Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem z tym, że wybrałem opcję płatności przy odbiorze i odbiorę grę w najbliższym sklepie bo taka opcja istnieje i wtedy będę widział co biorę.

Ja zrobiłem identycznie, czekam tylko na info, że gra do odbioru i dzwonie do sklepu co tak naprawdę dla mnie przygotowali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Media Expert gry już nie ma.

Ja porobiłem screenshoty podczas zamówienia, więc jakby ktoś potrzebował jako dowodu - służę pomocą!

Właśnie do mnie dzwonili z Media Expert, mówiąc, że to pomyłka była i chodziło o grę na PC.

Poprosiłem, żeby zanotowali, że nie przyjmuję anulowania zamówienia i czekam na dostarczenie gry na PS3.

Przekazałem również informację, że zawarta została umowa kupna-sprzedaży, że proszę o zanotowanie tego - a jeżeli się nie zgadzają z moim zdaniem - są odpowiednie instytucje ponad nimi i ponad mną, które rozstrzygają tego typu spory.

Powiedziano mi, że jeszcze się skontaktują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też właśnie dzwonili. Niestety nie mają wersji na PS3:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

z tego co mi wiadomo kiedyś była podobna akcja z Ps2, czyli cena mega zaniżona, kosztowała chyba kilkadziesiąt złotych, o jednym 0 zapomnieli. Wszystkie zamówienia były anulowane oczywiście i powoływali się na regulamin sklepu. Tego regulaminu nie czytałem, ale jestem pewny, że gdzieś jest jakiś zapis, że mogą anulować zamówienie. Nie mówię, że tak będzie, ale jest to całkiem prawdopodobne.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W empiku było to samo, także gry nie dostaniecie .P

Nawet przez sekundę na to nie liczyłem:), zamówienie nic nie kosztuje więc pomyślałem, że warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak nie na temat...

Polecam Wam grę Faster Than Light. Wciągnąłęm sie jak w bagno.

Siedzę prawie cały dzień (poza wyścigiem) i gram w to.

...

Tutaj więcej info:

http://www.gry-onlin...ra.asp?ID=12203

A tutaj bardzo fajny materiał o grze:

Też "zakupiłem" i w końcu mam co robić w robocie ;) ogólnie fajny klimat, a dla tych, co chcą w spokoju eksplorować jest już modzik

http://ftlwiki.com/wiki/Mods

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Spróbować nie szkodziło, a nuż się uda.

Podejrzewam, że tych zamówień było mnóstwo i dlatego się w miarę szybko połapali, że coś jest nie tak. Kto wie, może to był bestseller w MediaExpert i to przykuło ich uwagę :D

Nie wiem jak innym, ale Oziemu, który ich trochę tam gryzie o to zamówienie, może dadzą w rekompensacie jakiś rabacik, albo coś na zakup gry o właściwym nośniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja, chociażby dla sportu, nie mam zamiaru im odpuścić :)

Ktoś wspomniał o regulaminie... Co regulaminMedia Expert mówi o anulowaniu zamówienia?

Par III Składanie Zamówienia i dokonywanie Rezerwacji

Pkt 4

Warunkiem realizacji Zamówienia i Rezerwacji przez Sprzedającego, jest prawidłowe wypełnienie formularza w serwisie internetowym i podanie prawidłowych danych kontaktowych, w szczególności numeru telefonu i adresu e-mail. W wypadku gdy podane dane nie są kompletne, Sprzedający dołoży starań w celu ich uzyskania od Kupującego z wykorzystaniem podanych danych kontaktowych. Jeśli kontakt z Kupującym nie będzie możliwy, Sprzedający ma prawo do anulowania Zamówienia i/lub Rezerwacji.

Pkt 10

Termin ważności Zamówienia w wypadku wybrania dowolnego sposobu płatności przed wysyłką Towarów wynosi 7 dni od daty jego złożenia. Jeżeli Kupujący nie uiści pełnej ceny za Produkty wynikającej z Zamówienia na wskazany numer konta w wyżej wymienionym terminie zamówienie zostaje anulowane, a Kupujący nie może żądać od Sprzedającego jego realizacji.

