Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś się już o tym wypowiadał, ale wiedzieliście że w BF3 assalut będzie latał z defibrylatorem .A odpowiednik medyka ze skrzynkami za ammo ?

Edytowane przez PredatorsPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tego to nie wiedziałem, bardzo nierozsądny pomysł ze strony dice :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tego to nie wiedziałem, bardzo nierozsądny pomysł ze strony dice :verymad:

O ile dobrze kojarze to tak bylo juz w BF2 wiec to zaden pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jakby to przemyśleć to pomysł nie jest głupi. Wszyscy grają assalutem więc będą też reanimować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jakby to przemyśleć to pomysł nie jest głupi. Wszyscy grają assalutem więc będą też reanimować.

Ja gram inzynierem. Ostatnio malpa z x4 i QS wiec nie wszyscy. Najwazniejsze, ze to ja wybieram czy chce zostac renimowany a nie jakis rambo medyk, ktory chce wiecej pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Na pewno nie w reedem codes, bo za długi. Może steam, albo coś?

Może będzie tak jak z Vip Codem? Ściąga się betę, wpisuje klucz i można grać? Tylko nie wiem po co byłoby takie rozwiązanie..

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej jestem pewien, że to kicz bo mam już tych kluczy po krocie..

Wpisuje fake dane -> rendemuje kod, zapisuje, daje wstecz i znowu rendemuje i mam kolejny..

Pamiętam jak było na PC z BC2, co godzine był 1 klucz i było go trudno dostać..

EA postarała by się bardziej, zważywszy na tych z Moha, jeśli to była by prawda to myślicie, że EA by zrobiła w chu*a tak tych, którzy kupili moha, żeby dostać kluczyk?

Ewentualna opcja, że te klucze wyciekły, ale co to za problem zdezaktywować je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie kosy jak koles lezy na glebie? Dziwnie to wyglada- typ wstaje jakby nic, i daje sobie zdjac taga. :) FIX IT!

http://www.youtube.com/watch?v=u9LY57cTJBQ

Komenty pod filmikiem:

Player 1: Hey there enemy soldier! I'm going to stab you in the back!

Player 2: Oh ok, here let me stand up for you!

Player 1: Thank you!

:biggrin:

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej jestem pewien, że to kicz bo mam już tych kluczy po krocie..

Wpisuje fake dane -> rendemuje kod, zapisuje, daje wstecz i znowu rendemuje i mam kolejny..

Pamiętam jak było na PC z BC2, co godzine był 1 klucz i było go trudno dostać..

EA postarała by się bardziej, zważywszy na tych z Moha, jeśli to była by prawda to myślicie, że EA by zrobiła w chu*a tak tych, którzy kupili moha, żeby dostać kluczyk?

Ewentualna opcja, że te klucze wyciekły, ale co to za problem zdezaktywować je.

To jest zapewne fejk typek zrobil paredziesiat fake kluczy i powrzucal je. Pewnie jakos na tym zarabia (moze wejscia na strone) nie wiem.

Bo watpie zeby byly rozdawane klucze za free (byloby jakies info na oficjalnych stronach itd)

Piszesz ze jakies dane wpisuje, ja wchodze na strone, refresh i mam ciagle nowy klucz. Fejk jak nic

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem sobie kilka tych filimikow z alphy, i mam kilka zastrzezen. Wypunktuje rzeczy, ktore nalezy naprawic (wedlug mnie):

-jak wczesnie wspomnialem, animacja kosy lezacego typa. Ofiara nie moze sobie tak po prostu wstac, jakby laskawie byla poproszna o to. Wyglada to zdeczka absurdalnie, szczegolnie na polu bitwy :)... Chyba raczej tego nie poprawia, ale cholera jasna nie ma plynnosci w tych animacjach z kosa. Problem ten sam co w Killzone; charakterystyczne ostre przejscia, kiedy sie zaczyna i konczy sekwencja.:sleep:

- HP jakby bylo niskie. Chce wiecej wladowac w typa olowiu, zeby padl trupem. Kochane DICe chyba nie chcemy zrobic ztego CoD, kto pierwszy ten lepszy! :whistling:

-odrzut broni. O ile M16 ma w miare porzadny recoil, to AK powinno rzucac (majac przy tym mocniejsze naboje). Chce poczuc, ze trzymam porzadna giwere w dloni! :cool:

-chcemy cut-scenki po zakonczeniu rundy tak jak w BFBC2

-nie podobaja mi sie menu. Wole czyste, przejrzysty menu, niz te w kolorze denaturatu. :)

- za szybko koles pada na glebe (prone). Oczywiscie wolniej wstaje, ale w moim odczuciu zbyt szybko. Zwolnic to!

