Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie Zamówić Gt5?

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem cena GT5 w dużych siecówkach będzie w okolicy 179-199zł... Wysokie ceny mają zazwyczaj gry konkretnych wydawców, a flagowe mają zazwyczaj ceny niższe niż średnie z tej samej kategorii... ja nie decydowałem sie na preorder bo jakoś nie jestem zwolennikiem takich zakupów, zreszta już tyle pre-orderów zostało pewnie złożonych że mój byłby juz daleko w kolejce... a tak pewnie MM i Saturny dostaną dużo egzemplarzy gier i będzie można kuipć od ręki ze 100% pewnością że pogram juz w dzień premiery:) jakby nie patrzeć to po pracy lece od razu do saturna 24 listopada a wstepną przymiarkę zrobię już 23... moze jakimś cudem już będą w posiadaniu?:P a jakby się dobrze zastanowić to może wyślę dziewczynę żeby na otwarcie sklepu mi poszła zakupic mój egzemplarz GT5:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa na to, że w dniu premiery 24.11 np. w takim MM nie będzie jeszcze GT5? Czy data premiery gry zobowiązuje do "ułożenia" pudełek z grami na półkach dokładnie tego samego dnia?

Edytowane przez sunnyluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa na to, że w dniu premiery 24.11 np. w takim MM nie będzie jeszcze GT5? Czy data premiery gry zobowiązuje do "ułożenia" pudełek z grami na półkach dokładnie tego samego dnia?

zawsze istnieje taka możliwość ale zazwyczaj jest to wina wydawcy i nie dotyczy tylko takich dużych sieciówek... jak nie dostanę gry 24 to się świat nie zawali bo już tyle czekania było, ale mam szczerą nadzieję że już 23 będzie można kupić grę w Saturnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK czyli teraz trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy:

- zamawiać preorder i modlić się, żeby poinformowali 24 o grze gotowej do odbioru

- jechać 24 po robocie do Bielska kilkanaście kilometrów z nadzieją, że od rana jeszcze nie wykupili wszystkich kopii i że cena nie przekracza 199zł... ;)

Wczoraj byłem w Bielsku w MM z nadzieją kupienia PS Move... usłyszałem tylko: "Nic nie ma, a wie Pan ile zarobiliśmy na tym Move! następna dostawa będzie 28 grudnia!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja po ostatnich wydatkach mam juz z gorki w tym miesiacu zatem moge zaczac myslec o gt5.

Dla tych co w anglii mieszkaja lub ogolnie poza Polonezja polecam ten link:

http://www.gamestracker.com/buy-gran-turismo-5-compare-prices-ps3.htm

Sam bede korzystal na 98% z Shopto.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż nie wiem co począć. W 3 kropkach i Robsonie wysyłka dostępnośc w grudniu, w Ultimie i Game Over niby po premierze, ale w Game Over dowiedziałem się, że z tym tytułem to nic nie wiadomo i nie są w stanie zagwarantować daty wysyłki. Nie wiem, jak to będzie w Ultimie.

Chyba zdecyduję się na Saturna. Mieszkam w Tychach i mam do tyskiego Saturna jakieś 5 minut samochodem, także nie jest źle ;] Np. COD Black Ops mają za 199zł, także może GT5 będzie też w dobrej cenie? Tak w ogóle to jaka jest cena detaliczna GT5, bo raz widziałem że 199zł, innym razem że 239zł i nie wiem co myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się boję o tą cenę w dużych sieciach marketów... jakby mi ktoś zagwarantował 199zł to bym się nie bawił chyba w żadne preordery. Wątpię, żeby pierwszego dnia wykupili wszystkie kopie gry. U mnie w MM Black Ops też jest za 199...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrócę do domu to spróbuję zadzwonić do Saturna (bo zepsuł mi się mikrofon w komórce :P). Może akurat podadzą mi cenę, chociaż wątpię, szczególnie że oni zawsze się obrażają za telefony, bo mają całą masę ważniejszych rzeczy do roboty.

