Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, a mowia, że to pilka nozna wzbudza takie skrajne emocje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale mnie coś strzela co się z tą grą dzieje, dzwonie do typa i pytam czy gra dotarła to mi mówi, że ma monitoring paczki i JEST JUŻ W POLSCE. No to super, że jest w Polsce... Plus do tego te Wasze fotki pudełek z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, ciśnienie rośnie, jak po zalogowaniu do PSN okazuje się, że co drugi pyka w F1 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przez telefon z babką gadałem, ona powiedziała że problemu nie ma, żebym miał wyliczoną kasę i tyle.

Z tym, że to jest dość duża sortownia.

Tylko, że fakt faktem niektóre sortownie nie wydają. Chociaż skoro już tam byłeś to nie rozumiem czemu Ci nie dali...ehh, szkoda :(

:P

No to niezłę jaja. Ja byłem też w dużej sortowni ( Kraków  ) i pajace mi nie wydali. Próbowałem nawet mówić że zawartość paczki idzie dzisiaj na prezent ślubny, ale się nie przełamali....Shit, do poniedziałku trenuję więc na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezłę jaja. Ja byłem też w dużej sortowni ( Kraków  ) i pajace mi nie wydali. Próbowałem nawet mówić że zawartość paczki idzie dzisiaj na prezent ślubny, ale się nie przełamali....Shit, do poniedziałku trenuję więc na PC

Sortownie nie wydają paczki jeśli ma być dostarczona przez kuriera. Czasami zdażają się wyjątki, że chce im się dupę ruszać...

Patrickosan miał po prostu mega farta, że mu wydali paczkę.

Najlepsze jest to, że w co drugiej mieścinie są sklepy które mają tą grę. W całym trójmieście nie ma ani jednego. A może i jest tylko, że się nie reklamuje...

Tak czy inaczej kurwicy można dostać. :|

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To DPD dostarcza paczki w soboty? ktos chyba tu tak napisal... mnie juz tak ultima nie boli bo siekam sobie na kompie:] gdzie sie zmienia ai przeciwkow? w tym my f1? a drugie pytanie, poczekal ktos na polska wersje jezykowa czy wszyscy sie rzucilio na ang?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrzozaLuk AI przeciwnika zmieniasz w MY F1 w ustawieniach gry , oraz w karierze przed wyscigiem masz tam na dole ustawienia i tam też się zmienia... A ja czekam na wersje Polską :P także ja się nie rzuciłem jak Piranie

xD

@Jasne nie ma sprawy

Edytowane przez Bagley
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Bagley to jak bedziesz mogl pozniej sfotkowac instrukcje ale tylko wtedy jakby tam byly jakies porady co do ustawien bolidow i pitow, oczywiscie w wolnej chwili i wolnosci od f1:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To DPD dostarcza paczki w soboty? ktos chyba tu tak napisal... mnie juz tak ultima nie boli bo siekam sobie na kompie:] gdzie sie zmienia ai przeciwkow? w tym my f1? a drugie pytanie, poczekal ktos na polska wersje jezykowa czy wszyscy sie rzucilio na ang?

ja też czkam na polaka ,ale testuje ja na padzie na 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia AI zmienia się wchodząc do tego pierwszego menu, jak byśmy chcieli przejść na tor z kariery.

Tam przy wyborze poziomu po prostu klikamy na nim i przeniesie nas do pełnego menu z ustawieniach AI, zniszczeń, itd.

Jest nawet mała sztrzałeczka obok nazwy.

W normalnym menu nie znalazłem tego...czyżby różnice jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak rozwijać bolid? To trzeba przez cały trening ustrzelić jakiś rekord? czy można na początku a poźniej skip ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś, gdzie w Poznaniu otrzymam F1 2010 PL w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaras Nie wiem jak Media Markt czy Saturn, ale u mnie w Mieście najtaniej ma RTV euro AGD za 179 zł w Playzone mają za 175zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak rozwijać bolid? To trzeba przez cały trening ustrzelić jakiś rekord? czy można na początku a poźniej skip ?

Klikasz w inżyniera, klikasz R&D challenge, ciśniesz czas poniżej wymaganego i zaliczone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to luz po pod koneic sesji 2 powiedział mi,że mieliśmy kilka rozwiaząn które nie zostaly przetestowane o.O, a sprawdzalem to było jedno wyzwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie:

Kto chce dzis pocisnac online? To pierwsze a drugie czy zakladamy jakis temat odnosnie umawiania sie, czy robimy to tutaj? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Australii są chyba 2. Jedej jest w P1-poniżej 1:40'000. Drugi w P2-poniżej 1:35'000.

Co do ustawek to proponuje nowy temat stworzyć i dawać tam tylko ogłoszenia kto i kiedy bedzie zapraszał do multiplayera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, to od teraz można się w paddocku umawiać na jakieś spotkania, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponuję za 30 minut wolny trening a potem dowolny wyścig, tylko ktoś musi grę założyć tylko z zaproszeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja do 00:00 mogę pograć, bo potem leci film, który chce sobie obejrzeć :)

Ale gramy na luzie, mnie wszystko boli od grania dzisiaj XD Cisnąć non stop jak głupi to też niedobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już nie dam rady niestety, co za dużo to niezdrowo :)

Poza tym może uda nam się uzbierać większą grupę na jutro wieczór? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kto chetny zapraszamy o 23.00 na sciganie.... mozna juz odpalac konsolki.. dodajcie mnie do znajomych to posmigamy... ogolnie informacja do wszystkich nie tylko ligowcow i rezerwoistow:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, Helion, Sir Siekier.... ktoś jeszcze? Tak na luzie sobie pojeździć, bez napinek, itd. :)

Pośmiać się jak kaleczymy jeszcze :P

Jak coś to w sprawie invów pisać do Siekiera, on zakłada.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×