Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Może dlatego, że zamówiłem za pobraniem?

Ja też mam za pobraniem, a wiadomość dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szykuja sie jakies konkretne klany na bf3?mozecie cos polecic?

POL, TNT, polF. Pewnie jeszcze kilka sie znajdzie. Wejdz na www.ps3liga.pl tam znajdziesz napewno jakies info o lidze i klanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he, he, to podstawowa snajperka tylko trzeba zdjąć okular :) czyli od level 01

Dobry jest ten góściu. Od którego LVL bedzie ta broń i jaka klasa?

Edytowane przez MF187DoubleG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POL, TNT, polF. Pewnie jeszcze kilka sie znajdzie. Wejdz na www.ps3liga.pl tam znajdziesz napewno jakies info o lidze i klanach.

A TMD ? wchodzicie w biznes , czy odpuszczacie bf3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, że w Becie klasa support była za mało wyeksponowana. Dość słabe bronie z za dużym odrzutem. Dodatkowo uważam, że nie powinno być możliwości zdejmowania lunety ze snajperek oraz, że bronie dla wszytskich klas były za mocne np UMP z którym sam biegałem jako snajper ;) Osłabienie broni dla wszystkich klas spowoduje większą konieczność współpracy pomiędzy klasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POL, TNT, polF. Pewnie jeszcze kilka sie znajdzie. Wejdz na www.ps3liga.pl tam znajdziesz napewno jakies info o lidze i klanach.

z tych trzech to tylko TNT może pograc, z tym ze ciekawe czy beda w ogóle sobie głowe zawracac ps3liga jak maja dobre mecze na CG.POL jak zawsze mowi ze zagra, a pozniej ze gra jednak nie jest taka jak powinna, albo nie maja ludzi, bo zbyt małe zainteresowanie tytułem.... zreszta sam portal ps3liga jest na wymarciu. wypowiada sie tam 10 osób na krzyż, a jak juz rusza jakas liga to tylko jedna wielka spina jest....mellow.gif

wracając do tematu: juz wiem czemu tak duzo osob latało z ta snajpa. myslalem ze kazdy mi heada wsadza i po jednym strzale gine, ale jak widac wystarczyło walnac od pasa w góre na srednim dystansie i pozamiatane....jak nie przykreca jej w pelnej wersji, to sam bede z nia latał i siał spustoszeniebiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu: juz wiem czemu tak duzo osob latało z ta snajpa. myslalem ze kazdy mi heada wsadza i po jednym strzale gine, ale jak widac wystarczyło walnac od pasa w góre na srednim dystansie i pozamiatane....jak nie przykreca jej w pelnej wersji, to sam bede z nia latał i siał spustoszenie

koleś tak ostro nie wymiata, przepuścił kilku przeciwników choć mógł ich zdjąć :), no i miał trochę szczęścia :D ... a co do broni to może być dobrą alternatywą, do gry reconem na bliski dystans, ale z tego filmiku można stwierdzić że blisko sprawdza się jak shotgun jak trafisz to wygrywasz, jak nie trafisz, to leżysz, no i z kilkoma przeciwnikami raczej sobie nią nie poradzisz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ja zamówiłem za pobraniem i nie dostałem żadnej wiadomości... Może dlatego, że zamówiłem za pobraniem?

Na pewno potwierdziłeś zamówienie? Mi z ultimy przyszedł mail proszący o potwierdzenie i dopiero po tym zamówienie zyskało status "w toku". Ja zamówiłem za pobraniem i dostałem dzisiaj maila o wysyłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewis Ty juz nie grasz w pol?

Rowniez potwierdzam zapytanie o klan TMD -rekrutujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych trzech to tylko TNT może pograc, z tym ze ciekawe czy beda w ogóle sobie głowe zawracac ps3liga jak maja dobre mecze na CG.POL jak zawsze mowi ze zagra, a pozniej ze gra jednak nie jest taka jak powinna, albo nie maja ludzi, bo zbyt małe zainteresowanie tytułem.... zreszta sam portal ps3liga jest na wymarciu. wypowiada sie tam 10 osób na krzyż, a jak juz rusza jakas liga to tylko jedna wielka spina jest....

POL jest wybredne ale mysle ze z BF cos ruszy. Co do Ps3ligi to podaj mi strone z rozgrywkami gdzie ludzie sie nie spinaja? Wszedzie jest tak samo. Jest rywalizacja, sa emocje, sa tez jazdy :)

A TMD ? wchodzicie w biznes , czy odpuszczacie bf3?

TMD czeka na premiere. Nie podniecamy sie ta gra za bardzo ale kto wie, moze pojawimy sie na scenie z malym poslizgiem.

Narazie skupiamy sie na Gearsach na xboxie :)

Rowniez potwierdzam zapytanie o klan TMD -rekrutujecie?

