Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak masz taki modem gsm to mozesz sobie ten darmowy internet zlapac. Aero2 czy jakos tak sie to zwie. Placi sie 20 zl kaucji za karte sim i mozna smigan na necie za darmo gdzie tylko chcesz. Tylko kwestia kompatybilnego tego modemu co sie sima wklada :)

Macie linka

http://www.aero2.pl/bdi.html

Z zasiegiem jest roznie, ale jak dziala wam internet w telefonie to i to powinno dzialac :) Zawsze ciekawa alternatywa dla tych playow, plusow itp. A przy tyk darmowa bo kaucje zwracaja jak sie karte odda :)

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Aero to raz że prędkość do 0,5 mb/s, a dwa że co godzinę rozłącza. To jest raczej do przeglądania stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pozostaje internet LTE od zientarskiego :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do dostawcy, oni nie blokuja zadnych portow., więc jest duża szansa, że źle próbuję to zrobić z poziomu modemo/routera ewentualnie źle ustawiam playstation.

Czy mamy wśród nas jakiegoś magica, któremu udostępnie swoj komp przez teamviewer i zrobimy to razem. proszę o pomoc bo niedziela tuz tuz ;). Ja już zamiast DRS w grze widze DNS ;)

a portforwarding śni mi sie w nocy i budzę się spocony.

a może konsolę przywrócę do ustaweń fabrycznych, może coś się pokrzaczyło

Edytowane przez PONQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozemy sprobowac jak cos.

teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma w co grać to polecam Far Cry 3 :) Gra jest mega genialna i warta każdej ceny. Na amazonie stoi już za 120zł, posiada wszystkie PL napisy.

Od wczoraj siedzę i nie mogę się oderwać, dawno się tak dobrze nie bawiłem.

Może jak będzie nas więcej to można jakieś ustaweczki porobić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny postrzelać w kolegów z f1 :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam opcja prywatnego meczu? Ja sobie osobiście nie przypominam, a jeżeli jakimś cudem zebrałoby się nas więcej, to wejście do jednego meczu będzie istnym cudem. Co my z Matim się namęczyliśmy żeby pograć razem... Niemniej gierka jest świetna i również polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym Custom Match nie ma? Nie grałem jeszcze multi także to tylko domysły. Odpale za jakiś czas znów FC to sprawdzę.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

piszew tym temacie żeby było łatwiej o porozumienie i zrozumienie .

Mam problem, a mianowicie:

router D-Link 2460b

teoretycznie zablokowane porty. ( Kiedy testuje łącze na PS3 - NAT niedostępny) - jeśli odpalam f1 online i szukam sesji aby się dołączyć, konsola nie widzi żadnych sesji.

w momencie gdy odpalam Modern Warfare 3 mam NAT średni i mogę śmigać online.

Teoretycznie w panelu routera porty są odblokowane, nie ma firewalla oraz jest włączony DMZ dla statycznego ip konsoli, które wcześniej już przypisałem jej.

z lukianem żeśmy próbowali coś zrobić lecz nic nie zdziałaliśmy i jest tak zwana dupa blada

proszę o pomoc

Jeżeli zmieniłeś operatora to upewnij się czy Twój adres IP jest publiczny. Choć skoro w inne gry możesz grać bez problemu to pewnie taki jest. Ale upewnić się u operatora nie zaszkodzi.

Możesz jeszcze poczytać tutaj

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/settings/connecttest.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieku wszystkim za pomoc. Klacznix jesteś Wielki. Problem rozwiązany. Mogę grać i oficjalnie chciałbym jeszcze raz podziękować koledze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieku wszystkim za pomoc. Klacznix jesteś Wielki. Problem rozwiązany. Mogę grać i oficjalnie chciałbym jeszcze raz podziękować koledze.

to może zdradzisz tą Waszą małą tajemnicę? Następnym będzie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny na kupno playstaion plus na 2 osoby?

Bo promocja na rok jest do 00.01.2013 wiec dosc tanio by wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie z wami podzielic swietnym programem z bbc one, niestety na iplayer mozna ogladac tylko bedac w uk, wiec pomyslalem ze uploaduje go i jesli chcecie zobaczyc taki swietny skrot calego sezonu f1 2012 to prosze bardzo:) Nawet jesli nie znacie ang to nie ma znaczenia, pamietacie co sie dzialo w calym sezonie wiec bedziecie dokladnie wiedziec o co chodzi:) a material jest swietnie zmontowany, muzyka itp itd:)

Sprawdzalem ze nie da sie go ogladnac po uploadzie w przegladarce bo cos kodek wywala, ale sciagac na kompa i odpalac z windows media player bo to .wmv:) i dajcie znacie czy macie problemy z odpaleniem. Milego ogladania:)

https://www.dropbox.com/s/ya160klhy1fvg13/Formula_1_2012_29_12_2012_b01pkkyj_1356798034.wmv

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi coś nie bangla :(

Program Windows Media Player nie może odtworzyć, zsynchronizować lub nagrać pliku chronionego, ponieważ wystąpił problem z systemem Windows Media Digital Rights Management (DRM). Może być konieczne ustanowienie połączenia z Internetem w celu zaktualizowania składników DRM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się odpala, ale obraz cały zamazany zero dźwięku. Chyba lepiej byłoby jakbyś wrzucił spakowany plik i każdy by sobie ściągnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no to cos się stalo podczas uploadu chyba spróbuję dzisiaj wsadzić spakowany plik może tak pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie da rady tego wrzucic na megaupload albo cos w tym stylu? Ile ten plik wazy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na megaupload ciężko będzie, chyba że poprosi FBI, to może mu wrzucą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuje na wyslijto taka polska stronka wezme podziele na dwa pliki bo ma to wage dokladnie 576mb wiec za duzo, maks mozesz 500mb. Powinno pojsc, niestety mam slaby upload i to zajmuje wieki zeby cos zrobic, dzis za duzo czasu poza domem, wiec zrobie to jutro albo zostawie kompa na noc zeby zaladowalo. Mam tylko nadzieje ze ten plik bedzie mozna wreszcie zobaczyc bo naprawde warto, kazdy fan f1 bedzie bardzo zadowolony z tego jedno godzinnego zestawienia:)

ok probuje na wyslij to i powinno sie zaladowac za jakies 3,5 h wiec jutro bedzie link, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez underact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na megaupload ciężko będzie, chyba że poprosi FBI, to może mu wrzucą :P

Sorki że ja tu jak między wódką a zakąską, ale 19.01 Dotcom otwiera Me.ga. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe umarłem jak to zobaczyłem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×