Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jakichkolwiek newsów odnośnie pojawienia się PS Move (starterów) w sklepach u nas w Polsce? Czy może też dostarczą jak przyjmą się premiery kolejnych gier przeznaczonych głównie na PS Move? Ceny na allegro to istna tragedia, wszystko po to, żeby ludzie mogli na czymś zarobić wykorzystując te głupie posunięcie ze strony Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tym polega problem, że nic nie wiadomo -_-. Ostatnio pytałem o to jednego kolesia w sklepie z grami. Niestety ni widu, ni słychu ; /. Okropny bezsens, ponieważ w tym momencie obie strony nie mają profitów. Klienci nie mogą się zaopatrzyć w ten sprzęt, a Sony nie zarabia. Eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś na temat platyny Heavy Rain i GOW 3?

Już niedługo minie rok od premier a tu ani widu ani slychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś na temat platyny Heavy Rain i GOW 3?

Już niedługo minie rok od premier a tu ani widu ani slychu.

Według Zavvi God of War 3 trafi do "platyny" 25.03.2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś widział w jakimś sklepie w Warszawie lub okolicach gre Buzz + 4 buzzery to prośba o info tutaj wraz z cenką, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Intensywnie zacząłem myśleć nad zakupem strzelanki. Podpowiedzcie co warto zakupić i dlaczego.

Myślę nad:

- Battlefield: Bad Company 2

- Modern Warfare 2

- Black Ops

Chodzi mi głównie o granie po sieci. Zastanawia mnie jakie są różnice pomiędzy Black Ops a MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad:

- Battlefield: Bad Company 2

- Modern Warfare 2

- Black Ops

Chodzi mi głównie o granie po sieci. Zastanawia mnie jakie są różnice pomiędzy Black Ops a MW2.

tu poczytaj kilka stron wstecz http://www.ps3site.pl/forum/topic/12826-co-wybrac/page__st__5540

jest to z czesciej zadawanych pytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy wie może ktoś gdzie można kupić we WROCLAWIU Starter PACK czyli ps move + kamerka + jakieś demka, pytam bo chodziłem dzisiaj 2 godziny i szukałem po tych saturnach, media marktach, carerefourach i nic.

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupic pasek do Move - pękł mi zacisk.

Znalazłem tylko od Wii i pewnie ten kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooook, niech mi ktoś powie.... byłem dziś w empiku i mieli dwa zestawy z Prince of Persia.... jeden zestaw ... to trylogia hd niby.... a drugi zestaw nie wiem dokładnie z czym był ale też Prince of Persia. z Czego pierwszy zestaw kosztował chyba z 60 zł. ... a drugi około 115 ... ktoś wie jakie tam są gry, bo nie miałem czasu się przyjrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooook, niech mi ktoś powie.... byłem dziś w empiku i mieli dwa zestawy z Prince of Persia.... jeden zestaw ... to trylogia hd niby.... a drugi zestaw nie wiem dokładnie z czym był ale też Prince of Persia. z Czego pierwszy zestaw kosztował chyba z 60 zł. ... a drugi około 115 ... ktoś wie jakie tam są gry, bo nie miałem czasu się przyjrzeć

Ten drugi PoP to pewnie ta część z komiksową grafiką, która wyszła w 2008 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupujue na Allegro tam w sumie często znajduje jakieś ciekawe oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może kiedy skończy się ta wyprzedaż na zavvi? Od kilku tygodni to samo, nawet jeśli teraz przywrócili Mega Monday to i tak jest tam to samo co na wyprzedaży. Przez nich od prawie miesiąca nic nie kupiłem, czuję głód ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może kiedy skończy się ta wyprzedaż na zavvi? Od kilku tygodni to samo, nawet jeśli teraz przywrócili Mega Monday to i tak jest tam to samo co na wyprzedaży. Przez nich od prawie miesiąca nic nie kupiłem, czuję głód ;)

czujesz głód? chyba lubisz długie oczekiwania na grę :confused:

nie polecam zavvi

zachęcony pozytywami na tej stronie zamówiłem w tamtym roku-do dzisiaj czekam na wysyłkę(miało być wysłane w ten piątek)

ok to jest metal 4 może muszą ściągnąć itd.

w sobotę zamówiłem Castlevanię,gra na topie,nie powinno byc problemów a oni wyskakują mi z info że wyślą dopiero 18 stycznia !!!

to są jaja-poczytałem zagraniczne fora a tam same prawie negatywy odnośnie zavvi no i wszystko jasne

w ogóle to nie ma jak się z nimi skontaktować

mają dużo pracy(sic) i wyłączyli maila a telefon to wiadomo please hold :verymad:

rozczarowałem się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 28 października do połowy grudnia zamówiłem 8 gier, wszystkie doszły, jest ok :) Mam w co grać także czekanie zbytnio mi nie dokucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy się masz tylko głód kupowania :laugh:

widocznie miałeś więcej szczęścia albo ja trafiłem na taki okres...

znasz może jakiegoś maila do nich bo na stronie nic nie ma

order status mam cały czas processing :verymad:

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi PoP to pewnie ta część z komiksową grafiką, która wyszła w 2008 roku.

Może mi ktoś dać bardziej dokładną odpowiedź co wchodzi w tamte zestawy? :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy się masz tylko głód kupowania :laugh:

widocznie miałeś więcej szczęścia albo ja trafiłem na taki okres...

znasz może jakiegoś maila do nich bo na stronie nic nie ma

order status mam cały czas processing :verymad:

Nie piszesz na maila tylko do każdego zamówienia możesz zadać zapytanie - właśnie tam piszesz co Ci na sercu leży.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ultimie widzę, że dostępność 7-14 dni co do Move, a więc coś się ruszyło. (chodzi o same kontrolery)

Wie ktoś coś na temat dostępności w Trójmieście tych nieszczęsnych pałeczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś dać bardziej dokładną odpowiedź co wchodzi w tamte zestawy? :ninja:

Pierwszy zestaw to trylogia w HD (piaski czasu, dusza wojownika i dwa trony). Drugi to Prince of Persia (ten którego opisałem w poprzednim poście) + Prince of Persia Zapomniane piaski - najnowsza część.

Wszystko było na stronie empik.com.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiecie może gdzie w internecie dostanę najtaniej grę na ps move Sports Champions ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Alledrogo

Ale z tego co widzę na ceneo najtańsza oferta jest korzystniejsza od tych z Allegro, nie wiem jednak jak z kosztami przesyłki.

EDIT :

Teraz widzę, że większość proponowanych sklepów z ceneo ma problem z dostępnością gry, polecam w takim razie Allegro.

Z tego co widzę najlepsza oferta to 133zł z przesyłką :

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć gdzie można kupic w rozsądnej cenie we Wrocławiu 250zl i niżej Starter Pack czyli PS move, kamerka i jakieś tam płytki.

Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej było mówione ciężko teraz gdziekolwiek dorwać ten zestaw w normalnej cenie. Myślę, że pod koniec stycznia powinno się to jakoś ustabilizować i zacząć wyglądać normalnie, wszak też chciałbym już zakupić drugą różdżkę rolleyes.gif Jednak możliwe, że o czymś nie wiem i gdzieś da się dorwać w tej chwili taki pack za te 250zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×