Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

EA nie myśli za bardzo albo sony, skoro jest beta na pss to co za problem udostępnić ją do pobrania. Beta spokojnie zainstalowana czekała by na aktywacje...

A widzisz że beta dla mohów miała zacząć się o tej godzinie a zaczeła się około 10, dodaj 48h i za jakąś godzine pogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshi a ty co ,wolne wziales zeby ograc bete BF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie bf3 będzie wygldał na ps3 tak a nie inaczej ze względu na xboxa i jego ograniczoną pojemność DVD, gdyby był exem dla ps3 to mógłby ważyć i 40-50 GB z minimalną kompresją tekstur etc. a tak będzie zajmował 2 DVD czyli od ok. 10 - 18 GB, zapewne bliżej wartości 10GB bo pewnie cieli grę na tyle by się jednak w tym 1 DVD wyrobić, ale się nie udało. exclusivy wyglądają z reguły lepiej niż multiplatrormy, bo studia podległe sony nie są teoretycznie niczym ograniczane :)

Bardzo to możliwe... Podobnie było z Tekkenem, gdzie jasno "ktoś,gdzieś" powiedział, że przez optymalizacje na rzecz xboxa gra wyglądała jak wyglądała.

K* 10:00 lece sprawdzić

CHŁOPAKI ŚCIĄGAMY ! MOŻNA JUŻ !!!!!

Edytowane przez Slizer
bez wulgaryzmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to możliwe... Podobnie było z Tekkenem, gdzie jasno "ktoś,gdzieś" powiedział, że przez optymalizacje na rzecz xboxa gra wyglądała jak wyglądała.

K* 10:00 lece sprawdzić

Beta ma być dopiero o 15.00, a najpóźniej o 17.00 więc, na "ranne" granie raczej nie ma szans

Oo, czyżby na gram.pl podali złą informacje? Lecę do konsoli, dzięki za info Żywy!(już wiem, czemu na gram.pl był błąd, gdy popatrzyłem na autora, to zrozumiałem :D)

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wtorek o 10:20 ps3site dodało artykuł o zaczęciu beta testów, za chwile powinna zacząć się otwarta bo 48h to 48h inaczej być nie może

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta ma być dopiero o 15.00, a najpóźniej o 17.00 więc, na "ranne" granie raczej nie ma szans.

Już ściągam looknij sobie PSS :):):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki musiałem zrestartować, już zasysam, i tak zagram po 18 co za pech...

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ściąga jeszcze nie można

Mam Ci wkleić screena ? Chociaż nie wiem jak :P Ja za 10 min będe miał Bete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

winiasz to jakim cudem ja ściągam ? jakiś bug ? Przecież nie mam Moha. Patrzałem rano o 8:00 nie mogłem, teraz mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie panowie za wprowadzenie w błąd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darujcie sobie posty z informacją, że pobieracie betę. Lepiej napiszcie posta po tym jak już w nią zagracie ze swoimi opiniami itp.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK... czekamy teraz na opinie wszystkich z naszego działu ;-)

Powiem tak... pierwsza nocka grania to było przyzwyczajanie się do mechaniki gry - dlatego nie było tak kolorowo ;-)

Wczoraj odpaliłem i muszę przyznać, że gra jest naprawdę dobra ;-)

Pomijając bugi...i wywalenia z serwerów.

Odrazu uprzedzam ;-) nie przeraźcie się jak was bedzie wywalać, albo beda zwiechy na loading screen bo to chyba normalne w tej becie.

