Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

408 Request time-out. Taki komunikat dzis widzialem juz kilkanascie razy i nie wiem czy to wina moich przegladarek czy po prostu cos nie tak z serwerami. PPE.pl ma to samo wiec pewnie serwery (lub inne cudo o ktorym pojecia nie mam :whistling:), ale wole sie upewnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wejść na żaden artykuł na głównej - pojawia mi się strona z takimi róznymi znaczkami ,jakby kodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wejść na żaden artykuł na głównej - pojawia mi się strona z takimi róznymi znaczkami ,jakby kodem.

Potwierdzam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja potwierdzam, że portal to nie to samo, co forum. Ja tam wchodzić jakoś od dawna nie mogę i nie narzekam. Wolę zagraniczne serwisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie widzę działu dotyczącego zgłaszania problemów z forum dlatego piszę ten temat tutaj bo nigdzie indziej nie pasuje. Niewiem czy ktokolwiek zgłaszał czy nie ale macie problem z integracją forum z facebookiem. Mam konto założone przez Facebooka od paru miesięcy i od samego początku zachowuje się ono jako nieaktywowane, brak dostępu do niektórych działów. Innym problemem jest niepoprawne naliczanie liczby postów, zawsze jest mniej niż pisze w szczegółach profilu. Niewiem czy jakiś admin to przeczyta ze względu na dział ale piszę ten temat tylko w celu informacyjnym, bo szczerze mówiąc wątpię aby komukolwiek się chciało to naprawić :P . Kiepskie jest tylko to że zawsze każdy kto zobaczy ilość postów pomyśli automatycznie że ledwo co zjawiłem się na forum i piszę głupoty /

Edytowane przez xanduri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witam

Nie widzę działu dotyczącego zgłaszania problemów z forum... "

Nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem, ale polecam jeszcze raz przeczytać nazwę tematu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie widzę działu dotyczącego zgłaszania problemów z forum dlatego piszę ten temat tutaj bo nigdzie indziej nie pasuje. ...

Temat skopiowałem we właściwe miejsce, wystarczyło skorzystać z forumowej szukajki, tak, tak mamy tu wyszukiwarkę :woot:

... Niewiem czy ktokolwiek zgłaszał czy nie ale macie problem z integracją forum z facebookiem. Mam konto założone przez Facebooka od paru miesięcy i od samego początku zachowuje się ono jako nieaktywowane ...

Nie korzystam z tej funkcji więc nie zauważyłem rzekomego błędnego działania, zgłoszę dalej :wink:

brak dostępu do niektórych działów ...

Niektóre działy jak np: Klany jest dostępny wyłącznie dla Moderatorów, Adminów i grupki wybrańców :whistling:

Innym problemem jest niepoprawne naliczanie liczby postów, zawsze jest mniej niż pisze w szczegółach profilu ...

Posty pisane w dziale BlackMarket nie zliczają się do ogólnej liczby, są widoczne jedynie w profilu, funkcję wyłączono aby użytkownicy nie spamowali w dziale kupię/sprzedam w celu nabijania licznika postów :fool:

Niewiem czy jakiś admin to przeczyta ze względu na dział ale piszę ten temat tylko w celu informacyjnym, bo szczerze mówiąc wątpię aby komukolwiek się chciało to naprawić :P . Kiepskie jest tylko to że zawsze każdy kto zobaczy ilość postów pomyśli automatycznie że ledwo co zjawiłem się na forum i piszę głupoty /

Cały powyższy cytat jest jedynie Twoim mylnym wrażeniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały powyższy cytat jest jedynie Twoim mylnym wrażeniem :P

Rejestracja 26-grudzień 10

W sumie to jest tu nowy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emmm..

Chciałem dać + osobie która zasłużyła, ale nie mogę, gdyż wyskoczyło, że wykorzystałem dzienny limit +..

Ale próbowałem następnego dnia, ale to samo, krótko mówiąc nie mogę "plusować" anie "minusować".

