Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze sciagaja kase jak wysylaja. U mnie odbylo sie to natychmiast czyli jak przedmioty szly do pakowania. 3-4h i wszystko sciagneli. Z tego co pamietam dostaniesz info, ze jest problem z platnoscia i cos tam bedziesz musial wybrac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to może lepiej poczekam do piątku. Teraz mam problem, bo jeszcze nie mam ps3 i poszukuję ciągle i może uda mi się znaleźć fajną ofertę ps3 z play z move i sport champions, no i będę miał wtedy 2 starter packi? xD Widział ktoś może gdzieś wersję 160gb do 1000zł? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena MoH u mnie to ok. 220pln więc jak w promocji jest około 140pln to chyba jest promocja nie?

Ale co ja tam wiem przecież większość ze "znawców" wypowiadających się w tym temacie nowy MoH kupiło za 30pln ;P

Więc chyba lepiej się nie wypowiadać się tu o cenie gier tylko przerzucić się na porady jak odebrać paczkę i czy listonosz zostawi awizo czy nie :)

saluchaj gosciu na allegro nowki za 79zł sa takze sie nie wypowiadaj:) ale co tam lepsza promocja za 140 w szwecji czy Bóg wie gdzie ty tam mieszkasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci wychodzi 170 zł? Mi po przeliczeniu wychodzi 183, ale i tak super cena. Będę zamawiał w piątek. Mam takie pytanie, na amazonie można płacić tylko podając kartę swoja i oni ściągają tak? Nie ma innego sposobu? Wydaje mi się, ze jest tak na pewno, więc jeszcze pytanko czy ktoś wie czy będę mógł zapłacić kartą z mbanku, a dokładniej z izzykonta?

Bodajze tydzien temu przez jakis czas byl starter za 37.99 zakupilem jutro mam miec a bank policzyl mi funta po 4.52 i wyszlo 171,76 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W jakiej sieci sklepow można kupić najtaniej pada do ps3 (poza allegro) ? Wczoraj widziałem w saturnie za 199zł. Czy w innych sklepach typu MM, Empik, Euro są lepsze ceny?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W jakiej sieci sklepow można kupić najtaniej pada do ps3 (poza allegro) ? Wczoraj widziałem w saturnie za 199zł. Czy w innych sklepach typu MM, Empik, Euro są lepsze ceny?

Pozdrawiam

Zobacz na amazon.co.uk

Wysylka gratis a pad kosztowal ostatnio chyba 140 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real w Olsztynie od dzisiaj ma pada za 169zł i grę Fifa 11 za 119zł. Nie wiem jak inne miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W jakiej sieci sklepow można kupić najtaniej pada do ps3 (poza allegro) ? Wczoraj widziałem w saturnie za 199zł. Czy w innych sklepach typu MM, Empik, Euro są lepsze ceny?

Pozdrawiam

W media Expert za 179zł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można najtaniej wyrwać Red Dead Redemption? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie jeżeli ktoś poluje tak jak ja na Move'a

Wrocław - Saturn pl. Grunwaldzki wczoraj wieczorem było jeszcze ok 10 starterów i ok 15 kontrolerów

kontroler = 169 zł także nie jest źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można najtaniej wyrwać Red Dead Redemption? Dzięki

MM w Olsztynie 149zł z 3 DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej strony rewardyourthirst to może ktoś miał tak, że kiedy wyśle 3 rekomendacje i wybierze nagrodę to się automatycznie wylogowuje? Mi się tak dzieje a w polu My rewards nic nie ma i znów mogę wysłać 10 zaproszeń. Nawet jak wyślę jedno kliknę w inną zakładkę niż home i wrócę wyświetla się 0 wysłanych zaproszeń. Jakieś sugestie co, jak i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może na innej przeglądarce. Też podobnie miałem na Operze a na Firefoxie zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA 2K11 w amazonie za 85zl z wysylka. 19h do konca promocji wiec jak ktos chce to radze sie spieszyc :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do tej strony rewardyourthirst to może ktoś miał tak, że kiedy wyśle 3 rekomendacje i wybierze nagrodę to się automatycznie wylogowuje? Mi się tak dzieje a w polu My rewards nic nie ma i znów mogę wysłać 10 zaproszeń. Nawet jak wyślę jedno kliknę w inną zakładkę niż home i wrócę wyświetla się 0 wysłanych zaproszeń. Jakieś sugestie co, jak i dlaczego?

Ja wysłałem 9 zaproszen(banked 9), klikam na ten bon zavi i jest napisane'' this is worth 3 points'', ''sorry you do not have enough points to proceed''. Co robie źle albo czego nie robie? Używam Firefox

Edit. Na innym kompie mi się udało, chociaż robiłem to samo, zdobyłem 5 kodów.... nie wiem czemu tyle.

Edytowane przez korsi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja z tej stronki rewardyourthirst wpisywalem zmyslone maile, zdobylem 2 kody ale pokazuje: you have banked = -6 i nie wiem czy kody zadzialaja?

kod dziala na zavvi, ale zeby nie bylo potem problemow z zavvi bo adresy zmyslone

Edytowane przez beny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie: co by się stało jakby przesyłka z zavvi zagineła na poczcie?? wtedy przepada zakup? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał, że wtedy wyślą Ci jakiś formularz, wypełniasz i zwrócą Ci kasę na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwracają kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, faktycznie, thx. Dzisiaj chyba zakupię. ;]

Tylko zwroc uwage na to ze im sie skonczyly. Okres oczekiwania na wysylke od 2 do 5 tygodni wiec mozesz troche poczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś dostał kod ze zniżka na zavi 5 funciaków to pod spodem małymi literami które ja powiększę jest Discount code is valid when you spend £50 or more in one transaction. Valid until 9th February 2011.

Czyli kod jest ważny jeśli wydasz więcej niż 50 funtów w jednej transakcji przed 9 lutego . Chociaż pewnie ci co zamawiają na angielskiej stronie nie potrzebowali tłumaczenia , ale ja chciałem headseta z promocji 18 na 13 by mi wskoczyło ale niestety doczytałem się w końcu ze mi się ten trik nie uda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×