Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi raczej o płatności, tylko via karta?

I o co chodzi z tymi sprzedawcami na amazonie czy oni wysylają towar do amazona a amazon dopiero do mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatność tylko kartą, ewentualnie możesz kupić gift carda o jakiejś wartości (od 10 do 500 funtów), ale za niego możesz zapłacić... tylko kartą :tongue:

Sprzedawcy z amazon marketplace wysyłają towar bezpośrednio do Ciebie, amazon się tych paczek nie tyka. Niestety nie każdy z tych sprzedawców oferuje wysyłkę przedmiotów poza UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niedawno wróciłem z Media Expertu. Ceny jakie tam są to szok. Przykładowo BF 3 za 219 zł , Heavy Rain 160 zł. Śmiech na sali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobie lekkiego off topa ale mysle ze sie przyda. zalozylem dzis karte pre paid w bzwbk ta co kolega wyzej linka dal. ogolnie zajebista sprawa koszt to tylko 3 funty ( zalozylem brytyjska ) zero oplat i jakies tam smieszne dla polskiego klienta limity wiec latwo teraz uniknac podwojnego przewalutowania. - polecam dla wszystkich klientow amazona.co.uk. po nowym roku zloze zamowienie to zdam relacje pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Polsce to chyba na allegro. W Media Markt jest za 199 a w Media Expert za 219 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ale cena jest fajna. Na allegro ciężko znaleźć za mniej niż 190 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sklepach z elektroniką, m.in. w Saturnie, na przeceny musimy poczekać do przełomu stycznia i lutego. Jednak Saturn w Złotych Tarasach i bez wyprzedaży radzi sobie świetnie. Przed świętami sprzedał cały zapas - ok. kilkudziesięciu - iPhone'ów 4 i 4S. Teraz czeka na dostawę, bo zainteresowanie smartfonami jest - jak twierdzą sprzedawcy - ogromne.

źródło: http://wyborcza.biz/...ze_dopiero.html

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać wcześniej ale mi się zapomniało.

Jak zapewne każdy z was wie w EMPIKU jest możliwość sprzedania swoich starych gier i kupienie używek,

jakoś nie byłem do takich rzeczy przekonany wymiana gier kojarzy mi się tylko z giełdą elektroniczną.

Ale wczoraj się skusiłem i zabrałem swoje stare gierki których już od miesięcy nie odpalałem,

a mianowicie ModNation i MK9.

Za ModNation dostałem 30zł(nie liczyłem na więcej niż 15zł:teehee:), a za MK 55zł(liczyłem na więcej ale i tak w to grałem może z 3 razy) ,

dałem za mortala 100zł więc i tak wydaje mi się że te 55zł to nie tak najgorzej.

Dochodząc do sedna sprawy podchodzę do półki z grami by kupić sobie coś nowego a tam moim oczom ukazuje się CoD MW3 używka za 159zł.

Czym prędzej ją porwałem i poleciałem do kasy koleś w kasie powiedział że ten Cod na półce nie leżał nawet 5min bo sam go przed chwileczką tam odkładał.

Podsumowując wypad do EMPIKU po którym nie spodziewałem się zbyt wiele okazał się strzałem w 10.

Za nawet nie ryśnięte MW3 zapłaciłem 74zł coprawda straciłem dwie gry ale jak już pisałem tylko się kurzyły na półce.

Naprawdę mogę z czystym sumieniem powiedzieć jak tylko macie okazje to zaglądajcie do EMPIKU a nuż wam się trafi jakaś perełka.

Jeszcze tylko brakowało obok tego CoDa U3 było by farta aż w nadmiarze.

:thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajcie kolegi wyzej to jakas krypto reklama, a jesli nie to dales sie wydymac, bo za te gry moglbys dostac duzo wiecej. W empiku nie warto sprzedawac gier bo nie dostaje sie kasy tylko bon ktory mozna zrealizowac na miejscu ponownie nabijajac im kieszenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle pierwszy raz słyszę, że w empiku można sprzedawać swoje gry. Byłem w empiku miliony razy, ale w życiu tak żadnej używanej gry nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa w empiku mozna gry wymieniać. Ja poszedlem do empiku z nadzieją sprzedania gierek a gosciu mi gada ze male punkty empikow tego nie robią tylko takie jak Warszawa i powiedział ewentualnie Kraków. Tam gdzie piszą ceny tych gier jakos nie doczytalem sie zeby pisalo ze tylko w duzych punktach empiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w Rzeszowie te empiki nie są małe... :D ale cóż, chociaż jak byłem w Krakowie w empiku na rynku (takim piętrowym) to tam też czegoś takiego nie widziałem (chyba że nie zauważyłem) :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać wcześniej ale mi się zapomniało.

