Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Media Markt - Wrocław, Galeria Dominikańska:

Mass Effect 2 - 189zł

LittleBigPlanet 2 - 179zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z was ile zapłacę za grę kupioną na amzaon.com ? Chcę kupić LBP 2 EK i nie wiem ile doliczą za wysyłkę do PL.

Dolicza Ci nasz vat wiec nie wychodzi tak rozowo. Wbrew pozorom zakupy w amazon potrafia wyniesc wiecej niz na allegro. Wysylka z amazon.co.uk to przy grach okolo 10funtow wiec nie za ciekawie moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicza Ci nasz vat wiec nie wychodzi tak rozowo. Wbrew pozorom zakupy w amazon potrafia wyniesc wiecej niz na allegro. Wysylka z amazon.co.uk to przy grach okolo 10funtow wiec nie za ciekawie moim zdaniem

Jakie 10 funtow? A nie jest tak ze przekraczajac 25 funtow to wysylaja Ci za darmo? Bo mi tak wyliczyli preordera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 10 funtow? A nie jest tak ze przekraczajac 25 funtow to wysylaja Ci za darmo? Bo mi tak wyliczyli preordera

Tego nie wiem. Do moich zakupow doliczyli vat i wysylka wyniosla 9funa z kawalkiem.

Edit: faktycznie przy zakupie na kwote 38 funtow mam FREE delivery. Nie wiem tylko od jakiej kwoty jest free. W moim przypadku (czyli zakupie nba 2k11) nieoplacalne.

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt - Płock

Mass Effect 2 - 199zł

LittleBigPlanet 2 - 209zł

Planet 51 - 249zł (a pudełko ma promocyjne z banknotem 100złotowym):down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn MM - widziałem dziś dwa pudełka z kontroleramii move, po 299pln/szt.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem. Do moich zakupow doliczyli vat i wysylka wyniosla 9funa z kawalkiem.

Edit: faktycznie przy zakupie na kwote 38 funtow mam FREE delivery. Nie wiem tylko od jakiej kwoty jest free. W moim przypadku (czyli zakupie nba 2k11) nieoplacalne.

Od 25funtów jest free :) Jak ktoś chce kupić 2 gierki to warto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję Mass Effect 2 w Warszawie ale za mniej niż 189 biggrin.gif.

Może ktoś natrafił na jakieś promocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojej tezy.Za przesyłkę zapłacę ok.9-11 dolarów.Więc raczej nie jest tak źle jak na UK gra kosztuje 80 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupię GT5? Rzeszów i okolice. W Media chodzi za 189 jak ostatnio sprawdzalem, Empik 199. Jest gdzieś taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas zagrać w RDR Undead Nightmare. Gdzie najtaniej kupić?

jeśli masz podstawowe RDR to se dokup po prostu dodatek za 36zł w PSN, ewentualnie undead nightmare w pakiecie z innymi dodatkami chyba za 69...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coby wyprostować wszelkie mity i wyjaśnić niejasności związane z zakupami w Amazonie (akurat jestem na bieżąco, wczoraj dostałem przesyłkę):

- wszystko poniżej dotyczy zakupów w brytyjskim sklepie amazon.co.uk, nie amerykańskim amazon.com, dlatego ceny są w funtach. z amerykańskiego amazona na pewno będzie droższa przesyłka i dłuższy czas oczekiwania

- przesyłka przy zakupach powyżej £25 jest bezpłatna, przyjeżdża kurier DHL, a co ciekawe, nadawca jest w Warszawie, podejrzewam że przepakowują, bo z kolei oryginalnie nadane było z Niemiec a nie z UK :)

- ostateczna cena towaru różni się minimalnie od podanej na stronie, ze względu na różnice w wysokości VAT , w UK jest 20% u nas 23%, ceny na stronie mają uwzględniony oczywiście brytyjski, przy wysyłce do Polski stosują nasz. To minimalne różnice - przy cenie gry 10 funtów u mnie na fakturze było ostatecznie £10.25 czyli jakieś 1,15 zł więcej ;)

- przesyłka jest naprawdę błyskawiczna - zamówiłem w niedzielę (16 stycznia) wieczorem, wysłali w poniedziałek z szacowanym terminem dostawy na piątek (21.01). Kurier zapukał już wczoraj, dzień wcześniej. Dotyczy oczywiście tej bezpłatnej opcji dostawy FREE Super Saver Delivery czyli w teorii najwolniejszej

Naprawdę polecam zakupy w amazonie, niektóre gry (i nie tylko) są obłędnie tanie, choć są i droższe niż u nas. Oczywiście nie będą miały PL wersji językowej, ale jeśli to nie ma znaczenia, lub gra i tak jest tylko po angielsku, to nie warto przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dokładnie, warto tam kupować jeśli nie potrzebuje się języka polskiego, ja kiedyś kupiłem gow:collection i fifę 11 plus vat, a przesyłka doszła z.. Grecji :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy jak zamówię grę z ameryki i tam będzie np.kod na dlc to czy będę mieć blokadę regionalną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Szukam Mod Nation Racers. Czy można tą grę dostać gdzieś w Warszawie? Jakie są ceny? I czy w ogóle ktoś posiada tą grę i gra po necie?:-)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, Galeria Bałtycka:

Move Starter Pack - 280 zł

Kontroler Move - 180 zł

Navi - 130 zł

Są też buzzy za 220.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zaplanowalem sobie na ferie przejscie GOW'a 3 [wstyd mi ze jeszcze tego nie zrobilem] i teraz pytanie , mialem go kupic na tej stronce bo chodzil w atrakcyjnej cenie 99zl , niestety towar wyprzedano. Wie ktos moze gdzie mozna kupic w tej samej cenie ta gre?

POZDRAWIAM i z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej wyrwę Red Dead Redemption?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej wyrwę Red Dead Redemption?

amazon.co.uk. Dzisiaj zamawiałem -> 355 HKD czyli jakieś 131 zł, ale RDR kosztuje 24,99 GBP, więc trzeba coś dobrać np: "Gioteck Real Triggers" za 2 GBP aby było ponad 25 i darmowa wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest nówka za 99zł ( 105zł z przesyłką ) thumbsup.gif

Dzieki , ostatnio poatrzylem jakies 2 tyg temu to wszystko wiecej niz 1oo bylo. Chcialem dzisaij zamowic , ale jak na zlosc w aliorze , na str. internetowej jakies 'remonty' trwaja i dopiero jutro bedize mozna robic przelewy...

Co do Red Dead redemption , to tez mialem to kupowac , ale ladnie poczekam na GOTY ekonomiczniej wyjdzie niz dokupowanie tych DLC z undead nightmare na czele. Mam na ta gre chrapke ale mysle ze na wiosne , jak nie to lato wydadza te GOTY , zeby podbic sprzedaz.

PS. kiedy miala premiere ta gra? Na lato czy jesien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×