EDIT: Jeszcze w sumie jest Empik, ale z tego, co kojarzę, to tam straszne zdzierstwo

Edytowane przez 13ms13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wszyscy sie spotkajmy w Bielsku w salonie Sferis ;D A zaczeli sobie liczyc bo pewnie pelno zamowien takich bylo, jak pierwsze 2 razy tak zamawialem to sie nie placilo za wysylke ;)

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jestem za spotkaniem, 24.11 nawiedzimy Sferis i odbierzemy swoje kopie GT5 i z bananem na twarzy wrócimy do siebie :D cóż, jakoś przełknę te 4zł... ;) niech tylko zaktualizują datę premiery, bo do 29.11 nie chce mi się czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli są chętni w warszawie na odbiór osobisty, parę dni przed tym jak dystrybutorzy będą dopiero rozsyłać to zapraszam do kontaktu.

25.11.2010 odbiór osobisty na terenie Warszawy centrum i okolice, może uda się wcześniej.

Narazie trzeba czekać.

więcej info.

http://allegro.pl/gr...1322072285.html

Edytowane przez sebipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pare dni wczesniej jak premiera 24?

często jest tak że gra jest dostępna wcześniej tylko wszyscy sobie zostawiają czas, na pakowanie, księgowanie, magazyn, zamówienia itd.

ja postaram się to mieć jeszcze przed 24.11 w ręku ale nie mogę dzisiaj jeszcze tego powiedzieć na 100%.

Ale w razie czego, proszę o maila to wtedy dam znać od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób z Bielska i okolic :P Coś cicho siedzicie chłopaki :)

Ktoś tam pisał, że jak zamówi pre-order to będzie daleko w kolejce i nie dostanie... Nie rozumiem? Zamawiasz pre-order i chociaż byłbyś ostatni to grę musisz dostać na dzień premiery.

Zamawiają X egzemplarzy, pakują i wysyłają. Nie mogą zrobić sobie tak, że Ci co zamówili później dostaną grę później bo stracą klientów tylko, a dzisiaj walka o klienta jest na pierwszym miejscu.

Nawet jak zamówisz w takiej Ultimie na kilka dni przed premierą to musisz grę dostać, nie ma bata.

Problem może się pojawić jedynie z dostawą, itd.

PS.:

Właśnie gadałem z ojcem, bo był w MM i zapytał się, to goście mówili, że grę na 99% będą mieli w cenie 199zł w dniu premiery, masa egzemplarzy, także nie ma się co martwić, że wykupią.

Na jakiś wcześniejszy zakup nie ma szans niestety. Powiedzieli, że w przypadku innych tytułów nie byłoby problemu, ale tutaj jest za duża "presja" i nie chcę przegiąć po prostu.

Także ja chyba może jednak kupię w MM, ale to jeszcze zobaczę. Bo tak to wsiadam rano do fury i jadę po swój egzemplarz i nie muszę czekać na kuriera.

W dodatku odpadają koszty jakiejkolwiek przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko a Ty też jesteś z Bielska? właśnie sobie przypomniałem, że mam przecież Ciebie w znajomych na PS3 ;) jeśli w bielskim MM ma być w cenie 199zł i duża ilość to super wiadomość, w środę zaraz po pracy po 15tej jadę od razu do Bielska po swój egzemplarz. Oby to tylko była prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak gość mówił, że tak będzie. Żeby nie było potem na mnie jak coś będzie nie tak :)

Ale ja od poniedziałku 22 Listopada nie dam im żyć i będę tam dzwonił i się pytał non stop czy wszystko jest ok i czy 24 będzie bez problemu.

