Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

GAmeplay z komentarzem z pierwszej gry BF3 beta. zapraszam

http://www.youtube.c...h?v=bL0jx62wQMU

Fajny gameplay.Nie wiem jak ci się udało zabić grupkę 3 ludzi,którzy szli na ciebie .Może oni zamiast zabijać podziwiali tekstury? :D Dla mnie na plus jest szybkie zabijanie.Może to trauma z Uncharted 2 bo tam nie raz to i magazynek nie starcza xD

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko : jaka klasa ma granatnik ??

Mechanik ma Rpg.

Ps.Ludzie znacie jakiś sposób na Antenę satelitarną zasłoniętą rusztowaniem?Nie ma sygnału bo te rury odbijają sygnał. Blok mi malują i przez te świnie nie obejrzę LM dzisiaj nie mam telewizji.Miesiąc bez Tv....

Edytowane przez RossoNero
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sposób na niedziałające dekodery itp. sam mam zjeb##a tv N i po-prostu co chwile mi kanały nie działają - czekam do końca umowy i do śmieci z tym ścierwem. Przerzucę się chyba na cyfrę lib cyfrowy polsat.

Tu masz lekarstwo - http://www.drhtv.com.pl/

Yoshi mega film, mega jakość - na filmie faktycznie widać papierowe drzewa, trawę itp. mam nadzieję ze to poprawią. Nagraj jakiś długi gameplay jak będziesz miał chwilę czasu. pozdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sposób na niedziałające dekodery itp. sam mam zjeb##a tv N i po-prostu co chwile mi kanały nie działają - czekam do końca umowy i do śmieci z tym ścierwem. Przerzucę się chyba na cyfrę lib cyfrowy polsat.

Tu masz lekarstwo - http://www.drhtv.com.pl/

Yoshi mega film, mega jakość - na filmie faktycznie widać papierowe drzewa, trawę itp. mam nadzieję ze to poprawią. Nagraj jakiś długi gameplay jak będziesz miał chwilę czasu. pozdo

Znam ten Drhtv i czasem oglądam tam mecze.W LM co chwile przycina.Ludu jest dużo i dlatego.A mam łącze 10 mb/s.A w ogóle to nie to samo co w telewizji...Trudno muszę przeczekać.Choć miałem ochotę rano zrzucić ich z tym całym rusztowaniem na dół,ale myslę sobie,że skoro mi robią blok z motywem Battlefield 3 to im wybaczę :D Ok nie róbmy Off topica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Gdy odpaliłam betę, to myślałam, że to jakiś joke z tą grafą. Po chwili jednak przywykłam więc nie jest już tak źle. System zniszczeń. Tu jest gorzej. Drzewa - owszem, ładnie padają i w ogóle, murki też się da rozwalić (jednak nie wiem czy wszystkie). W metrze zniszczenia są znikome, jednak gdy się wyjdzie już na dwór (2 ostatnie MComY) to można wchodzić do budynków i tam ściany łatwo ulegają zniszczeniu. O rozwaleniu całego budynku można zapomnieć... Szkoda. Pojazdów nie ma. Nie wiem dlaczego. Miał być ten LaV czy coś tam. Mniejsza. Jeśli chodzi o sam gameplay. Odrzut broni i oprawa dźwiękowa jest naprawdę fajna. Bardzo męczące w becie są bugi. Ktoś tam pisał, że MCOMa nie zdążył wysadzić czy jakoś tak. Ja z tym problemu nie miałam akurat ale są inne rzeczy, np. położyłam się na ziemi ziomkiem i ujrzałam to co jest pod ziemią. Nie za każdym razie pojawia się takie coś oczywiście. Następnym bugiem, jest to, że gdy strzelamy w kolesia, to on leci, jakby dostał z bazooki prosto pod nogi lOl. Czasami gruzy zostają w powietrzu, jednak po chwili znikają. To tyle jeśli chodzi o mnie. Nic więcej nie zauważyłam. Grafa jest słaba, czasami doczytują się tekstury ale nie jest to takie tragiczne. Beta mi się podoba. Nie mogę porównać do BC2, bo nie grałam w ten tytuł ale jeśli chodzi o MoH to miażdży wielkością terenu, możliwością zajścia wroga itd. ;) Aaa jeszcze jedno. Nie wiem jak się wycisza ziomków. Próbowałam w menu ale jakoś nie hooy nie mogłam tego znaleźć... No to tyle. Jakby co to piszcie, obczaje co nie co jeśli chcecie.

EDIT: Jeśli chcecie, to mogę Wam podesłać fotki z gry. Niestety nie mam możliwości nagrania gameplaya ;/

Edytowane przez CarolinePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli z polem manewru? W trakcie jak obrywasz możesz się wycofać etc. Ja polecam blind fire w kierunku przeciwnika, w momencie kiedy i my jesteśmy pod ogniem bo taki blind fire go oślepia, a poza tym możemy dostać asystę za to że trzymamy kogoś pod ogniem a nasz team mate gościa sieknie. A więc nareszcie covering fire jest nagradzany punktami ;)

Ja o tym wiem, ale jak zaczynam obrywać na krótkim dystansie to mnie cofa i blokuje mi możliwość strzelania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do granatnika to mi raczej chodzi o coś takiego co miał assault w BC2 jako dodatek do broni

Problemy jakie zauważyłem:

1)Oczywiście nie brakuje pacanów co wykorzystują bugi i włażą pod plansze ;-( ehhhh...

