Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko że to musi być Limited Edition MOH (Medal Of Honor)...whistling.gif

No mówię że mam na pudełku MoH-a napis limited edition ale mogli mi dać zwykłe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Bzykacz

Musze przyznać, że bardzo fajnie wyszła ci ta zapowiedź z pierwszej strony :)

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tutaj dzisiejsze informacje o BF 3, ale po polsku, z onetu :P.

  • gra ma się ukazać w czwartym kwartale tego roku;
  • prace koncepcyjne nad "Battlefieldem 3" trwały już od lat, jednak cały czas czekano na odpowiednią technologię, aż wreszcie opracowano Frostbite 2.0, zupełnie nową wersję znanego silnika;
  • jednym z ładniejszych elementów gry ma być oświetlenie - jedna próbka zawiera tutaj więcej informacji o oświetleniu niż cały etap w "Battlefield: Bad Company 2";
  • możliwości destrukcji otoczenia będą niemal nieograniczone, prawie każdy element planszy będzie się dało zniszczyć;
  • animacja postaci będzie działała dzięki technologii ANT, z której korzysta m.in. EA Sports;
  • żołnierze kierowani przez sztuczną inteligencję i żołnierze sterowani przez graczy będą posiadali inne zestawy animacji;
  • twórcy nagrali własne odgłosy bitwy, i to z różnych odległości, aby zapewnić jak największy realizm (teraz, nasłuchując otoczenie, można będzie oszacować, jak daleko znajduje się wróg);
  • Electronic Arts planuje dostarczać po premierze gry jeszcze więcej dodatkowych treści (plansz, typów broni etc.);
  • w "Battlefieldzie 3" będzie więcej rzeczy do odblokowania niż w "Battlefield: Bad Company 2";
  • dostępne będą cztery klasy postaci, każdą z nich będzie można dostosowywać do własnych upodobań (jednak bez przesady);
  • twórcy zastanawiają się nad wprowadzeniem trybu teatralnego, jednak póki co nie mogą zapewnić, że się on pojawi;
  • gra będzie zawierała opcję kooperacji;
  • zespół pracujący nad "Battlefieldem 3" jest dwukrotnie większy od tego, który stworzył "Battlefield: Bad Company 2";
  • kampania dla pojedynczego gracza ma mieć zbalansowane tempo - czasem rozgrywka będzie szybka, a czasem zwolni i da chwilę wytchnienia;
  • część kampanii rozegra sie w irakijskim mieście Sulaymaniyah (lokacje będą jednak zróżnicowane i na pewno wyjedziemy poza Bliski Wschód);
  • w grze będzie dużo przekleństw, w związku z czym należy się spodziewać kategorii wiekowej "tylko dla dorosłych";
  • na jednym z etapów doświadczymy trzęsienia ziemi, w trakcie którego na naszych oczach zawali się siedem budynków;
  • najważniejszą platformą dla studia EA DICE w przypadku "Battlefielda 3" są pecety (ponadto gra ukaże się na X360 i PS3);
  • w multiplayerze będzie się mogło bawić naraz maksymalnie 64 graczy;
  • w dniu premiery nie zostaną udostępnione żadne narzędzia moderskie, ale powinny pojawić się później;
  • fabuła "Battlefielda 3" będzie zupełnie oryginalna, nie będzie zawierała żadnych odniesień do "Bad Company".

Jest już na pierwszej stronie, radzę wszystkim zaglądać tam, żeby nie powtarzać. Nie traktuj onet jako wiarygodnego źródła, teksty, przypuszczenia itp. prezentują straszny poziom i nieraz są przekłamane, albo źle zrozumiane przez redaktora. Normalnie siedlisko zła xD, ale to tak na marginesie. Najbardziej czekam z tego wszystkiego, żeby zobaczyć rozwałkę budynku w gameplayu i porównanie wersji PC i konsolowej.

@Bzykacz

Musze przyznać, że bardzo fajnie wyszła ci ta zapowiedź z pierwszej strony :)

Thx. Staram się dodawać wszystko na co się natknę, ale na pewno coś przegapię, więc cynki i linki mile widziane .

