Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tak przegrałem na PS3 w BC2 zapewne z 5h. Ale na PC mam ponad 90h i uwierz mi trafiłem na te mapki... W porównaniu z BF2 są one małe.

Chcąc czy nie chcą trzeba się z tym zgodzić, dlatego też jestem ciekawy jak to będzie wyglądać na konsolach. Owszem da sie grać w 24 osoby na tak ogromnych mapach, ale muszą być ograniczenia "rundowe" ( wysadzamy cel i dopiero idziemy dalej) takie jakie mieliśmy w BC2. Wątpię jednak, że DICE zaimplementuje taki system do BF3 bo to zupełnie inny typ rozgrywki.

Jak ktoś grał w BF 1943 to wie o czym mówimy. ( Mniej więcej bo to i tak jeszcze nie to )

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam od siebie, że w BF2 przegrane mam SPOROOOOOOOOOOOOOOO godzinek na piecu i osobiście wolałem mapki dla 32 graczy niż dla 64, także jeśli w BF3 zrobią dla 32 to będzie to dla mnie optimum. A co do BFBC2 i mapek, na których toczą się bitwy to może i są one małe i gra na nich mało graczy, ale są wprost proporcjonalne do danej liczby, walki idealnie się rozkładają i wg mnie na nudę narzekać nie można. A jeśli dana mapka się znudzi z powodu wielkości to zawsze można przejść na inną.

Co nie zmienia faktu, że jeśli na konsolach mogło by grać 64 graczy jak również 32 czy też 16 do wyboru, to więcej ludzi byłoby z tego powodu szczęśliwych, i każdy by grał w co by chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucięte

Ano niestety ale nie wszystkich można uszczęśliwić. Mi się wydaje że 32 graczy na mape o rozmiarach jakie były w B:BC2 są wystaraczająco. Są momenty są mapa jest ciasna ale potem już się rozrasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam pytanie, czy ulepszenia dla nowych broni instalują się automatycznie?

Bo grałem przez sieć inżynierem i z karabinu zrobił mu się automatycznie chyba submachine gun ale broń pozostała ta sama tylko celownik jest inny przy przybliżaniu. Czy istnieje możliwość powrotu do poprzedniego celownika czy to już jest modyfikacja nieodwracalna? (przypominam że nie jest do nowa odblokowana broń)

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam pytanie, czy ulepszenia dla nowych broni instalują się automatycznie?

Bo grałem przez sieć inżynierem i z karabinu zrobił mu się automatycznie chyba submachine gun ale broń pozostała ta sama tylko celownik jest inny przy przybliżaniu. Czy istnieje możliwość powrotu do poprzedniego celownika czy to już jest modyfikacja nieodwracalna? (przypominam że nie jest do nowa odblokowana broń)

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam,

Mike

Po pierwsze- nie ten temat

Po drugie- do kazdej broni wybierasz dodatki. Nic nie instalujesz na stale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze- nie ten temat

...

Skąd wiesz że nie ten temat ? Może on juz pyka w BF 3. Wiec temat właściwy :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że nie ten temat ? Może on juz pyka w BF 3. Wiec temat właściwy :laugh:

IQ co najwyżej 5(tyle co komar)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjj tam człowiek się pomylił a wy od razu szydzicie :P

W każdym razie dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w nowym Battlefieldzie na konsolach będzie możliwość wyboru serwera i podglądnięcia, jaka liczba ludzi gra na danym serwerze, tak jak to było zrobione w Killzone 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym wydaniu magazynu PC Jeux znalazł się obszerny artykuł z relacją z pokazu Battlefield 3. Już sama grafika zrobiła na redaktorze PCJ niemałe wrażenie, bo odważnie stwierdził, że Frostbite 2.0 przebija pod tym względem zarówno Cry Engine 3 jak i ID Tech 5.

Oprócz zapewnień o fotorealistycznej grafice otrzymaliśmy również ciekawe szczegóły. Wśród nich jest informacja o nowej atrakcji dla miłośników realizmu.

- Otóż, jeżeli w pobliżu postaci gracza nastąpi jakiś wybuch, to zostanie ona odrzucona i powalona na ziemię "NIE MAM PYTAŃ :D". Na pierwszy rzut oka mechanizm ten nie jest zaskryptowany, więc każdy upadek będzie przeliczany przez silnik indywidualnie.

- Okazuje się ponadto, że w Battlefield 3 zastosowano system świadomości ciała znany z Mirror's Edge plus dołożono animacje z serii FIFA i NBA Street. Natomiast gdy będziemy mocno obrywać, kierowana przez nas postać zacznie mrugać, a obraz stanie się rozmyty. DICE chce stworzyć jak najwierniejszy symulator żołnierza. Nie będzie więc zbyt wielu sytuacji, gdy będziemy non stop walczyć. Przez dłuższą chwilę wokół nas będzie cicho, aby nagle nawiązać intensywną walkę.

W Battlefield 3 zostaniemy rzuceni na pola, do lasów oraz zwiedzimy Paryż :o, Nowy Jork :o i Bliski Wschód

mniam :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wytrzymam do tych świąt, bo pewnie wtedy tak naprawdę ukaże się BF3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się nie mogę doczekać, na pewno kupię w dniu premiery, to będzie gra roku! :) W oczekiwaniu na premierę BF3 kupiłem sobie BFBC2 dzisiaj, więc sobie pogram w czwartek :) Będzie w co grać na koniec roku, trzeba szykować portfele :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otóż, jeżeli w pobliżu postaci gracza nastąpi jakiś wybuch, to zostanie ona odrzucona i powalona na ziemię

Chyba tylko w singlu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zapowiedziałem jaki prezent chcę pod choinkę w 2011 :) również nie mogę się doczekać gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wytrzymam do tych świąt, bo pewnie wtedy tak naprawdę ukaże się BF3 :)

W sklepie przy edycji limitowanej jest podany dzień premiery 30 października, czyli pod koniec wakacji powinna ruszyć beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ronni a tego to ja nie wiem,w multi może i fajnie by to wyglądało ale czyniło by kogoś łatwego do odstrzału :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ronni a tego to ja nie wiem,w multi może i fajnie by to wyglądało ale czyniło by kogoś łatwego do odstrzału :thumbsup:

Dokladnie, juz w BC2 celownikiem przesadnie rzucalo, nawet jesli ostrzal nie pochodzil od przeciwnika tylko od kompanow z wlasnego teamu, jest to jeden z przykladow jak realizm moze negatywnie odbic sie na gameplay'u, a jak chca teraz do multi wprowadzic przewracanie sie od wybuchow to bedzie to fail jakich malo, i calkowicie zepsuje cala rozgrywke, tym bardziej jak okaze sie ze noobtuby beda "w standardzie" u Assaulta tak jak w BC2 :/ Mam nadzieje ze te przewracanie sie i inne tego typy realistyczne rzeczy pozostana tylko w sferze kampanii SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a jak chca teraz do multi wprowadzic przewracanie sie od wybuchow ...

Żeby wprowadzić przewracanie musi być najpierw opcja leżenia. Czyżby więc... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogli by też dać gameplay z konsoli a nie z pc :thumbsup: bo chciałbym zobaczyć czy będzie chociaż w połowie tak piękna :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×