Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cie rozumiem że takie gry kupuje się dla multi, ale warto przejść kampanie jeśli jest tak dobra jak np w black ops.

Może tak. Chyba ja jestem wyjątkiem bo sprzedałem Black Ops po przejściu 2 misji w single player. Powód sprzedaży: nie działające multi. Gra jako tako była ok ale stwierdziłem, ze im szybciej ją sprzedam tym więcej pieniędzy odzyskam. Jeśli kupuję grę dla fabuły to jest to z reguły coś dłuższego niż 8h. Nie lubię się wciągać w fabułę żeby za chwilę się skończyła. Battlefield 3 kupię w 80% ze względu na multi. Wolę żeby multi było zrobione jak najlepiej się da, a kampania schodzi na drugi plan, chociaż nie ukrywam, że fajnie jak kampania też jest dobrze zrobiona no ale nie można wymagać też zbyt wiele tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie o jednej najważniejszej rzeczy czyli destrukcji, MAG jej nie miało. Poza tym już widze was konsolowców ludzi których praktycznie w grach obchodzi tylko grafika. Już słysze te narzekania "omg to jest brzydsze od BF:BC2", "grafika jest gorsza niż w MW2"," O boże jaka słaba tekstura co za fail ze strony DICE".

strasznie jak to napisałeś - Nas konsolowców - niesprawiedliwie zaszufladkowałeś. Przecież bbc2 nie ma jakiejś zajebistej grafy, a do dzis multum ludzi gra mimo oczywistych błędów. Czy to świadczy że w grach chodzi "NAM" tylko o grafę? Nie rozumię tej opini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jaka jest taka jest liczy sie klimat;) Kiedys gralem w gre MMORPG na PC przez 7 lat o nazwie Helbreath

Grafika super co?? :thumbsup:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam grafika zbytnio nie interesuję (grałem w Tibie :D), ale martwi mnie liczba graczy na ps3. 24 to za mało według mnie ;/. Powinno być z przynajmniej 32. Chce prawdziwą wojne, gdzie wróg obstrzeliwuje z wszystkich stron, a nie nudną statyczną rozgrywkę; jest od tego BC2. Chyba zacznę odkładać pieniądze na nowego PCta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dizzy ma rację.

Wystarczy przejrzeć pare news'ów na ps3site by dostrzec jak wiele jest porównań grafiki i jak olbrzymia liczba lamentów z tego powodu. Użytkownicy mieszają z błotem twórców za brzydsze tekstury, niższe rozdzielczości, czy większy LOD.

Konsolowcy, którzy to zawsze i na każdym kroku wytykali PCtowcom, że to nie grafika a grywalność jest najważniejsza teraz zachowują się jak banda hipokrytów.

Uncharted 2 najczęściej wśród posiadaczy PS3 nie jest chwalony za świetną fabułę, barwne postacie czy genialny gameplay a za .. grafikę. I wiele innych gier niestety.

Nie mówię, że grafika nie jest ważna - bo jest. Ale napierający trend wśród konsolowców zaczynających uznawać tylko grafikę i na jej podstawie często oceniających produkt jest czymś beznadziejnym.

Argument, że gdyby dla konsolowców liczyła się tylko grafika nie kupili by tylu sztuk CoD'a bądź BC2 jest bezsensowny. Byłby takim gdyby gracze mieli alternatywy i mogli wybierać spośród licznych przedstawicieli gatunku FPS -

ale z racji, że właściwie chcąc kupić FPS'a na konsole nasz wybór musi paść albo na CoD'a albo na BC2 (a oba wyglądają na konsoli fatalnie) grafika rzeczywiście nie gra już takiej roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem BFBC2 wiec mam pytanie czy tez wam sie wiesza gra? tzn gram wszystko ładnie nabija exp ale średnio co 2 grę ścina się ,pozostaje tylko reset konsoli ... czy zdarza wam się to czy to czarnulka mi szwankuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu na PC będzie max 64 graczy a na konsole 24, w czym tkwi problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu na PC będzie max 64 graczy a na konsole 24, w czym tkwi problem

