Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie...czy REKLAMY w środku FORUM MIĘDZY postami to już konieczność? Wkurwia niemiłosiernie, i tak się je blokuje potem adblockami, ale żeby NA ŚRODKU EKRANU walić reklamę do forum?!!! Wiem, że utrzymanie serwera nie jest tanie itd, ale BEZ PRZESADY!!!

Nie zauważyłem reklam, bo adblock mi wszystkie wyłączył.... a skoro jest problem z kasą na forum, to można zrobić użytkowników "premium" czy jakoś tak, że mieliby inny wygląd profilu.... jakiś mega cool znaczek przy nicku .... i taka osoby by mogła wpłacić np kilka złoty na działalnośc forum czy coś

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

masz plusa ... to nie jest glupie ale wiesz jak to sie skonczy ? beda jakies glupie teksty i dziwne podzialy tak jak jest pomiedzy plusiakami i regular user'ami ... a wedlug mnie warto cos takiego przemyslec wplaty dobrowolne itd nie sa zlym pomyslem a dodatkowo maly bonus za to hmmm :) ja bym tam chcial :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakis joke z ta reklama pomiedzy topicami?

Ja mam takie pytanie...czy REKLAMY w środku FORUM MIĘDZY postami to już konieczność? Wkurwia niemiłosiernie, i tak się je blokuje potem adblockami, ale żeby NA ŚRODKU EKRANU walić reklamę do forum?!!! Wiem, że utrzymanie serwera nie jest tanie itd, ale BEZ PRZESADY!!!

tumblrl96b01l36p1qdhmift.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo opera tez bardzo funkcjonalna

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

dokladnie tak - ie najmniej ale kto tego uzywa :) kamikaze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej?

(nadgorliwość gorsza od faszyzmu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można nie używać fireklocka bo to zamulasty syf, używam chrome. Ale bez aktualizacji adblocka aż strach tu wchodzić.

Wiecie co jest najgłupsze? Owszem, Polak Polakowi pomoże i dorzuci się na takie zbiórki pieniędzy aka premium czy po prostu dofinansowanie serwisu...problem jest taki, że także Polak nie potrafi skumać tego, że żeby było lepiej to trzeba inwestować i zamiast kasa pójść w inwestycje, to pójdzie do prywatnej kieszeni, bo przecież "wszystko trzyma się kupy to po co coś robić". Kto nie wierzy, nigdy nie brał udziału w życiu jakiegoś większego serwisu internetowego.

No i jeszcze jeden wniosek się nasuwa...po co wsadzać te reklamy na ŚRODEK monitora, skoro zaraz 90% użytkowników, jak np ja, je zablokuje adblockiem i nigdy więcej na nie nie spojrzy? Jest sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arab

zadna nadgorliwosc ... mowie za siebie ja balbym sie go uzywac i mam ku temu absolutne prawo co gorsza potwierdzone faktami ... no ale nie bedziemy tutaj rozmawiac o konkretnych lukach w/w przegladarek bo to nie mam sensu ... chodzi o to ze kazdy w miare ograniety user tych "lepszych" przegladarek wybral je z jakis powodow i wie co dana przegladarka moze mu dac oprocz zwyklego ogladania stron www ... tylko tyle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusy nie są tak złe jak je malują, z mojej obserwacji nieuzasadnione pojawiają się coraz rzadziej, to jak długo temat będzie gorący zależy tylko od tego ile będziecie jeszcze rozdmuchiwać ten żar ...

Analizowałem ten przypadek wspólnie ze Snafu, powodem zjechania mu reputacji była zbędna pyskówka w dziale Black Market, autor tematu zbeształ ofertę Snafu i zamiast skutecznej argumentacji użył czerwonego guzika przy wszystkich jego wypowiedziach. Sanfu niepotrzebnie brnął w pustą dyskusję, większość tych postów nadawała się do śmietnika gdzie zresztą skończyła wraz z całym tematem. Wystarczyło użyć funkcji raportuj i dużo wcześniej zakończono by te gehennę z jednoczesną korzyścią dla licznika plusików w profilu kolegi o którym piszesz ...

@Owned. By Neva

Tomo idealnie opisał sytuację. Kilka minusów oczywiście wpadło za kulturalną dyskusję(ale PISAŁEM ŹLE O ŚWIĘTEJ GRZE- byłem bezczelny), ale większość jest właśnie za to, że niepotrzebnie wdałem się w pyskówkę z pewnym idio... tzn. użytkownikiem. Minusy ok, niech zostaną(jakbym mógł decydować) ale miło by było, gdyby została dodana opcja(jak ktoś wcześniej wspomniał) podania przyczyny, i byłby brak anonimowości. Da się tak zrobić(to pytanie kieruję do araba)?

Edytowane przez Snafu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie czy byłaby mozliwosc aby to forum bylo udostepniane przez mobilny program tapatalk dostepny na androidzie wygoda przegladania jest duuuuzo lepsza niz przez przegladarke i napewno byłoby sporo chetnych bo smartfony sa coraz popularniejsze.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie czy byłaby mozliwosc aby to forum bylo udostepniane przez mobilny program tapatalk dostepny na androidzie wygoda przegladania jest duuuuzo lepsza niz przez przegladarke i napewno byłoby sporo chetnych bo smartfony sa coraz popularniejsze.Pozdrawiam

Nie znam tego rozwiązania, czy mógłbyś opisać o co chodzi?