2)Wam też się przytrafiają na otwartym terenie (pierwsze 2 mcom'y) takie glich'e/mrygniecia obrazu ?? - nie zawsze ale jednak sie przytrafiają

3)miałem już 2 zwiechy konsoli i jedną samej gry

4)Dźwięk - hmmm czasem czyje się jak bym strzelał na paintballu (tuk, tuk ,tuk)

5)system zniszczen - faktycznie mógłby być lepszy - przynajmniej powinna być możliwość rozwalić te mostki

6)system komunikacji i grania ze znajomymi - jest ale nie działa ;-(

7)spoting nie działa chyba najlepiej

Plusy:

1)Grafika - hmmm... inna niż w BC2 - jest ładnie i kolorowo ;-)

2)Kamperzy i ich refleksy - moim zdaniem bardzo dobry pomysł na ich eliminowanie

3)Eksplozje od C4 wyglądają bajecznie

4)Przeskakiwanie przez przeszkody - naprawdę urealnia rozgrywkę - szczególnie jak się patrzy na kogoś kto biegnie obok nas ;-)

5)pytanie czy chcemy być wskrzeszeni - wreszcie :P

6)Ogień zaporowy - ciekawe rozwiązanie

Póki co to tyle z moich spostrzeżeń ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle tutaj w temacie jakaś osoba,która będzie miała pierwszy kontakt z multiplayerem w Battlefield? Nie chce być sam...:D

Ja będę, także się nie przejmuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili bardzo ciężkie apteczki, chyba z ołowiu... Położyłem się pod murkiem przy pierwszym m-comie, rzuciłem sobie przed nos apteczkę i murek rozsypał się efektownie jakby dostał z RPG (a nie dostał, nie byłem pod obstrzałem). LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

LOL

Czy będzie możliwość zmiany naszego nicka w grze czy to jest tylko dla PC?

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili bardzo ciężkie apteczki, chyba z ołowiu... Położyłem się pod murkiem przy pierwszym m-comie, rzuciłem sobie przed nos apteczkę i murek rozsypał się efektownie jakby dostał z RPG (a nie dostał, nie byłem pod obstrzałem). LOL.

Spróbuj rzucić nią we wroga, może go zabijesz :D

Jak tak czytam opinie to nie jest zbyt kolorowo, trzeba jutro ocenić samemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega strone wczesniej podal link do twojego gameplay'u. Poza tym kapitalna jakosc obrazu, jak na youtube. Czym nagrywasz? BTW: Koncowka przekomiczna :biggrin:... Wrzuc wiecej gameplay'u!

Nagrywam Hauppauge HD PVR a kolejny gameplay dziś około 17

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta dla wszystkich będzie dostępna pod czwartkowy wieczór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja czekam do jutra i sam będę widział co jest dobre a co złe. bo dużo złych opinii krąży ale po filmiku YOSHIEGO widać że nie jest źle - i jestem pewien że grafika ulegnie zmianie, pozbędą się bugów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshi, a co z tym dzwiekiem? Miales zle cos w ustawieniach czy jak? Masz jakies fajnie glosniki? Czytalem kilka komentarzy angielskich i ludzie abrdzo chwala dzwiek, wiec pytam? Poza tym, bardzo fajny filmik.

Gra zapowiada sie na naprawde bardzo dobra i wystarczy pewnie na tyle, na ile BC2, a moze i dluzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz pytanie: Co trzeba zrobić żeby nie rozbijało teamu przy wchodzeniu do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko : jaka klasa ma granatnik ??

Z tego co gdzieś wyczytałem to szturmowiec, tylko możesz go wybrać zamiast defibrylatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz pytanie: Co trzeba zrobić żeby nie rozbijało teamu przy wchodzeniu do gry?

Na razie nie ma takiej możliwości, zawsze rozwala squad i nie słychać się nawzajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma takiej możliwości, zawsze rozwala squad i nie słychać się nawzajem.

Oby to zmienili, bo w innym wypadku bedzie kaszana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że wszystkie te małe błędy typu apteczki, zanikające dźwięki itp już dawno zostały poprawione, bo to niemożliwe żeby przeszło testy bez zauważenia. Co do mapy, sam nie grałem, ale po filmikach widać że zwłaszcza ta część na świeżym powietrzu może być ciężka ze względu na odpoczywających snajperów. Swoją drogą o ile pamiętam przed premierą BC2 wszyscy się burzyliśmy, że w grze nie będzie leżakowania. Fajnym, aczkolwiek komicznym rozwiązaniem był motyw z Revolt - modu do pierwszego CoDa. Gdy pozostawało się w jednym miejscu zbyt długo, puszczało się żółte pierdy ;) Można było powiedzieć, że śmierdziało kampą heh.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×