się spinami, itd., także online to istna masakra.

Proszę Cię nie załamuj mnie :(. Niedługo jadę po grę i nie chcę się rozmyślić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kupowanie tej gry dla samego online to trochę coś nie tak, ta gra to singiel singiel i jeszcze raz singiel, tak jak Gran Turismo.

Online jest miły dodatkiem, aczkolwiek za dużo błaznów i dzieci gra, nie potrafiących przejechać normalnie nawet jednego zakrętu.

To jak jakby ktoś kupował Battlefielda, żeby sobie w singla pograć tylko, owszem można...ale jaki to ma sens?

Mi online do niczego nigdy nie był, nie jest i nie będzie potrzebny w grach, co najwyżej żeby patcha pobrać.

Poza tym jak grasz tylko ze znajomymi to nie jest tak źle, trzeba się po prostu trzymać z daleka od normalnego online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś chciał kupić Polaka w EuroAGD to może zadzownić do nich i powiedzieć konsultantowi, że chcesz kupić w ich sklepie w Twoim miescie grę i jutro po 14 będzie do odebrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GoldenEye

Do cholery powiedz mi co to masz za azjatki w podpisie bo od tygodnia czytajac Twoje posty nie moge sie odczepic od tego podpisu i za kazdym razem spedzam gruba minute ogarniajac kazda po kolei xD

Poszukaj sobie na youtube "Girl's generation":) Moim zdaniem elita japońskich dziewczyn:D

A żeby nie było offtopa, gadałem przed chwilą ze sprzedawcą w MM (Bielany Wrocławskie) i powiedział, żeby dzwonić po 17. Jeśli nie będzie to lipa i dopiero jutro można szukać. Zakładam, że saturny i media markty mają tego samego dostawcę...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@roodie

o dziekowa :P zgadzam sie z ta elita ;)

Zeby tutaj tez nie bylo offa to w 3kropkach tez od jutra dopiero mozna liczyc na gre :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat do offa, także nie przepraszajcie za niego :P Jak chcecie gadać kto co jadł na śniadanie to tylko tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było offtopa, gadałem przed chwilą ze sprzedawcą w MM (Bielany Wrocławskie) i powiedział, żeby dzwonić po 17. Jeśli nie będzie to lipa i dopiero jutro można szukać. Zakładam, że saturny i media markty mają tego samego dostawcę...

pewnie ze tego samego, w koncu jeden wlasciciel:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat do offa, także nie przepraszajcie za niego :P Jak chcecie gadać kto co jadł na śniadanie to tylko tutaj :)

Jajecznica z cebulką, polędwiczką, szczypiorkiem i masdamerem:) No i espresso obowiązkowo.

Jakieś wieści z frontu Wrocławskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rozmowy z gościem z Empik'u (Rynek) wywnioskowałem, że już mogą mieć na stanie, ale nie mogą sprzedawać.

Takie sprawiał wrażenie.

Cóż, może ktoś ma jakiegoś znajomego w którymś z wrocławskich Empik'ów?

W MM i Saturnie będę po 17. Dam znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×