Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak obiecalem plik jest juz na serwerze wyslijto:) oby teraz to tylko poszlo jak trzeba, spakowany winrarem. Dajcie znac czy plik chodzi, ja zaraz sciagne i sprawdze czy wszystko dziala rowniez.

http://wyslijto.pl/files/download/p9cmwyz9gk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim tempie to poczekamy chwile aż się ściągnie :P Dam znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem Kowi ze transfer slaby jest ale chociaz tutaj udalo mi sie wreszcie uploadowac ten plik, wiec lepsze to niz nic:) i za darmo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie narzekam tylko jak widzę, że pozostało mi 2 dni ściągania 500 mb to śmiech mnie tylko bierze :D Prędkość pobierania 2 700 bajtów :D kiedyś się ściągnie, najważniejsze żeby działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze transfer pojdzie w gore u mnie pisze ze niby za 2h bedzie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie genialne reklamy a propo nadawania f1 na sky:) ale najwazniejsze ze reklamy maja swietny klimat:)

a propo sciagnal juz ktos tego linka co podalem? chcialem sie dowiedziec czy udalo wam sie odpalic.

Edytowane przez underact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem i niestety to samo jest i nie dziala. A u Ciebie normalnie dziala to spakowane jak sciagnales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dziala, ale zanim sie uruchomi w windows media player mam taka wiadmosc "media changing" - potem chwile pomysli i odpala...teraz pytanie czy nie ma tutaj jakiegos kodu ktory sprawdza skad zostal film sciagniety i niestety on jest z iplayer bbc i mozna ogladac go tylko w uk. Ale myslalem ze fizycznie sam plik nie bedzie jakos zablokowany... chyba sie bardzo mylilem, a wielka szkoda. Bede jechac do polski na poczatku lutego zawioze ten film tak dla sprawdzenia i uruchomie go w polsce na innym kompie. Jesli pojdzie to juz sam nie wiem co jest nie tak:(

Edytowane przez underact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi wygląda na zakodowany. Kodecki nowe wgrałem, żeby nie było ale to nic nie pomogło. Ewentualnie jak masz jakiegoś frapsa czy coś puścić u siebie nagrać to i powinno banglać wtedy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety teraz poczytalem i wujek google "nadmienil" o tym ze plik jest specjalnie zabezpieczony, wiec nie da sie go otworzyc bo wysyla zapytanie o autoryzacje:) masakra nawet nie wiedzialem ze cos takiego moze byc. Ok, a moze go po prostu converterem zmienic na inny plik video? ciekawe czy wtedy go odczaruje:D albo moze nagram po prostu komorka:) w sumie full hd jest:) i wtedy wrzuce, i wreszcie bedzie mozna zobaczyc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj przerobic ale nie wiem czy i w tym wypadku na to pozwoli jezeli zapyta o autoryzacje. A jak nie to komoreczka albo aparat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiej kurwicy jeszcze nie mialem ta gra jest spierdolona do resztek, dostałem strzala na starcie wyjebalo mnie wpiach i rozwalilo skrzydlo centralnie w sciane no wiec daje wsteczny na piachu i dostaje kare za niebezpieczna jazde a dalej jestem na piachu no zesz kurwa to jak mialem wrocic na tor mialem walczyc ze sciana i ja przepchac nieco do przodu masakra Anthony Davidson the best fcking driver and developer helper kurwa jego mac, dostac kare za to ze ktos nie uwazal wrzucil Cie w pulapke piaskowa rozwaliwszy sobie skrzydlo bezcenne

Edytowane przez lukian
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo po tym sezonie trzeba przeprowadzić konkretną dyskusję co robimy, czy zmieniamy grę, robimy przerwę, czy zupełnie inny kierunek (np. BF3, czy cuś).

Ja już gram 3 rok w te gówna od CM i jak narzekałem na 2010, to teraz uważam ją za najbardziej dopracowaną... Wystarczyło poprawić system kar, wprowadzić nowe zasady, składy, itd.

Ale nie...hohoho...nie u CM takie rzeczy...Ci stwierdzili, że przerobią sobie zupełnie model jazdy, system kar, a w rezultacie czego dostaliśmy bug na bugu z 11/11 na czele...

W 2012 to po raz kolejny coś spartolone, wybuchające bolidy, niewidzialne ściany, niewidzialne uderzenia w inne bolidy, system kar po raz kolejny z dupy...

No i rodzi się pytanie...co z 2013..czy znów będziemy brnąć w to gówno i biadolić przez cały sezon.

Czy może najwyższa pora coś zmienić? No właśnie...tylko co i na co? Bo jak nie F1 to pozostaje już tylko Gran Turismo 5.

