Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

PS. a kto mi powie dlaczego panowie juz nie jezdza na wyscigi tylko komentuja ze studia? ciecia jakies?

Bo polshit to banda partaczy i nic innego...szkoda im kasy po prostu na wysyłanie ich na wyścig, skoro to samo mogą robić ze studia...także po co przepłacać?

Jak ktoś nie wie dlaczego odszedł najlepszy komentator - Mikołaj Sokół, to właśnie dlatego, że polshit zaczął bawić się w amatorkę, tyle.

Wystarczy włączyć RTL i można zobaczyć jak powinna wyglądać profesjonalna transmisja z F1.

Co prawda Lauda to stary zgred, który powinien trzymać się z daleka od kamer...

Ale sama transmisja, ilość przekazywanych wiadomości, itd. to po prostu gratka dla fanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrico przeczytaj mój pierwszy post w tym temacie i powiedz czy się opłaca XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po wersji pc ,odrazu poleciała w kosz. ach nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacko, DFGT podobno z F1 2010 działa świetnie, także ja bym się na Twoim miejscu nie zastanawiał nawet.

Poza tym zaraz też będzie GT5, a jak wiadomo DFGT to oficjalna kierownica pod Gran Turismo, więc więcej chyba nie trzeba mówić.

O samej kierze mówić nie będę, bo co miało być powiedziane to już było. Po prostu najlepsza kiera za te pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagadałem do sklepu Game Over w Łodzi. Właściwie to w ostatniej chwili, bo zostały im 3 szt. gry. Jedną sobie zaklepałem i jak zdążę to jeszcze dziś odbiorę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szybciutko złożyłem zamówienie na allgame i jeszcze dzisiaj mi wyślą :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytając o tych bugach to stwierdzam, że może i lepiej, że dostaniemy po weekendzie grę.

Może akurat jak dostaniemy od Ultimy to pojawią się jakieś wieści o patchu, itd.

Bo podobno panowie z CM sobie na długi weekend na wakacje pojechali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Patricko za odpowiedź :) Jeszcze do tego zdrowie nie ucierpi :)

A teraz poprawię humor wszystkim oczekującym na kuriera:

:verymad: :verymad:

Edytowane przez Jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT mode on]

A propos komentarza w F1, najlepszy maja brytyjczycy. Amen.

[/OT mode off]

Witaj blablabla,

Potwierdzam wysłanie zakupionych przedmiotów:

F1 FORMULA 1 2010 [PS3] PO POLSKU - SZYBKA DOSTAWA (1227176104)

Dziękuję za udaną transakcję i zapraszam do korzystania z mojej oferty w przyszłości.

--

Pozdrawiamy,

AllGame

www.allgame.pl

:woot::ok::biggrin:

Edytowane przez simon999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !

dla wszystkich którzy zamówili gre w ALLGAME właśnie odebrałem magiczne pudełko z nośnikiem także gra jest przesympatyczna pani uwija sie w pocie czoła weryfikując kto kupił na allegro i kto chciał zamiany na wersje ang oraz zajmuje sie wysyłką także ALL GAMe należą sie pochwały za to że dali rade pomimo wtopy z polska wersją ściagneli anglika i uszczęsliwiają ludzi 1

to wszaystko amen odpalam F1

ps. nie nękajcie tej biednej dziewczyny milionem niepotrzebnych telefonów bo to tylko opóźnia :) ona naprawde tam uwija sie conajmniej jak ROBERT na Monaco ;)

[OT mode on]

A propos komentarza w F1, najlepszy maja brytyjczycy. Amen.

