Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

od ilu darmowa wysylka na zavvi? a od ilu na amazonie?

w zavvi nie ma darmowej. amazon od 25 funtow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Zavvi jest preorder Killzone 3 limitowana edycja z Dualshokiem 3 w kolorze jungle green w cenie 71 euro (59 funtów) http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/killzone-3-limited-edition/10310578.html?affil=BUYAT . Do tego jest obecnie promocja na TEJ stronie. Wystarczy się zarejestrować wpisując byle jakie dane i adres email, po czym wysłać 3 rekomendacje na zmyślone adresy email (całość trwa 2 minuty) i dostajemy kod na 15% zniżki na gry w Zavvi, co daje nam około 60 euro (50 funtów) za KZ3 limitkę z nowym dualshokiem, a to jakieś 235 złotych. Skoro preorder KZ3 zwykłej wersji jest za 199zł, tu chyba warto dopłacić 35 złotych za nowego limitowanego pada. Przesyłka do Polski o ile się nie mylę chyba 1 euro. Z resztą dużo osób tu na pewno korzystało z zavvi, więc oni będą wiedzieć lepiej, ja zamówiłem na adres UK.

Edytowane przez caballero
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Zavvi jest preorder Killzone 3 limitowana edycja z Dualshokiem 3 w kolorze jungle green w cenie 71 euro (59 funtów) http://www.zavvi.com...tml?affil=BUYAT . Do tego jest obecnie promocja na TEJ stronie. Wystarczy się zarejestrować wpisując byle jakie dane i adres email, po czym wysłać 3 rekomendacje na zmyślone adresy email (całość trwa 2 minuty) i dostajemy kod na 15% zniżki na gry w Zavvi, co daje nam około 60 euro (50 funtów) za KZ3 limitkę z nowym dualshokiem, a to jakieś 235 złotych. Skoro preorder KZ3 zwykłej wersji jest za 199zł, tu chyba warto dopłacić 35 złotych za nowego limitowanego pada. Przesyłka do Polski o ile się nie mylę chyba 1 euro. Z resztą dużo osób tu na pewno korzystało z zavvi, więc oni będą wiedzieć lepiej, ja zamówiłem na adres UK.

kazdy polak cche polska wersje z dubbingiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie niezla promocja na tego killzona. az sie sam na nia teraz zastanawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt idzie to zrobic tylko szkoda ze mam 6punktów a kodu do zavi nadal nie moge otrzymac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy polak cche polska wersje z dubbingiem:)

nie kazdy polak;p ja wezme tam gdzie taniej a nie gdzie pl jest. amazon wygral. zamowienie zlozone w pt a dzis dojechal acb i nfl 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo kod mam:) a gdzie sie ten kod podaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo kod mam:) a gdzie sie ten kod podaje?

Wejdź w koszyk i na dole masz pole do wpisania kodu. Wklej go i kliknij Add.

A co do polskiej wersji to po pierwsze, ja nawet jakbym ją miał to bym wolałl grac na oryginalnej, bo to co zrobili z KZ2 to śmiech na sali, a po drugie, wcale nie wykluczam, ze w tej wersji nie ma polskiego. Ostatnio wszystkie gry wydawane przez SONY mają wszystkie języki zależnie od tego jaki mamy ustawiony w XMB. Tak mam z GT5 i Sports Champions i wszystkimi demami Move z płyty jaką dostałem i podejrzewam, że tak samo będzie z Killzone 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w koszyk i na dole masz pole do wpisania kodu. Wklej go i kliknij Add.

A co do polskiej wersji to po pierwsze, ja nawet jakbym ją miał to bym wolałl grac na oryginalnej, bo to co zrobili z KZ2 to śmiech na sali, a po drugie, wcale nie wykluczam, ze w tej wersji nie ma polskiego. Ostatnio wszystkie gry wydawane przez SONY mają wszystkie języki zależnie od tego jaki mamy ustawiony w XMB. Tak mam z GT5 i Sports Champions i wszystkimi demami Move z płyty jaką dostałem i podejrzewam, że tak samo będzie z Killzone 3.

chce dodac karte kredytowa to wyskakuje cos takiego Sorry, We were unable to authorise your payment. Please check your details and try again.

If you continue to have problems you may wish to contact your payment card issuer.

Alternatively, please try a different payment card. dzis placilem w psn ta karta bez problemow a tam nie moge;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chce dodac karte kredytowa to wyskakuje cos takiego Sorry, We were unable to authorise your payment. Please check your details and try again.

If you continue to have problems you may wish to contact your payment card issuer.

Alternatively, please try a different payment card. dzis placilem w psn ta karta bez problemow a tam nie moge;/

A jaka to karta? Płatnicza, debetowa czy kredytowa? Może coś pomieszałeś w danych. Ewentualnie można też płacić PayPalem.

PS. Pamiętaj, że musisz kliknąć w prawym górnym rogu na flagę Unii Europejskiej, by ceny były w euro. przeciwnym wypadku chyba domyślnie oczekuje angielskiego adresu i mogą byc problemy.