Problem pojawił się jakieś 3-4 dni temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z sygnaturom nie mogę dać tego paska z PSN gdy wklejam ten link i klikam zapisz to on znika czy ktoś wie jak zrobić żeby on nie znikał też mam problem że w sygnaturze nie mogę napisać niczego po to znika gdy chce zapisać

Edytowane przez kacper5xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do administracji , mianowicie ile czasu musi uplynac od zalozenia nowego tematu w dziale on-line aby ukazal sie on na stronie , po wyslaniu ukazal mi sie komunikat "temat zostal przeslany do zatwierdzenia przez administratora" Mysle , ze od wczorajszego wieczora byl na forum nie jeden administrator jednak jakos zaden nie "zatwierdzil " tematu .Moze zatem warto zmienic system zakladania tematow w dziale on-line lub wyznaczyc osobe , ktora tematy bedzie weryfikowac na biezacu lub napiszcie info , ze musi minac iles tam godzin , dni lub tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas, forum nie reaguję na kliknięcia myszką. Da się przewijać, kliknąć w cokolwiek nie da rady. Używam Firefoxa 6.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba coś na twoim komputerze, bo u mnie wszystko normalnie śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas, forum nie reaguję na kliknięcia myszką. Da się przewijać, kliknąć w cokolwiek nie da rady. Używam Firefoxa 6.0

Potwierdzam, u mnie na chrome to samo dzisiaj było. Po odświeżeniu strony samo sie naprawilo.

No i ten edytor wiadomości, nie działa przycisk cytuj, żeby wkleić tutaj tekst trzeba się napocić bo dzieją się dziwne rzeczy w tym edytorze///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy dobry dział, czy nie, nie mam pomysłu gdzie taki temat by mógł powstać, jeśli jednak zły dział, proszę o przeniesienie.

Przechodząc do problemu, dotyczy on forum, tak forum. Ostatnio pojawiła się opcja minusowania użytkownika. Generalnie zrozumiałem że opcja oceny postu innego użytkownika działa na zasadzie :

+ pomógł, doradził, ew. rozdanie + osobom które brały udział w jakieś dyskusji na poziomie.

- powiedzmy ktoś spamuje, obraża innych, reprezentuje kompletne zero

Lecz zauważyłem że ludzie jednak chyba nie rozumieją za co są oceny postów. Na przykładzie tematu BF 3. Swego czasu próbowałem po rozmawiać tam z kimś. Generalnie 80% odp. na moje zaproszenie do dyskusji to było wręcz dziwnego. Ludzie zaczeli się zachowywać jak bym nie wiem co robił, odnisłem wrażenie że jestem uważany przez nich za jakiegoś heretyka, gdyż kwestionuje "Świętą Ewangelie Battlefield 3" poddając w wątpliwości takie rzeczy jak grafika. Ale nvm, to nie jest ważne. Generalnie odpowiedzi w większości tak brzmiały :

"a powiem tak... Na **** się spinacie? Teraz to Dice jest be i w ogóle. Jakby nie było to i tak jest lepiej wybrać BF3 niżeli MW3. To jest akurat bardzo prosty wybór. Gdybać to sobie można ewentualnie czy BF3 czy U3, czy może Skyrim, Dark Souls. Jeśli natomiast ktoś kładzie TYLKO i wyłącznie nacisk na multi to odpowiedzieć jest jedna - Battlefield 3. Seria Call of duty dla mnie już dawno zeszła na psy i robi się drugi Tony Hawk. Za bardzo mnie zawodzili z części na kolejną część, gdzie dostawałem odgrzewanego kotleta. Mówicie, że Acti nie kłamie? Acha. No tak ale tu można zaryzykować stwierdzeniem, że już gorzej być nie może. No bo co mają odejmować? Zrobić 3h singla? Wprowadzić abonament? Już gorzej się nie da. Stękacie na tych 32 graczy. Po pierwsze jest to 100% potwierdzone? Nie. Po drugie, akurat miałem okazję grać w te 32 w MW1 na kompie. Grało się okropnie - za dużo ludzi, za małe mapy. Gra wyglądała właściwie tak- pojawiasz się, padasz. Jeśli chcecie anulować pre ordedry proszę bardzo, ale przedtem wypadałoby przetestować betę. Jeśli chcecie anulować pre order BF3 na rzecz MW3, to pogratulować naiwności i trzeźwego podejścia do tematu. Głupota w czystej postaci.

Co do mapek to wydawać 53 zł za 3 mapki.. ? Za to można kupić nawet grę. Dice przynajmniej daję nam mapki za darmo, które są na poziomie, a nie zwykłe szmatławce, za które się jeszcze płaci. Wiem, że można brać to na 5 konsol, ale raz że znajdź te 5 osób (które dobiją handel bez ****), dwa robić szum o tak słabe mapy."

Oczywiście że takie posty były plusowane, a posty z argumentami osób, którym coś się nie podoba w BF 3 były minusowane.

Ale przechodząc do sedna. To co się wyprawia to kretynizm. Minusuje się prawie każdą wypowiedź, która komuś nie odpowiada. W tym momencie jaki kolwiek sens dyskusji przestał istnieć, gdyż jedna stronei minusuje drugą tylko z tego powodu gdyż tamci myślą inaczej.