Ja również w środę od razu po zajęciach...albo nie...jeszcze przed śmigam do MM po swój egzemplarzyk :D

Obym tylko nie wyszedł ze skwaszoną mordą z tego MM, że nie dostali jeszcze swoich kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzicie a w Krakowskim MM M1 gość przez telefon mówi luty '11 dobry co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób z Bielska i okolic :P Coś cicho siedzicie chłopaki :)

Hehe, 24.11 okaże się że tylko w Bielsku-Białej zabrakło GT5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Patricko, może sam będę również ich męczył telefonami, żeby mieć większą pewność, że mówią prawdę ;)

Ja niestety przed pracą nie zdąrzę, mam na 7... ale zaraz po 15 autem podjadę.

Choć nie raz już w Bielsku czegoś szukałem a okazywało się, że tego nie ma.

Skoro jednak pojedziesz tam rano będę może wpierw do Ciebie popołudniu uderzał po pewną informację: czy jest i w jakiej cenie :) żebym na marne z Czechowic nie jechał...

Jak na razie jest nas 3 chętnych ;) mam nadzieję, że dostaną ciut więcej kopii gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, wypluj te słowa! Ja jadę z samego rana, mam nadzieję, że będą mieli wystawione już.

Zresztą tak jak mówiłem, będę się dowiadywał kilka dni wcześniej i rzecz jasna zdawał relację na forum.

Jak ktoś będzie jechał też do Media w Bielsku tak koło 9 (bo od tej otwierają) to niech da znać :) Może się zobaczymy.

Będę stał pod wiatą i czekał aż otworzą XD Nie no, tak na poważnie to może kilka minut po 9 przyjadę.

Z tym, że będę się śpieszył na uczelnię więc raczej za dużo nie pogadamy :)

Idę tylko na najważniejsze zajęcia i wracam do domu już koło 12, także jak będę miał swój egzemplarz to tylko napiszę na forum, że można jechać śmiało do Bielskiego MM.

A potem idę grać do białego rana!

PS.

Obym tylko się nie przeliczył :P

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK wypluwam tfu tfu tfu ;) jak dobrze, że jesteś na forum, z niecierpliwością będę czekał informacji koło południa. Wczoraj widziałem jak duże mieli ilość CoD Black Ops i chyba było w cenie 199zł. Myślę, że z GT5 będzie podobnie. Jakoś w Bielsku nie wydaje mi się, że będzie aż tylu maniaków GT5, którzy tak jak my będą chcieli zakupić swój egzemplarz w dzień premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę że tak, nigdy nie było w naszym MM wielkiego popytu na gry i szału. Zawsze nawet te największe super hity leżały sobie w sporych ilościach.

Chyba nigdy mi się nie zdarzyło, żeby jakiegoś tytułu zabrakło szczerze mówiąc.

O dostępność się nie martwię...bardziej o to czy zdążą na czas i nic nie zawalą :)

Ale tak jak mówię, koło 12 w środę 24 Listopada wyczekujcie na forum, bo napiszę czy są czy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja będę czekał na Twoje informacje tak jak mówiłem z niecierpliwością. Coś czuję, że w przyszłą środę niezbyt będę się mógł skupić na pracy... mam tylko nadzieję, że zdążą i że nagle nie dadzą ceny z kosmosu typu 219,99 lub 239,99... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder zlozony, Shopto.net ostatnio dal mi gre dzien przed premiera... a czytalem ze czasami dawali 3 dni przed :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na http://www.3kropki.pl/p/2/3/0/gran_turismo_5_ps3.php zmienili datę premiery na 26.11 i cenę poniżej 190 zł... interesująca propozycja zakładając 0 kosztów przesyłki przy odbiorze osobistym. Jednak odpisując na moje pytanie gość ze sklepu odpisał mi, że nie mogą zagwarantować, iż ostateczna cena, po której zamówi się preorder się nie zmieni w czasie odbioru... :( a czekać kilka dni na odbiór też mi się nie uśmiecha, jak wszyscy inni będą już sobie szczęśliwie grali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×