Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę,że oni i bez wydawania Battlefield 3 na konsole zarobili by sporo i na pewno dobrze by na tym wyszli .Co jak co,ale to gra,która opiera się na Multiplayer więc na piracie sobie nie pograsz a co za tym idzie większy zysk.Oczywiście nie usprawiedliwiam DICE bo gdyby nie rynek to nie nie wiem czy wydaliby grę na konsole.Battlefield 3 to będzie gra nie na jeden a na 2 lata,która będzie wspierana przez dodatki.Myślę,że Battlefield 4 będzie juz robiony z myślą o konsolach nowej generacji albo po prostu wydadzą tylko na PC.

Ps.NFL Do czego nawiązuje ten Dinio na sygnaturce? xD

Proszę Cię, to konsole koszą najwięcej kasy. BC2 sprzedał się w liczbie 5,5 mln sztuk na obie konsole i 600 tys na PC. Jest różnica. CoD: BO 23 mln na konsole i 1,2 mln na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Back to Karkand nigdy nie miał być na wyłączność dla preorderowców, zamawiałem swoją kopię gry w czerwcu i już wtedy było wiadomo, że będzie jako dlc w późniejszym terminie. Wtedy mówiono o wydaniu miesiąc po premierze BF3.

miesiac po premierze mial byc dostepny dla niepreorderowcow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych wiadomości i screenów z wyszukiwarki serwerów na PS3

http://mp1st.com/201...rce=twitterfeed

Konkurs na nazwę jednego z punktów kontrolnych na mapie z Gulf of Oman,Back to Karkand - konkurs trwa do 28.X

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/10/20/name-it-and-claim-it.aspx

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Back to Karkand nigdy nie miał być na wyłączność dla preorderowców, zamawiałem swoją kopię gry w czerwcu i już wtedy było wiadomo, że będzie jako dlc w późniejszym terminie. Wtedy mówiono o wydaniu miesiąc po premierze BF3.

Jeszcze nie wiadomo ile wszystkie dodatki razem wzięte będą kosztować więc nie rozumiem oburzenia, że później będziesz mieć wszystko za tą samą cenę co preorder.

Do dnia dzisiejszego na stronach sklepów (gram.pl,ultima.pl) w opisach limitek "stoi jak wół" że zawiera "Powrót do Karkand"....nawet nie chciało im się zaktualizować! Ciekaw jestem, jakby to dać dobremu prawnikowi! "Wyłudzenie w oparciu o prezentację nieprawdziwych cech produktu"???Zwykłe "wprowadzenie w błąd"??? Większość z Was jest znawcami,śmigacie w Necie, trzymacie rękę na pulsie...ale przykład: tatuś chce swojemu synowi kupić ten "towar",czyta, dowiaduje się o jego zawartości,kupuje i...dostaje coś "niepełnego" w stosunku do opisu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bf1943

720p

karkand na wylacznosc

wersja PS3 miala byc perelka, a bedzie gorsza od Xboxowej tak ja kkazda gra multiplatformowa

kampania 12h

teraz sie okazalo ze na razie nie bedzie private matches

itd.

O bf1943 już pisałem

720p a 704p... grałeś w betę? Naprawdę brak tych 16 linijek taki Ci przeszkadzało? Ja nawet nie zwracałem uwagi na te dwa czarne paski, a że dało to płynniejszą rozgrywkę to mogliby jeszcze z 16 wywalić.

Wersja xboxowa lepsza/gorsza hmmm w sumie to nie wiem do czego się odnieść bo to takie trochę smarkacie argumenty, że coś jest lepsze czy gorsze i... koniec argumentów hehe. W wersji xboxowej nie było zapadania się pod ziemię (z tego co słyszałem) stąd te głosy, że ta wersja jest lepsza, a graficznie były takie same, choć oświetlenie na + dla ps3 podobno było. Właściwie co to za spinanie się, że wersja na PS3 będzie gorsza graficznie od xboxowej? Jakby była lepsza to poczułbyś się lepiej? Bardziej dowartościowany? + 20 cm w spodniach?

Kampanie będziesz mógł przechodzić i z 30 godzin jeśli zechcesz;) Może bym się zasmucił, że ma być krótka gdybym skończył np tą w bc2 i chciał więcej:) No i właśnie nie będzie prywatów przez jakiś czas (chłopaki się nie wyrabiają pewnie)... Nie ma nadziei trzeba się wieszać... Ciekawe to jakie jeszcze niespełnione obietnice się znajdą:) Co ciekawe większość z zarzutów tyczy się "składanych obietnic" kiedy to gra była jeszcze tylko i wyłącznie na papierze, jednak rzeczywistość okazuje się być brutalna i nie da się wszystkiego osiągnąć ale nie nam obiecywano i i się należy:)

Do dnia dzisiejszego na stronach sklepów (gram.pl,ultima.pl) w opisach limitek "stoi jak wół" że zawiera "Powrót do Karkand"....nawet nie chciało im się zaktualizować! Ciekaw jestem, jakby to dać dobremu prawnikowi! "Wyłudzenie w oparciu o prezentację nieprawdziwych cech produktu"???Zwykłe "wprowadzenie w błąd"??? Większość z Was jest znawcami,śmigacie w Necie, trzymacie rękę na pulsie...ale przykład: tatuś chce swojemu synowi kupić ten "towar",czyta, dowiaduje się o jego zawartości,kupuje i...dostaje coś "niepełnego" w stosunku do opisu!

