Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Łodzi najtaniej można kupic PES 2013?

Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się iż jest to odpowiedni oraz jedyny temat umożliwiający tego typu rozważania...

Zastanawiam się, czy bezpiecznym jest zamówienie większego zestawu, (przez internet oczywiście, gdyż na Ultimie mam pewien rabat) składającego się z nowej konsoli oraz dajmy na to trzydziestu gier na raz. Czy takowa przesyłka mogła by ulec podniszczeniu podczas transportu, lub ewentualnie czy mógłbym trafić na 'złą kopię' jakiegoś tytułu, dowiadując się tego załóżmy po trzech miesiącach? (logicznym jest, iż wszystkiego nie ukończę zbyt szybko). Pytam, gdyż moja obecna konsola się sypie i [prawdopodobnie] w przyszłym roku chciałbym zaszaleć i zamówić sobie tego typu zestaw. Prosiłbym o jakieś sugestie.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako magazynier mogę Ci powiedzieć wprost...Twoja paczka może nie dożyć dotarcia do Ciebie...wszystko zależy jak na magazynie obchodzą się z paczkami ( odradzam DPD i traktowanie towaru u nich jak ziemniaków )...a co do faktu że gra może nie działać i dowiesz się o tym po trzech miechach to już nic z tym nie zrobisz...gwarancja jest chyba tylko na tydzień ( od ręki wymiana )...później mogą nie chcieć wymienić...ponieważ jak zobaczą że masz paragon sprzed hoho czasu to stwierdzą "ale jak to wymiana...Pan pewnie ja przeszedł i liczy że oddamy kasę ponieważ chce Pan coś innego kupić"...

@chmurowski najtaniej to może jeszcze tam nie kupisz ale jakbyś poczekał to tak...http://allegro.pl/pes-2013-pre-order-checkpoint-lodz-i2626593264.html

Checkpoint w Łodzi...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, no to nie dobrze. Na domiar złego to właśnie DPD jest jedyną formą transportu oferowaną przez Ultimę. Jeżeli więc zdecydowałbym się na zakup tego zestawu, koniecznym byłoby podzielenie go na kilka mniejszych, pytanie tylko jak. Czyli zapewne następujący wzór:

- PS3 oraz ile tytułów

- Ile tytułów

Tak na marginesie, coś takiego jak 'zła kopia' jest w ogóle możliwe? Szczerze to nie zdarzyło mi się to jeszcze...

Wszystkie tytuły oczywiście uruchomiłbym niezwłocznie zaraz po ich zakupie, jednak wadliwa płyta, z tego co słyszałem może przykładowo objawić się ciągłym zawieszaniem konsoli w środkowym lub końcowym etapie gry. Niemożliwym jest ukończenie takiej ilości tytułów w krótkim czasie...

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep to pół biedy, tylko jak to zamówić...

TRaCeGuitar skutecznie mnie nastraszył :unsure:

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep to pół biedy, tylko jak to zamówić...

TRaCeGuitar skutecznie mnie nastraszył :unsure:

plejaka mozna kupic w stacjonranym np eurortvagd...ostatnio widzialem 160 po 850zl

paczka gier z jakiegos sklepu internetowego to juz zupelnie nie problem...najlepiej oczywiscie wybrac jakis sprawdzony..nowki w foliach odpowiednio zabezpieczone wiec chyba ryzyko minimalne ty bardziej ze przy kurierze sprawdzamy stan samej paczki jak i zawartosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czy bardzo daleko masz to tej Ultimy? Może jest możliwość osbióru osobistego? To by było pewnie najbezpieczniejsze.

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej ultimę i zrób kilkanaście zamówień na muve.pl. Tam do każdej gry z kategorii A możesz wybrać grę z kategorii B o 40% taniej, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima jest znana z tego że sprzedaje towar którego nie ma na stanie. W grudniu czekałem trzy tygodnie na Sly HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów, wręcz przeciwnie, często otrzymywałem gry przed premierą, dobrze zapakowane i zabezpieczone. Również dwa razy zamawiałem u nich PS3, wtedy także wszystko przebiegło pomyślnie. Sklep jednak tutaj zbyt dużo nie poradzi, wówczas gdy kurier rozwali paczkę. Zauważyłem też, iż ostatnio jakby nieznacznie mniejszą uwagę przywiązywano do zabezpieczeń przesyłek, co może być gwoździem do trumny takiego zamówienia. Do ich centrali mam 350 km....

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ jak zobaczą że masz paragon sprzed hoho czasu to stwierdzą "ale jak to wymiana...Pan pewnie ja przeszedł i liczy że oddamy kasę ponieważ chce Pan coś innego kupić"...

Checkpoint w Łodzi...

Jak zobaczą paragon... na konsolę i 30 gier ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczą paragon... na konsolę i 30 gier ?

Good Point! :)

Nie pomyślałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam jeszcze raz , bo bardzo mi zależy . Buzz Świat Quizów . Gra została wycofana , widział ktoś gdzieś może jeszcze jakiś egzemplarz ? Na allegro ich powaliło z cenami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co gdzieś widział, kupił i wystawił na allegro.

Proste prawo popytu i podaży, dlatego taka cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest że cena gier wycofanych już z dotłaczania albo niewydanych w naszym kraju sięga 200zł minimum i utrzymuje się nawet 4lata po premierze...tak było z No More Heroes na Ps3 i Rune Factory: Oceans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no , nie pomagacie mi :biggrin:

No kasy na aukcje napewno nie dołożymy :P Kiedyś też polowałem na tę grę bo chciałem pograć ze znajomymi... ale nic kompletnie nie znalazłem w normalnych cenach. I zrezygnowałem z poszukiwań... nie bd płacił za starocia w którego pogram tylko co drugi weekend :D Wybrałem singstara ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie macie mi dokładać kasy ( chociaż gdybyście chcieli to czemu nie :] ) , tylko macie mi zakapować , jak gdzieś zauważycie w jakimś supermarkecie skitraną jedną sztukę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że już raczej nie znajdziesz tej gierki w takich stacjonarnych sklepach. Zostają tylko internetowe aukcje niestety. Sam choruję od kilku miesięcy na Świat Quizów PL ale razem z bezprzewodowymi Buzzerami, a to nieraz i do 500 zł dochodzi. Same Buzzery w granicach 200-300 zł i do tego Świat Quizów - też ponad 200 zł to wychodzi na jedno jakbym miał cały komplet zakupić. Mnie na dzień dzisiejszy cena odstrasza i za chiny nie kupię. Miałem jedną okazję za 239, a drugą 229 ale zrezygnowałem ostatecznie, za dużo.

edit.

Chociaż patrzę teraz na allegro i ŚQ za 199 zł. Powoli tanieją :-P

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam muve, dzisiaj przyszedł max payne 3, folia podarta, cała w jakimś glucie.

Wczoraj także dostałem swoją kopię Maxia z muve i nie mam najmniejszych zastrzeżeń :) W tej chwili to mój "numer 1" wśród sklepów internetowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×