Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Hym...a potem już nie ma w ogóle kodów na -50% ?

@up a w zeszłym tygodniu nie było ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rage na muve zamówione, tylko jak znowu przed kobitą się tłumaczyć że MUSIAŁEM to kupić ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chodziło o pierwszą zarejestrowaną grę a nie kupioną dlatego mi się pomyliło. Jeżeli już zarejestrowałeś grę i dostałeś kod to wiecej już nie dostaniesz. Jedynie że zrobisz konto na inną osobę z innym adresem :)

@TRaCeGuitar - nie wiem bo nie śledze tych promocji. Ale chyba ktoś by tutaj o tym pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś inne mniejsze kody zniżkowe można dostać ?

Za chyba 300 pkt. możesz kupić -20% co moim zdaniem jest to lipa bo cena zniżka jest naliczana od ceny sugerowanej czyli wyższej od ceny " dla ciebie " . Dodam że na PC jest do kupienia zniżka - 40 %

Edytowane przez eaglecode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Euro AGD RTV promocja na zestaw PS VITA + karta 4GB + voucher na AC: Liberation - całość 849 pln (taniej o 40 pln niż w empiku o którym ktoś wspominał na poprzednich stronach). Link: http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-vita/sony-playstation-vita-karta-4gb-assassin-s-creed-iii-liberation.bhtml

Wojny cenowej cd: W Saturnie PS Vita + karta 4GB + voucher FIFA 13 : 799 zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tej vity nie można zamówić z dostawą do domu. Odbiór w salonie 799zł, a jak dam zamów do domu to już cena wzrasta do ponad 1000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dodałem za 799zł do koszyka ale brak opcji wysyłki. Tylko odbiór w salonie...

EDIT:

Chyba że oferta specjalna jest dostępna tylko w salonach i nie wysyłają produktów objętych promocją.

EDIT 2:

Wrzuciłem do koszyka produkt nie objęty promocją i pokazała się opcja wysyłki. Szkoda :beee:

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ocenicie czy to jakiś fake czy można spokojnie brać? http://allegro.pl/batman-arkham-city-edycja-kolekcjonska-ps3-pl-i2792964517.html ewentualnie http://allegro.pl/batman-arkham-city-e-kolekcjonerska-nowa-nck-i2788227484.html i czym się te aukcje różnią, bo z tego co widzę to są inne oznaczenia na pudełku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna jest angielska a druga polska...czyt. jedna gra sprowadzona z anglii i nie ma PL a druga normalna sklepowa jak w empiku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna pochodzi zapewne z polskiej dystrybucji, a druga z zagranicznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dodałem za 799zł do koszyka ale brak opcji wysyłki. Tylko odbiór w salonie...

EDIT:

Chyba że oferta specjalna jest dostępna tylko w salonach i nie wysyłają produktów objętych promocją.

EDIT 2:

Wrzuciłem do koszyka produkt nie objęty promocją i pokazała się opcja wysyłki. Szkoda :beee:

Chyba usunęli opcję wysyłki towaru, bo była.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna jest angielska a druga polska...czyt. jedna gra sprowadzona z anglii i nie ma PL a druga normalna sklepowa jak w empiku...

nie ma znaczenia że z UK, obydwie mają w grze język PL - opakowanie jest po angielsku.BTW. darkness 2 LE za 10 funtów:http://www.amazon.co.uk/Darkness-II-Limited-PS3/dp/B005ULEKUA/ref=sr_1_2_title_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1353062650&sr=1-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asura zamowiona. Proponuje, aby wygasic ten temat na 2 tygodnie bo ludzie nam tu zbankrutuja xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej na dietę przejdziemy ;) święta idą - pewnie promocji teraz będzie od za****nia, że tak powiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówienie zostało przekazane do magazynu. Czekamy na odbiór przesyłki przez kuriera.

Jest nadzieja że może jutro już bedzie gierka i zaczne "Bad As Rampejdż" XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę nie jeżdżą... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano tak...oni się opierdzielaja w sobote XD zapomniałem... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś przyszła paczka w sobote z "Siódemki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×