Przykładem bedzie kolega Snafu ---> http://www.ps3site.pl/forum/user/26202-snafu/

35 +, jeszcze niedawno miał ponad 40.

Czy naprawde nie da się skasować tych durnych minusów, które prowadzą tylko do tego że ludzie boją zadać się pytanie, podyskutować, wymienić się wrażeniami z gry ? Szczerze, impulsem dla którego to piszę to był w/w kolega który reprezentuje dośc wysoki poziom na tym forum, a został zminusowany za jego własne poglądy.

Ktoś powie że to tylko durne minusy, i pewnie się spyta czy nie mam innych problemów. Ok, Twoje zdanie, ale te forum jest na równi pochyłej, gdyż niedługo znikną wszelakie dyskusje, a ludzie będą sie zastaniawiać czy pytać, bo nie wiadomo czy nie dostaną minusa. PATRZ temat AC : B, kolega dostał minusy za pytanie.

Pozdrawiam.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakis joke z ta reklama pomiedzy topicami?

To jest jakiś joke z tym twoim postem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powie że to tylko durne minusy, i pewnie się spyta czy nie mam innych problemów. Ok, Twoje zdanie, ale te forum jest na równi pochyłej, gdyż niedługo znikną wszelakie dyskusje, a ludzie będą sie zastaniawiać czy pytać, bo nie wiadomo czy nie dostaną minusa. PATRZ temat AC : B, kolega dostał minusy za pytanie.

Jesli sie tak stanie ze ludzie przestana dyskutowac na forum bo sie beda bali ze dostana minusika, to znaczy ze na swiecie zostaly same no-lajfy i grozi nam zaglada przez brak prokreacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś joke z tym twoim postem?

Tak joke.

obrazek7l.th.png

Pieknie to wyglada... a ile forum zyskuje na przejzystosci... to jest nie do opisania... /sarcasm off

To juz wrzuccie pop upa... posty sponsorowane, wielki baner na gorze, dole i boku. Bedzie psulo mniej funkcjonalnosc forum. To juz na darmowych fora.pl takich rzeczy nie ma.

Edytowane przez dreadnought1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w operze mam opcje zablokowania reklam i na forum nie mam takich "fiatkow" :) i na stronie tez :) wszystko zablokowane :) a jak tylko pojawia sie jakies gowno to albo zablokuje a jak sie nie da to dopisana linijka w specjalnym pliku i swieeeety spokoj :) radze pojsc w te sama strone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusy nie są tak złe jak je malują, z mojej obserwacji nieuzasadnione pojawiają się coraz rzadziej, to jak długo temat będzie gorący zależy tylko od tego ile będziecie jeszcze rozdmuchiwać ten żar ...

... Przykładem bedzie kolega Snafu ---> http://www.ps3site.pl/forum/user/26202-snafu/

35 +, jeszcze niedawno miał ponad 40 ...

Analizowałem ten przypadek wspólnie ze Snafu, powodem zjechania mu reputacji była zbędna pyskówka w dziale Black Market, autor tematu zbeształ ofertę Snafu i zamiast skutecznej argumentacji użył czerwonego guzika przy wszystkich jego wypowiedziach. Sanfu niepotrzebnie brnął w pustą dyskusję, większość tych postów nadawała się do śmietnika gdzie zresztą skończyła wraz z całym tematem. Wystarczyło użyć funkcji raportuj i dużo wcześniej zakończono by te gehennę z jednoczesną korzyścią dla licznika plusików w profilu kolegi o którym piszesz ...

Każdy kij ma dwa końce, a proca trzy :P

w operze mam opcje zablokowania reklam ...

Korzystam z FireFoxa i chyba też mam blokady ;) Baa, nawet nie wiedziałem że są tu jakieś reklamy. Polecam rozwiązanie wszystkim maruderom :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam by ten system minusow nie przeszkadzal gdyby nie byl anonimowy, a jeszcze lepiej gdyby trzeba bylo wpisac powod. Wtedy ludzie na pewno stali by sie bardziej powsciagliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie .... czy domyślna skórka forum dla nie zalogowanych.... wygląda jakoś tak biało niebiesko ?? Bo od jakiegoś czasu tam mam...a po zalogowaniu wraca czarno / szara skórka ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie...czy REKLAMY w środku FORUM MIĘDZY postami to już konieczność? Wkurwia niemiłosiernie, i tak się je blokuje potem adblockami, ale żeby NA ŚRODKU EKRANU walić reklamę do forum?!!! Wiem, że utrzymanie serwera nie jest tanie itd, ale BEZ PRZESADY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×