Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Za ile i gdzie najtaniej znajdę the fight? MM, saturn, empik itp.

Dziwi mnie ta oferta, strasznie odbiega ceną od reszty.

http://allegro.pl/th...1419705707.html

Cena jest taka bo jest to wersja ENG zapewne import z UK gdzie można np. w Amazonie kupić grę za niecałe 18 funtów. Z tego co się orientuję u nas gra jest w wersji PL więc wybór należy do ciebie czy warto dopłacić za polskie tłumaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro macie Killzone 3 Wersja Kolekcjonerska za jedyne 225zł. Już dziś zamawiam pre-order. A wie ktoś może jak tam jest przesyłka 25zł to za 3 gry też zapłace 25zł? czy doliczają coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z darmową wysyłką z Zavvi? Zamówiłem cztery pozycje (trzy gry i jedno DVD) i do każdej doliczyli £0.99 na przesyłkę. Gry już wysłali w jednej paczce, na DVD jeszcze czekam.

W sumie dodatkowo wyszło £3.96, tragedii nie ma, ale spodziewałem się jednak darmowej wysyłki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z darmową wysyłką z Zavvi? Zamówiłem cztery pozycje (trzy gry i jedno DVD) i do każdej doliczyli £0.99 na przesyłkę. Gry już wysłali w jednej paczce, na DVD jeszcze czekam.

W sumie dodatkowo wyszło £3.96, tragedii nie ma, ale spodziewałem się jednak darmowej wysyłki...

Nie ma darmowej wysyłki z zavvi do EE (tylko w Anglii). Do każdej płyty doliczają 0.99 i wysyłają każdą grę/płytę w oddzielnej paczce.

Także nawet jak wysłali tego samego dnia kilka pozycji może tak być że dojdą w różnym terminie.

PS. Przychodzi pocztą i listonosz zostawia w skrzynce.

Edytowane przez jackkk3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powie kiedy zavvi zabiera pieniądze z konta? Bo mi jeszcze nie wzięli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze biorą gdy wysyłają paczkę

Wyslali mi maila, ze wyslali a pieniedzy dalej nie wzieli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma darmowej wysyłki z zavvi do EE (tylko w Anglii). Do każdej płyty doliczają 0.99 i wysyłają każdą grę/płytę w oddzielnej paczce.

Także nawet jak wysłali tego samego dnia kilka pozycji może tak być że dojdą w różnym terminie.

PS. Przychodzi pocztą i listonosz zostawia w skrzynce.

Dzięki za wyjaśnienie, byłem pewien, że w tym wątku ktoś pisał o darmowej wysyłce z Zavvi do Polski bez względu na kwotę zamówienia. Cóż, byłem w błędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, gdzie w obecnej chwili najtaniej kupić Assassin Creed Brotherhood? Wziąłem na allegro za 150 używaną, ale w idealnym stanie, czy to dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest out of stock, gdy nba był out of stock to czekałem 3 tygodnie zanim wyślą i jeszcze 2 zanim doszła paczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku w Media Markt Matarnia jest już Dead space 2 edycja limitowana - 179zł edycja kolekcjonerska - 219zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest out of stock, gdy nba był out of stock to czekałem 3 tygodnie zanim wyślą i jeszcze 2 zanim doszła paczka :)

Ja wlasnie napisalem do the hut bo wzialem nba ktore bylo in stock a od tygodnia nie moga wyslac. Kasa pobrana wiec niby powinno byc w drodze ale status bez zmian:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pisał posta to cena wynosiła 25 funciaków, teraz już wrócili do starej

Dokładnie, wczoraj 25 funtów kosztowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz widzę, że na amazonie jest za 28 więc coś ok 133 zł, a dojdzie duuuuuużo szybciej niż z zavvi :)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×