Z bugów kolejnych jakie zauważyłem:

- wszędzie latające rag doll'e - jak by wszyscy dostawali z rakiety a nie z pistoletu :P - ktoś wspominał wcześniej ale mnie to wczoraj dotknęło jak bylem medykiem i chciałem kogoś zaraz po zabiciu (i wyczyszczeniu terenu) wskrzesić to niestety koleś po śmierci lądował 20-30 m ode mnie :P

- spadochron zahaczony o nic :P ciekawa opcja - wskrzesiłem się za człowiekiem z teamu i nie mogę się ruszyć... patrze w gore a tu uchwyty i linki spadochronu :P LOL

Rzeczy do poprawienia w gameplay'u:

- prędkość nabijania lvl - 3h grania i 10 lvl - mimo, że nie jestem wybitny ?? trochę za szybko jak dla mnie :P

- spoting niestety podobnie jak w BC2 - czasem markuje a czasem nie

- informacja o podłożonym ładunku (nie mowie o sygnale) czasem pojawia się dopiero po wybuchu :P

- laser beam - recona - super rzecz, ale rzeczywście ludzie spawn'ują się za plecami - czy można to rozwalić ? bo nie sprawdzałem - jak tak to nie mam pytań - super ;-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15min. - tyle beta widniala u mnie na dysku. Co za rupiec, gorszego FPSa pod multi ze swieca w reku szykac, to juz nawet casualowy BC2 przy tym wypada jak mega skillowa gra, i oni chca tym czyms pokonac CoDa? Good luck DICE. Dopoki w BFie nie bedzie banalanego mechaniznu strzelasz=pojawiasz sie na mapie, tak dlugo ta gra bedzie dla mnie nie do przelkniecia.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również pobieram. Wstyd się przyznać ale w BF 1943 grałem tylko jeden raz u kumpla na PC, więc to będzie tak jakby mój "pierwszy battlefieldowy raz" hehe. Pogramy, zobaczymy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile osób jeszcze napisze że beta już do zdarcia, że waży XXX mb i że zaraz będzie grał ?? aa jeszcze napiszcie że zleliście preorder bo to naprawdę ważne.

BTW. Co do - laser beam - recona mam nadzieję że da się to ustrojstwo zniszczyć bo to będzie trochę irytujące ..

Edytowane przez INKOGNITO
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15min. - tyle beta widniala u mnie na dysku. Co za rupiec, gorszego FPSa pod multi ze swieca w reku szykac, to juz nawet casualowy BC2 przy tym wypada jak mega skillowa gra, i oni chca tym czyms pokonac CoDa? Good luck DICE. Dopoki w BFie nie bedzie banalanego mechaniznu strzelasz=pojawiasz sie na mapie, tak dlugo ta gra bedzie dla mnie nie do przelkniecia.

Zero konstruktywnej krytyki!

Żywy błagam Ciebie! Przestan hate'ować !

Edytowane przez FreshPrince
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden błąd mnie denerwuje często robi mi się cały niebieski ekran.Odblaski kamperów zajebioza.Grafika nie powala nie odrzuca na poziomie bc2 jak dla mnie w pomieszczeniach lepiej.Tak na szybko po południu będzie wiecej czasu na granie.

A Żywy pisze tak o każdym fps od roku chyba więc pewnie woli rpg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero konstruktywnej krytyki!

Żywy błagam Ciebie! Przestan hate'ować !

No to prosze, konstruktywna krytyka:

-"plywajace" sterowanie ktorego wrecz nie trawie,

-grafika gorsza niz w CoD4 z 2007r.,

-poziom HP jeszcze nizszy niz w MW2,

-totalny chaos i dezorientacja na mapie,

-kampa jeszcze wieksza niz w BC2, to juz nie tylko problem "wookie" ale wszystkich klas, akurat tej grze przydal by sie syndrom Mafii2 ;)

Juz dawno uwazalem ze jesli chodzi o sama walke piechoty to seria BF lezy i kwiczy, i tutaj jest tak samo, bez pojazdow to gra jest po prostu nijaka i mogla by na rowni stac obok MoHa czy Homefrona.

A Żywy pisze tak o każdym fps od roku chyba więc pewnie woli rpg ;)

Nie moja wina ze z roku na rok wychodza coraz to wieksze kaszany... Na szczescie raz na jakis czas pojawiaja sie perelki typu Res3 (ktorego akurat zamowilem), takze bedzie gdzie fragowac.