Albo pracujesz w EMPiKu albo dla jakiejś firmy PR bo większych bzdur nie czytałem od dawna. Używki w fatalnym stanie sprzedawane za 80-90% wartości nowych gier. Fallout GoTY (opis na metce bo sama gra to goła podstawka) za 99zł a pudełko wyglądało jak wyjęte z odbytu słonia.

Post to bezczelna reklama gościa od PR i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo pracujesz w EMPiKu albo dla jakiejś firmy PR bo większych bzdur nie czytałem od dawna. Używki w fatalnym stanie sprzedawane za 80-90% wartości nowych gier. Fallout GoTY (opis na metce bo sama gra to goła podstawka) za 99zł a pudełko wyglądało jak wyjęte z odbytu słonia.

Post to bezczelna reklama gościa od PR i tyle.

Widocznie dostałeś fallouta z odbytu słonia i teraz żal ci dupe ściska...

Jeszcze dziś będziesz miał fotki tego koda na PW.

Albo macie wszyscy:

http://zapodaj.net/3...26b2ff.jpg.html

http://zapodaj.net/b...f17d9a.jpg.html

http://zapodaj.net/0...fefd66.jpg.html

http://zapodaj.net/7...8d59c8.jpg.html

Jeżeli wyświetli wam się za duże zdjęcie kliknijcie PPM a następnie pokaż obrazek zdjęcie powinno się zmniejszyć.

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, nie lubię empiku i od dawna nie robiłem tam zakupów, ale dwa dni temu kupiłem tam dwie nowe gry(z paskiem PS3) z naklejką 'gra używana' :) Podejrzewam, że może ktoś sprzedał nietrafione prezenty czy coś bo pasek był oryginalny. Avatar(premierowy) za 60 zł to raczej taka normalna cena w Anglii, ale Wolverine za 40zł to już nawet dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tom21 powinien bana wyłapać

albo jest debilem albo pracownikiem empiku

skupują po śmiesznej cenie i zaraz kładą na półkę z 50% marżą

sam byłem świadkiem tego procederu

jednostkowe okazje nie zmieniają faktu że ten kto ma mózg i go używa w empiku nie kupuje

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w Rzeszowie te empiki nie są małe... :D ale cóż, chociaż jak byłem w Krakowie w empiku na rynku (takim piętrowym) to tam też czegoś takiego nie widziałem (chyba że nie zauważyłem) :0

nie wiem jak na Rynku ale w Galerii Krakowskiej sa gry uzywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tom21 powinien bana wyłapać

albo jest debilem albo pracownikiem empiku

skupują po śmiesznej cenie i zaraz kładą na półkę z 50% marżą

sam byłem świadkiem tego procederu

jednostkowe okazje nie zmieniają faktu że ten kto ma mózg i go używa w empiku nie kupuje

Dlaczego mnie obrażasz?

Jak ciemna masa sugerujesz się cyframi w niku(21) i myślisz że pracuje w empiku dla twojej wiadomości do 21 lat mi jeszcze sporo brakuje.

Za mod nation dałem 40zł(kupiłem używkę) dostałem za nią 30zł źle?

Za mortala dałem 100zł(za nówkę z muve.pl) zużyłem online pass dostałem za niego 55zł źle?

Za koda dałem w sumie 74zł(cały komplet, płytka jak lustro wyżej masz fotki) źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tom21 powinien bana wyłapać

albo jest debilem albo pracownikiem empiku

skupują po śmiesznej cenie i zaraz kładą na półkę z 50% marżą

sam byłem świadkiem tego procederu

jednostkowe okazje nie zmieniają faktu że ten kto ma mózg i go używa w empiku nie kupuje

Jedyną osobą, która powinna dostać bana, to Twoja. Coś cie się Toma uczepili. Czy w Empiku nie może być okazji? Może po prostu boli was fakt, że ktoś wyrwał grę tanio, a wy musieliście wyściubić ostatni grosz z portfela?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×