Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Z 2 lata temu ojciec z HK przywiózł mi i bratu IPoda i dał za niego mniej niż 100 a w Polsce wtedy były takie same za ok 600. A nawet menu było po polsku. Inni z wycieczki brali po 10-20. Wszystko 100 % oryginał Apple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kupiłem ucharted 2 za 99 zł w Media Expert. Nie przepłaciłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kupiłem ucharted 2 za 99 zł w Media Expert. Nie przepłaciłem ?

tylko 2 razy

http://allegro.pl/gr...1397870077.html

Gościu jest podejrzanie tani..

0 komentarzy i poziom cen sugeruję, że należy mu się miejsce w dziale KUP PAN CEGŁE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić coś takiego?

http://www.amazon.co...3950831&sr=8-16

no może nie dokładnie takie samo , ale na allegro znalazłem takie coś

http://allegro.pl/ps...1392033295.html

Ps: wysyłka jest z Hong Kongu więc nie wiem czy się opłaca

Edytowane przez krz976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zamówień z amazon.co.uk.

Czy oni tak zawsze motają, że niby problemy z kartą, że trzeba sprawdzić wpisane dane i jeszcze raz im potwierdzić,

czy o co chodzi?

Mieli wysłać paczkę dziś, a w zamian za to dostałem właśnie e-mail, który informuje, że mieli problem, a teraz data

realizacji jest na 7go :(

Pierwszy raz się z takim problemem spotykam. A zamawiałem sporo z różnych części świata, zawsze bezproblemowo.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś coś w sklepie eStarland? W jakim czasie dochodzą przesyłki? Czy są jeszcze dodatkowe opłaty, oprócz wysyłki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie :)

Nie pisałem w ofertach sprzedaży gdyż wątpie aby ktoś miał nową perkusję.

Otóż chciałbym kupić samą perkusję z Guitar Hero 5 lub warriors of rock, bez mikrofonu, gitary i gry. Wie ktoś gdzie mogę dostać nówkę w "folii" ? Bo przeszukałem cały internet i nigdzie jej nie mogę znaleźć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zainteresowanie się tematem, ale to jest niestety perka z world tour, a ja chcę tą lepszą z gh 5 / warriors of rock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zamówień z amazon.co.uk.

Czy oni tak zawsze motają, że niby problemy z kartą, że trzeba sprawdzić wpisane dane i jeszcze raz im potwierdzić,

czy o co chodzi?

Mieli wysłać paczkę dziś, a w zamian za to dostałem właśnie e-mail, który informuje, że mieli problem, a teraz data

realizacji jest na 7go :(

Pierwszy raz się z takim problemem spotykam. A zamawiałem sporo z różnych części świata, zawsze bezproblemowo.

Pozdrawiam B)

Może nie jest to odpowiedź na Twoje pytanie, ale ja na daty bym nie patrzył.

Pierwszy raz zamawiałem z amazona w grudniu i termin wysyłki ustalili na 30 grudnia a wysłali w ten sam dzień czyli 28. Potem przewidywany czas dostawy był 6. stycznia a w Sylwestra rano obudził mnie kurier DHL :)

Tak więc datami nie należy się sugerować.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh i gdzie te dostawy PS move?

Najpierw Europa, później my <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Europa, później my <_<

a my to co-azja ? z tego co mnie uczyli to my tez mieszkamy w Europie :) chyba ze ty masz jakas dziwna szkole :D

Edytowane przez snowman82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem czy można kupić gdzieś oddzielnei odbiornik do buzzerów?? wyglada jak pendrive...

po 3dniu świat ktoś mi nadepną i złamal niestety tą zabawke ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zastanawiam się nad kupnem Ps Move, lecz nie jestem przekonany jeżeli nie sprawdze jak to działa na własnej skórze. Moje pytanie brzmi czy jest jakiś sklep w Krakowie gdzie takowe urządzenia jest na wystawie i można na nim pograć?

Proszę o podanie adresu.

Z góry dziękuje pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, otóż jestem miłośnikiem edycji kolekcjonerski gier i czy istnieje jakiś sklep który ma w swojej ofercie multum takich edycji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy, kogoś kto już miał podobny problem lub wie co zrobić.

Dostałem znowu odpowiedź od amazon.co.uk już zaczyna mnie ten sklep wkurw...denerwować.

Tak brzmi oryginał:

"Your credit card payment for the above transaction could not be completed.

A card provider will often decline an attempt to charge a payment card if the name, expiry date, or postcode you entered at Amazon.co.uk does not exactly match their information.

Valid payment information must be received within 8 days, otherwise your order will be cancelled.

Once you have confirmed your payment details, please follow the link below to resubmit your payment.

We recommend you select an option to create a new payment method when prompted and enter the complete information for the payment method you wish to use."

No i zupełnie nie wiem o co im znowu chodzi. Dobrze wpisałem dane karty, czyli Visa, wpisałem 16to cyfrowy numer karty, swoje imię i nazwisko, do kiedy ona ważna

no i jeszcze sprawdziłem adres, czy jest ok, nie mam pomysłu co jest nie tak. Pierwszy raz mam taki pieprzony problem z zakupami z neta.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś wolne środki w limicie? Nie wiem jak w innych bankach, ale w mbanku jest limit i jeśli go wyczerpiesz to nie zapłacisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowej gazetce media expert ze skierniewic Gran turismo 5 za 49zł.Czasami po prostu przesadzają z tymi kłamstwami żeby tylko przyciagnoć klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś wolne środki w limicie? Nie wiem jak w innych bankach, ale w mbanku jest limit i jeśli go wyczerpiesz to nie zapłacisz.

Właśnie chodzi o to, że mam dużo na koncie wolnego.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowej gazetce media expert ze skierniewic Gran turismo 5 za 49zł.Czasami po prostu przesadzają z tymi kłamstwami żeby tylko przyciagnoć klientów.

chodzi o gran turismo 5 prologue, czytamy ze zrozumieniem

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, że mam dużo na koncie wolnego.

Pozdrawiam B)

jesli wszystkie polskie literki wpisales tak jak leca na karcie i wszystko sie zgadza to zobaczy jaki i czy masz limit transakcji internetowych na koncie - jesli 0 zl to nic nie zrobisz i trzeba to zwiekszyc i powinno dzialac, a jesli dalej cos bedzie nie tak to dzwon na infolinie i tam powinni przepchnac ten przelew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×