Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak i kula ziemska, która się nie zatrzyma (oby, bo będzie że wykrakałem) tak i ludzkość nie będzie dążyć do stagnacji, a do ciągłego rozwoju.

Dice równiez rozwija serię. Z niecierpliwością czekam na rezultaty, chcę na własne oczy zobaczyć jakie wnioski wyciągneli po BF2 i jakie zmiany wprowadzą właśnie względem niego.

Nie wieszajmy też na nich psów, mówiąc że olali tych, co grę już zakupili. Ile wydali patchy i nowych map za darmo ? Fakt, niektóre tylko w nowych trybach, ale w tych nowych trybach możemy je na nowo odkrywać.

Ile firm w branży kazałoby sobie zapłacić za taka przyjemność ?

Jedną mam nawet na myśli w obecnej chwili .. jej 'ziemia' zatrzymała się już dawno temu. Call of Duty powiela od kilku lat te same schematy, niestety dla nas a na szczescie dla twórców, każda nowa odsłona sprzedaję się wyśmienicie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i kula ziemska, która się nie zatrzyma (oby, bo będzie że wykrakałem) tak i ludzkość nie będzie dążyć do stagnacji, a do ciągłego rozwoju.

Tylko czekam kiedy zamiast TV będą kaski, a zamiast pada plastikowe karabinki.

Ja pier...., jak mnie żona w tym kiedyś zobaczy to bez pogotowia się nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria bad company to moja pierwsza przygoda z grami spod znaku battlefield wiec nie wiem jak gameplay bedzie sie mial do tego co znam z bc 1 i bc 2. Mi by wystarczylo zeby tylko poprawili detekcje kolizji, reszte pozostawiajac bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zazwyczaj jak jest pre order to pudełko jest metalowe albo zmienione od zwykłej wersji, jak z tym jest?

Koledze się chyba pre order z wersją kolekcjonerską pomylił... Co nie wyklucza zamówienia w pre orderze wersji kolekcjonerskiej ;)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekam kiedy zamiast TV będą kaski, a zamiast pada plastikowe karabinki.

Ja pier...., jak mnie żona w tym kiedyś zobaczy to bez pogotowia się nie obejdzie.

Spokojnie,żona to wytrzyma!!

Przecież wtedy będzie już miała pralkę w kształcie Brada Pitta (z którą bedzie mogła wypić kawę i poflirtować w trakcie prania),lodówka bedzie jednocześnie uczyła tańca trowarzyskiego (obudowa do wyboru:Fred Aster,Maserak albo Zakościelny),a telewizor będzie chodził za domownikami i pomagał w drobnych pracach domowych (śmieci na przykład wyniesie)...

Postęp technologiczny nie zna granic i barier!!! Kiedyś rzeczywistość wirtualna doścignie w realu rzeczywistość prawdziwą!Tylko może wystąpić problem z prawnym rozwiązaniem kwestii ew. morderstw....cóż za pole do popisu dla prawników! Wyobrażacie sobie,jak oskarżony o zastrzelenie kogoś będzie się bronił tezą,że:"Myślałem,że jestem W GRZE!!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 Fault Line Episode 2. Hell yeah :biggrin:

Wyglądą to zjawiskowo. Ja jednak jakiekolwiek przemyślenia zacznę mieć kiedy zobaczę betę z multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne....niesamowite...jeśli to tak podobnie będzie wyglądać w wersji finalnej,to....ja "wymiękam"!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że poczekam z 2/3 miesiące zanim kupię tą grę, żeby była tańsza ale teraz jestem pewien, że kupię ją jak nie w dniu premiery to na dniach po premierze.

Wygląda naprawdę jak to ujął "tank-mania" zjawiskowo. Nawet niechce myślec jak to będzie wyglądało w Bad Company 3 lub Battlefield'zie 4.

Zapowiada sie naprawde pozycja którą chyba każdy fan fps'ów powinien posiadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, miazga totalna jak dla mnie:-)

Ja się zgadzam z Marqusem, czy w BC2 gra wam się źle?

Mi wystarczy osadzenie gry w nowej grafice, więcej zniszczeń, więcej "miastowych" mapek i mam na cały rok zabawę. Oby tylko nie spieprzyli tego, bo za dużo nie muszą zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne....niesamowite...jeśli to tak podobnie będzie wyglądać w wersji finalnej,to....ja "wymiękam"!!!

