Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie mozesz poszukac na allegro innych ofert...wszystke są w okolicach tej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze tak zawyzaja na wysyłce

Poczta podniosła ceny. Dodatko w regulaminie wprowadzili zakaz wysyłania poleconym innych przedmiotów niż dokumenty papierowe. Czyli np gier teoretycznie nie można wysyłać. Co ciekawe na poczcie nie mogą sprawdzić co jest w przesyłce. Nie mogą też odmówić przyjęcia przesyłki.

Taki mały offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 15 zł to jak by się postarali to można kurierem wysłać. Ewidentna przycinka na kosztach dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 15 zł to jak by się postarali to można kurierem wysłać. Ewidentna przycinka na kosztach dostawy.

A kto teraz nie przycina ... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta podniosła ceny.

W piątek wysyłałem grę

  1. - pudełko, płyta, książeczka + miękka koperta. Zawsze płaciłem około 6zł, a teraz 2,50zł. Jak tak mają podnosić ceny to ja jestem na TAK :banana: Chyba, że się babka pomyliła, ale wątpię bo się jej jeszcze pytałem czy aby na pewno tylko tyle mam zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałeś listem zwykłym? Pozostaje modlitwa by przesyłka nie zaginęła. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie w miarę tanio ( na internecie albo w sklepie w okolicach Gorzowa Wlkp. ) tanio kupić nowego Battlefielda 3 ? Jak byście znaleźli wersje Premium w przyzwoitej cenie to też możecie dać link lub podać sklep... Z góry dzięki :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 15 zł to jak by się postarali to można kurierem wysłać. Ewidentna przycinka na kosztach dostawy.

Kiedyś spytałem kolesia czemu sobie tyle liczy za wysłki skoro ja wysyłałem za 5.5. Wyliczył: zakup koperty, koszt wysyłki, koszt dojazdu na pocztę. Dziwne że nie wliczył sobie kosztu otwarcia szeregu drzwi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niektórzy mają 20 km w jedną stronę na pocztę to myślisz że na pieszo ludzie chodzą?

Ja zawsze zamawiam kuriera.przynajmniej wszystko szybko i wygodnie

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niektórzy mają 20 km w jedną stronę na pocztę to myślisz że na pieszo ludzie chodzą?

Powinno się płacić tyle ile jest na potwierdzeniu wysyłki + koperta, a nie z dupy wymyślona cena za to, że dojedzie na pocztę. Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, życzę wam prowadzenia firm, szybko zbankrutujecie. Jak wam nie odpowiada to kupujcie w empiku, 250zł za grę+koszty dojazdu+ czas własny. Poza tym zrozumcie że jeśli ktoś na allegro wystawi np grę za 30 i 30zł przesyłka to równie dobrze może wystawić grę za 50zł i 12 zł wysyłka. Tylko że wtedy to wy zapłacicie różnicę. Kiedyś miałem takiego barana co to płakal że przesyłka droga, akurat wywalalem śmieci z pokoju i sprzedałem na szybko książkę za 50zł gdzie nówka 250 kosztuje, a najtańsze na allegro używki w opłakanym stanie były po 150 to płakal że przesyłka 2 zł za droga. Oczywiście po wylicytowaniu, aukcja anulowana to błagał żebym mu sprzedał ale miałem w dupie takiego debila który mógł 200zł oszczędzić to się na 2zł połaszczył i truł dupę. Jak kogoś nie stać to nie licytuje. Myślicie że każdy kto wystawia coś na allegro najpierw idzie na pocztę, bada cennik, waży paczkę itp?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałeś listem zwykłym? Pozostaje modlitwa by przesyłka nie zaginęła. ;)

Nie, nie zaginęła. Dziś doszła do adresata. Nigdy nie mialem problemow z zaginieciem przesylki, poleconym nie wysyłam - ekonomiczny polecony dochodzi szybciej niż polecony priorytet (ostatnio tego doświadczyłem).

Sent from my HTC with TapaTalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych promocji telefonii mobilnych więc bardzo proszę o wytłumaczenie jak dzikusowi z lasu o co w tym chodzi.

http://www.play.pl/p...-online-psvita/

Też jestem zainteresowany tą promocją. Ktos może ją przybliżyć? Czy wystarczy kupić startera i 3 miesiące utrzymać jego ważność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zaginęła. Dziś doszła do adresata. Nigdy nie mialem problemow z zaginieciem przesylki, poleconym nie wysyłam - ekonomiczny polecony dochodzi szybciej niż polecony priorytet (ostatnio tego doświadczyłem).

Sent from my HTC with TapaTalk

jaki masz nick na gametrade? żeby z Tobą czasami interesów nie robić

szkoda mu na poleconego :)

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej dorwe Dragon Ball UT? A moze ktos z Was chce odsprzedac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bielski MM ma MoH:W za 99,99zł - oczywiście na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej Far Cry 3, Assassinss Creed 3 bądź najnowszy Hitman?

Jeśli allegro to może ktoś zarzuciłby linkiem?

Online Pass + pełna polska wersja(jeśli jest dostępna, mogą być polskie napisy cokolwiek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle co chodziło mi o wyszukanie za mnie(bo może ktoś sam szuka i by się podzielił linkiem) tylko o podanie przedziału w którym grę mogę kupić z poczuciem, że nie przepłacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując Far Cry 3 za 160 zł z przesyłką to znośna cena?

No patrzę na późniejszą odsprzedaż, kodów nie zużyje, więc ile mógłbym stracić z tej ceny 160?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×