Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest koszt przesyłki z zavi ..?

Masz napisane wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, nie ma czegos takiego jak darmowy przelew zagraniczny , xenomorph dlaczego podajez w pln jak chodzi o sklepm z zagranicy?,a co do ukrytych kosztów mam na mysli przewalutowywanie oraz koszty banków posredniczących, co do milenium pokaż mi gdzie jest napisane ze za przelewy zagranicznenic sie nie płaci bo ja takiego czegoś nie uświadczylem a sprawdzalem dokładnie. Nie ma czegos takiego jak za darmo zawsze sa jakies koszty inaczej bank by nie zarabiał .

na zavvi ine da sie placic przelewem - tylko kartą np. w inteligo bankomatowa a za to nie ma prowizji.

Z kosztami tez przesadziłeś (przewalutowanie oczywiście jest i może być za to np. 2% dodatkowo) - ale mój ostatni zakup (zaksięgowana kwota) wyszedł po kursie 4.76 PLN za 1Ł - pomnóż przez cenę gry + wysyłka 1Ł i widac czy warto czy tez nie.

minus to czas dostawy (gry idą w PL przez urząd celny bo wysyłają z jakiejś wyspy poza UE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zavvi ine da sie placic przelewem - tylko kartą np. w inteligo bankomatowa a za to nie ma prowizji.

Z kosztami tez przesadziłeś (przewalutowanie oczywiście jest i może być za to np. 2% dodatkowo) - ale mój ostatni zakup (zaksięgowana kwota) wyszedł po kursie 4.76 PLN za 1Ł - pomnóż przez cenę gry + wysyłka 1Ł i widac czy warto czy tez nie.

minus to czas dostawy (gry idą w PL przez urząd celny bo wysyłają z jakiejś wyspy poza UE)

Dokładnie. Sama gra z USA czy też GB do Polski wędruje bardzo szybko. Okres takiego oczekiwania, spowodowany jest tym iż paczka zostaje zatrzymana, przez urząd celny ,a to trochę trwa-chyba że mamy szczęście i szybko poszło :). Więc kupowanie niektórych gier z zagranicy, jest bardzo ale to bardzo opłacalną rzeczą.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Price crash - słabizna. Ciekawi mnie jedno, na stronie mega monday są dodane tytuły które w zeszłym tygodniu nie były przecenione więc czy już dodali, a zmienią cenę w niedzielę? Raczej bez sensu żeby dodawali coś innego, a później w weekend znowu zmieniali :) Jeśli zostaną te, które są to muszę oszczędzać na pn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla wszystkich niemogących dorwać własnego zestawu Move: w Saturnie w Złotych Tarasach jeszcze dwie godziny temu mieli cały regał zarówno StarterPacków (po 259 zł), jak i samych różdżek (po 169 zł)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kartę przedpłaconą w ING śląskim i robiłem bardzo dużo zakupów, czy z Hongkongu, Chin, Japonii, Anglii, USA, Niemiec i nigdy nie płaciłem za to dodatkowych pieniędzy.

Zawsze płacę tyle, ile wychodzi po przeliczeniu na złotówki w lekko zawyżonej stawce za zamówiony towar. Nie ma ukrytych opłat. Ale i tak dużo jestem na tym do przodu.

Więc polecam ING, bo po co się dawać robić w konia. Założenie karty kosztuje jednorazowo 20pln. Kiedyś było 25pln i plastikowa karta, teraz karta jest tylko wirtualna.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla wszystkich niemogących dorwać własnego zestawu Move: w Saturnie w Złotych Tarasach jeszcze dwie godziny temu mieli cały regał zarówno StarterPacków (po 259 zł), jak i samych różdżek (po 169 zł)!