Owszem, bedzie tak wygladac... na piecach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, bedzie tak wygladac... na piecach.

No dobrze...nie znam się na tych aspektach,więc spytam...Jakie mogą być różnice i czego dotyczyć? Uboższe światłocienie?Uboższa animacja postaci?Mniejsze mapy?Niby dlaczego tak się dzieje,że znowu wersje PC-towe są bardziej wypasione? Przecież pamietam (choć jak przez mgłę,bo miałem inne zainteresowania) że konsole miały pobić PC-ty własnie dlatego,że były konstruowane optymalnie "pod gry"...

Więc jak to w końcu jest? Dla "ortodoksów" znowu przesiadka z konsoli na "piec"???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze...nie znam się na tych aspektach,więc spytam...Jakie mogą być różnice i czego dotyczyć? Uboższe światłocienie?Uboższa animacja postaci?Mniejsze mapy?Niby dlaczego tak się dzieje,że znowu wersje PC-towe są bardziej wypasione? Przecież pamietam (choć jak przez mgłę,bo miałem inne zainteresowania) że konsole miały pobić PC-ty własnie dlatego,że były konstruowane optymalnie "pod gry"...

Więc jak to w końcu jest? Dla "ortodoksów" znowu przesiadka z konsoli na "piec"???

Marqus, nie przejmuj się histeriami dopóki nie będzie czarno na białym. Aktywność wróżek od wylewania łez zawsze znika jak się okazuje, że te kasandryczne wizje o kant doopy rozbić. Wiesz jak to jest, nikt nie widział, ale na pewno się nie uda. A jak się jednak uda to się wynajdzie jakąś bucówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus, nie przejmuj się histeriami dopóki nie będzie czarno na białym. Aktywność wróżek od wylewania łez zawsze znika jak się okazuje, że te kasandryczne wizje o kant doopy rozbić. Wiesz jak to jest, nikt nie widział, ale na pewno się nie uda. A jak się jednak uda to się wynajdzie jakąś bucówkę.

Jak sie jednak uda (co watpie, bo konsola ma swoje lata a pecet jest ciagle ulepszany) to posypie glowe popiolem. Nie widze jednak mozliwosci by taka grafa, czyli te wszystkie dymy, swiatlocienie i inne cuda na kiju tak wygldaly na naszych konsolach. To nie ta moc. Na szczescie konsol sie nie da ulepszac w nowe karty graficzne, bo gdyby taka mozliwosc byla to bym zaczal zbierac znaczki a konsole sprzedal.

Byc moze jakims cudem nasza wersja zblizy sie poziomem do tej z pc jesli chodzi o single. Przekonamy sie za kilka miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie jednak uda (co watpie, bo konsola ma swoje lata a pecet jest ciagle ulepszany) to posypie glowe popiolem. Nie widze jednak mozliwosci by taka grafa, czyli te wszystkie dymy, swiatlocienie i inne cuda na kiju tak wygldaly na naszych konsolach. To nie ta moc. Na szczescie konsol sie nie da ulepszac w nowe karty graficzne, bo gdyby taka mozliwosc byla to bym zaczal zbierac znaczki a konsole sprzedal.

Byc moze jakims cudem nasza wersja zblizy sie poziomem do tej z pc jesli chodzi o single. Przekonamy sie za kilka miesiecy

Jak to dobrze,że dla mnie w zasadzie to problem "drugorzędny"...w multi i tak nie mam czasu skupiać się nad jakością grafiki (bo jak to zrobić,kiedy "ginie" się z częstotliwością 5/minutę),a singiel pewnie będzie trochę bardziej "malowniczy".Niech tylko BF3 poprawi denerwujące "zgrzyty" z innych odsłon...niech nie będzie lagów,znikającego uzbrojenia i innych niedoróbek-a wszyscy znowu będziemy mieli podkrążone z niewyspania oczka!!!