Moje oczy spotkały się z komentarzem pewnego typa i już serce zabiło szybciej, 24 nie jest jeszcze ostatecznie, taka jest plotka. Takie bla bla bez linku i pokrycia, a podniosły mi humor i dały nadzieję. Po cichu liczę, że się sprawdzi i ktoś nie zadźga mej nadziei w zarodku.

Tak, wiem czyja matką jest nadzieją, nie trzeba mnie uświadamiać.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieję, że jeszcze zwiększą limit, ale wydaje mi się, że stanie na 24. Jedyną odpowiedzią ludzi z DICE na pytanie o ilość graczy na konsolach jest "No comment".

Jedna babka z ich studia w wywiadzie mówiła coś o rozpatrzaniu limitu graczy, ale żaden konkret.

Prawda jest taka, że PS3 nie pociągnęłoby tego co chce nam dać DICE z 32 graczami.

Dlatego też, jeśli beta mnie nie przekona, to powoli składam kompa :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytalem plotke ze niby M$ ma zastrzezone ze gry wydawane na X360 moga obslugiwac max. do 24 graczy i ani jednego wiecej, i dlatego to tak wyglada na konsolach, ale ile w tym prawdy to sie raczej nie dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum EA UK już jest petycja dot. zwiększenia limitu graczy BF3 na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zywy Raczej ta plotka jest nieprawdziwa, bo na X-ie ukaże się homefront. A tam multi będzie właśnie na 32 osoby.

@Rokyu Daj linka jak możesz :D

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3-ng/1389916-removed-64-player-count-petition.html

Swoją drogą czekam na BF3 z wypiekami na twarzy. Miałem brać BC2, ale jednak się wstrzymałem, jako że jest jeszcze kilka gier do ukończenia + brak czasu na zbytnie oddawanie się konsoli.

Mimo wszystko na BF3 już się szykuję. Mam nadzieję, że nie będzie problemu ze znalezieniem fajnego grona znajomych do pośmigania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat w zupełności wystarcza 24 graczy na serwerze i tak jak dla mnie jest niekiedy ciężko ogarnąć, aczkolwiek mapy są spore. Jesień na pewno będzie pełna wrażeń, dochodzi do tego Uncharted 3 i Skyrim tylko w takim wypadku przydałaby się doba 36 godzinna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

32 osoby i "kustomizacja" meczy (np walki tylko na jakiejś mapie, albo rangi OD - DO), to by mi styknęło.

edit:

twitter zh1nt0

<_<

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[obrazki....]

jest to gdzieś w jakieś wersji którą da się przeczytać ? Chodzi mi o to że ta jest trochę niewyraźna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ps3 uciągnął MAG'a 256 graczy, kosztem grafiki. To myślę, że 32 na PS3 to nie był by żaden problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat w zupełności wystarcza 24 graczy na serwerze i tak jak dla mnie jest niekiedy ciężko ogarnąć, aczkolwiek mapy są spore. Jesień na pewno będzie pełna wrażeń, dochodzi do tego Uncharted 3 i Skyrim tylko w takim wypadku przydałaby się doba 36 godzinna...

zgadzam sie, niekiedy jak jest komplet to na niektorych mapach np. na Nelsonie wszedzie wszystkich pelno i nie idzie sie ruszyc, osobiscie najlepiej mi sie gra jak jest po 8-10 graczy na strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy będą pewno odpowiednio przygotowane pod daną liczbę graczy tak by nie było zbyt tłoczno czy zbyt pusto , oczywiście pojazdy to sprawa drugorzędna mająca znaczny wpływ na same mapy ;) Ja osobiście jestem ciekaw jak wypadną modele broni no i kampania SP oby była ciekawa hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ps3 uciągnął MAG'a 256 graczy, kosztem grafiki. To myślę, że 32 na PS3 to nie był by żaden problem :)

dokładnie tym bardziej że do premiery jeszcze kupa czasu... wszystko może się zmienić moim zdaniem, wiec nie ma co płakać za wcześniethumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tym bardziej że do premiery jeszcze kupa czasu... wszystko może się zmienić moim zdaniem, wiec nie ma co płakać za wcześniethumbsup.gif

