Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ile będzie zajmować instalka? gdzieś czytałem ze 20gb, prawda to??

Raczej nie prawda,z tego co pisali na gamezilli wychodzi na to ze podobno gdzieś z symboliczne 3gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze stwierdzić, że w praniu gra wygląda dobrze. Najważniejsze, że wygląda lepiej niż BC2 , boli mnie tylko liczba graczy w CQ.. już w BC2 mnie to denerwowało, że tylko w jednej bazie coś się dzieje, a pozostała część mapy pusta. Mam także nadzieję, że lekkie pojazdy będą lepiej wykorzystane i nie będą używane tylko do podwózki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] boli mnie tylko liczba graczy w CQ.. już w BC2 mnie to denerwowało, że tylko w jednej bazie coś się dzieje, a pozostała część mapy pusta. Mam także nadzieję, że lekkie pojazdy będą lepiej wykorzystane i nie będą używane tylko do podwózki.

To nie chodzi o to że w jednej bazie się coś działo tylko ekipa z którą grasz jej nie atakuje lub przeciwnicy o tą lokację nie walczą jest to normalne i każda mapa ma swoje taktyczne lokacje o które warto lub nie , walczyć proste . Mnie ilośc nie boli bo pamiętam czasy jak trafiałem na serwer gdzie była ekipa z tego forum i graliśmy 12 vs 12 i poziomem było tak jak by było 32 na 32 .

Morał taki :

Jak grasz z ogarniętą ekipą to albo wygrywasz i masz niesmak albo przegrywasz i walczysz dalej bo masz chęć wygrać i zemsty by pokazać że się nie poddajesz .

Mnie denerwowali ci co latali w heli i kręcili pętle nad respem ale to była wina drużyny że im na to pozwalali i dopuścili do ukradnięcia heli z respa .

:thumbsup:

Pamiętajmy ze BF to gra zespołowa a nie jak CoD gra dla RAMBO :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy się jakość a nie ilość więc mnie nie martwi liczba graczy na konsoli

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja bez/z zainstalowanymi teksturami:

WITHOUTHDBF3.png

WITHHDBF3.png

WITHOUTHDBF3-2.png

WITHHDBF3-2.png

Roznica jest co najmniej kolosalna. IMO od dzisiaj kazda gra powinna miec przynajmniej opcjonalna instalke tekstur.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebo a ziemia. Zupełnie jak w stareńkim MoH:AA - różnica między detalami low a high była ogromna. Tym z Was, którzy mają mało miejsca na dysku sugeruję już zacząć robić porządki :thumbsup:

Byle do wtorku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie mieli już gierkę, powiedzcie czy poprawi dołączanie ze znajomymi i czy w czasie gry można zaprosić znajomych tak jak w bc2, bo w becie tego nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja bez/z zainstalowanymi teksturami:

(...)

Roznica jest co najmniej kolosalna. IMO od dzisiaj kazda gra powinna miec przynajmniej opcjonalna instalke tekstur.

Nie sądziłem że będzie aż taki rozstrzał :( Nie pozostawiono chyba nam wyboru, jedyne czego się obawiam to szybkości HDD w Ps3 i ewentualnego doczytywania tektur z dysku ... czas pokaże. ŁAP PLUSA :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie można jeszcze gdzieś zamówić edycje limitowanej ? Być może wiecie czy pojawi się ona w jakimś markecie większym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie można jeszcze gdzieś zamówić edycje limitowanej ? Być może wiecie czy pojawi się ona w jakimś markecie większym ?

Nie ma i nie będzie. Limitowane edycje były tylko w pre-orderach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie można jeszcze gdzieś zamówić edycje limitowanej ? Być może wiecie czy pojawi się ona w jakimś markecie większym ?

Na Allegro jest jeszcze kilka sztuk do wyrwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy empik i media markt b.często wystawiają limitki na półki ja tak zdobyłem swoją limitke bc2 i tak zamierzam zdobyć limitke BF3,ale podkreślam że nigdy nie ma pewności.Nawiasem mówiąc to w MM w pobliżu mojego domu czasem też wystawiają gry do 2 dni przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze Limited Edition pojawi sie na polkach nedlugo po premierze. Skoro jest popyt bedzie i podaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy empik i media markt b.często wystawiają limitki na półki ja tak zdobyłem swoją limitke bc2 i tak zamierzam zdobyć limitke BF3,ale podkreślam że nigdy nie ma pewności.Nawiasem mówiąc to w MM w pobliżu mojego domu czasem też wystawiają gry do 2 dni przed premierą.

tylko, ze w BC2 to byly limitki "premierowe" :) wiec kazdy kto poszedl w tygodniu premierowym do sklepu to mogl taka gre wyrwac :) teraz sa to edycje preorderowe i z tego co czytalem oswiadczenie EA, to mozna je kupic tylko w sklepach internetowych/allegro :) nie beda one fizycznie do kupienia w MM/Saturnie/Empiku... ale poczekamy 2 dni to zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według was jakich cen można się spodziewać za zwykłą podstawową wersje BF3 tak kilka dni po premierze? (Saturn lub MM, allegro)? Niestety wypłata determinuje wszystko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile oceniacie różnicę w szybkości i płynności działania między wersją bez HD tekstur i z HD? Sądzicie że będzie jakaś znacząca?

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według was jakich cen można się spodziewać za zwykłą podstawową wersje BF3 tak kilka dni po premierze? (Saturn lub MM, allegro)? Niestety wypłata determinuje wszystko :(

Znając MM i Saturny to dadzą promo na jakieś 179zł, poczekaj do premiery, bo pewnie na allegro będzie wysyp zwykłych wersji w cenach niższych :)

Na ile oceniacie różnicę w szybkości i płynności działania między wersją bez HD tekstur i z HD? Sądzicie że będzie jakaś znacząca?

My i tak nie poznamy, bo na ps3 obowiązkowy jest hd pack :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według was jakich cen można się spodziewać za zwykłą podstawową wersje BF3 tak kilka dni po premierze? (Saturn lub MM, allegro)? Niestety wypłata determinuje wszystko :(

Ja stawiam na 199zl na start :)

Edytowane przez warezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena będzie pewnie jak BC2 po premierze 179 zł. I skończcie pitolić te farmazony o teksturach. Wsadzisz płytkę, poczekasz aż gra się zainstaluje i grasz. Nie ma innej możliwości więc skończcie już z tymi idiotyzmami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej daty premiery tym cieplej się tu robi :D Dokładnie tak jak kiedyś co nam PSN wyłączyli :whistling:

Dla osób mieszkających w Irlandii składających preorder w gamestop-ie mam wiadomość :biggrin: Swoją kopie możecie odebrać z czwartku na piątek o godzinie 00:00 bo celowo otwierają sklep by maniakom jak my dać szybciej :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie ceny w MM, pisałem już kiedyś, że w gazetce było info o sprzedaży od 27 X w cenie 189PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×