Zerknij co jakis czas na nasza strone a wszystkiego sie dowiesz :)

Edytowane przez duzyBYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad fascynacją BF3 i dochodzę do wniosku że posiadacze tylko PS3 nie maja grywalnych gier(EX) i stąd to sie bierze. Interesuje ich przede wszystkim grafika bo nic po za nią nie maja

Ja wolę zagrać w Left4Dead 1 czy 2 w co-op(4) na x360 które grafikę maja z poprzedniej generacji niż we wszystkie Killzony czy Resistance

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saracen znow CI w gimnazjum dokuczali i kopali ze tu wszedles?

Ciekawe co teraz EA wymysli, jakis super bonus na 5 dni przed premiera by preordera jeszcze zalapac? Pewnie cos lepszego od strojow :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad fascynacją BF3 i dochodzę do wniosku że posiadacze tylko PS3 nie maja grywalnych gier(EX) i stąd to sie bierze. Interesuje ich przede wszystkim grafika bo nic po za nią nie maja

Ja wolę zagrać w Left4Dead 1 czy 2 w co-op(4) na x360 które grafikę maja z poprzedniej generacji niż we wszystkie Killzony czy Resistance

To po co w ogole tutaj siedzisz i zawracasz nam dupe skoro tak bardzo kochasz swojego x'a? Idz sie pozal swoim zielonym kolegom, ewentualnie idz se pobiegaj.

A fascynacja BF3 nie bierze sie z grafiki, tylko wlasnie z grywalnosci bo co jak co, ale bf3 akurat grafa nie powala. Takze ogarnij sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BrzozaLuk Po prostu zwróć uwagę że dla wiekszości tutaj gra jest dobra tylko jeżeli ma dobrą grafike

@mroczas87 Ty pierwszy dzień w tym temacie ?

Pewnie ponad 80 % komentarzy gada tylko o grafice i jak to bedzie lepiej wyglądac na PC-ecie itp..

Zapomniałem konsole to syf i trzeba nowe bo graficznie nie podskoczą do komputerów

Taka filozofia dzieci graczy :)

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BrzozaLuk Po prostu zwróć uwagę że dla wiekszości tutaj gra jest dobra tylko jeżeli ma dobrą grafike

I tutaj musze sie z Toba zgodzic, bo wielu krzykaczy zaraz powie, ze jesli grafa slaba to gra jest z dupy. Ciekawe czy Ci ludzie w ogole wiedza co to contra albo innej prehistoryki, w ktorych liczyla sie grywalnosc a nie grafa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, taki Killzone jest sliczny i cacy, ale nie ma takiej grywalnosci jak BF3, w durna bete z bledami i jedna mapa przegralem 16 godzin i tylko dlatego bo wyjechalem na 3 dni na weekend, inaczej mialbym pewnie wiecej.. GRYWALNOSC w tej grze jest porazajaca.. Dla mnie grafika byla wystarczajaca do swietnej zabawy, a ze bedzie lepsza w finalnej? Super.. I tak nie bede mial czasu podziwiac kwiatkow czy kamieni.. Jest to podobny problem jak debile od drzewek w gran turismo ale to nie ten temat.

Szkoda ze polowa z krzykaczy nie ma w polowie kompa tak dobrego by odpalic na wysokich, a co dopiero ultra. Mi sie dawno znudzilo ladowanie kasy by odpalac cos w very high;/

Edytowane przez BrzozaLuk
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewis Ty juz nie grasz w pol?

Rowniez potwierdzam zapytanie o klan TMD -rekrutujecie?

Gram w POL , który również prowadzi rekrutację do bf3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saracen znow CI w gimnazjum dokuczali i kopali ze tu wszedles?

pokazali nowy filmik z mw3 które wypisz, wymaluj prezentuje się jak mw2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj musze sie z Toba zgodzic, bo wielu krzykaczy zaraz powie, ze jesli grafa slaba to gra jest z dupy. Ciekawe czy Ci ludzie w ogole wiedza co to contra albo innej prehistoryki, w ktorych liczyla sie grywalnosc a nie grafa...

Ludzie, litosci.... Ile jeszcze razy beda przytaczane prehistoryczne gry, w ktorych liczyla sie grywalnosc a nie grafika? A co sie mialo liczyc, skoro kiedys pieknej grafiki sie poprostu zrobic nie dalo. Zadna gra nie wygladala ladnie. Ale wszyscy grali bo nie bylo w co grac. Tak samo jak fenomen Quake'a czy innych gier tamtych lat. Gralo sie poprostu w to co jest. Ale w XXI wieku mamy prawo chyba wymagac conieco od rynku gier.

I uprzedzajac idiotyczne uwagi.... Zlozylem 2 preordery na BF3 (PS3 i Xbox)

Aaaa, i prosze jeszcze raz wszystkich, zostawcie to MW3 w spokoju. Nie dosc ze bedzie to rowniez bardzo dobra gra, to na dodatek nie jest to dzial o MW3.