Własnie czytałem zażartą dyskusję o grafice w wątku "Crizis2" i tak się ciągle zastanawiam...po co mi inne "byty"?Jeden ale dobry wystarczy!Przynajmniej mnie....Czekając na naprawę konsoli i BC3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym chetnie powital bf3 z grafika multi jak bc2, ale bez problemow z bc2 i z hitboxami z killzone 3 ( a w tej grze sa one genialne). W sumie po to mamy konsole by nie bawic sie w ustawianie opcji graficznych i nie zmieniac co 2 lata sprzetu bo grafa ladniejsza i nie dam rady pograc juz. Wyrazilem jedynie swoj poglad na temat grafiki. Przeciez to nie singiel nasz wciagnal na setki godzin :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo singiel to tylko dodatek :)

Pewnego rodzaju eksperyment (moim zdaniem zresztą całkiem udany ), bowiem Battlefieldy były zawsze przeznaczone tylko i wyłącznie na multi. Nie było mowy o żadnym pełnoprawnym singlu. Jedynie potyczki z botami.

Chociaż mam wrażenie, że twórcy idą tym razem za ciosem, i w BF3 zobaczymy singiel z krwii i kości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazilem jedynie swoj poglad na temat grafiki.

Można gderać, narzekać słusznie, niesłusznie, czepiać się, chwalić, doszukiwać... ale, Ty wyraziłeś opinie o czymś czego nie widziałeś na oczy. ;)

Co do BF3 pewnie to już nudne, ale mam żal do DICE za niewykorzystanie map z BF2 i BC. Chciałbym żeby BF3 był tak zarąbisty (klimatycznie), że moment zapomnę o BC2, ale trudno mi w to uwierzyć i obawiam się, że zostanę trochę na lodzie. Żadnych nowych DLC do BC2 i fajna graficznie, ale bez polotu BF3. Nie mam podstaw do takich obaw, ale coś mi mówi, że to wszystko za pięknie się zapowiada. Taki narodowy pesymizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo singiel to tylko dodatek :)

Pewnego rodzaju eksperyment (moim zdaniem zresztą całkiem udany ), bowiem Battlefieldy były zawsze przeznaczone tylko i wyłącznie na multi. Nie było mowy o żadnym pełnoprawnym singlu. Jedynie potyczki z botami.

Chociaż mam wrażenie, że twórcy idą tym razem za ciosem, i w BF3 zobaczymy singiel z krwii i kości :)

singiel w MW2 jakoś bardziej mnie wciągnął od BFBC2 (nie wiem czy taka wypowiedź to nie zdrada na tym forum ;) ale gra się właściwie dla multi więc tu nie ma porównania i BFBC2 jest o niebo lepsze. Patrząc na filmik BF3 mam wrażenie, że Dice troszkę poszedł w kierunku właśnie MW2 ale może to tylko wrażenie wynikające z kilkuminutowego klipu... W sumie tematyka ta sama a więc trudno zrobić singiel, który pokaże coś całkowicie nowego....No ale czekam na multi BF3 bo to o to chodzi! Nawet jak spieprzą i tak kupię aby dokładnie to sprawdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na chwile i przy okazji wróce do CoD: MW i CoD:MW2 i ich single'i - według mnie gdyby do kampani z MW2 dodac misje z MW ze sniperem to chyba wyszedł by jeden z najlepszych single'i w histori fps'ów.

Ale to tylko moje zdanie. Natomiast multi w BC2 bije o głowe multi z CoD - KAŻDEGO!

Czekamy na BF3, który mam nadzieje okaże się grą roku. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gderać, narzekać słusznie, niesłusznie, czepiać się, chwalić, doszukiwać... ale, Ty wyraziłeś opinie o czymś czego nie widziałeś na oczy. ;)

Wyrazilem swoje niedowierzanie (nie opinie jak wczesniej napisalem), ze nie bedzie tak wygaldac bo moc nie ta. Jak moglem widziec skoro niczego nie pokazali? Moje zdanie jest takie, ze BF3 na ps3 nie bedzie wygladal tak, jak ten na trailerach.

Chyba do ukazania sie BF3 nie bedzie innych sensownych multi (oprocz KZ3). Crysis 2 nie podszedl a Homefront nawet nie tkne. No i w sumie wypadaloby w koncu wtluc ten 50lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazilem swoje niedowierzanie (nie opinie jak wczesniej napisalem), ze nie bedzie tak wygaldac bo moc nie ta. Jak moglem widziec skoro niczego nie pokazali?

"Owszem, bedzie tak wygladac... na piecach." to raczej stwierdzene niż dywagacje, ale nieważne.

