Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie jedyne tłumaczenie jakie zniosłem to to ze STALKER'a...lektor wypadł tam po prostu genialnie.

Klimat jaki to robiło to masakra. Nie mówię, że tak ma być wszędzie, bo w F1 lektor trochę by dziwnie wyglądał.

Chociaż mam wrażenie, że od tego badziewia co zrobili to wszystko byłoby lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jedyne tłumaczenie jakie zniosłem to to ze STALKER'a...

A Postal 2? Ta gra jest tak idealnego zrobiona pod względem lokalizacji, że czasem się ktoś zastanawia czy ta gra nie jest zrobiona przez Polaków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jedyne tłumaczenie jakie zniosłem to to ze STALKER'a...lektor wypadł tam po prostu genialnie.

Klimat jaki to robiło to masakra. Nie mówię, że tak ma być wszędzie, bo w F1 lektor trochę by dziwnie wyglądał.

Chociaż mam wrażenie, że od tego badziewia co zrobili to wszystko byłoby lepsze :)

Najlepszy dubbing, jeśli chodzi o gry miał "Larry 7" i STALKER może mu lizać jaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie panowie w angielskiej wersji te same głupie teksty lecą, tylko mniej to razi z uwagi na angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie panowie w angielskiej wersji te same głupie teksty lecą, tylko mniej to razi z uwagi na angielski.

Jest w tym prawda, bo pamiętam jak pękaliśmy z komentarza Borka i Kołtonia w PES 2006. Choć komentarz Szpakowskiego i Szaranowicze bije ich na głowę, to też wydaje się czasem zabawny (FIFA + Skoki Narciarskie) i jedno co się rzuca na myśl, to że nie potrafimy zrobić dobrego komentarza. Ale jak się w słuchamy dobrze w oryginalną wstawkę, nawet w F1, to słychać, że to jest o dupę rozbić. PES i FIFA to samo. Jak ktoś zna angielski, to wie o czym piszę.

Jedyny komentarz, który zasługuje na wielkie brawa jest w NHL, choć też nie jest bez wad.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w fifie czy innych tego typu grach to komentatz jest dodatkiem, a nie elementem ktory wplywa na gameplay.

Nie zmienia to faktu, ze i angielska wersja nie jest bez wad, ale razi az tak jak proba polinizacji.

Wielu stwierdzen pojawiajacych sie w zargonie paddocku nie da sie przetlumaczyc, a podejmowane proby sa dla mnie smieszne. Lepiej byliby poswiecic strone czy dwie w ksiazeczce na wyjasnienie pojec ktorych nie da sie przetlumaczyc. Ostatnio znalalem w czelusciach domowych ksiazke, bo tak musze nazwac 120 stronicowy wydruk, ktory byl dolaczone do gry grand prix 3 na pc. Opisane wszystkie tory, charakterystyka wszystkich zespolow, podstawy pokonywania zakretow, slowniczek pojec... a wszystko to w jezyku polskim.

Teraz branza sie nie stara tak jak kiedys :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka chcialem zapytac o opis graficzny polaczenia sieciowego w f1 2012

tam jest taki slupek, jeden czerwony, dwa zolte albo 3 zielone...

czy to jest sila polaczenia z serwerem na ktorym jest gra?

czy to jest sila polaczenia miedzy uzytkownikami?

bo zbliza sie liga i ja net w domu mam dobry 40/40 (swiatlowod)

w konsoli przez wi-fi (ale sila sygnalu 100%) coprawda podczas testu

predkosc spada

5d0e495acfb12668med.jpg

ale i tak powinna byc wystarczajaca , a mimo to jak gram z wami ustawke lub sprinta online

to rzadko mam zielona belke, czesto zolte lub czerwona jedna :(

konsole mam w DMZ wystawiona...

widze u was zielone stany lacza, jak wam sie udaje uzyskac tak dobre polaczenie?

dzieki i pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@listek

Nie przejmowałbym się na Twoim miejscu. Masz na tyle dobry internet, że bez problemu możesz grać w sieci.

Owe kolorowe słupki określają Twoje połączenie z innymi. Jednak w F1 nie zauważyłem, by ktoś z czerwonym słupkiem odbiegał jakością połączenia od innych. Są gry, gdzie taki "czerwony" gościu ma lagi, że zanim np. zmieni kierunek jazdy, czy biegu po naciśnięciu gałki czy krzyżaka w padzie, minie sekunda. W F1 tego nie ma.

