Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będą dostępne bronie ogólne tak jak to ma miejsce w BC2? Np. Ja zawsze gram jedną z broni ogólnych i klasą szturmowca aby być niezależnym od ammo. Czy w B3 będzie można podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będą dostępne bronie ogólne tak jak to ma miejsce w BC2? Np. Ja zawsze gram jedną z broni ogólnych i klasą szturmowca aby być niezależnym od ammo. Czy w B3 będzie można podobnie?

Tego nie potwierdzono, ale na pewno będą shotguny więc prawdopodobnie będą tzw. "All Kits weapons".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy support albo assault będą mieć c4, czy zostaną tylko dla zwiadowcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ladnie - gra jeszcze nie wyszla a juz kampia po krzakach ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosa 300pkt, frag 100pkt :D To ciekawe ile będzie na max level trzeba zebrać tego expa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak punktacja tak zostanie to szybko levele pójdą. 100 za killa, 200 za mcom, 300 kosa, a na 2 level tylko 5500exp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, trzeba będzie od nowa mapki poznawać, bugi i spoty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosa 300pkt, frag 100pkt :D

4-5 tysiecy pkt to nie bedzie nic nadzwyczajnego. Nie wiem ile bedzie trzeba zdobywac pkt na poszczegolne lvl, ale wolalbym zeby bylo trzeba zdobyc ich wiecej niz mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem calkiem wyglada. Ale po strzeleniu z rpg w budynek dziwnie sie rozpadl (chodzi mi o te gruzy ktore leca w nasza strone o.O), ciekawe czy jak wrog bedzie stac pod nim to te spadajace kamienie go zabija ;p

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem nie oglądać, ale to było silniejsze. 5 sekundowa animacja wbicia noża to lekka przesada, powinni to delikatnie przyśpieszyć, martwi mnie też prawie zerowy odrzut, rozrzut i podbicie broni. Jednak mam nadzieję, że poprawienie tego to kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie że będzie jakiś wielki odrzut pewnie bedzie podobnie jak w bc2,obym się mylił rolleyes.gif

A co do filmików fajnie się to prezentuje i nie chodzi mi o grafike...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martwi mnie też prawie zerowy odrzut, rozrzut i podbicie broni. Jednak mam nadzieję, że poprawienie tego to kwestia czasu.

Jedno slowo. Alpha :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno slowo. Alpha :thumbsup:

Oby... ,

bo wole jak mi ta broń trochę lata, może to przez to, że już miałem przyjemność (oczywiście nie dla mojego barka) strzelać z prawdziwej parę razy. Miła byłaby kwestia zastanawiania się przy wyborze broni czy wybrać tą co mniej rzuca do góry, czy tą co ma mniejszy rozprysk pocisków hehe Poza tym nie chce by zrobiono filing broni a la CoD, bo w nim czułem jakbym strzelał z paintbolówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposrod wszytskich broni dla Assualta m16 ma najmniejszy odrzut. Obejrzyjcie sobie montage BF3, dla mnie ta pukawka ma identyczny recoil jak w Vietnamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już potwierdzone, że mapy na konsole będą mniejsze? : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniejsze dla piechoty ;p samoloty beda lataly poza obszar dostepny dla naziemnych. tak bedzie ogolnie,ale czy na ps3 zmniejsza ,mozliwe bo mniej ludzi max bedzie na serwie niz na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać polowania na tych snajperów w krzaczkach :D

Ciekawe czy te spadajace kamienie nie zabija czlowieka ktory sprawil ze spadaja ;)

Jak będziesz za blisko to zabiją, było na filmiku od EA :)

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech nam dadzą już w bete pograć..:happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytaniebwiem ze bedzie gra po polsku ale jak ja kupie w uk to tez bedzie polski tlumacz czy nie prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytaniebwiem ze bedzie gra po polsku ale jak ja kupie w uk to tez bedzie polski tlumacz czy nie prosze o pomoc

Musze Ciebie zmartwic bo raczej nie bedzie :( Ale zawsze mozesz poszukac polskich sklepow gdzie wysylaja gry za granice :) Sprawdz np na ultima.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×