Moje zdanie jest takie, ze BF3 na ps3 nie bedzie wygladal tak, jak ten na trailerach.

Te trailery to raczej nie rozgrywka tylko filmiki między-singlowe, a jak wiadomo filmiki zawsze lepiej wyglądają niż singiel właściwy. Zresztą od singla do multi daleka droga. W multi nie wystarczy super grafika, niech zrobią mapki jak w MoHu, albo CoDzie i gra do wyrzucenia dla mnie. Mam ndzieję, że będą się trzymali swoich standardów, a grafikę gorszą niż na piecach przeżyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Owszem, bedzie tak wygladac... na piecach." to raczej stwierdzene niż dywagacje, ale nieważne.

Te trailery to raczej nie rozgrywka tylko filmiki między-singlowe, a jak wiadomo filmiki zawsze lepiej wyglądają niż singiel właściwy. Zresztą od singla do multi daleka droga. W multi nie wystarczy super grafika, niech zrobią mapki jak w MoHu, albo CoDzie i gra do wyrzucenia dla mnie. Mam ndzieję, że będą się trzymali swoich standardów, a grafikę gorszą niż na piecach przeżyję.

Sam fakt ze multi bedzie na PC do 64 osob skresla to ze mialy by byc takie mapy jak w mohu czy codzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt ze multi bedzie na PC do 64 osob skresla to ze mialy by byc takie mapy jak w mohu czy codzie.

No to faktycznie jest optymistyczny akcent, szczerze pisząc to przez skupienie na PS3 nie zwróciłem na to uwagi. Ale mimo wszystko do czasu bety pazury poobgryzam do łokci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

singiel w MW2 jakoś bardziej mnie wciągnął od BFBC2 (nie wiem czy taka wypowiedź to nie zdrada na tym forum ;) ale gra się właściwie dla multi więc tu nie ma porównania i BFBC2 jest o niebo lepsze. Patrząc na filmik BF3 mam wrażenie, że Dice troszkę poszedł w kierunku właśnie MW2 ale może to tylko wrażenie wynikające z kilkuminutowego klipu... W sumie tematyka ta sama a więc trudno zrobić singiel, który pokaże coś całkowicie nowego....No ale czekam na multi BF3 bo to o to chodzi! Nawet jak spieprzą i tak kupię aby dokładnie to sprawdzić ;)

Nie jest to zdrada. Zauważ, że ja napisałem że singiel BC2 jest "całkiem udany". Nie napisałem, że jest wybitny, genialny, doskonały. Taki nie jest.

Takie są natomiast single Call of Duty. Są poprostu świetne .. Infinity Ward na tym polu nie ma sobie równych, a grałem w naprawdę ogromną ilość FPS'ów, jednak CoD najbardziej zapadł mi w pamięci. Pomijam oczywiście kwestię MULTI, który dla mnie skończył się na drugiej części CoD (nie mylić z MW2).

Część zarzuci, że są niesamowicie oskryptowane. Ale żeby osiągnąć odpowiednie napięcie w singlach, skrypty są moim zdaniem niezbędne. A IW jest mistrzem w ich realizacji.

Tak było od samego początku, gdy pierwszy Call of Duty ujrzał światło dzienne. Już na samym starcie, samym demkiem, skopał tyłki wszystkim innym 'rywalom'.

A Battlefield ? A Battlefield to sytuacja odmienna o 180 stopni. Robiony od początku tylko pod multiplayer. I na tym polu również pozamiatał, oczywiście jeżeli komuś odpowiadał ten styl multi, czyli olbrzymie pola bitwy do 64 graczy na jednym serwerze :)

---

Inna kwestia, że Battlefield nigdy nie rywalizował z CoD'em o miano najlepszego FPS'a mutli ... To były dwa różne światy, każdy miał swoich zwolenników. Ja osobiście lubiłem obie gry - obie dawały inna frajdę z gry. CoD bardziej indywidualny, BF wymagający współpracy wszystkich członków drużyny.

Rywalizacja CoD-BF pojawiła się przy premierzy BC2. Powodem jest poprostu fakt, iż DICE odszedł troszęczkę od koncepcji Battlefielda i BC2 stał się bardziej podobny do CoD'a..

Edytowane przez ucantstop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×