Edytowane przez caballero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatnicza nie bylo nigdy problemow;) próbuje paypalem ale to wtedy odrazu mi kase wezmą tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatnicza nie bylo nigdy problemow;) próbuje paypalem ale to wtedy odrazu mi kase wezmą tak?

Zedytowałem wyżej "Pamiętaj, że musisz kliknąć w prawym górnym rogu na flagę Unii Europejskiej, by ceny były w euro. przeciwnym wypadku chyba domyślnie oczekuje angielskiego adresu i mogą byc problemy." CHyba że mieszkasz w UK.

Z PayPal też nie powinni od razu zabrać. Jest napisane, że pobierają opłatę dopiero po wysyłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zedytowałem wyżej "Pamiętaj, że musisz kliknąć w prawym górnym rogu na flagę Unii Europejskiej, by ceny były w euro. przeciwnym wypadku chyba domyślnie oczekuje angielskiego adresu i mogą byc problemy." CHyba że mieszkasz w UK.

Z PayPal też nie powinni od razu zabrać. Jest napisane, że pobierają opłatę dopiero po wysyłce.

Ja nigdy nie mialem problemow z placeniem w funtach. Flaga w zavvi nie ma tu nic do rzeczy, tylko wygodniej w niektorych przypadkach jest placic w euro ( bank nie bierze kasy za przewalutowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chyba zamowie a gdzie mozna zobazyc jak dokladnie ten pad wyglada??

241zł to wychodzi biorąc w euro:) a jak wyglada pobranie kasy? biora po kursie w dniu zamówienia czy po kursie w dniu wysyłki??

Edytowane przez Peiha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zamowie a gdzie mozna zobazyc jak dokladnie ten pad wyglada??

241zł to wychodzi biorąc w euro:) a jak wyglada pobranie kasy? biora po kursie w dniu zamówienia czy po kursie w dniu wysyłki??

Pewnie po kursie w dniu wysyłki, kiedy pobiorą pieniądze. Pudełko z grą wygląda tak:

10310578-1296217332-178000.jpg

a pad wygląda tak:

41BRQpm%2BXML.jpg

41IIQOsOh6L.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w sumie oplaca sie za 241zł kupic:) z wysylka wyszlo mnie 61.88 euro oczywiscie po znizce ktora podales i dzieki ci za to:) choc pietro nizej widnieje cena 72.60 euro mam nadzieje ze wezma ta kwote ze zniżka...

a ile idzie przesyłka od zavvi i jaka firma kurierska?

db881c0de9c701dfm.jpg

mam podane 2 ceny w zamowieniu ktora sciagna mi z konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w sumie oplaca sie za 241zł kupic:) z wysylka wyszlo mnie 61.88 euro oczywiscie po znizce ktora podales i dzieki ci za to:) choc pietro nizej widnieje cena 72.60 euro mam nadzieje ze wezma ta kwote ze zniżka...

a ile idzie przesyłka od zavvi i jaka firma kurierska?

db881c0de9c701dfm.jpg

mam podane 2 ceny w zamowieniu ktora sciagna mi z konta?

Ta pierwsza jest ta którą ci policzyli i którą zapłacisz. Poniżej masz rozpisaną na oryginalna cene produktu i 2 piętra niżej użytą zniżkę "discounts used"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile kosztuje Fifa 11 w MM w Bydgoszczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tą promocję z zavii:) Nie mogę się doczekać Killzone 3. Szkoda tylko że wcześniej jak zamawiałem gta complete edition nie wiedziałem o tej stronce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za 241zł sie mge opłaca killzone i nowy pad do tego:) tymbardziej ze mova mam i bedzie mozna wkoncu wpełni wszystko przetestowac:)

a ile przewaznie ida gry od zavii? i jaka firma dorecza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FaceTheEnemy

Ktoś wie jakie ceny move w Warszawie ?

W Sony Center 200zł za sam kontroler, za zestaw kontroler+kamerka 260 chyba, nie pamiętam dokładnie. Jeszcze jest ten sklepik z grami w Arkadii czy np. Złotych Tarasach ale nie pamiętam nazwy, tam też są akcesoria move, w każdym razie to sklepik gdzie są gry i konsole, i można wymieniać gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej niż 130zł z dostawą znajdę gdzieś The Fight ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za 241zł sie mge opłaca killzone i nowy pad do tego:) tymbardziej ze mova mam i bedzie mozna wkoncu wpełni wszystko przetestowac:)

a ile przewaznie ida gry od zavii? i jaka firma dorecza?

zadna firma. poczta wysylaja wiec mozesz sobie ladnie poczekac. jedynie amazon wysyla kurierem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale ta stronka www.rewardyourthirst.com jest goopia :) Można wysyłać 10 zaproszeń na zmyślone adresy czyli dostać 3 kody na 15% zniżki na zavvi. Tzn jeszcze nie wiem czy da się wziąć trzy takie same nagrody, ale to nie zmienia faktu że to bez sensu, to nawet nie sprawdza czy adresy istnieją.

Edytka: Już sprawdzone, można zgarnąć kilka kodów na zniżki na zavvi, max 3 bo mamy 10 zaproszeń :P Kody są do 31 marca także teraz można naklepać kodów i się cieszyć :D

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×