W mocy obliczeniowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ucantsto

Bzdury bredzisz, to pc-towcy sprowadzają wszystko do grafiki a nie na odwrót. Radze poczytać pc-towe fora, gdy tylko jakaś gra nie ma dużo lepszej grafiki niż na konsoli to zaraz jest mieszana z błotem. Najbardziej mnie irytuje w pc-towcach to, że obwiniają konsole za ułatwienie gier i żyją w przekonaniu, że prawdziwe gry wychodzą tylko na pc. A większość z nich nie grała w żadną gre na konsole. Ilu pc-towców jeździ po U2, mówiąc że jest to prosta arcadowa gierka?...a ilu w nią tak naprawde grało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha czyli aby zagrać na PC w b3 będę musiał go kupić za 5 kafli tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha czyli aby zagrać na PC w b3 będę musiał go kupić za 5 kafli tak ?

Nie za pięć. Za piętnaście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za pietnaście... Od 4200zł złożyli zestaw który uciągnie wszystkie gry które są i które nadejdą... Więc piepszycie że trzeba mieć miliony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektorych sarkazm to obce slowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z racji, że właściwie chcąc kupić FPS'a na konsole nasz wybór musi paść albo na CoD'a albo na BC2 (a oba wyglądają na konsoli fatalnie) grafika rzeczywiście nie gra już takiej roli.

Faktycznie na PCcie grafika BC2 jest lepsza od konsoli? Albo ja już mam mało wysublimowane poczucie piękna, albo nie ma różnicy... bo ja nie widzę. Zresztą to domena rozkapryszonych szczeniaków wiecznie nieszczęśliwych. Wszystko jest złe! Analogicznie są tacy kinomaniacy, jaki film by nie zobaczył to jest syf. Wogóle ciekawy problem socjologiczny, zarówno kinomani jak graczoholicy oglądają i grają w te syfy zaciekle z wywieszonymi jęzorami, a jak tylko skończą to zaraz opluwają. Gdybym nie wiedział, że to niepohamowana konieczność brylowania w towarzystwie/necie to bym pomyślał, że masochizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Argument, że gdyby dla konsolowców liczyła się tylko grafika nie kupili by tylu sztuk CoD'a bądź BC2 jest bezsensowny. Byłby takim gdyby gracze mieli alternatywy i mogli wybierać spośród licznych przedstawicieli gatunku FPS -

A killzone 2 z najlepsza na konsolach fpsowa grafika ? Co powiesz na to ? Wg mnie to dobra alternatywa, a nie sprzedala sie przez spieprzony gameplay (sterowanie), mimo SUPER grafiki. Na tle codow/Bc2 sprzedanych tylko na PS3, KZ2 sprzedal sie wrecz smiesznie.

Wystarczy przejrzeć pare news'ów na ps3site by dostrzec jak wiele jest porównań grafiki i jak olbrzymia liczba lamentów z tego powodu.

Na portalu ps3site.pl same trolle siedza (wlacznie z kadra "redaktorow"), bo moga pisac co chca bez najmniejszych obaw, to primo, secundo, gdybys poszedl na portal PCowy (np gry-online) znalazlbys tez wiele lamentow (bo tam tez trolle siedza ofc) jak to sprzet ich jest ograniczany przez konsole i jaka to grafika do dupy na ich piece przez to.

Konsolowcy, którzy to zawsze i na każdym kroku wytykali PCtowcom, że to nie grafika a grywalność jest najważniejsza teraz zachowują się jak banda hipokrytów.

