Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Strony głównej.


A moglibyście mi powiedzieć jak zrobić te małe okienka pokazujące ilość zdobytych trofeów itd. sory, ze nie w temacie odpowiednim ale to było tak na szybko bo zapomniałem o tym wyszukać wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... moglibyście mi powiedzieć jak zrobić te małe okienka pokazujące ilość zdobytych trofeów itd ...

 

post-23915-0-63158100-1396990694.png

 

Jeśli miałeś na myśli sygnaturę to Ci ją ustawiłem :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze zapytać o jedną rzecz na temat forum. Wczoraj chciałem napisać nowy temat ale jakoś dziwnie nic nie wiadomo czy pojawi się na forum czy nie. Przeczytałem oczywiście regulamin forum i wiem, że musi on zostać zatwierdzony przez moderatora, ale moja skrzynka z założonymi tematami jest pusta, a na poczcie elektronicznej również nic nie ma. Rozumiem, że moderator musi mieć na załatwienie wszystkiego czas ale podejrzewam, że może to przyczyny techniczne lub brak współpracy ze strony komputera. Czy mógłbym liczyć na odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie twoj temat dublowal sie z juz istniejącym albo byla to jakas glupota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już wszystko gra. A tak na marginesie to to co chciałem napisać nie uważam za głupotę. Widziałem tu o wiele więcej głupawych tematów ale to nieważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już wszystko gra. A tak na marginesie to to co chciałem napisać nie uważam za głupotę. Widziałem tu o wiele więcej głupawych tematów ale to nieważne.

przeczytaj to co ci wcześniej napisalem 10 razy. Twoj temat sie dublowal z innym i dlatego został połączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie problem z forum, a bardziej pytanie/propozycja.

 

Jest szansa na stworzenie subforum w Black Markecie, na którym można by umawiać się na wspólne zakupy gier z PSS?

Raz, że trzeba by zrobić to dostępne od większej ilości postów (1000, 2000?), a dwa - zabronione byłoby sprzedawanie kont/slotów (a próba handlu nagradzana odpowiednio). W ten sposób nie łamałoby to ani regulaminu PSS (Sony), ani regulaminu forum, ani polskiego prawa.

 

Jest szansa, żeby czerwony, a najlepiej zielony ludzik z zarządu forum się wypowiedział na temat takiej możliwości?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowienie sie na zakup a sprzedaz slotu to to samo. Jaka jest roznica jezeli zaoferujesz komus slot czy umowisz sie z nim ze "zaoferujesz mu slot"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie problem z forum, a bardziej pytanie/propozycja.

 

Jest szansa na stworzenie subforum w Black Markecie, na którym można by umawiać się na wspólne zakupy gier z PSS?

Raz, że trzeba by zrobić to dostępne od większej ilości postów (1000, 2000?), a dwa - zabronione byłoby sprzedawanie kont/slotów (a próba handlu nagradzana odpowiednio). W ten sposób nie łamałoby to ani regulaminu PSS (Sony), ani regulaminu forum, ani polskiego prawa.

 

Jest szansa, żeby czerwony, a najlepiej zielony ludzik z zarządu forum się wypowiedział na temat takiej możliwości?

 

Przykro mi. Na zebraniu Rady Nadzorczej pomysł został odrzucony.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi. Na zebraniu Rady Nadzorczej pomysł został odrzucony.

Tak przypuszczałem, ale warto było spróbować ;) Dzięki za odpowiedź.

 

Umowienie sie na zakup a sprzedaz slotu to to samo. Jaka jest roznica jezeli zaoferujesz komus slot czy umowisz sie z nim ze "zaoferujesz mu slot"?

Nie, to nie jest to samo. Sprzedając slot/konto rozporządzasz rzeczą, co do której nie masz prawa rozporządzać. Kupując grę w PSS płacisz za dostęp na dwóch urządzeniach (regulamin nie różnicuje czy oba są Twoje, czy nie) i kupując z kimś na pół właśnie w ten sposób z gry korzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni nie mogę oglądać strony http://ps3site.pl

Wysłałem link dla kilku osób z Polski i do kilku z zagranicy, w tym ja Holandia i zagranicą pojawia się :

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Apache/2.2.22 (Debian) Server atps3site.pl Port 80

Czym to jest spowodowane?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal i forum zmieniały serwery, po tej migracji u niektórych Userów pojawiają się problemy. Nie znamy przyczyny ale jest to zgłoszone do wyższej instancji i pracują nad poprawą sytuacji, cierpliwy bądź :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że sprzedali się za czarny germański chleb to jeszcze forum chcą przeglądać, bezczelność. (Mi na operze wyskakuje że złośliwa witryna ale daje ignoruj to działa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal i forum zmieniały serwery ...

Dziękuję za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum na tapatalku praktycznie nie chodzi(ciągłe info że niby brak netu),ale inne fora śmigają jak oszalałe więc poprawcie to :),i sam portal chodzi bardzo wolno z pozycji kompa


Posty bardzo długo się zapisują,aby zobaczyć wypowiedzi innych na shoutbox,trzeba napisać byle co aby się załadowały poprzednie wypowiedzi

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy są u jakiejś jednej setnej Użytkowników, właściwie to może jak dotąd z 6-7 osób się skarżyło. Nie wiemy co, nie wiemy dlaczego. Wszystko co piszesz u mnie w ogóle nie występuje, żadnych zamuleń, zwiech i innych niepożądanych objawów nie doświadczam. Tak czy inaczej, problem jest zgłoszony do Właścicieli Forum/Portalu i wszystko teraz jest w ich rękach :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla administracji przekazuje fakt, ze w Holandii już wszystko śmiga jak powinno. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie czasami info na tapatalk, że nie można połączyć się z forum, sprawdź połączenie internetowe? Nie wiem czego to wina, mam aktualnie tapatalk w wersji 4.9.5, bo nowa wersja dla mnie jest do nie do zaakceptowania.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie czasami info na tapatalk, że nie można połączyć się z forum, sprawdź połączenie internetowe? Nie wiem czego to wina, mam aktualnie tapatalk w wersji 4.9.5, bo nowa wersja dla mnie jest do nie do zaakceptowania.

Na wifi czy internecie z telefonu? Ja zauwazylem ze gdy sygnal zejdsie ponizej H+ to forum ma problemy z polaczeniem-czasami nawet na samym H+ ma problemy. Ale to raczej nie wina samego forum a aplikacji Tapatalk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×