Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zastanawiam się nad kupnem Ps Move, lecz nie jestem przekonany jeżeli nie sprawdze jak to działa na własnej skórze. Moje pytanie brzmi czy jest jakiś sklep w Krakowie gdzie takowe urządzenia jest na wystawie i można na nim pograć?

Proszę o podanie adresu.

Z góry dziękuje pozdrawiam.

po co mają wystawiać jakieś urządzenie jeżeli nie ma go w sprzedaży? :P tak więc póki co odpuściłbym sobie szukanie... może za tydzień- dwa coś się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę zamawiał teraz dla siebie startera z uk, jakbys się ktoś chciał dołączyć to pisać na gg, po 260zł sztuka, przedpłata na zakup(nie jestem krezusem:) i oczekiwanie kilka dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam bym u niego nic nie kupil, - brak komentarzy, nic nie wspomina o odbiorze osobistym, dosyc tanio ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam bym u niego nic nie kupil, - brak komentarzy, nic nie wspomina o odbiorze osobistym, dosyc tanio ma...

Hmn.... niby 0 komentów .... ale wystawia fakturę Vat, a to dobrze świadczy (chyba heh).

Jest telefon kontaktowy, więc można zadzwonić i się dopytać.

No ale wygląda trochę podejrzanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w olsztyńskim sklepie nie dla idiotów wygrzebałem Red Faction: Guerrila i Kroniki Riddicka po 49,90 zł. Nie wiem czy dla kogoś jest to dobra cena, ale mnie skusiła. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zaglądać czasem do Vobisu, czasem dostaną startery za 250 zl, mi się udało tam przed sylwestrem znaleźć ostatni kontroler move za 170 zl, jak powiedzą, że odłożone dla kogoś to poprosić ich o potwierdzenie zamówienia (wtedy dzwonią do klienta), często osoby rezygnują z rezerwacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy mozna juz gdzies zlozyc preordera na Mortal Kombat ktoras edycje kolekcjonerska?

EDIT : Znalazlem narazie jeden sklep :

http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDetails.aspx?product_id=89094

Ktos juz tam kupowal moze ? Ehh chyba odpada bo wysylka max droga

moze tu ?

http://www.amazon.com/Mortal-Kombat-Kollectors-Playstation-3/dp/B004GD1Q4G/ref=sr_1_10?s=videogames&ie=UTF8&qid=1294798541&sr=1-10

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, ile kosztuje przesyłka do Polski z tego Amazona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmn.... niby 0 komentów .... ale wystawia fakturę Vat, a to dobrze świadczy (chyba heh).

Jest telefon kontaktowy, więc można zadzwonić i się dopytać.

No ale wygląda trochę podejrzanie

przede wszystkim wysyła za pobraniem, więc chyba nie ma się o co obawiać. zawsze możesz sprawdzić towar przed zapłatą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim wysyła za pobraniem, więc chyba nie ma się o co obawiać. zawsze możesz sprawdzić towar przed zapłatą

o to chodzi, ze najpierw sie placi , a dopiero pozniej kurier/listonosz pozwoli nam otwierac paczke

ps. kilka razy mialem tak z kurierem, ze najpierw placilem, a dopiero pozniej moglem paczke otworzyc

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim wysyła za pobraniem, więc chyba nie ma się o co obawiać. zawsze możesz sprawdzić towar przed zapłatą

za pobraniem nie znaczy bezpiecznie. załóżmy że płacisz przy listonoszu, otwierasz i tam 'cegła' , sądzisz że listonosz odda ci kasą i weźmie spowrotem paczkę ? ;] na pewno nie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pobraniem nie znaczy bezpiecznie. załóżmy że płacisz przy listonoszu, otwierasz i tam 'cegła' , sądzisz że listonosz odda ci kasą i weźmie spowrotem paczkę ? ;] na pewno nie ;]

Chyba, że masz znajomego listonosza to wtedy można coś zdziałać.

Opcja "sprawdzenia paczki" przed zapłatą jest dodatkowo płatna u kurierów ... jak w naszej Poczcie Polskiej to wygląda to nie wiem.

Prawda jest taka, że zanim nie 'otworzysz, podłączysz, przetestujesz ' to nie będziesz wiedział czy gra / move działa. A kurier/ listonosz będzie już daleko.

Ktoś gdzieś widział jakieś klasyki / must have na ps3 za 50zł w jakiś promocjach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy co znajdziecie w paczce, jeśli będzie to przy listonoszu/kurierze, to po prostu spisuje się dokument zdawczy, że towar nie spełnia wymagań etc

i bez kasy i towaru zostajemy z papierkiem do czasu wyjaśnienia sprawy. Tylko współczuję potem tym, którzy muszą dochodzić swojego.

