Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

operation firestorm

Strasznie nudą wieje... W Operation metro jest non stop akcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko sq lider, tylko nie widac co wybral ,raz tylko widzialem zesprint ma.

tak tylko sq lider, tylko nie widac co wybral ,raz tylko widzialem zesprint ma.

To jest błąd, lub ma to inne znaczenie, ale stawiam na błąd. Często byłem sqd leaderem, miałem symbol "sprintu", a wybrałem sqd suppresion.

Zauważyliście, że paczkami ammo można niszczyć mury, przedmioty? Mam nadzieję, że DICE to wyłapie i poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już gdzieś lista jakie bronie i przedmioty będą miały klasy postaci w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że paczkami ammo można niszczyć mury, przedmioty? Mam nadzieję, że DICE to wyłapie i poprawi.

sam im to zgłoś [; po to jest ta beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufir tu masz liste broni itp tylko jaka klasa co bedzie miała w swoim arsenale tego nie wiem

.KLASY- Assault- Recon- Support- Engineer

BRONIEKarabiny szturmowe- M16A4- AK74M- M416- AN94- KH2002- AEK971- F2000- G3- ASVALKarabinki- M4A1- AKS74u- SCAR H CQB- G36C- A-91- SG553LB

Karabiny maszynowe- M249- RPK-74M- M27 IAR- Pecheneg- M60- M240- Type88

Karabiny snajperskie- Mk11- SVD- SV98- M98B- M40A5- M82A3

Pistolety maszynowe- P90- MP7- PDR- UMP-45- P90TR- PP2000Strzelby- 870MCS- M1014- USAS-12- DAO-12- Saiga 20k

Wyrzutnie- SMAW- RPG-7- Javelin- FIM-92 Stinger- SA-18 IGLA- M136 AT4

Pistolety- M9- PYa MP443- G17- M1911- T44- MP412- G18- M93R

Inne bronie- M39- SKS- M320 - granatnik, który nie trzeba podwieszać pod lufę karabinu (można z niego korzystać, jako samodzielną broń)- M26 MASS - strzelba, której również nie trzeba podwieszać pod lufę karabinu (stanowi samodzielną broń)Akcesoria (optyka)- M145- RDS Reflex- Kobra- Holographic- PKA-S- ACOG- PSO-1- PK-A- IRNV- PKS-07- 8x Rifle Scope- 12x Ballistic- Foregrip- Bipod- Heavy Barrel- Suppresor- Tactical light- Laser sight- Flash suppresor- Straight pull boltWYPOSAŻENIE .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już gdzieś lista jakie bronie i przedmioty będą miały klasy postaci w grze ?

zaloguj sie na battleloga, i sobie sprawdź, to nie boli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z niektórych bugów w becie bf3 to by można niezły horrorek nakręcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nudą wieje... W Operation metro jest non stop akcja

Masz 2 opcje. Kupic CoD albo nie grac CQ,ktory jest wizytowka serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum znalazłem taki cytat :

"The Xbox 360 version of Battlefield 3 will let users stream higher resolution textures by installing content found on the game's second disc, DICE has revealed.

It's not yet known whether the PS3 version of Battlefield 3 will also include the same hi-res textures on the Blu-ray disc."

Co o tym sądzicie? Dice od samego początku zarzeka sie że wersja PS3 to ta NAJ. Spróbuje dowiedzieć sie o źródło tego cytatu. Mam ogromna nadzieje że wersja PS3 nie zostanie potraktowana po macoszemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzimy,ze to info juz sie pojawilo i to z oficjalnego zrodla (bodajze strone wczesniej) i jest tam napisane,ze wersje na obie konosle beda posiadaly tekstury high-re.

PS3 jaki X360 dostaną możliwość opcjonalnego zainstalowania tekstur w wysokiej rozdzielczości. Kolejny dowód na to, że 1-gigowa beta to strzęp starego kodu...

http://uk.xbox360.ig.../1198976p1.html

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy grając w bete tez wam się tak zdarza

otóż atakuje mnie gość nożem którego w ogóle nie widać, a gdy mnie zabije jest pokazany jako trup w innej części mapy.

Raz widziałem martwego gościa który strzelał ze snajperki przez mapę.

Nie wiem czy ludzie jakieś w błędy gry wykorzystują czy jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles mowi (chyba przeczytal w jakies oficjalnej note), ze DICE stracilo po becie 35 tysiecy pre-ored'ow. (od 0:38 sek.):whistling: .. Nastepnym razem niech dadza nam bardziej dopracowana bete, jak daja nam praktycznie wszyscy prudenci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo dzieci nie wiedza do czego jest beta. Liczy sie zeby poprawiono wszystkie bugi, ktore w wersji finalnej nie moga zaistniec. Bo co by bylo jakby przy kazdym odpaleniu gry jakis patch wychodzil (chyba ze by to robili online, jak bylo to w przypadku bety i usunieciem zapadania sie pod ziemie).

