Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

I nie gadajcie że wersja PS3 jest najgorsza , umowa między sony a EA to tak dla jaj została podpisana? Musieli coś podrasowac...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiem na pewno, nikt z nas nie będzie miał problemu z dziłaniem gry :P ps3 pociągnie każdemu tak samo :P tak czy siak, będziemy ostro naqrw#ać.

Moj PC mf_rf_2.gif

Lol, u mnie na tym pasku w tym samym miejscu stanęło ale to chyba nie ma znaczenia. Oprócz procka (mam Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz, a na minimalne wymagany jest 2.4) to wszystko spełniam na minimalne i pewnie na tych minimalnych by poszło ale nawet nie chce mi się sprawdzać :P tym bardziej że minimalne na PC moim pewnie jakoś bardzo by nie odbiegały od tego co mam na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...am Johan Andersson z DICE wyznał:

Wersja beta nie jest odwzorowaniem tego, co zobaczycie w finalnym produkcie...

I pewnie tak będzie, że finalna nas zaskoczy(pozytywnie) i to ostro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pc-towcy z forum UK dostali hasło od Zhinto dlatego na youtube jest gameplay. Moze testy przed open beta.

Z wrazen ludzi to Caspian Border CQ to prawdziwy BF. Obejrzalem 24 minutowy gameplay i jestem pod wrazeniem. Super wygladala walka kolowa jetów, kwiatki w trawie :wub: minigun na BWP. Ciekawe jaki bedzie przykrojona mapa na 24 graczy bo teraz jest olbrzymia. Duzo miejsc dookola flag do zajecia strategicznej pozycji aka przykampienia trzeba bedzie ostro przemyslec taktyke zdobywania flag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zobaczycie" :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Czuc moc w tych słowach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc sprawdziłem sobie mój komputer na tej stronie (nie wiem jaka jest wiarygodność, ale cóż...) i wyszło mi to:

mp_rf_3.gif

Czyli w B3 mógłbym pograć w miarę przyzwoicie. Moje ego co do mego starożytnego pieca poprawiło się :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,wiecie o której będzie godzinie bedzie dostepna Open Beta. Kiedy ją na EU PSS odblokują. Mam nadzieje że przed 9 będzie. Bo to zaczyna mnie irtyować. Co mnie to obchodzi że w jakiejś durnej Ameryce jest jeszcze 28.09 jak w Europie już 29.09. My Europejczycy mamy cierpieć przez USA. Nic mnie to nie obchodzi. Ja chce już po północy mieć. Mogę wytrzymać do 9 ale nie do 11 czy 14. Może niektórzy ludzie chodzą do pracy czy szkoły, wiec by chcieli zacząc pobierać przed wyjściem a jak przyjść to już grać. Fucking USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiem na pewno, nikt z nas nie będzie miał problemu z dziłaniem gry :P ps3 pociągnie każdemu tak samo :P tak czy siak, będziemy ostro naqrw#ać.

Moj PC mf_rf_2.gif

Nie Tylko ty "walnąłeś" faila

mf_rf_2.gif

Dziwne ze zatrzymało się w tym samym miejscu,no ale coz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ?? przecież to gif,. pomyśl - czy byłby sens robić gify z przesunięciem o 1mm ? :rofl:

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerowałbym się tym programem... Dla porównania sprawdziłem gry, które mam na dysku i mimo tego, że gram tam na full i bez spadku fps, to tu mi w Recommended nie wjeżdża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wzorujcie się tym gifem. Sprawdziłem na kompie z 512mb ramu i wyskoczyło to samo. Na tym kompie się przeglądarka zacina a co dopiero BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zrobiłem sobie ten test i spełniam wymagania prócz jednego...Systemu.Mam Windows XP i nie zmienię na inny bo ten w zupełności mi wystarczy.A nowe gry w 90% odpalam na wysokich detalach.Zapewne na moim kompie wyglądałby Battlefield 3 lepiej niż na PS 3,ale nie lubię grać za dużo na komputerze.Raz,że nie wygodnie a dwa to,że mam fajny telewizor w pokoju 32 cale.Wykładam się wygodnie na kanapie i mogę tak grać i grać i nawet mnie dupa nie boli! :D I co najważniesze mam tę świadomość,że każdy ma równe szanse.Każdy ma te samą grafikę i pada.Pomimo tego,że jest dużo negatywnych opini to mam nadzieję,że jutro zagram w Betę i się nie zawiodę.Polecam wam dokument ,,Wojna Restrepo'' Interesuję się militariami i uwielbiam filmy wojenne,a Battlefield 3 to będzie moje uzupełnienie w świecie wirtualnym.:ok:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem właśnie betę z pc i typek miał 32lvl, więc jak zmiana punktacji nie nastąpi to po miesiącu serwery będą okupowane tylko przez 50 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na te wszystkie YT filmy (niestety nie bedzie m dane sprawdzic "bety" osobiscie) i jak dla mnie to wyglada tak samo jak alpha z peceta. Pomijam roznego rodzaju bledy bo to norma,ale graficznie to nie zabija. tekturowe drzewa i trawa z papieru, ~5 kulek na kill (czyli jeszcze mniej niz potrzebowalo UMP w BC2) + tryb dzdzownicy included. 3 miesiace zaczekam zanim sprawdze na wlasnej skorze i mam nadzieje,ze bedzie podobnie jak z C2. Beta wizualnie do dupy,ale full wersja juz calkiem sensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tą Open Beta. Odpowie ktoś na moje pytanie pare postów wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tą Open Beta. Odpowie ktoś na moje pytanie pare postów wyżej?

Wczoraj o 11 była do pobrania, więc dolicz 48h i masz odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,wiecie o której będzie godzinie bedzie dostepna Open Beta. Kiedy ją na EU PSS odblokują. Mam nadzieje że przed 9 będzie. Bo to zaczyna mnie irtyować. Co mnie to obchodzi że w jakiejś durnej Ameryce jest jeszcze 28.09 jak w Europie już 29.09. My Europejczycy mamy cierpieć przez USA. Nic mnie to nie obchodzi. Ja chce już po północy mieć. Mogę wytrzymać do 9 ale nie do 11 czy 14. Może niektórzy ludzie chodzą do pracy czy szkoły, wiec by chcieli zacząc pobierać przed wyjściem a jak przyjść to już grać. Fucking USA.

No nie ;) Gdyby nie pomoc USA , gralibyśmy teraz w coś a'la Battle of Moscow , jako super mega wypasiony oddział SS.... Albo na odwrót grając specnazem.

A tak to mamy niepodległośc ;) Byle o 15 jak wrócę to już było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc sprawdziłem sobie mój komputer na tej stronie (nie wiem jaka jest wiarygodność, ale cóż...) i wyszło mi to:

mp_rf_3.gif

Czyli w B3 mógłbym pograć w miarę przyzwoicie. Moje ego co do mego starożytnego pieca poprawiło się :f

Nie masz sie czym cieszyc bo ta strona to kpina i tyle.

Jesli chodzi o grafike to mozna miec np jakiegos radeona hd 6850 1gb (ja mam akurat taka), lub zintegrowana w laptopie (o ile sa takie, ale 512 sa). Ale watpie ze ktos chcialby na zintegrowanej karcie odpalic bfa 3 :D

Kiedys sprawdzalem wymagania roznych gier i mimo iz wszystko bylo passed, gry na low sie przycinaly.A w rozdzialce 640x480 nie da sie grac.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do podnoszenia przez medyka. Mimo, iż mamy wybór czy wstać czy się zrespić na tyłach, to w dalszym ciągu "żyjemy" (można strzelać itd.) więc jak nie zdążymy wybrać to giniemy 2 raz :D

EDIT: Co prawda giniemy, ale nie zalicza tego jako drugą śmierć.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie powaliło hasło do zamkniętych serwerów z Caspian Border: "sexyelevator" :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Down ups zły link Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×