Da się tak zrobić(to pytanie kieruję do araba)

Nie wiem, musiałbym sprawdzić, a na to ostatnio mam strasznie mało czasu. Wrócimy do tematu w wolnej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Tapatalk na androida (i nie tylko): http://tapatalk.com/plugin.php

Świetna sprawa. Bardzo ułatwia przeglądanie forum na mobilnych urządzeniach. Jest wygodniejsze niż mobilna wersja forum, która jest obecna w IPB.

Tutaj krótki opis i screeny z programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie marne szanse. Licencja na apkę bez obcych nam (wrogich) reklam $999;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podstawowe, dlaczego nie moge byc zalogowany i przegladac forum na dwóch urządzeniach np pc i iPhone. Gdy jestem zalogowany na pc i wejdę na forum prze ipka to na nim znowu musze sie logowac i odwrotnie. Bez sensu, nigdzie tak nie ma tylko TU.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie multilogowanie jest wylaczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do glownego szefunia ;)

Kiedy bede mogl pisac posty na ipadzie ?Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem musisz wyłączyć zaawansowaną edycję tekstu w ustaiweniach swojego konta na forum.

Przynajmniej na innych forach to zawsze pomagało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem musisz wyłączyć zaawansowaną edycję tekstu w ustaiweniach swojego konta na forum.

Przynajmniej na innych forach to zawsze pomagało...

Dzieki podzialalo ;) ( post z ipada soft 4.3.5 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem nie związany ściśle z forum, ale z PS3Sitowym sklepem. Nie wiedziałem gdzie to napisać dlatego wybrałem ten dział. Chodzi o zamówienie FIFY 12. Zamówiłem ją 29 września, a na stronie było wyraźnie napisane, że premiera jest 30.09 więc zamówiłem grę przed premierą i powinienem dostać kod na złote paczki Ultimate Team. Niestety nie dostałem ich... Nie dość tego grę dostałem dopiero dzisiaj! I to po wielu mailach i wiadomościach gadu-gadu łącznie z zagrożeniem policją. Odpowiedzi nie dostałem do dzisiaj! (dlatego też piszę na forum, na odpowiedź mailową przestałem już liczyć...). Mało tego! Pudełko jest pęknięte w jednym miejscu! Najchętniej chciałbym zwrócić grę i odzyskać swoje pieniądze bo specjalnie przepłaciłem w Waszym sklepie żeby dostać kod na te packi... Ale skoro ich nie ma, a prawo pozwala na zwrot towaru zakupionego przez internet chciałbym z tego prawa skorzystać. Pytanie tylko komu tam zgłosić taką chęć reklamacji skoro na maila nikt mi nie odpowiada? Proszę o pomoc.

Ew. najlepiej jakbym dostał te kody.

Edytowane przez peekin37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... specjalnie przepłaciłem w Waszym sklepie żeby dostać kod na te packi...

Taki on nasz jak i Twój, nie pomożemy bo Sklep i Forum to zupełnie suwerenne jednostki, łączy nas jedynie wspólna domena i tyle w tym temacie ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ale macie może kontakt z jakimiś władzami PS3Site? Mi najlepiej by się przydał kontakt telefoniczny (skandal, że sklep internetowy nie ma podanego kontaktu telefonicznego...). Ew. proszę Was o zgłoszenie tego problemu odpowiednim jednostką które mogłyby się zająć moją sprawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ale macie może kontakt z jakimiś władzami PS3Site? Mi najlepiej by się przydał kontakt telefoniczny (skandal, że sklep internetowy nie ma podanego kontaktu telefonicznego...). Ew. proszę Was o zgłoszenie tego problemu odpowiednim jednostką które mogłyby się zająć moją sprawą.

Z tym sklepem zawsze były te problemy, dlatego nie radzę tam kupować. Wszystko jest robione z łaski, ale czego się spodziewać, skoro "redakcja" tak czy siak, ma wszystko w dupie. Na Twoim miejscu, napisał bym list, taki tradycyjny. Opisał byś tam sytuację i delikatnie pogroził policją, może wtedy się obudzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie kupuje sie w takich amatorskich sklepach. Kupilbys na jakims wiekszym portalu to bys sie juz cieszyl gra z dodatkami... Swoja droga dziwne ze forum nie ma zadnego kontaktu z innymi czesciami serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? Ty masz numery telefonòw i utrzymujesz kontakt z wszystkimi ludźmi ze swojego bloku/miasta/ulicy, whatever? Nie? Jakto? Przeciez do pewnego momentu macie wspòlny adres ...

:whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma to nie miasto. Nie dziwcie sie ze ludzie zadaja pytania dotyczace sklepu na forum. A odpowiedzi typu "To nie nasz problem" uwazam delikatnie mowiac za niestosowne.

Nie macie nawet nr. tel albo maila do dzialu reklamacji?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×