Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Alledrogo za około 100zł wersja Paradise...jak jesteś z okolic Łodzi to w Manu jest sklep z grami i tam też mieli na stanie u siebie kilka sztuk..no i w ogóle oni tam też mają gry które u nas nie wyszły więc może znalazłbyś coś więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko(albo nawet pytanka). Nie wiedziałem gdzie zapytać

Chciałem sobie kupić na Amazonie GTA IV( http://www.amazon.co.uk/gp/aw/s/ref=is_box_?k=GTA+IV) edycję premierowa za 12.72 funtów. Lecz zauważyłem że nie ma FREE Super Saver Delivery. Więc w takim razie gra jakim sposobem zostanie mi dostarczona? Poczta?

Drugie pytanko

Jeśli do tego GTA IV za 12.72 dodałbym Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City( http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B0036TFY2Q/ref=mp_s_a_1?qid=1360190547&sr=8-10π=SL75) za 15.58 funta(ta gra również nie ma Free Super Saver Delivery) to zamówienie by przekroczylo 25funtow a w takim wypadku powinienem dostać wysyłkę kurierem gratis?

Trochę chaotycznie napisane,a liczę na odpowiedzi w tej sprawie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć darmową wysyłkę do Polski musisz zamówić towar za 25 funtów (oficjalnie, bo podobno niektórym się zdarzało, że wystarczyło 20 funtów). Jeżeli nie dobijesz do tej kwoty to za wysyłkę będziesz musiał zapłacić - przed złożeniem zamówienia zostaniesz poinformowany o koszcie przesyłki. To czy przesyłka zostanie nadania pocztą czy kurierem nigdy nie wiadomo. Nie ma na to reguły. Zamiawiałem na Amazonie już wiele rzeczy i niektóre przychodziły przesyłką pocztową poleconą, inne zwykłą, kiedyś coś przyszło kurierem. Nie ma na to reguły wg mnie. Inna sprawa, że nigdy nic nie zginęło od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku, ilość wydanych funtów to nie wszystko. To, że kupi coś w Amazonie wcale nie znaczy, że sprzedającym jest Amazon. W tej chwili poniżej 13 funtów GTA IV oferuje dwóch sprzedających, ale nie Amazon. Inni sprzedający doliczają wysyłkę, a nawet nie wysyłają nic poza granice UK. Sprzedający, których wysyłki realizowane są przez Amazona (i wtedy ważna jest łączna kwota) oznaczeni są jako 'fulfilled by amazon'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca sam ostatnio zamówiłem obiektyw od innego sprzedawcy i przesyłka za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media expert kupiłem Lollipop chainsaw za 49 zł. Może też jest w innych miastach taka sama cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać MOH warfighter za 99zł, jest o nie dużo negatywnych komentarzy ale chciałem jeszcze was spytać o zdanie. Serwery świecą pustkami czy jest z kim zagrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać MOH warfighter za 99zł, jest o nie dużo negatywnych komentarzy ale chciałem jeszcze was spytać o zdanie. Serwery świecą pustkami czy jest z kim zagrać ?

Moim zdaniem warto ten tytuł ograć. Fajna historia w single i multi, które jeśli grałeś w BF3 na początku odrzuca. Jednak pograłem dłużej i stwierdzam, że jest fajnie. Niektóre rozwiązania naprawdę ciekawe i gra się przyjemnie. Tłumów na serwerach nie ma, ale pustki nie uświadczysz i zawsze jest z kim pograć. Warto szukać wersji limited bo dodatek wnosi dwie niezłe mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gazetce z auchan jest fifa 13 za 109 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoHa jak najbardziej warto kupić, a w tej cenie to nie powinno się nawet o to pytać tylko lecieć i kupować :D Mimo, że wiele ludzi na to narzeka ja uważam, że gra jest świetna, serwerów może mało, ale po co ma być ogrom skoro znajdę 5 na którym jest pełna liczba osób i pogram bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy używkę Brutal Legend się opłaca brać za 41zł(cena z wysyłką)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto. W sklepach z grami, używka BL właśnie mniej więcej po tyle chodzi. Może jakbyś dobrze poszukał to znalazłbyś gdzieś za 30 (ja nabyłem za tyle ;)) ale jeżeli dycha nie robi Ci różnicy to bierz bo gra jest warta takiej ceny, a nawet wyższej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy używkę Brutal Legend się opłaca brać za 41zł(cena z wysyłką)?

Gra jak najbardziej warta swej ceny. Świetny choć niedoceniony tytuł, a dla fana metalu wręcz obowiązkowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshock Ultimate Rapture Edition za 80 zł z darmową wysyłką. Wydaje się całkiem atrakcyjny, ale może ktoś zweryfikuje.

http://muve.pl/plays...pis-szczegolowy

Jak najbardziej się opłaca, właśnie się przymierzam do niego pomimo iż posiadam obydwa Bioshocki to same DLCki zawarte na płycie są warte jakieś 80-90 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wiecie czy istnieje jakiś spis gier, które zostały wydane tylko w wersji ang.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość gier na ps3 ma tylko wersje angielską...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić Journey Collection Edition,ale na UK Amazonie do PL nie wysylaja a na amrykanskim tak. N

Moje pytanie brzmi. Ile przesylka i czy jakies podatki doliczaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o konkretne tytuły. Najlepiej jakiś spis czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić Journey Collection Edition,ale na UK Amazonie do PL nie wysylaja a na amrykanskim tak. N

Moje pytanie brzmi. Ile przesylka i czy jakies podatki doliczaja?

Gra kosztuje: 29.74 $

Przesyłka: 15.48 $

Podatek: 10.40 $

Łącznie: 55,62 $ (271.93 PLN)

Przewidywalny czas dostarczenia: między 25 lutego - 8 marca.

Sam zdecyduj czy Ci się opłaca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łącznie: 55,62 $ (271.93 PLN)

Ty widze $ policzyles lepiej niz £!

Aktualny kurs $ to: 3,10 PLN, wiec wychodzi 172 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×