Pkt 11

Termin ważności Rezerwacji wynosi 7 dni od daty jej złożenia. Jeżeli Kupujący nie dokona zakupu Produktu w wybranym sklepie Media Expert w tym terminie, Rezerwacja zostaje anulowana, a Kupujący nie może żądać od Sprzedającego jej realizacji.

Jak widać, sklep nie może sobie anulować zamówienia, bo w cenniku był błąd, bo informatykowi się nie ten plik zaimportował itd.

Dam znać jak skończy się sprawa.

Dla wszystkich potencjalnie krytykujących i wyśmiewających tego typu postawę jak moja - nie walczę z lokalnym "Panem Kaziem", który prowadzi mały sklepik z grami, stać mnie na zakup gry w normalnej cenie, nie mam 14-tu lat i całą sprawę traktuję z lekkim przymrużeniem oka. Ot - małe wyzwanie!

Edytowane przez Ozi_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się z nimi trochę pokłócę. Co prawda rano telefonu nie odebrałem bo miałem egzamin ale już im w mailu przytoczyłem punkty regulaminu sklepu ;)

Ciekaw jestem co odpiszą :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Spróbować nie szkodziło, a nuż się uda.

Podejrzewam, że tych zamówień było mnóstwo i dlatego się w miarę szybko połapali, że coś jest nie tak. Kto wie, może to był bestseller w MediaExpert i to przykuło ich uwagę :biggrin:

Nie wiem jak innym, ale Oziemu, który ich trochę tam gryzie o to zamówienie, może dadzą w rekompensacie jakiś rabacik, albo coś na zakup gry o właściwym nośniku.

Zawsze warto spróbować :] ja rok temu na allegro od ultimy.pl kupiłem God of Wars Collcetion HD za 69 zł (na stronie sklepu było za 79), następnego dnia aukcja usunięta i nowa za 79 zł ... gra przyszła po 2 dniach ... co jak co ale 10zł zaoszczędziłem :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez probowali powiedziec, ze nie maja tego na stanie, ze chodzilo o gre na PC, wiec ja mu wprost, ze:

a) nie wierze, bo w ofercie wcale nie ma tej gry na PC

B) gdyby chodzilo o gre na PC, nie byloby pomylki rowniez w nosniku (blueray), a tylko w samej platformie

c) podczas zamawiania w pozycji dostepnosc, bylo, na magazynie

d) gra znajduje sie w gazetce Media expert (na PS3)

Ogolnie wydzwiek mojej wypowiedzi byl w stylu, wiem, ze sie pomyliliscie z cena, nie wierze, ze nie macie, a nawet jak nie macie to ja poczekam i nie wyrazam zgody na anulowanie zamowienia, ktore uwazam za zawarta umowe kupna sprzedazy. Sady orzekaly na rzecz kupujacego w duzo powazniejszych sprawach (jak slynne samochody czy motorowki na Allegro za zlotowke).

Pan powiedzial tylko, ze sie ze mna skontaktuja.

Jak tylko dostane odpowiedz odmowna (a takiej sie spodziewam) szykuje pismo do rzecznika praw konsumentow, ktore oczywiscie przesylam rowniez do ME.

Zobaczymy... Kilka lat pracowalem w korporacji i wydaje mi sie, ze opcje sa dwie:

a) machna reka na te 50-60zl i dadza mi gre za 120

B) postawia sie, wejda z belkotem prawnicznym i wtedy nie mam szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do godziny ma być u mnie kurier :) Nieźle się wyrobili muszę przyznać.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MediaExpert

Z jednej strony to trochę komuś współczuję. Ktoś palnął u nich błąd i być może ładnie za niego beknie, a wy się do tego przyczynicie :P

O ile co prawda wywalczycie ten towar za 120zł.

Życzę wam jak najlepiej, dostańcie tę grę, ale z drugiej strony mam nadzieję, że rzucą wam tym bełkotem prawniczym ;)

Do godziny ma być u mnie kurier :)

Czas najwyższy dołączyć do testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są i moje gierki :biggrin:

I to z McLarenem, a nie Red Bullem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można zacząć testować. Też się zdziwiłem, że tak szybko doszły gierki z amazona, ale to idealnie, można już zacząć śmigać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×