Ja miałem tylko raz mały problem z paczką. Farbki, które przyszły ładnie zapakowane, były kompletnie wyschnięte. Napisałem e-mail do sprzedawcy i kilka dni później

dostałem nowe z bonusem. Lecz nie zawsze się tak miło kończy. Życzę wszystkim zawsze działających i prawidłowych towarów.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sklep jest w porządku, to zazwyczaj właśnie tak postępują, po prostu wysyłają towar jeszcze raz i nie chcą za to żadnej kasy ( sam miałem sytuacje, że książka z księgarni w UK do mnie nie doszła przez 2 tygodnie, napisałem do nich e-maila i wysłali drugi egzemplarz za darmo ). Gorzej jeśli nie kupujemy z normalnego sklepu internetowego, tylko od jakiegoś "normalnego" sprzedawcy, który gdy jest kanciarzem raczej nie zachowa się w porządku.

Ktoś gdzieś widział jakieś klasyki / must have na ps3 za 50zł w jakiś promocjach ?

Klasyki swego czasu były w promocji w sieciach MM i Saturn po 49,90zł za sztukę ( Uncharted 1 i 2, InFamous, Killzone 2... ), jednak nie wiem czy jeszcze można je dorwać w takiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Z góry przepraszam jeśli to nieodpowiedni dział. Szukam pada do Ps3(oczywiście oryginalny Sony). Wertowałem allegro ale produkty o przystępnych cenach sprowadzane są z Chin(Hong-Kong). Jeśli ktoś mógłby polecić jakiś sklep internetowy to bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie kupował niczego na estarland.com? :P Bo chcę zakupić tam LBP2 CE, i miło by było gdyby ktoś napisał jakąś małą opinie o tym sklepie.

Będzie wdzięczy psbutton.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyki swego czasu były w promocji w sieciach MM i Saturn po 49,90zł za sztukę ( Uncharted 1 i 2, InFamous, Killzone 2... ), jednak nie wiem czy jeszcze można je dorwać w takiej cenie.

No ja zakupiłem wtedy KZ 2 ... i trochę żałuje że infamousa nie kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Z góry przepraszam jeśli to nieodpowiedni dział. Szukam pada do Ps3(oczywiście oryginalny Sony). Wertowałem allegro ale produkty o przystępnych cenach sprowadzane są z Chin(Hong-Kong). Jeśli ktoś mógłby polecić jakiś sklep internetowy to bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam

Amazon.co.uk

Sam kupiłem i myślę, że cena jest super.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przepraszam że tak pytam, ale dlaczego czekacie na dostawę w vobisie, mm itp, za 250 zł lub wyżej, skoro na Amazanoie w przeliczeniu wychodzi około 200 zł ?

Edit.: Mówię tu o starter packach move.

Edytowane przez delta3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy po prostu nie zamawiają przez neta, tylko idą i kupują w sklepie.

Proste prawda ?:pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Zainteresował mnie ten starter pack :

http://www.amazon.com/PlayStation-Move-Starter-Bundle-3/dp/B002I0J4NE/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1294848674&sr=1-1

I kieruje do was kilka pytań :

1. Czy za przesyłkę do Polski tego starter packa będę musiał dopłacić jeszcze trochę kasy czy będzie to darmowe?

2. Czy w tym zestawie znajduje się ORYGINALNA gra sports champions?, ps move i kamerka?

3. Ile będzie trwał transport? - move chce mieć jak najszybciej od momentu zamówienia :psbutton:

Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Zainteresował mnie ten starter pack :

http://www.amazon.co...94848674&sr=1-1

I kieruje do was kilka pytań :

1. Czy za przesyłkę do Polski tego starter packa będę musiał dopłacić jeszcze trochę kasy czy będzie to darmowe?

2. Czy w tym zestawie znajduje się ORYGINALNA gra sports champions?, ps move i kamerka?

3. Ile będzie trwał transport? - move chce mieć jak najszybciej od momentu zamówienia :psbutton:

Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam!

Co do przesyłki to nie wiem ...

ale wystarczyło poczytać że w skład wchodzi :

  • PlayStation Move motion controller (wireless)
  • PlayStation Eye camera
  • Sports Champions Blu-ray game

Czyli pełna wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Zainteresował mnie ten starter pack :

http://www.amazon.co...94848674&sr=1-1

I kieruje do was kilka pytań :

1. Czy za przesyłkę do Polski tego starter packa będę musiał dopłacić jeszcze trochę kasy czy będzie to darmowe?

2. Czy w tym zestawie znajduje się ORYGINALNA gra sports champions?, ps move i kamerka?

3. Ile będzie trwał transport? - move chce mieć jak najszybciej od momentu zamówienia :psbutton:

Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam!

1. Za przesyłkę przy zamówieniu powyżej 25 funtów nic nie płacisz, czyli tutaj również jest darmowa.

2. Jak wyżej kolega napisał, wszystko jest.

3. Transport z UK trwa mniej więcej tydzień, czasami krócej, czasami dłużej. W każdym razie trwa to znacznie krócej niż w przypadku przesyłki z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×