Skocz do zawartości
Asasyn

Castlevania: Lords Of Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz stanąć pod tą kratą użyć shadow magic i rzucić sztyletem i po kłopocie

muchas gracias :ok:

za długa jednorazowa sesja, tego nie wypróbowałem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem IV Chapter i jestem pod co raz większym wrażeniem. Sposób w jaki zaprojektowane są walki z Bossami i miejscówki potrafią zatrzymać dech w piersiach :) ale i tak jak narazie moim faworytem jest Chupacabra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem na normal, dozbroję się przy pierwszym przejściu i rozwinę po czym uderzę w wampiry na poziomie Paladin, który odblokuje się po pierwszym przejściu. Wbrew pozorom gra nie jest wcale taka prosta na normal, nie jest to ciągły bieg do przodu z combat krzyżem w dłoni, trzeba się trochę postarać przy starciach z maszkarami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z wroną nie byłą tak trudna jak się na początku wydawało. Wioska i opactwo - świetne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was następujące pytanie - czy w grze są miejsca, do których da się wejść, wskoczyć ale dopiero jak nauczymy czy zdobędziemy coś (umiejętność, przedmiot) później -> w sensie w dalszych rozdziałach gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was następujące pytanie - czy w grze są miejsca, do których da się wejść, wskoczyć ale dopiero jak nauczymy czy zdobędziemy coś (umiejętność, przedmiot) później -> w sensie w dalszych rozdziałach gry?

tak - np. "przechodzenie" przez ściany L2, shadow magic i ruch do przodu - w początkowych chapter-ach jest kilka lokacji do których nie ma dostępu bez "specjalnych" umiejętności które "nabawia się" :biggrin: później

@Frog_PL tak

Edytowane przez okrutny_misio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak - np. "przechodzenie" przez ściany L2, shadow magic i ruch do przodu - w początkowych chapter-ach jest kilka lokacji do których nie ma dostępu bez "specjalnych" umiejętności które "nabawia się" :biggrin: później

@Frog_PL tak

Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba się nauczyć kilku elementów, a potem wrócić do wcześniejszych Chapterów, ażeby zdobyć Arki i inne pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba się nauczyć kilku elementów, a potem wrócić do wcześniejszych Chapterów, ażeby zdobyć Arki i inne pierdoły.

Dokładnie arka. Jest taka w rozdziale 1 -> pisało, żebym wrócił jak nauczę się czegoś tam. I jakieś drzwi początek 2 rozdziału -> chyba chodzi o "przechodzenie" przez ściany o czym napisał Okrutny_misio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kiedy zauważysz coś ciekawego podejdź i naciśnij R2 - jeśli w jakiś sposób możesz się tam dostać gra sama Ci to zasugeruje, jeśli nie, usłyszysz, że masz wrócić później, tyle temacie ;)

EDIT:

Wczoraj dotarłem do końca przygody :) gra mnie bardzo zaskoczyła, spodziewałem się czegoś na poziomie Dante's Inferno z fajniejszą grafą a otrzymałem produkt, który w moim prywatnym rankingu stawiam na równi z GoW III.

Mam nadzieję, że sequel pojawi się niedługo, po takim epilogu myślę, że warto na niego czekać :)

Bardzo podoba mi się konstrukcja tego tytułu, po zakończonym wątku fabularnym jest jeszcze sporo do zrobienia - wyzwania, sporo rzeczy do zebrania, więc gra nie pójdzie na półkę, powinna dać jeszcze dobre kilka godzin wyśmienitej, klimatycznej zabawy.

Moja ocena 9+/10 :)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem chwilę by oderwać się od gry. Jednak mimo to nie napiszę zbyt wiele na jej temat. Jestem dopiero w szóstym roździale,dlatego wstrzymam się od jakichkolwiek spotrzeżen ponieważ wraz z upływem czasu gra staje się coraz lepsza - boje się,że mój komentarz może okazać się niedocenieniem tej produkcji bądź przeciwnie. Może brzmi to jak puste zachwalanie,ale taka jest prawda. Trafił się bardzo dobry tytuł, nie żałowałem wydanych pieniędzy już po pierwszym roździale gry. Zachęcam wszystkich do kupna, żałuje że gra zostanie skrzywdzona przez czystą komercje jaką jest chociażby promowanie Medal of Honor - nie jestem przeciwnikiem tej gry, po prostu Castlevania prezentuje się wyśmienicie i może zostać jednym z niedocenionych produkcji przez graczy tego roku.