Jeśli ktoś w tym momencie kupuję grę gdzie jest napisane, że zawiera dodatkek a go nie dostanie, no to chyba nie wina niedobrego DICE, że sklepy nie pościągały opisów? Ja kupuję na ULTIMIe i tam już nie ma limitek na ps3.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny klimat, piękna oprawa!

wersja PS3 -

Szkoda że to bardziej film z pierwszej osoby niż gra, ale i tak sprawia świetne wrażenie nawet na youtube :P

Przydałyby się tak nakręcone sceny w filmach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbka dubbingu PL

Komentarz na końcu mówi sam za siebie :D ale ogólnie polski słaby.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miesiac po premierze mial byc dostepny dla niepreorderowcow.

Nigdy takiej informacji nie czytałem a śledzę temat BF3 właściwie od początku. Nie pisz, że coś miało być skoro nigdy nie było oficjalnie potwierdzone przez twórców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze cisnienie rosnie ... Co bedzie jak pre orerowcy dostana swoje kopie w lapy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze cisnienie rosnie ... Co bedzie jak pre orerowcy dostana swoje kopie w lapy ;)

W końcu będzie można opuścić forum:)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbka dubbingu PL

Wait for it,wait for it..... Buahahahahahahaha. To jest po prostu zenada. Jakbym ten debilny deubbing z KZ3 slyszal. Teraz sie podwojnie ciesze,ze mam czysciocha z anglii

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy ludzie po prostu spamują, nabijaja posty. Sorry, ale to jest paranoja jeżeli nie ma mnie 10 minut na forum i powstały już 2 nowe strony tematu...

Co do XBOX V PS3, jest porównanie singleplayer, na PS3 sa ostrzejsze detale, lepsze cienie. Było powiedzone że wersja PS3 wyglada lepiej. na Batlefield EA forum można zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dnia dzisiejszego na stronach sklepów (gram.pl,ultima.pl) w opisach limitek "stoi jak wół" że zawiera "Powrót do Karkand"....nawet nie chciało im się zaktualizować! Ciekaw jestem, jakby to dać dobremu prawnikowi! "Wyłudzenie w oparciu o prezentację nieprawdziwych cech produktu"???Zwykłe "wprowadzenie w błąd"??? Większość z Was jest znawcami,śmigacie w Necie, trzymacie rękę na pulsie...ale przykład: tatuś chce swojemu synowi kupić ten "towar",czyta, dowiaduje się o jego zawartości,kupuje i...dostaje coś "niepełnego" w stosunku do opisu!

możesz towar reklamować jako niezgodny z opisem, sprzedawca zaoferuje rabat lub musi zwrócić wszystkie poniesione przez ciebie koszty (koszt produktu, wysyłki do ciebie i wysyłki do sklepu),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wait for it,wait for it..... Buahahahahahahaha. To jest po prostu zenada. Jakbym ten debilny deubbing z KZ3 slyszal. Teraz sie podwojnie ciesze,ze mam czysciocha z anglii

Nie odpakuje gry z folii dopóki ktoś nie napisze czy można zmienić język na ANG... To jest po prostu żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wait for it,wait for it..... Buahahahahahahaha. To jest po prostu zenada. Jakbym ten debilny deubbing z KZ3 slyszal. Teraz sie podwojnie ciesze,ze mam czysciocha z anglii

I okej, każdy swoje chwali :D

Ja się ciesze na wersje PL, gdyż mieszkam w Polsce i wypadało by aby gry też były po naszemu. A przynajmniej mam możliwość wyboru czy wersja "nasza" czy nie nasza.

PS. pamiętam jakie było larum w kwestii Lindy jako Kratosa w GOW3, a wyszło całkiem przyjemnie.

I tak to TYLKO moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczne sie cieszyc gdy te cale polonizacje gier FPS beda mialy jakis poziom. U2,DS2,GOW3, Bulletstorm jakos mogly. KZ2 mial swietna polonizajce (pomijajac brak "przecinkow"). Myslalem,ze KZ3 mial dubb z dupy wziety,ale to co uslyszalem na tym krotkim filmiku przekracza wszelkie granice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiem dlaczego EA nic nie wspominało o polskim Dubbingu...To jest jakas porażka...Pewnie nie ma opcji napisów i włączenia Angielskich głosów...Przynajmniej przeklinają a nie mówią ,,O jejciu'' ,,Kur...czaki'' Ale i tak jest bez emocji i tragedia...Szkoda bo myślałem,że będzie lepiej.

Będzie opcja ZMIANY DUBBINGU.Pozostaje tylko kwestia czy będzie można grać z oryginalnym Dubbingiem i polskimi napisami.