Poza tym mam nadzieje, ze bedzie malo takich map jak Operation Metro. Klimaty urbanistyczne pasuja do serii CoD, a battlefield to pustynie dalekiego wschodu oraz porosle dziki dzungla miejscowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie że ciut za szybko podnoszą sie z gleby ,sama broń ,wyposażenie waży ładnych pare kilo a typ wstaje jakby na sterydach jechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając filmiki z alphy również, jak przedmówcy, mam kilka zastrzeżeń:

-animacja zabijania wroga nożem leży niestety ;/

-gdzie jest destrukcja otoczenia?

-brak wyraźnych różnic jeśli chodzi o strzelanie oraz odrzut dla poszczególnuch typów broni ;/

-mapa "Metro" niestety ale daje wrażenie klaustrofobiczne niestety, a w pierwszym etapie zieleń jakby wyblakła i te duże puste przestrzenie...raj dla snajperów w krzakach;/

-cosik mało wartkiej akcji...im więcej oglądam filmów tym bardziej wieje nudą, a gdzie te akcje z "pola bitwy" ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie damage wygląda w porządku. W większości przypadków strzelają w łeb ,więc przeciwnicy powinni szybko padać Co do animacji noża i destrukcji : pamiętajmy ,że jest to pre-alpha i wątpię żeby DICE strzeliło sobie w kolano wydając grę naszpikowaną takimi bugami. Co do menu: jak dla mnie jest ok,ale to już chyba kwestia gustu czy coś... Poza tym wieeele rzeczy będzie poprawionych w pierwszych patchach(damage niektórych broni, recoil , i inne nie zbalansowane niuanse). Co do narzekania to prędkość LAVa mogliby zmniejszyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna rzecz którą zauważyłem po dokładnym obejrzeniu niektórych gameplayów : moim zdaniem nie powinno być możliwości strzelania podczas czołgania/wstawania/padania na glebę bo z tego co DaraS zaprezentował bunny hopping kwitnie jak w BF2. Kompletna kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety macie rację. Gram w tą alphe (PC), osobiście i zgadzam się ze wszystkim co powiedzieliście. Od siebie dodam tylko, że istnieje niestety bardzo duże zagrożenie zamknięcia na respie. Zdarzyło mi się to i nawet 15 respów nie pozwoliło mi na zrobienie więcej niż 3 kroków. O innych aspektach wole się nie wypowiadać, jako że jestem fanem innego typu rozgrywki. Generalnie nie lubię ginąć nie wiadomo skąd i nie wiadomo dlaczego...Chciałbym tylko uczulić osoby, które chcą migrować z innej serii, żeby dobrze przemyślały zakup, bo to może być dla nich pain in the ass ;) Dobrze, że będzie ogólnodostępna beta na PS3, ona powinna rozwiać wiele mitów i hypu, który nagromadził się w ostatnich miesiącach niemiłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kabotyn

W kwestii formalnej w grze mamy do czynienia z AK74M, a on jest na naboje 5,45x39mm; naboje "NATOwskie" używane w M16 maja 5,56x45mm; to przedkłada się na większy ładunek prochowy a co za tym idzie większa prędkość początkowa pocisku. Ergo większą energię.

Konkludując to M16 ma "mocniejsze naboje" od AK74M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma co bezsensownie marudzic, gra wyglada zajebiscie, a to co do tej pory widzimy to closed ALFA, z grami na PC nie ma tak jak na konsolach, ze Alfa = Beta lub Beta = Demo pelnej gry. Wiec poki co mozna by jeszcze spokojnie poczekac na open bete bez zbednego zgrzedzenia, po to dali alfe graczom zeby byl feedback na forum za wczasu, a jak wiadomo, jest feedback = bedzie nad czym pracowac.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps'3site coś pieprzą że beta we wrześniu ma być tylko dla tych co kupili moh fool.gif

A i mam pytanie wszedłem sobie na konto ea i patrze że w moich grach posiadam moh,jak to możliwe skoro nigdy w to nie grałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie ta otwarta beta czy nie ? Bo byłem przekonany, że tak,a teraz czytam na ps3site, że tylko dla tych co moh'a mieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×