Co do testu połączenia na konsoli, to się nie przejmuj, bo tak ma każdy. Nie wiem czy konsola ogranicza prędkość, czy jest ona po prostu mierzona niebezpośrednio przez konsolę, ale tak już jest. Ja np. mam net 120mb/10mb, a podczas testu na konsoli potrafi pokazać 48mb.

Siła sygnału wi-fi też nie przekłada się na jakość połączenia (słupki) w sieci.

Przy okazji radzę, by na takie nasze wyścigi tymczasowo łączyć internet z konsolą bezpośrednio kablem, bo z wi-fi to nigdy nic nie wiadomo (ryzyko rozłączenia, niespodziewany lag, niemożność połączenia się z założonym pokojem). Kilka osób tutaj już tak uczyniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne parametry łącza do Ciebie Listek, i u mnie z tymi słupkami jest podobnie.

Sytuacja zmienia sie co chwila, raz mam wszystko na zielono, a za chwilkę czerwona kreska :biggrin:

Mimo, iż mam router Wi-Fi to konsolę (jako jedyną) mam na stałe podłączoną kablem (stoi blisko routera, więc podłączyłem od razu).

Także jak pisze Milczar nie przejmuj sie tym :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

mam pytanko z obslugi konsoli ;)

czy da sie jakos podzielic , posortowac znajomych

tych z 1,2,3 ligi? jakies koszyki, kolory ;)

dzieki i pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze są te osoby chętne na fajne ściganie w GT5 to już powstał odpowiedni temat 'GT5 Championship Sgt' można już się zapisywać, więc zapraszamy :)

Edytowane przez Rhol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... zapraszamy. Wg mnie najepsze auta, fajna atmosfera i ogolnie extra. pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka. ;)

Robi wrażenie, ale tylko na pc. Niestety poczekamy na PS4. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi chodzi po głowie...może by tak zamiast babrać się w kolejne gówno w postaci F1 2013 zainteresujemy się Project CARS?

Pytanie tylko czy tutaj nie będzie jeszcze gorzej, bo produkt póki co zapowiada się ok, ale nie wiadomo co wymyślą na konsole.

No i gra podobno ma mieć mikropłatności, chociaż w wersji na konsole to pewnie będzie od groma DLC co też niezbyt pasuje...

Oczywiścię mówię to jako pomysł do obgadania, rozymślenia, itd. Jak nie wypali to skupimy się albo na GT5, albo nie wiem...

Bo tego badziewia od CM to już nie chcę kupować po prostu :) Na pewno nie w dniu premiery za tyle pieniędzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project CARS to raczej chyba 4 kwartał przyszłego roku się zapowiada, czy nie? Ja nie mówię, że F1 2013 nie kupie, bo mogą mnie zaskoczyć nagle wydaniem zajebistej gry. Takie 5% szansy zostawiam sobie, żeby nie deklarować, że nie kupie, a wyjdzie tak że rzucam słowa na wiatr.

Teraz na bank kupie w najbliższym czasie WRC 3, bo w wersje "demo" na piecu gra się bardzo fajnie, a samo demo na ps3 też jest zacne. Tylko muszę trochę kasy odłożyć albo poczekać aż będzie tak koło stówki stało. Ciekawe co tam na nową generacje szykują bo może za rok będzie nam dane popykać już na ps4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, pCARS taką formułe miało mieć lecz już z tego zrezygnowali. To będzie normalna gra pudełkowa do tego zajebiscie rozbudowana.

Kwestia tylko jak bardzo będzie zubożona w wersji na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na Project Cars, chociaż jak obejrzałem gameplay z udziałem bolidów, to model jazdy wydał mi się strasznie sztuczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety odniosłem przeciwne wrażenie. No ale trzeba będzie ograć własnoręcznie, jak wyjdzie pełna wersja. Szczerze powiedziawszy, mam nadzieję, że jeśli wyjdzie wersja na PS3, to potem szybko ją przeniosą na nową generację, bo szkoda, żeby gra z taką grafiką się zmarnowała na ps trójce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz na tym polega różnica miedzy nami. Ja gram i dlatego uważam tak jak wspomniałem wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyśmy w przyszłym roku się pomylili i żeby wypuścili naprawdę zacną F1 2013.

Ja zrobię tym razem jak inni, że nie kupię gry od razu, a poczekam, obadam co i jak... Jak okaże się, że lypa, to nie kupuję.

Ale to jeszcze 10 miesięcy zostało, to na razie nie ma co rzucać deklaracjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też licze na CARS, mam nadzieje że na konsoli nie będzie to tylko zabawka tylko dobry symulator :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×