Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

up Far cry 3 nówka można dostać za 145zł plus wysyłka wpisz w goglach Far cry 3 ps3 kup i pełno ci tego wyskoczy w przedziale cenowym 140zł-200zł

Edytowane przez Lordofarcana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój FC3 edycja szaleńca ale bez figurki i kodów poszła za 115zł. Sam się zdziwiłem że ktoś tyle dał.

Dziwię się że AC3 tak trzyma cenę. Amazon ma za 28 funtów. Na Allegro wersje angielskie są od 130. Znalazłem jedną za 100 ale to podejrzanie niska cena.

Ale lipa. Empik.com wprowadził płatność z góry. Chciałem zamówić kolekcjonerkę Nowego TR z figurką. I chcą płatność z góry.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedałeś FC3 Edycję Szaleńca za 115zł? Oo brałbym w ciemno patrząc na ceny..

FC3 na allegro jak jesteś kumaty dorwiesz do 130zł, ja kupiłem z lost expedition i drapieżcem i op za 130zł (w tym przesyłeczka).

a AC3, no różnie, jak umiesz szukać, to za 120zł tak jak ja kupisz z DLC i OP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak pisałem bez figurki i bez kodów na DLC i przepustki sieciowej. Chłopak wziął grę, jakiś płócienny pokrowiec i beznadziejny zeszyt poradnik w którym jakieś bzdety były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa, bez dlc i op, odrazu tak trza było :D to bym nie brał ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie pomysł gdzie znaleźć Heavy Rain w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 150 zł zakupiłem Far Cry 3, folia, PL wersja no i od sklepu, więc do oszustwa nie dojdzie, chyba niezła cena, no nie?

Swoją drogą jest w Far Cry opcja kampanii we dwóch z kumplem na drugim padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam brałem z amazonu za 20 funtów miała polskie napisy, przesyłka za free, brak polskiego dubbingu który w 99% przypadkach pieprzy grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was trochę dziwne pytanie, zamówiłem AC III z Amazon.co.uk, wysłana standardowo z Niemiec, ale ma jakieś dziwne statusy:

" So, 27.01.2013 15:41 Uhr

--

Die Auftragsdaten zu dieser Sendung wurden vom Absender elektronisch an DHL übermittelt. Mi, 30.01.2013 18:16 Uhr

Polen

Die Sendung ist im Zielland eingetroffen. Do, 31.01.2013 00:37 Uhr

Polen

Die Sendung wurde im Paketzentrum bearbeitet. Do, 31.01.2013 06:45 Uhr

Polen

Die Sendung wird im Zustell-Depot für die Zustellung vorbereitet. Do, 31.01.2013 07:01 Uhr

Polen

Die Sendung wurde in das Zustellfahrzeug geladen.

Co po polsku oznacza że mam coś dopłacić z tego co sobie przetłumaczyłem:

Data / czas Miejsce Status Sun, 27/01/2013 15:41 zegar

-

Dane zamówieniowe tej przesyłki zostały przeniesione od nadawcy do DHL elektronicznie. Wed, 30.01.2013 18:16 zegar

Polska

Przesyłka dotarła w kraju docelowym. Thu, 31.01.2013 00:37 zegar

Polska

Pokaz był edytowany w środku opakowania. Thu, 31.01.2013 06:45 zegar

Polska

Przesyłka zostanie przygotowana na dodatkowym wpłaty za usługę. Thu, 31.01.2013 07:01 zegar

Polska

Przesyłka została załadowana do pojazdu dostawczego.

Miał ktoś z Was kiedyś coś takiego? O co może chodzić? przecież Vatu ani cła się nie płaci w ramach UE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa opłata to kara za korzystania z translatora ;)

W treści nie ma ani słowa o jakiejś dodatkowej opłacie.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info:) niestety niemiecki nie jest moim pierwszym, drugim ani nawet trzecim językiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam brałem z amazonu za 20 funtów miała polskie napisy, przesyłka za free, brak polskiego dubbingu który w 99% przypadkach pieprzy grę.

Nawet w Polsce niema fc3 z polskim dubingiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwy avatar, nie wiem po co grasz w fc3, powinieneś poczekać na symulację cyrku drogi wielbicielu Lanca Messiego

Śmiechłem. Pokazałeś swój wysoki poziom inteligencji, wypowiadając się zupełnie na mało istotny i wgl nie poruszany przeze mnie temat :P Tak poza tym, to nie Twój interes jakiej drużynie kibicuje a jakiej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was trochę dziwne pytanie, zamówiłem AC III z Amazon.co.uk, wysłana standardowo z Niemiec, ale ma jakieś dziwne statusy:

Ja zawsze śledzę przesyłki na tej stronie:

http://www.dhl.de/en.html

Opis po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 150 zł zakupiłem Far Cry 3, folia, PL wersja no i od sklepu, więc do oszustwa nie dojdzie, chyba niezła cena, no nie?

Swoją drogą jest w Far Cry opcja kampanii we dwóch z kumplem na drugim padzie?

za nówkę spoko, ale szło by taniej kupić używkę z OP w stanie ideał, a nawet z DLC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile watro dać za "Mafia II Extended Edition Pl"?

I czym różni się Extended pl od platinum pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem za Mafię II tyle tylko, że wersja anglik ale platinum ze wszystkimi dodatkami - 55 zł, kupowałem ponad rok temu na allegro. Wydaje mi się, że nie każda wersja platynowa ma zawarte wszystkie dodatki, ja np. mam napisane na okładce na górze i z tyłu zresztą też tytuły wszystkich dodatków i info że są dostępne na płycie. A widziałem też wersje platynowe bez dodatków bo nic takiego nie było napisane ani z przodu okładki ani z tyłu. Dlatego nie mam pojęcia czy platynowa wersja PL posiada DLC czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

extanded posiada, no i pl, licytuj max 65zl w tym juz kw ;) sam szukam Mafii2 z dlc i mysle, ze tyle spoko, ale straj sie cene zbijac ofc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś Dishonored na Amazonie? Chodzi mi o to czy miał polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy AC był tylko w pierwszym rzucie Revelation, więc na 99% w tym zestawie go nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość kupienia gdzieś UFC Undisputed 3 taniej niż za 70zł? Niby cena nie jest taka zła ale fajnie jakby się dało kupić za mniej, w Saturnie mieli za 60 ale ostatnie egzemplarze mają we Wrocławiu. Oraz, kupić Demon's Souls czy Uncharted 1 (a później kolejne części)? Pożyczyłem dwójkę od kolegi i całkiem fajnie mi się gra ale wolałbym zacząć od pierwszej części, mimo to ten drugi tytuł też mnie do siebie przyciąga. Obawiam się tylko tego że w pewnym momencie sobie odpuszczę bo po przegraniu kilku godzin w Dark Souls na PC u kolegi miałem za sobą bardzo wiele śmierci (co samo w sobie nie jest niczym specjalnym w tej grze, nie przepadam tylko za szukaniem specjalnych taktyk na danego bossa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JURCZ91

Warto wykorzystać kod -50% Muve na Ni No Kuni za 120 zł? Myślę, że gra będzie cenę długo trzymała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli nie planujesz innych zakupów, to możesz wykorzystać kod...

Ogólnie warto zagrać w tą produkcję - jest warta nawet ceny bez zniżki...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×