Z drugiej strony dice dalo dupy dajac kod z alphy, przeciez wiadomo ze alpha jest najbardziej zbugowana itp wiec niech sie nie dziwia ze potracili tyle ludzi. I tak na pewno te osoby kupia/zamowia ponownie jak zobacza filmiki z finalnej wersji.

Ponawiam pytanie bo nikt nie odpisal

To preordery mozna zamawiac do ktorego zeby otrzymac powrot do karkand ? Moge zamowic 3 dni przed premiera i tez dostane te dodatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pre-order zamówiło 35tyś debili, którzy nie do końca rozumieją pojęcie beta. DZIECI beta to nie jest demo, tak to nie to samo. Mam nadzieje że mapki będą mniejsze bo jak patrze na filmiki to albo ludzie grać nie umieją albo się znaleść, a ja nie lubie w FPS się szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie bo nikt nie odpisal

To preordery mozna zamawiac do ktorego zeby otrzymac powrot do karkand ? Moge zamowic 3 dni przed premiera i tez dostane te dodatki ?

Chyba do 10 października można składać pre-ordery na edycję limitowaną. Nie jestem na 100% pewny ale jak pytałem jeszcze we wrześniu to z ultimy odpisali mi że do 10 października. Tak mi się wydaje :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skiba94

LINK - 10 sekund roboty i odpowiedź na wszystkie twoje pytania.

@Scooby-Doo

...Tak mi się wydaje

To źle Ci się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo dzieci nie wiedza do czego jest beta. Liczy sie zeby poprawiono wszystkie bugi, ktore w wersji finalnej nie moga zaistniec. Bo co by bylo jakby przy kazdym odpaleniu gry jakis patch wychodzil (chyba ze by to robili online, jak bylo to w przypadku bety i usunieciem zapadania sie pod ziemie).

Z drugiej strony dice dalo dupy dajac kod z alphy, przeciez wiadomo ze alpha jest najbardziej zbugowana itp wiec niech sie nie dziwia ze potracili tyle ludzi. I tak na pewno te osoby kupia/zamowia ponownie jak zobacza filmiki z finalnej wersji.

Ponawiam pytanie bo nikt nie odpisal

To preordery mozna zamawiac do ktorego zeby otrzymac powrot do karkand ? Moge zamowic 3 dni przed premiera i tez dostane te dodatki ?

Podobno do 10 października bynajmniej tak ludzie na forum pisali więc też nie jestem na 100 % pewien,ale jeśli nie masz teraz kasy na grę ta zaznacz opcje że na przykład zapłacisz przy odbiorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to 10tego jak zamówqisz to masz dodatkowo ekwipunek specact

cyt ultima: pakiet „Ekwipunek Specact” do każdego zamówienia złożonego tylko do końca trwania bety, czyli do 10 października

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że do premiery. Do końca bety dodają dodatkowy bonus, o którym nie wiedziałem :smile:

  • pakiet „Ekwipunek Specact” do każdego zamówienia złożonego tylko do końca trwania bety, czyli do 10 października

sssssssdw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym nowym filmiku z Grand Bazaar zauważyłem, że przy na killcamie pokazuje przy klasie przeciwnika gwiazdki. W becie tego nei było chyba. Wiecie może co oni chcą tam wyróżniać? Co, może platynę na ammo albo apteczkach się będzie robiło? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pre-order zamówiło 35tyś debili, którzy nie do końca rozumieją pojęcie beta. DZIECI beta to nie jest demo, tak to nie to samo.

Kolego jezeli chcą żebym był testerem to trzema mi za to zapłacić

Przyjeło się ze Demo nazywa się Betą aby w razie czego sie wytłumaczyć przed graczami

"Czego chcecie przecież to beta "

Płacić 200 zł i w ciągu kilku miesięcy ściągać kilka giga łatek to ja po dziękuję. Kupie pełna wersję za rok ja bedzie kosztować 100 zł

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jezeli chcą żebym był testerem to trzema mi za to zapłacić

Przyjeło się ze Demo nazywa się Betą aby w razie czego sie wytłumaczyć przed graczami

"Czego chcecie przecież to beta "

Płacić 200 zł i w ciągu kilku miesięcy ściągać kilka giga łatek to ja po dziękuję. Kupie pełna wersję za rok ja bedzie kosztować 100 zł

No tak po co beta, najlepiej od razu wyspuscic gre na rynek a potem sie dziwic ze cos dziala nie tak, ze sa lagi, bugi i inne kwiatki.

"Kolego jezeli chcą żebym był testerem to trzema mi za to zapłacić" - myslisz, ze skapia na betatesterow i dlatego udostepnili ten kod?

Betatesterow to u nich na etetach pod dostatkiem, ale czym innym sa testy w zamknietym srodowisku jakim jest wewnetrzny zespol testowy, a czym innym jest sprawdzenie jak program sie zachowa przy wiekszym obciazeniu.

Grales w ta bete? Cos Ci sie nie spodobalo? Wyslales raport do DICE?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×