Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

jutro w euro rtv agd BF3 za 129zł :D nie wiem jak wy ale ja chyba kupuje :D

Super oferta ! Też bym kupił. Gdzie to wyczytałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super oferta ! Też bym kupił. Gdzie to wyczytałeś ?

sam zmieniałem cenę na półce :) pracuje w euro

Edytowane przez Zbir25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam zmieniałem cenę na półce :) pracuje w euro

Ale nie wiesz czy to w twoim mieście czy w całej Polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy tylko promocja obejmuje bf3 czy też inne tytuły,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej wszędzie. na początku myślałem, że się pomylili ale wyraźnie było napisane 129 przecenione ze 189. myślę że warto luknąć na stronkę po północy albo nad ranem. jeśli tam będzie też taniej to na bank w każdym sklepie będzie. na inne gierki nie zwróciłem uwagi bo bf skupił moja uwagę a miałem jeszcze kupe roboty

z tego co pamiętam nfs the run za 129zł też będzie w promocji o ile mnie pamięć nie myli

Edytowane przez Zbir25
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie ona w sklepach internetowych rtv euro agd czy tylko odbior osobisty bedzie mozliwy ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zbir25

Po 1 dzieki za info.

Po 2 czy napewno bedzie w euro na targowku w warszawie? Jesli tak to jutro nie ide na zajecia :D

Po 3 duzo jest sztuk w promocji, czy do wyczerpania zapasow. Do euro mam troche daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze taka okazja. Chociaż to dla wszystkich dobrze - stała cena spadnie do 150 - 140 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zbir25

Po 1 dzieki za info.

Po 2 czy napewno bedzie w euro na targowku w warszawie? Jesli tak to jutro nie ide na zajecia :D

Po 3 duzo jest sztuk w promocji, czy do wyczerpania zapasow. Do euro mam troche daleko.

z tego co się orientuje to ceny w euro są te same wszędzie. więc skoro u siebie zmieniałem dziś po zamknięciu sklepu ceny tej gierki więc stawiam że w innych sklepach tez bo to odgórnie przychodzi zmiana cen (no chyba że to tylko dany teren sklepów obejmuje więc gwarancji że w wwa będzie nie mogę dać (choć wydaje mi się że będzie). najlepiej znaleźć swój sklep na stronie i zadzwonić się spytać czy jest gra w danej cenie w tedy nie będziemy musieli nie potrzebnie jechać jeśli ktoś ma daleko. nie sprawdziłem ile sztuk jest. pewnie do wyczerpania zapasów lub końca promocji. obstawiam, że jak u mnie w mieście ludzie zobaczą cenę to szybko zniknie z półek

Edytowane przez Zbir25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie na stronie EURO nie ma żadnych obniżek.

Jeśli pracujesz w EURO to wiesz, że na stronie głównej nie ma numerów tel. do sklepów, a jedynie infolinia :tongue:

Może później będzie jakaś obniżka, ale tylko w wybranych miastach np. tak jak jest w MM czy ME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale można zadzwonić i sprawdzą jaka cena w danym sklepie. i potwierdzam cenę w Inowrocławiu 129zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale można zadzwonić i sprawdzą jaka cena w danym sklepie. i potwierdzam cenę w Inowrocławiu 129zł

Jeśli możesz to napisz jakie gry są przecenione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to napisz jakie gry są przecenione

wiem ze jeszcze nfs the run. reszty nie wiem. rano po zebraniu luknałem jeszcze na cenę bf żeby się upewnić. widzę że na str stara cena więc może promocja obejmuje tylko sklepy z mojego rejonu. co jeszcze jest w promocji będę mógł napisać dopiero grubo po godzinie 20 po pracy

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja już zrobiona, jutro odbiór. Już się nie mogę doczekać, aby odebrać ze sklepu. Zbir25 jesteś boski :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do promocji na Battlefielda 3 to jest odgórna promocja EA. Z tego co zdążyłem sprawdzić podobne ceny ma m.in. ultima, gram. pl

W tej samej promocji jest jeszcze Fifa 12 i NFS RUN

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie na slasku dostane w przyzwoitej cenie mafie 2. Bo cena 90 zl to raczej drogo na mafie (bynajmniej tak jest w sklepie w ktorym kupuje gierki) jescze uzywana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbir dzięki, właśnie zamówiłem. Co do mafii 2 w robson.pl jest za 79zł nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do promocji na Battlefielda 3 to jest odgórna promocja EA. Z tego co zdążyłem sprawdzić podobne ceny ma m.in. ultima, gram. pl

W tej samej promocji jest jeszcze Fifa 12 i NFS RUN

Dokładnie tak jak piszesz. Dziś widziałem w MM takie same ceny na te trzy tytuły czyli 129zł BF3, Fifa 12 i NFS run

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie na slasku dostane w przyzwoitej cenie mafie 2. Bo cena 90 zl to raczej drogo na mafie (bynajmniej tak jest w sklepie w ktorym kupuje gierki) jescze uzywana.

W RTV Euro AGD Mafia 2 kosztuje 79PLN (na stronie jest taka cena).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×