Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre odwtarzacze mają właśnie to do siebie, że mają w sobie jakieś tam kodeki i dlatego to śmiga.

W Vegasie trzeba je dogrywać. Dla mnie paczka K-Lite + K-Lite x64 i nigdy żadnych problemów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety.. dalej nic. zainstalowalem kodeki najnowsze i dalej w vegas jak robie w trimmer to tak 2/3 filmu pokazuje obraz a potem tak jakby obraz sie zacina i jest caly czas jedna klatka... nie wiem co zrobic bo tam gdzie ta klateczka byla to wlasnie moj czas z kwaifikacje z setupem byl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error znajdź sobie inny program, który Ci to tylko potnie. W takim wypadku, to chyba najlepsze rozwiązanie - pociąć, skleić i wrzucić nie naruszając właściwości nagrania.

Przecież nie musisz zmieniać jakości, formatu itd itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, mam pytanie. Czy uncharted 2 ma online passa?

Bo jeszcze nie gralem w ta serie, a podobno to najwieksze klasyki na ps3, wiec pasuje nadrobic i pograc.

Ile czasu zajelo wam przejscie calej gry?

Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, mam pytanie. Czy uncharted 2 ma online passa?

Bo jeszcze nie gralem w ta serie, a podobno to najwieksze klasyki na ps3, wiec pasuje nadrobic i pograc.

Ile czasu zajelo wam przejscie calej gry?

Dzieki za odpowiedz.

Napiszę Ci wszystko na prv :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale żeby przejść U2, nie jest potrzebny online pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale żeby przejść U2, nie jest potrzebny online pass.

Zalezy co masz na mysli mowiac "przejsc". Bo do platynki niestety bedzie potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 nie ma żadnego online passa i tym samym można bez problemu kupić używaną kopię i spokojnie zrobić platyne, która jest swoją drogą banalnie prosta.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma znajomych w Usa ?? albo ktoś jest z Usa .... niech sie zgłosi do mnie mam sprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę podzielić się swoim odkryciem.

Kto z was, tak jak ja, marzy o przejechaniu się prawdziwym bolidem Formuły 1? Otóż przesiedziałem pół wczorajszej nocy w poszukiwaniu na terenie kraju choćby atrapy bolidu, w którym mógłbym posiedzieć, ale zamiast jakichś gównianych symulatorów znalazłem to:

http://www.agsformule1.com/en/drive-a-formula-1.php

Tor we Francji, dysponuje autentycznymi bolidami F1 - do wyboru ARROWS A20, AGS SH 2002, PROST AP02, JORDAN EJ11, a także bolidami F3. Koszt takiej całodniowej przyjemności, w skład której wchodzą wszelkie szkolenia, briefiengi itp., oraz co najbardziej interesujące, 15 kółek w bolidzie F3, oraz od 2-15 okrążeń (w zależności od tego, ile wyłożymy kasy), to ok. 7-12 tys. zł. Sporo, muszę przyznać, ale czego się nie robi dla spełnienia marzeń. Nie wiem jak wy, ale ja już odkładam kasę. Jak dobrze pójdzie, to w przyszłe lato, a najpóźniej za dwa lata uderzam do Francji. Jeśli ktoś się chce przyłączyć na przygodę życia, to również zapraszam. Życzcie mi powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę podzielić się swoim odkryciem.

Kto z was, tak jak ja, marzy o przejechaniu się prawdziwym bolidem Formuły 1? Otóż przesiedziałem pół wczorajszej nocy w poszukiwaniu na terenie kraju choćby atrapy bolidu, w którym mógłbym posiedzieć, ale zamiast jakichś gównianych symulatorów znalazłem to:

http://www.agsformul...a-formula-1.php

Tor we Francji, dysponuje autentycznymi bolidami F1 - do wyboru ARROWS A20, AGS SH 2002, PROST AP02, JORDAN EJ11, a także bolidami F3. Koszt takiej całodniowej przyjemności, w skład której wchodzą wszelkie szkolenia, briefiengi itp., oraz co najbardziej interesujące, 15 kółek w bolidzie F3, oraz od 2-15 okrążeń (w zależności od tego, ile wyłożymy kasy), to ok. 7-12 tys. zł. Sporo, muszę przyznać, ale czego się nie robi dla spełnienia marzeń. Nie wiem jak wy, ale ja już odkładam kasę. Jak dobrze pójdzie, to w przyszłe lato, a najpóźniej za dwa lata uderzam do Francji. Jeśli ktoś się chce przyłączyć na przygodę życia, to również zapraszam. Życzcie mi powodzenia.

ohh mój ty marzycielu :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharent nie sporo tyle bedzie kosztowac benzyna ktorą spalisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos na prawde prosty w obsludze program do obrobki tych filmikow? Bo Sony Vegas mnie przerasta! Chyba ze ktos mi podpowie jak w miare sprawnie i szybko wyciac to co nie potrzebne i wybrac dane elementy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wkleisz sobie filmik to klikasz "S" w miejscu, w którym chcesz uciąć materiał.

Następnie ucinasz w innym miejscu, zaznaczasz niepotrzbny element i klikasz "DEL".

Potem możesz sobie najechać jednym kawałkiem na drugi i zrobi Ci się automatycznie fajny efekt przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a jak po wycieciu poczatku i faktycznym rozpoczeciu filmu zrobic go zeby byl w tym momencie na 00:00 a nie 10:12? Wyciac niepotrzebny czarny ekran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ptrzymasz go lewym przyciskiem myszki i przesuń całkiem do lewa. Wtedy będziesz go miał na samym początku.

Możesz też po prostu zaznaczyć normalnie myszką przytrzymując lewy przycisk dany fragment i go wywalić.

Jak chcesz zrobić taki efekt wejścia, od czarnego ekranu to normalnego, to na samej krawędzi jak zaznaczysz to kursor zmieni Ci się na taką półokrągłą oś.

Wtedy sobie to przesuwasz na dowolny moment, do którego ma się ekran rozjaśniać. Ja zawsze daje 2-3 sekundy.

W sumie to nie za bardzo kumam o co Ci biega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wybrany przez siebie moment z kwalifikacji ktory zaczyna sie powiedzmy na 12min 10sek. I wszystko poprzedzajace to jest czarnym ekranem, a chce zeby to wlasnie od tego miejsca film sie zaczynal. Nie moge przesunac tak jak mowisz gdyz automatycznie dodaje mi uciete wczesniej fragmenty.

Ok, juz to ogarnalem. Teraz tylko powiedz mi jak dodawac utwory zamiast dzwieku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij jak się zaczyna dany moment, naciśnij "S" tam i to co Ci po lewej zostanie to po prostu usuń.

Potem przesuń do lewa całkiem ten moment i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×