Dodam jeszcze,że osobom które pewnie czują się z padem w ręku polecam grać na wyższym poziomie trudności. Walki dają znacznie więcej satysfakcji, potyczki z bossami tym bardziej. Spędzicie również znacznie więcej czasu przy grze :wink:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanti: ma to swoje plusy, te niedoceniane gry szybciej tanieją :smile:

Prawda, wtedy to już będzie bezcen :tongue: Martwię się o sprzedaż,ale grunt że sequel będzie w drodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czytało wasze wrażenia z gry. Mnie nie trzeba było namawiać. Wiedziałem/czułem, że ta gra będzie czarnym koniem w swoim gatunku. Demo potwierdziło moje przekonanie. Kolejnym ważnym argumentem za, była świetna promocja na zavvi. 18,98 funciaków z przesyłką, to jak za taki świeży i dobry tytuł - po prostu gold status "muszęmiecia" =]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czytało wasze wrażenia z gry. Mnie nie trzeba było namawiać. Wiedziałem/czułem, że ta gra będzie czarnym koniem w swoim gatunku. Demo potwierdziło moje przekonanie. Kolejnym ważnym argumentem za, była świetna promocja na zavvi. 18,98 funciaków z przesyłką, to jak za taki świeży i dobry tytuł - po prostu gold status "muszęmiecia" =]

Pozdro

Zatem Good Luck & Have Fun :thumbsup:

Polecam zabrać sie za wyższy poziom trudności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na chwile mialem mozliwosc zagrac i od poczatku gra mnie wciagnela, super grafika, fajna fabula, przejrzysty i bardzo fajnie zrobiony gameplay. jedyne co bym poprawił to możliwość posiadania wiecej niz 5 sztylecików naraz. ale gra naprawde bardzo wysoko, spadnie cena i napewno kupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po ukończeniu fabuły zrobiłem sobie tydzień przerwy, teraz powoli zabieram się za poszukiwania gemów a po ich znalezieniu biorę się za wyzwania i poziom Paladynowy ;) To jest kolejny plus tego tytułu, nawet po ukończeniu jest jeszcze sporo do zrobienia ;)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem gre.

Moim zdaniem

Najlepszy tytul tego roku, lepszy od God of War III ( w ktorym zdobylem platyne)

Niesamoita roznorodnosc leveli, swietny gameplay, bajeczna muzyka, dobry scenariusz i zakonczenie gry, oh jedno z lepszych w historii gier.

Zamknalem gre w niecale 16 godzin, jednakze gra oferuje bardzo interesujacy replay value gdzie spokojnie ten czas grania mozna podwoic.

Smialo polecam kazdemu fanowi nie tylko slasherow ale fanom bardzo dobrych stylowych gier.

Aha i jeszcze jedno - system walki w tej grze jest bardzo ciekawy i granie na zasadzie KWADRAT + TROJKAT nie prowadzi do niczego,

dyspozycja Bialej i Czarnej Magii oraz dodatkowych przedmiotow typu - woda swiecona, wrozki, srebrne noze oraz krysztaly dodaja stategiczny element do kazdej z walk.

Naprawde bardzo dobry tytul

10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla średniaka w języku angielskim jest ta gra? :P skuma o co chodzi? fabułe itp? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Castlevani są jakieś wyzwania jak np w God of war ?

W niektórych rozdziałach są do zaliczenia triale (chyba tak to się nazywało), żeby np. zabić 20 potworków, dosiadając innego -> ale robisz je podczas gry a nie tak jak w GoW w oddzielnym trybie. Jak je zaliczysz dostajesz + "%" do zaliczenia rozdziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze ukonczylem ten tytul i co tu duzo pisac. gra GENIALNA, dla mnie praktycznie bez wad,nie przypominam sobie,zeby mi cos przeszkadzalo,moze kamera ale sporadycznie... Jeden z najlepszych designow lokacji kakie w zyciu widzialem,swietna muzyka,klimat, dlugosc rozgrywki,system walki i magii,przeciwnicy,bossowie (evil butcher ruleeeez) ,secrety do ktorych az chce sie wracac, nawet chatka Baby Yagi zajebista... SZCZERZE POLECAM! Jak dla mnie MUST HAVE!!! 9.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda że gra (na obu konsolach) nędznie się sprzedaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×