Zmienić się może dużo, ale karta i procesor w konsoli nie urosną. ;)

Nie sądzę żeby 32 z dotychczasowych 24 robiło wielką różnicę, no może na większych mapach. Ja osobiście wolałbym żeby poszli w rozbudowane mapy zamiast w ilość graczy i to nie koniecznie w większe, ale np. żeby zrobili solidne miasto. Takie z kilkupiętrowymi budynkami, centrum handlowym itp. Więcej map. Więcej różnorodnego sprzętu latająco-pływająco-czołgowego. Jednym zdaniem troche więcej "uczty dla oczu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że EA nie popełni błędu i wyda grę w polskiej wersji językowej. Fabuła ma być orginalna więc chce wiedzieć o co w niej loto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby kogokolwiek obchodził singleplayer w Battlefieldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam wystarcza 24 graczy, jak ma być zwiększona liczba graczy to max do 32. więcej będzie za ciasno.

czekam z niecierpliwością na 3 część, już złożyłem zamówienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak Ps3 uciągnął MAG'a 256 graczy, kosztem grafiki. To myślę, że 32 na PS3 to nie był by żaden problem :)

dokładnie tym bardziej że do premiery jeszcze kupa czasu... wszystko może się zmienić moim zdaniem, wiec nie ma co płakać za wcześniethumbsup.gif

Zapominacie o jednej najważniejszej rzeczy czyli destrukcji, MAG jej nie miało. Poza tym już widze was konsolowców ludzi których praktycznie w grach obchodzi tylko grafika. Już słysze te narzekania "omg to jest brzydsze od BF:BC2", "grafika jest gorsza niż w MW2"," O boże jaka słaba tekstura co za fail ze strony DICE".

Mam nadzieje że EA nie popełni błędu i wyda grę w polskiej wersji językowej. Fabuła ma być orginalna więc chce wiedzieć o co w niej loto

WŁAŚNIE! ABY BYŁA TAK SAMO ZAJEBISTA JAK FABUŁA W BATTLEFIELD 2. OSTATNI BOSS BYŁ NAPRAWDE ZAJEBISTY.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby kogokolwiek obchodził singleplayer w Battlefieldzie.

Zgadzam się, ja przechodzę singla jak jest konserwacja serwerów czy coś biggrin.gif Co do liczby graczy to jak dla mnie 24 osoby jest ok. No chyba, że mapy będą naprawdę dużo większe to może być problem. Myślę jednak, że DICE jakoś to rozpracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cie rozumiem że takie gry kupuje się dla multi, ale warto przejść kampanie jeśli jest tak dobra jak np w black ops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapominacie o jednej najważniejszej rzeczy czyli destrukcji, MAG jej nie miało. Poza tym już widze was konsolowców ludzi których praktycznie w grach obchodzi tylko grafika. Już słysze te narzekania "omg to jest brzydsze od BF:BC2", "grafika jest gorsza niż w MW2"," O boże jaka słaba tekstura co za fail ze strony DICE".

Popraw mnie jesli sie myle ale nie przypadkiem strcite PCowi gracze na kazdych (bez wyjatku) porownaniach ostentacyjnie pokazuja jak zajebiscie jest miec zawsze najlepsza grafike przy multiplatformowym tytule ?

PS. Gdyby dla konsolowcow liczyla sie tylko grafika, to seria Call of Duty (czyli jedna z najlepiej sprzedajacych sie serii, o ile nie najlepiej, ktora nie wyglada zbyt zajebiscie) juz dawno by stracila poparcie, a tak, obalajac twoja teorie, powszechnie wiadomo ze na konsolach sprzedaje sie najlepiej i wrecz przytlacza sprzedaz PCowa.

Co do bety BF'a, wiadomo ze bedzie ona dla posiadaczy limitki moha, wie ktos z was moze czy jest gdzies jakas stronka na ktorej mozna sprawdzic czy jest juz dla ciebie zapewniona ? Na gunclubie nic takiego nie widnieje niestety, drogą mailowa tez nic nie bylo powiedziane (chodzi mi o jakiekolwiek zapewnienie).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×