Czyżby coś ruszyło? Teraz mam zagwozdkę czy poczekać czy od razu pojechać i kupić. Czuję, że jednak nie będzie już lepiej. Na allegro jeszcze trochę czasu minie zanim wszystko się uspokoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos nie moze miec karty kredyt. To zdecydowanie polecam zalozyc konto na PayPal. Caly swiat i zdecydowana wiekszosc najwiekszych sklepow to obsluguje. Wtedy nie musimy miec zadnej karty tylko z kontem paypal powiazujemy swoj rachunek bankowy. Wiec jedyne koszty dodatkowe jakie ponosimy podczas operacji to przewalutowanie. Ale tak jak ktos juz napisal wczesniej to groszowe sprawy. Mi srednio wypada np. ze poprostu bank policzy za euro 10gr czy 15gr wiecej niz kurs na onecie i tyle ;) Przesylka z angli zawsze mi szla ok. tydzien. Ale wiele sklepow gwarantuje jesli zlozymy PREORDERA ze dostaniemy gre w dniu premiery takze zadnego poznienia nie ma w stosunku do premiery w sklepie lokalnym stacjonarnym albo jest 1dniowe. Byle by ze sprawdzonych sklepow kupowac. Przyklad najwiekszej roznicy cenowej jaka ja okazje zlapalem to na Red Dead Redemption po 170zl w dniu premiery mialem z wliczona wysylka. A u nas wszedzie braki w sklepach i ceny np w MediaMarkt 245zl WOW ! Heh takze ludziska , nie dawajcie nabijac sie w BUTLE Polski zdziercom !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kartę przedpłaconą w ING śląskim i robiłem bardzo dużo zakupów, czy z Hongkongu, Chin, Japonii, Anglii, USA, Niemiec i nigdy nie płaciłem za to dodatkowych pieniędzy.

Zawsze płacę tyle, ile wychodzi po przeliczeniu na złotówki w lekko zawyżonej stawce za zamówiony towar. Nie ma ukrytych opłat. Ale i tak dużo jestem na tym do przodu.

Więc polecam ING, bo po co się dawać robić w konia. Założenie karty kosztuje jednorazowo 20pln. Kiedyś było 25pln i plastikowa karta, teraz karta jest tylko wirtualna.

Pozdrawiam B)

tak lepiej napisz ile musisz bulić za prowadzenie rachunku skoro na cały swiat przelewy masz za darmo , bo jak pisałem i bede sie upierał nie ma nic za darmo. Banki rózne maja sztuczki np pisze ze niby za darmo prooawdzenie a w na dole małym druczkiem ze za darmo prez miesiac a potem 30 zł dla wkładów ponizej ilus tam tysiecy złotych,. Jeszce niedawno bo 4 lata temu kolezanka chciała wysłac pieniadze do usa jakas opłata zwiazana z wyjazdem i taniej niz 90 zł nigdzie nie znalazła mimo że chciała przelać 150 zł, troche sie to zmieniło jak duzo ludzi wyjechało do angli i banki obnizyly swoja pazernośc , moze i teraz sie to zmieniło jeszcze bardziej ale mi sie i tak nie opłaca kupować za granica ze wzgledu na koszty przelewu,

a tak żebu dyskusja była na temat to zastanawia mnie jedno dlaczego zagranica gry sa tansze o 45 zł , np premiery, nie dosc ze zarabiaja wiecej to jeszcze maja tansze gry. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak lepiej napisz ile musisz bulić za prowadzenie rachunku skoro na cały swiat przelewy masz za darmo , bo jak pisałem i bede sie upierał nie ma nic za darmo. Banki rózne maja sztuczki np pisze ze niby za darmo prooawdzenie a w na dole małym druczkiem ze za darmo prez miesiac a potem 30 zł dla wkładów ponizej ilus tam tysiecy złotych,. Jeszce niedawno bo 4 lata temu kolezanka chciała wysłac pieniadze do usa jakas opłata zwiazana z wyjazdem i taniej niz 90 zł nigdzie nie znalazła mimo że chciała przelać 150 zł, troche sie to zmieniło jak duzo ludzi wyjechało do angli i banki obnizyly swoja pazernośc , moze i teraz sie to zmieniło jeszcze bardziej ale mi sie i tak nie opłaca kupować za granica ze wzgledu na koszty przelewu,