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpakuje gry z folii dopóki ktoś nie napisze czy można zmienić język na ANG... To jest po prostu żart.

Zgadzam się. Wątpię żeby była tylko i wyłącznie wersja PL - np KZ3 pełna polska ale można było wrzucić oryginalne dialogi ANG. Jeśli będzie jedynie PL to będzie to kpina. Tak czy inaczej lepiej żeby ktoś to potwierdził jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz towar reklamować jako niezgodny z opisem, sprzedawca zaoferuje rabat lub musi zwrócić wszystkie poniesione przez ciebie koszty (koszt produktu, wysyłki do ciebie i wysyłki do sklepu),

Dzięki! Na wszelki wypadek zrobiłem wydruk strony, print-screen`a,kopię...i spróbuję się z nimi pobawić!Nie jestem zbytnio upierdliwy, ale...nie lubię być "dymany" na żywca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczne sie cieszyc gdy te cale polonizacje gier FPS beda mialy jakis poziom. U2,DS2,GOW3, Bulletstorm jakos mogly. KZ2 mial swietna polonizajce (pomijajac brak "przecinkow"). Myslalem,ze KZ3 mial dubb z dupy wziety,ale to co uslyszalem na tym krotkim filmiku przekracza wszelkie granice

nie powiedziałbym by GoW3 miał dobry dub, wg mnie linda jako kratos daje ciała, a to głównie jego słyszymy przez całą grę, na szczęście to teoretycznie ostatni GoW, może na PS4 pojawi się IV, ale wtedy linda juz sie moze nie nadawac do podkładania głosu :D; w BF3 też lipa, to że dialog taki trochę nie naturalny to nic, bo po angielsku pewnie wcale nie jest lepszy, problem że ci co podkładali chyba nie wiedzieli co i kiedy podkładają, tylko przeczytali tekst z kartki :(,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bf1943 już pisałem

720p a 704p... grałeś w betę? Naprawdę brak tych 16 linijek taki Ci przeszkadzało? Ja nawet nie zwracałem uwagi na te dwa czarne paski, a że dało to płynniejszą rozgrywkę to mogliby jeszcze z 16 wywalić.

Wersja xboxowa lepsza/gorsza hmmm w sumie to nie wiem do czego się odnieść bo to takie trochę smarkacie argumenty, że coś jest lepsze czy gorsze i... koniec argumentów hehe. W wersji xboxowej nie było zapadania się pod ziemię (z tego co słyszałem) stąd te głosy, że ta wersja jest lepsza, a graficznie były takie same, choć oświetlenie na + dla ps3 podobno było. Właściwie co to za spinanie się, że wersja na PS3 będzie gorsza graficznie od xboxowej? Jakby była lepsza to poczułbyś się lepiej? Bardziej dowartościowany? + 20 cm w spodniach?

Kampanie będziesz mógł przechodzić i z 30 godzin jeśli zechcesz;) Może bym się zasmucił, że ma być krótka gdybym skończył np tą w bc2 i chciał więcej:) No i właśnie nie będzie prywatów przez jakiś czas (chłopaki się nie wyrabiają pewnie)... Nie ma nadziei trzeba się wieszać... Ciekawe to jakie jeszcze niespełnione obietnice się znajdą:) Co ciekawe większość z zarzutów tyczy się "składanych obietnic" kiedy to gra była jeszcze tylko i wyłącznie na papierze, jednak rzeczywistość okazuje się być brutalna i nie da się wszystkiego osiągnąć ale nie nam obiecywano i i się należy:)

Jeśli ktoś w tym momencie kupuję grę gdzie jest napisane, że zawiera dodatkek a go nie dostanie, no to chyba nie wina niedobrego DICE, że sklepy nie pościągały opisów? Ja kupuję na ULTIMIe i tam już nie ma limitek na ps3.

po 1. to ze ty gdzies cos slyszales, nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Posiadalem obie wersje bety, gralem w obie, i xboxowa byla wyraznie lepsza graficznie.

po 2. Nie poczulbym sie lepiej, bo mam to w dupie, ja tylko napisalem co bylo obiecywane, a co dostalismy.

po 3. Kazda kampanie mozesz sobie przechodzic nawet w 100h. Co nie zmienia faktu, ze realnie zajmuje ona 6h.

A to czy tobie odpowiada 6 czy 12, czy cos sie tobie podoba, czy gdzies cos slyszales od kogos, szczerze mam gleboko w dupie. Bo pojecia nie masz o czym piszesz, a zabierasz niepotrzebnie glos.

@Marqus

z tym Karkandem w komplecie chodzi chyba o to, ze dostaniesz razem z gra kod, dzieki ktoremu potem sciagniesz Karkand za free. Wiec to taki odpowiednik "zimowek w komplecie" do auta ktore kupujesz na wiosne ;)

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny klimat, piękna oprawa!

wersja PS3 -

Szkoda że to bardziej film z pierwszej osoby niż gra, ale i tak sprawia świetne wrażenie nawet na youtube :P

Przydałyby się tak nakręcone sceny w filmach...

Robi wrażenie, to chyba mało powiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×