W każdym razie trzeba dojechać to co zaczęliśmy. Co będzie to będzie, a potem pogadać z wszystkimi co robimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2010 było najbardziej dopracowane bo mieli na nie chyba najwięcej czasu. W rok przy takim zespole developerskim jaki oni posiadają to gówno w każdym temacie są w stanie zrobić. Już wolałbym grę w formie abonamentu z aktualizacjami jak to ma miejsce w iracing niż ten model dzisiejszy. Co roku wydawanie 200 zł (co pokryłoby spokojnie abonament) i gówno z tego jest, a nawet jest coraz gorzej z każdą edycją. Ja już nie liczę na CM bo za dużo i tak dostali moich pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez uwazam ze jesli chodzi o fizyke to f1 2010 byl najbardziej dopracowany, f1 2011 juz mial mankamenty i nie chodzi juz o te 11-11 bo nawet dobra gra byla tyle ze tam zabijaly Cie niewdoczne sciany na zakretach itp, w f1 2012 nie ma fizyki czy deszcz czy sucho ja potrafie jechac na skrzydlach 1-1 i nie czuje wcale zebym nie mial docisku a jechac monako ze skrzydlami 1-1 jest smieszne, oni w setupach partola ciagle jedna i ta sama rzecz. Robia schemat taki ze skrajne wartosci sa najlepsze nie uznaja czegos takiego ze kazdy tor powinien miec jakis najlepszy setup i kazda wartosc nizej czy wyzej powoduje gorsze czasy tak bylo w f1 2010. Ja juz sie kaplem w Australii kiedy robilem setupy bardziej nadsterowne wg. Teorii a wychodzily bardziej podsterowne wiec przestalem z tym walczyc bo tu nie ma zadnej logiki. Zaniedlugo wychodzi rfactor2 moze beda chetnie zeby tam sie poscigac i w f1 i jakimis Osobowkami w wersji sport :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochane wy moje robaczki.... Narzekac bedziecie na wszystko i wszedzie.

Ja osobiscie uwazam ze jesli chcemy cos zmieniac to najlepiej nie zmieniac platformy. Ps3 zaczelo to i tam badzmy.. no chyba ze ps4 wyjdzie to wowczas sie zdecydujemy na przjescie...

Osobiscie rowniez jestem za tym aby zrobic zmiane. Gt5 jest doskonala opcja bo juz jest tania. W moim odczuciu powinnismy kopiowac to co zrobili w GTPL... tak zupelnie na poczatek. Wybieramy auto z salonu zero zmian i wio... ze wszystkim na off.

Ewentualnie gra wyscigowa jakas nowa co wyjdzie... GRiD2 mnie sie marzy... generalnie tam sie wszystko zaczelo... To byly czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 jak najbardziej, z gridem bym się wstrzymał, bo po dirt 3 i tych F1 inaczej patrze na wszystkie premiery od CM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Errorku mój kochany, oczywiście że PS3 albo PS4 :) Inna opcja nie wchodzi w grę nawet :)

Gran Turismo 5, jak najbardziej jestem za. Zwykłe fury, zero zmian i jazda.

Nie jakieś super wyścigowce, tylko zwykłe fury dla zwykłego Kowalskiego, wg mnie wtedy jest największy fun :)

GRID...oj tak...czysta radocha, nic więcej :) Ustawki tam były mega wypaśne. Czekam co CM znowu zrobi z klasykiem jakim jest już GRID.

Jak bardzo go zrypią? Wieści, że już kokpity zostały wywalone nie nastrajają optymistycznie. Co będzie to zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jakieś super wyścigowce, tylko zwykłe fury dla zwykłego Kowalskiego, wg mnie wtedy jest największy fun :)

Dokładnie. Nie jakieś potwory, bo wtedy łatwiej odjechać jak się ktoś dobrze ustawi i przygotuje. Zwykłymi autkami nie ma szans żeby mocno odjechać. Już widzę te wjazdy na mety w odstępach poniżej sekundy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze zrobimy test...

a tak wogole to pamietacie jak Nascarami smigalismy...to byly emocje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyścigi Nascarami były dobre :D Dużo śmiechów i dużo jazdy na kolarza :)

Moglibyśmy po ukończeniu sezonu w F1 zrobić sobie takie mistrzostwa różnych klas w Gran Turismo. Załóżmy 3 wyścigi Nascar, 3 wyścigi formułami, 3 wyścigi hot hatch'ami, 3 wyścigi gokartami itd... Wyłonilibyśmy w ten sposób mistrzów poszczególnych kategorii, a i zsumowalibyśmy też punkty ze wszystkich zawodów i mieli mistrza nad mistrzami :P Punktacje, ilość wyścigów, ilość okrążeń sobie na spokojnie byśmy dogadali. Czasu mamy sporo, zanim skończymy z F1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wypowiedź to inny pomysł na ligę. To mi się podoba w GT5.

Ja też chętnie pojeździłbym jakieś małe wyścigi na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza: Ty to najpierw zalicz to podium ktore obiecujesz w Hiszpani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fajniej jest zrobić sobie jakiś sezon w GT5 jednym samochodem, zamiast malutkie evenciki za każdym razem czymś innym, takich turniejów jest już pełno na różnych forach, po co kolejny raz to kopiować.

I jeszcze jedna uwaga, słabymi samochodami są takie same różnice czasowe jak w przypadku szybkich pomiędzy kolejnymi kierowcami, z tym że jak popełnisz błąd w słabym to możesz zapomnieć już o walce, chyba że ktoś zrobi to samo, ale szanse na to są zdecydowanie mniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×