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralrm juz. Nie ma wpgole AA to jakis zart z ich strony. Zdobywanie punktoe przypomiba mi MoH. Szybko i duzo mozna zabic przeciwnikow. Dzwiek jest ok troche stuluzowany na filmy Michaela Mana. Ogolnie gorzej od bc2 no ale gameplay fajny :))

15min. - tyle beta widniala u mnie na dysku. Co za rupiec, gorszego FPSa pod multi ze swieca w reku szykac, to juz nawet casualowy BC2 przy tym wypada jak mega skillowa gra, i oni chca tym czyms pokonac CoDa? Good luck DICE. Dopoki w BFie nie bedzie banalanego mechaniznu strzelasz=pojawiasz sie na mapie, tak dlugo ta gra bedzie dla mnie nie do przelkniecia.

Jo Zywy ma racje. Poszli po najmniejszej lini oporu- itak ludzie kupia.

Szkoda tytulu jakim byl Battlefield!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to prosze, konstruktywna krytyka:

-"plywajace" sterowanie ktorego wrecz nie trawie,

-grafika gorsza niz w CoD4 z 2007r.,

-poziom HP jeszcze nizszy niz w MW2,

-totalny chaos i dezorientacja na mapie,

-kampa jeszcze wieksza niz w BC2, to juz nie tylko problem "wookie" ale wszystkich klas, akurat tej grze przydal by sie syndrom Mafii2 ;)

Podpisuję się "rencoma" i nogami :/ niestety...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zywy jestes zalosny jak mozesz pisac o chaosie i dezorientacji w mapie skoro grales 15 minut? Naprade jeden z lepszych argumentow na tym forum.

Pierw naucz sie mapy i po 2 dniach powiedz ze jest dezorientacja i chaos,kamperow nie ma bo jak siedzi snajper to z drugiego konca go widac dzieki odblyskom lunety.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzince gry stwierdzam, że tytuł jest bardzo dobry. Tylko moim zdaniem źle trafili z mapą do bety bo nie ukazuję smaczków tej serii tzn. destrukcji i pojazdów. No bo jeśli się czepiać destrukcji to powiedzcie mi co tam niby by można było zniszczyć? Co C4 nad tunelem metra i metro zawalić? Więc skamlanie nad mała destrukcją jest conajmniej nie na miejscu bo po prostu ta mapa na to nie pozwala.

Grafika- moim zdaniem na + względem BC2. Nie jest to kolosalny przeskok, ale i tak na +. Jedynie co może troche irytować to wczytujące się tekstury i momentami rozmyte. Dlatego bez kitu... ale jak ktoś robi screeny to niech nie robi na szybkiego screena bo ktoś może się przerazić. Ogólnie jest większa paleta barw, wiecej szczegółów, środowisko barwniejsze z większą ilości "rzeczy".

Animacje- niby w porządku, ale momentami kuluje. Bardziej bym się doczepił do bugów, które MUSZĄ być poprawione. Wchodzenie w ściany,głazy itd. Nie raz wbiłem się w sterte jakiś kartonów, czy zanurkowałem pod głazem. No i te kille... Czasami koleś dostaje z karabinka, a leci jakby conajmniej RPG przyjął na klate. Mimo, wszystko o te rzeczy się nie martwię bo nie wierzę, ze po prostu tego nie poprawią do premiery...

Dźwięk- w końcu bronie mają jakiś konkretny wydźwięk jak i wybuchy. Zdecydowanie na +.

Gameplay - trudno to stwierdzić na podstawie 1 mapy, w której brak pojazdów itd. Mimo to grało mi się bardzo przyjemnie. Jeśli chodzi o ilość graczy to rozmiar Operation Metro jest wręcz idealny na 24 osoby, chociaż będe zazdrościć tego 32 w Rushu czy 64 w Conquescie Piecowi :(. Jest troszke inaczej, więc nie porównywałbym narazie do BC2 tym bardziej, że to beta, a konkretną ocenę będzie można wyciągnąc po ograniu finalnej wersji.

Podsumowując jest na +. Czy będzie gorsze/lepsze czy na miarę BC2 to się okaże. Moja ocena/pierwsze wrażenia to mocne 8+ jak nie 9-/10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×