Skocz do zawartości
piciu42

Nazi "Black Ops" Zombi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam osoby chętnej do pomocy w trofeum Kozioł ofiarny (trophy z zabiciem złodzieja sam jakoś umęczę) tylko tych dwóch trofek brakuje mi do platyny! jestem ogarniętym graczem, mój rekord niezapisany to 32 runda w 3 osoby (jakieś randomy bez komunikacji) a zapisany to 26 w 4. gram tylko na Kino, Five to tylko dla trofeum.

 

hs nie mam ale damy radę przez czat tekstowy, ew. poszukiwana osoba by miała hs ja bym słuchał i robił to co trzeba. z góry thx za pomoc, może udać się już za pierwszym razem

 

mój psn id to przemo017

Edytowane przez Przem0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeszcze kupiłem shangri-la więc jak mnie dodasz i uda nam się spotkać to chętnie

 

Ostatnio jeszcze kupiłem shangri-la więc jak mnie dodasz i uda nam się spotkać to chętnie

SIEMA JAK CHCESZ ZAGRAĆ TO JA CHĘTNY BO MAM WSZYSTKIE DLC DO BLACK OPS ODPISZ

Ostatnio jeszcze kupiłem shangri-la więc jak mnie dodasz i uda nam się spotkać to chętnie

SIEMA JAK CHCESZ ZAGRAĆ TO JA CHĘTNY BO MAM WSZYSTKIE DLC DO BLACK OPS ODPISZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak komus brakuje osoby do teamu to jestem chetny mozna wysylac invy na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz platyne jak ktos chce pograc dla przyjemnosci pisac przemo017 z dopiskiem black ops zombie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również pogram dla czystej przyjemność w zombiaczki , ale i nie odmówię pomocy w trofikach . A i rekordzik można wbić . 

Jestem otwarty na różne propozycje .

Obojętnie w jakom część Calla mam wszystkie część i wszystkie dlc i we wszystkich 100% trofi . 

Śmiało wysyłać zaproszenia na psn z dopiskiem ZOMBIE !!! 

HS oczywiście jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano ludzie, gra ktos w to jeszcze? Ostatnio mialem prawie poltoraroczna przerwe od CoDa i ostatnio zaczynam miec checi, zeby pograc w tryb zombie, ale nie mam z kim, a gra z losowymi ludzmi odpada. Granie samemu tez jest nudne.

 

Posiadam wszystkie DLC, HS, no wszystko, czego potrzeba do dobrej zabawy. Jakby ktos chcial pograc, to niech sie odezwie na PSN. Moj nick: Viarus_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś kto chciałby pograć w zombie (BO1 I BO2) dla zabawy i trofeów to proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×