"Konsolowcy ktorzy", widzisz, teraz juz madrzej napisales, KTORZY, a nie konsolowcy jako calosc, niesprawiedliwie jest tak szufladkowac kogos opierajac swoja teorie o portal ktory jest do dupy i nie stanowi dobrego argumentu w rozmowie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię to drugi raz.Po co WAM 64 na konsolach? 32 by w zupełności wystarczyło.Ba mi to zwisa może być i 24.W BF2 były servery z mapami 64 a mogło grać max 24 i była zajebista akcja,a jak wczoraj sobie wróciłem do BF2 i zagrałem 32 na 32 to normalnie chaos i nie wiadomo co robić.Ciężko zdobyć sensowne punkty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię to drugi raz.Po co WAM 64 na konsolach? 32 by w zupełności wystarczyło.Ba mi to zwisa może być i 24.W BF2 były servery z mapami 64 a mogło grać max 24 i była zajebista akcja,a jak wczoraj sobie wróciłem do BF2 i zagrałem 32 na 32 to normalnie chaos i nie wiadomo co robić.Ciężko zdobyć sensowne punkty...

Ale my chcemy 32 graczy nie więcejyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale my chcemy 32 graczy nie więcejyes.gif

Po co? Wyobrażasz sobie 32 osoby przy jednym M-comie, albo na minimalnej mapce w trybie DM? Zrobi się z tego CoD, chaos i bezmyślna bieganina. Nawet w Conqueście przy dużych mapach potrzeba tylko więcej pojazdów, a nie graczy.

Tak wogóle żałuję, że multi nie jest odpłatne. Ja rozumiem, że DICE musi mieć na pensję, ale właśnie to, że mają dochód w większości z płytek powoduje olewanie multi i tworzenie nowych gier które i tak są na starych pomysłach. Gdyby mieli lepszy dochód z netu to nie potrzebne by były nowe twory które znowu nie będą działały. No bo jak mają działać skoro znowu nowy silnik, nowe programy graficzne i całe doświadczenie z BC2 w pizdu. Wypuszczą BF3 i się zajmą BC2999 "ostatnia krew", a w BF3 będą zawiasy, lagi i inne bajery.

Zrobili by coś a'la MAG tylko w konwencji BC, ale zajęliby się tym na poważnie z ciągłymi rozszerzeniami i przede wszystkim z sercem. Odpłatnie, ale na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK 32 graczy może być ale to już jest MAX.Uwierzcie ,że żeby była ładna wojna wystarczy wiele flag ,a nie 3-4 jak w BC2 bo tam te mapy do conquesta były małe.Minimalnie 5-6 flag i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po co? Wyobrażasz sobie 32 osoby przy jednym M-comie

Tiaaa, jak z tych 32 na konsoli bedzie chociaz 10ciu przy M-comie a nie w krzakach to juz bedzie sukces :teehee:

A tak serio, to BF zawsze kojarzyl mi sie z duza bitka, co niestety zmusi mnie pewnie do zakupu nowego BFa na pieca, 24 osoby to sobie moga wsadzic ;).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Po co? Wyobrażasz sobie 32 osoby przy jednym M-comie, albo na minimalnej mapce w trybie DM? Zrobi się z tego CoD, chaos i bezmyślna bieganina. Nawet w Conqueście przy dużych mapach potrzeba tylko więcej pojazdów, a nie graczy.<br />Tak wogóle żałuję, że multi nie jest odpłatne. Ja rozumiem, że DICE musi mieć na pensję, ale właśnie to, że mają dochód w większości z płytek powoduje olewanie multi i tworzenie nowych gier które i tak są na starych pomysłach. Gdyby mieli lepszy dochód z netu to nie potrzebne by były nowe twory które znowu nie będą działały. No bo jak mają działać skoro znowu nowy silnik, nowe programy graficzne i całe doświadczenie z BC2 w pizdu. Wypuszczą BF3 i się zajmą BC2999 "ostatnia krew", a w BF3 będą zawiasy, lagi i inne bajery. <br />Zrobili by coś a'la MAG tylko w konwencji BC, ale zajęliby się tym na poważnie z ciągłymi rozszerzeniami i przede wszystkim z sercem. Odpłatnie, ale na poważnie.<br />
<br /><br /><br />

Jeśli mapy będą robione pod 24 graczy to ok, tyle wystarczy. Ale będą robione pod 64 i 32, a wtedy gra zamieni się w kotka i myszke. Weź pod uwage, że mapy do bc2 były robione pod konsole, a z bf3 tak nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×