Edytowane przez snosch
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, litosci.... Ile jeszcze razy beda przytaczane prehistoryczne gry, w ktorych liczyla sie grywalnosc a nie grafika? A co sie mialo liczyc, skoro kiedys pieknej grafiki sie poprostu zrobic nie dalo. Zadna gra nie wygladala ladnie. Ale wszyscy grali bo nie bylo w co grac. Tak samo jak fenomen Quake'a czy innych gier tamtych lat. Gralo sie poprostu w to co jest. Ale w XXI wieku mamy prawo chyba wymagac conieco od rynku gier.

I uprzedzajac idiotyczne uwagi.... Zlozylem 2 preordery na BF3 (PS3 i Xbox)

Aaaa, i prosze jeszcze raz wszystkich, zostawcie to MW3 w spokoju. Nie dosc ze bedzie to rowniez bardzo dobra gra, to na dodatek nie jest to dzial o MW3.

W ogóle się z tobą nie zgadzam.Kiedyś owszem nie było takich możliwości graficznych jak mamy dziś,ale to był główny powód do tego aby skupić się na fabule,rozgrywce czy tez wspaniałym klimacie.Ludzie dalej zagrywają się w Conter Strike 1.6 mimo tego,że na rynku są o wiele lepsze graficznie i śmiem twierdzić,że również lepsze pod względem grywalności gry.Dziś producenci prześcigają się o to,która ich gra będzie piękniejsza i pod względem technicznym najlepsza.Kosztem tego jest płytka fabuła,krótka kampania,brak klimatu i ogólnie grywalność na tym cierpi.W starszych grach po prostu bardziej skupiamy się na fabule i klimacie niż na grafice bo po prostu nie ma na czym zawiesić oka.

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosztem tego jest płytka fabuła,krótka kampania,brak klimatu i ogólnie grywalność na tym cierpi.W starszych grach po prostu bardziej skupiamy się na fabule i klimacie niż na grafice bo po prostu nie ma na czym zawiesić oka.

bo już wszystko było i by wymyślić coś nowego trzeba się nieźle nagłowić, do tego by to miało ręce i nogi, czy fabuły takich bc 1 i 2 były kiepskie? nie, po prostu zgrabnie opowiedziane od początku do końca, druga sprawa to jest FPS nie RPG, musi być dynamicznie, względnie realistycznie, spektakularnie no i klimatycznie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale ja nawiązałem ogólnie do gier a nie tylko do Battlefield.Fabuła w Bad Company 2? Nawet nie pamiętam o czym to było...W takich grach jak Call of Duty MW czy Battlefield Bad Company 2 nie zwracam uwagi na fabułę bo bardziej interesuje mnie to co się dzieje na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad fascynacją BF3 i dochodzę do wniosku że posiadacze tylko PS3 nie maja grywalnych gier(EX) i stąd to sie bierze. Interesuje ich przede wszystkim grafika bo nic po za nią nie maja

Ja wolę zagrać w Left4Dead 1 czy 2 w co-op(4) na x360 które grafikę maja z poprzedniej generacji niż we wszystkie Killzony czy Resistance

Chcesz mi powiedzieć, że xbox ma lepsze exclusivy... ? HAHAHAHAAHAH człowieku ogarnij się. Mam xboxa i jedyne co rusze to Gears of War, reszta to sterta syfu. Nie trzeba być fanboyem PS3, żeby taką rzecz dostrzec...A z Left4Dead to taki exclusiv, że ohoh skoro ma słabą grafikę to odpali go przeciętny komp, więc problem tej gry jest rozwiązany. Nie hejtuję xboxa, bo przcież sam go mam i świadomie dokonałem zakupu, ale na miłość boską, jak ktoś mówi mi że xbox ma lepsze exclusivy to nie wiem czy się śmiać czy płakać nad głupotą i fanboystwem danej osoby. Owszem jeśli chodzi o exy xbox miał troche lepszey start, ale obecnie, a mamy 2011 rok, xbox leży i płacze jeśli o to chodzi. Poza tym nie rozumiem po co tu wchodzisz? Jak tak rajcuję Cie xbox to przecież jest xboxsite czy jako to tam?

Dobra styka bo zara się zrobi wielki OFFTOP. Panowie proponuję aby gdzieś w ostatni weekend przed premiera (czyli za lekko ponad tyg) zrobic już w końcu porządną listę i w dniu premiery rozegrać od razu jakaś grę :) Ci którzy zamówili z Ultimy to neich wiedzą, że Ultima będzie w posiadaniu BF3 24-25, więc 26-27 się spodziewajmy gry w napędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra styka bo zara się zrobi wielki OFFTOP. Panowie proponuję aby gdzieś w ostatni weekend przed premiera (czyli za lekko ponad tyg) zrobic już w końcu porządną listę i w dniu premiery rozegrać od razu jakaś grę :) Ci którzy zamówili z Ultimy to neich wiedzą, że Ultima będzie w posiadaniu BF3 24-25, więc 26-27 się spodziewajmy gry w napędzie.

Jestem za. Ja zamówiłem w Gram.pl i pewnie też w tych dniach bede mógł odebrać we Wro. Można wysyłać zaproszenia. PSN ID: x__Supas__x . Mam jeszcze miejsca dla znajomych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×