[/OT mode off]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagadałem do sklepu Game Over w Łodzi. Właściwie to w ostatniej chwili, bo zostały im 3 szt. gry. Jedną sobie zaklepałem i jak zdążę to jeszcze dziś odbiorę :biggrin:

Po Twojej wiadomości zadzwoniłem i również zarezerwowałem. Niestety odbiorę dopiero jutro, bo dzisiaj praca :( Ale jutro po pracy mam nadzieję, że już będę śmigał :D

Pozdrawiam

Edit: Aaa, bym zapomniał, miła pani powiedziała, że jutro będą mieli kolejną dostawę, więc wiecie co robić :)

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co sie stalo Ultimie, allgame electronic gameover wszyscy maja oprocz tego giganta ech :/ zostaje tylko na pcie wczuc sie w gre a pozniej na konsoli od razu sezon na twardo zaczac bez zadnej zabawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem WSP z poczty, a jutro jadę odebrać DFGT. Tylko żadnej gry nie mam confused.gif Zamówiłem na gram.pl i jak we wtorek nie będzie to kij im w ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w sobotę, na spokojnie podjadę do jakiegoś MM bądź innego większego sklepu, kupię i jeszcze w weekend pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiekszych sklepach tylko polska wersja pewnie, wiec sens tam biegania bedzie bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda rozmowa z innymi zawodnikami podczas gry online - załóżmy, że mam podłączoną słuchawkę przez bluetooth to czy dźwięki z gry (silnik itp.) słychać z głośników telewizora, a tylko rozmowy online słychać w słuchawce, czy dźwięk w całości przekazywany jest do słuchawki? Jak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich grach jest gra z głośników, a głos ludzi w słuchawce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie zrezygnować z zamówienia w ultimie i nie znaleść jakiegoś innego sklepu...

Z tym, że zapłaciłem już przelewem w ultimie i nie wiem czy nie będzie problemów ze zwrotem kasy...

Najbardziej mnie irytuje to, że w weekendy nie wysyłają bo jest drożej... nosz do #%#$% nędzy, przecież to ja płacę za przesyłkę... :verymad:

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wrocilem z Electronic z grą :)

~cwir: Twoja friend lista jest pełna

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj blablabla,

Potwierdzam wysłanie zakupionych przedmiotów:

F1 FORMULA 1 2010 [PS3] PO POLSKU - SZYBKA DOSTAWA (1227176104)

Dziękuję za udaną transakcję i zapraszam do korzystania z mojej oferty w przyszłości.

--

Pozdrawiamy,

AllGame

www.allgame.pl

No to mam doła :( Bo ja żadnej takiej informacji nie dostałem od Allgame chociaż pisałem do nich maila i gadałem we środę z babka na gg aby zmianić zamówienie na wersję angielską gry :(

Edytowane przez idziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja późnym popołudniem zamówiłem w allgame, w pierwszej wersji Pani poinformowała mnie że już nie mają ale ktoś jej krzyknął że jest ostatnia sztuka więc natychmiast wziąłem. Po powrocie z pracy już czekała na mnie informacja o tym, że gra została wysłana kurierem, więc według "wszystkich znaków na niebie i ziemi" :) w sobotę rozgrywam cały weekend o Grand Prix Singapuru. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę na wyścigi online to proszę o info chyba, że mój Główny Inżynier (Żona) coś dla mnie w tym czasie zaplanował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homer

to żeś mnie jeszcze gorzej zdołował... Ja zamówiłem w allgame grę ze dwa tygodnie temu... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homer

to żeś mnie jeszcze gorzej zdołował... Ja zamówiłem w allgame grę ze dwa tygodnie temu... :(

To faktycznie masz pecha ale gdzieś wcześniej ktoś pisał, że chyba oni mają mieć jutro jeszcze dostawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie allgame mają mieć dostawę... no nic trzeba będzie jutro rano zadzwonić i zapytać co i jak... chyba trzeba będzie kogoś zbluzgać :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się porobiło... Mieliśmy my już w ten wekend trenować przed startem ligi, a tu większość nie ma swojego egzemplarza :( Najbardziej to chyba nawaliła Ultima, która nie wysłała dziś wersji angielskich. Przecież po to zamawia się preordera, aby cieszyć się grą w dniu premiery... Ja czekam do wtorku na moją płytkę z gram.pl, chociaż już powoli tracę zapał przez te wszystkie błędy, tragiczny głos polskiego inżyniera (i treść komunikatów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×