Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

To samo można zrobić w FF odznaczając w opcjach-bezpieczeństwo-Blokuj witryny zgłoszone jako próby oszustwa internetowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo można zrobić w FF odznaczając w opcjach-bezpieczeństwo-Blokuj witryny zgłoszone jako próby oszustwa internetowego

Wejść na forum może i można, ale po kliknięciu każdej kolejnej strony wariuje antywirus... czyli bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na marudę, ale może jednak warto by było, żeby administracja/właściciele forum coś w tym temacie zrobili, bo fakt, że komunikat o bezpieczeństwie pojawia się już od kilku tygodni pokazuje, że albo administracja/właściciele forum mają je głęboko, albo faktycznie jest coś nie tak z bezpieczeństwem - obie opcje nie są zbyt dobre dla użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodaj sobie do jakiś wyjątków lub zmień antywirusa na normalnego.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Była próba przeniesienia forum na nowy silnik, niestety zakończona porażką. Wywalało błędy zagrażające spójności forum. Są też problemy związane ze forum wisi na starym adresie http://www.ps3site.pl/forum

Gdyby to była kwestia dwóch kliknięć dawno by to zrobiono.

Fryz

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko kumam i rozumiem, że taką łatkę w sumie nietrudno złapać i nie zawsze da się ją usunąć w ciągu kilkunastu minut, ale z tego co widzę pierwsze posty o tych problemach w tym temacie pojawiły się drugiego marca - jeśli przez ponad półtora miesiąca nikt z tym nic nie zrobił to jednak coś jest nie tak. No chyba, że faktycznie, przez 6 tygodni, trwa gorączkowa wymiana mailowa z ludźmi z Google (bo zakładam, że jak zazwyczaj, to ich mechanizmy powodują te komunikaty) a oni złośliwie nie chcą nic zrobić w tej sprawie, wtedy zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi NOD32 blokuje skrypty, obrazki forumowe, całe forum posypane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam noda i wszystko ok

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale poszedł update widzę forum na mobile :) Teraz to wygląda u mnie naprawdę spoko i wygodnie , gratsy :) Choć nie powiem komunikat o pirishingu i loterię napiszę/nie napiszę będę wspominał :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy paskudny wygląd forum, a problemy dalej mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się rozwijać odpowiedzi w statusie tak jak wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tablecie to tragicznie wygląda. Mam nadzieję, że po zakończeniu updatu wróci stary wygląd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie nie działają spoiler tagi? Trzeba uważać gdzie się wchodzi, jak ktoś nie chce popsuć sobie zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, cały czas trwa przebudowa, jeszcze sporo rzeczy będzie nie działać, albo dziwnie działać.

Trochę tego jeszcze jest, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. I tak dobrze, że w ogóle można z forum korzystać w tym czasie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że opcja "lubię to" działa bez zastrzeżeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zuba1899 napisał:

Na tablecie to tragicznie wygląda. Mam nadzieję, że po zakończeniu updatu wróci stary wygląd. 

Stary wygląd raczej wątpliwe. Nowe funkcje, układ = brak dopasowania do starej skórki. Jest dograna ciemna na teraz, można myśleć nad kolejnymi, które będą najbardziej zbliżone do poprzedniej. 

Godzinę temu, Siriondel napisał:

Czy tylko u mnie nie działają spoiler tagi? Trzeba uważać gdzie się wchodzi, jak ktoś nie chce popsuć sobie zabawy.

W nowych postach jest chyba OK, ale w starych faktycznie tag coś nie łapie. Do sprawdzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem już do tego, że gdy trzymam tablet normalnie to mam brak wątków, które ktoś ostatni omawiał. Natomiast jak wezmę go w poprzek to mam stronę wyświetlaną jak w komputerze, czyli z wszystkimi ostatnimi wpisami. W tamtej wersji niezależnie od ułożenia miałem wszystko widoczne. O to mi chodziło. 

Można wiedzieć po co była zmiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie gnić w epoce forum łupanego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×