a tak żebu dyskusja była na temat to zastanawia mnie jedno dlaczego zagranica gry sa tansze o 45 zł , np premiery, nie dosc ze zarabiaja wiecej to jeszcze maja tansze gry. :angry:

no bo placenie przelwem zagranicznym to ostatnia metoda jaka ludzie powinni robic. 1 to karta druga to PayPal i gra gitara. Zadnych kosztow dodatkowych oprocz przewalutowania. Od siebie moge polecic mBANK gdzie mamy 0zl za prowadzenie konta i przelewy oraz wyplaty w kilku sieciach bankomatow. Przelewy zagraniczne nie mam pojecia jak sa platne bo nigdy jeszcze nie byl mi potrzebny do zakupow. Dodam jeszcze ze jesli ktos z jakis powodow nie chce uzywac PayPal lub sklep nie akcetpuje takich platnosci tylko np. karta. to mbank ma w ofercie eKARTE. Swietny bajer dla tych ktorzynie spelniaja wymogow na karty kredytowe. To taka virtualna karta do platnosci internetowych. Mozemy ja doladowywac srodkami z konta bankowego i potem placic nia w sklepach netowch tak jak za pomoca karty kredyt. Polecam !

A co do tego dlaczego gry sa tansze za granica... Proste.... Pazernosc Polska !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W toruńskim media markcie maja Move zarówno same kontrolery jak i zestawy startowe, jednak ceny trochę wyższe bo 199 i 259. W Empiku w galerii mova nie mają, może jutro na mieście zobaczę czy tam dostali, może bedą mieli taniej niż MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ludzie strasznie przeżywają :)

Więc ja powiem tak. Mam konto w mbanku za just cause 2 płaciłem normalnie kartą z delfinkiem. Całościowy koszt - tyle ściągnęło mi z konta to 63,15 zł :)

Sami oceńcie czy to mało czy dużo, jak ostatnio w media expert widziałem za 229 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ludzie strasznie przeżywają :)

Więc ja powiem tak. Mam konto w mbanku za just cause 2 płaciłem normalnie kartą z delfinkiem. Całościowy koszt - tyle ściągnęło mi z konta to 63,15 zł :)

Sami oceńcie czy to mało czy dużo, jak ostatnio w media expert widziałem za 229 zł :D

Mam pytanie, co jak sie płaci własnie taka kartą, gdzie trzeba wpisać pin? Przy kredytowej takiego problemu (chyba) nie ma, a z normalna płatniczą zawsze mnie to zastanawiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na swoim koncie w danym sklepie wybierasz rodzaj płatności, i wybierasz szczegóły tej karty. I podajesz nie PIN ale ten 3 cyfrowy kod z tyłu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co jak sie płaci własnie taka kartą, gdzie trzeba wpisać pin? Przy kredytowej takiego problemu (chyba) nie ma, a z normalna płatniczą zawsze mnie to zastanawiało.

Normalną kartą nie zapłacisz za zakupy z internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalną kartą nie zapłacisz za zakupy z internecie.

Jest opcja (przynajmniej w mBanku) aktywacji zakupów internetowych. A co dalej to już, inni opisali, i ja z pewnością niedługo z tej wiedzy skorzystam :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bład nie ten temat, usunąć

Edytowane przez xbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kupiłem ucharted 2 za 99 zł w Media Expert. Nie przepłaciłem ?

ja ją sprzedałem 05.01.11r nową za 55 zł :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich w sobotę, Różdżek juz nie ma wszystkie zeszły, dalej musze szukać - Interesuje mnie WARSZAWA i WROCŁAW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich w sobotę, Różdżek juz nie ma wszystkie zeszły, dalej musze szukać - Interesuje mnie WARSZAWA i WROCŁAW.

O rany... Skąd Ci wszyscy ludzie się o tym dowiadują? Co rusz znikają te róźdżki. Jak cała półka może zejść w kilka dni? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni?, zeszło w 1 dzień, a najgorsze jest to, że w takich wielkich miastach jest to trudno dostepne, za dobrą cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×